Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

margotka gratulację! długo sie starałaś? preggers temperatura zazwyczaj utrzymuje sie od owulacji do kolejnej miesiączki, powinna spaść kilka godzin przed miesiączką. preggers trzymam mocno za ciebie kciuki, mam nadzieje że w tym miesiącu obie zostaniemy szczęsliwymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teeż! Dzisiaj mam wolny dzień i już nie mogę się powstrzymać. Chyba jutro kupię test. Roxi ile ty jeszcze masz do @? Trzymam za nas kciuki! Margotka gratulacje. Mam nadzieje, że już nie długo do Ciebie dołączymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
wszytskim dwomkreseczkowym gratuluje!! Ja zaczynam przytulanko w tym tygodniu, plodne i wulka ;), trzymjacie kciuki kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka wszystko powinno być napisane na wynikach. To w którym mozesz byc tygodniu normny itd! Nie jest ciezko sie w tym rozeznac jesli laboratorium dobrze opisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloj4885
Margotko zazdroszczę i gratuluję, niech rośnie zdrowo.. Ja lecę jutro rano na badania krwi.. Mam nadzieję, że w piątek okaże się że to dzidzia.. Bojeeem sieeeem!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi powiedz ze tez nie mozesz sie doczekac, ja zarazem boje sie strasznie piatku. kupilam juz dwa testy i pewnie jutro z ran zrobie pierwszy. Margotka gratulacje ciazy! Przyznam że zazdroszcze, ale w takim dobrym tego slowa znaczeniu :) Zycze duzo zdrowia. Aloj robilas juz jakies testy? Czy tylko przypuszczasz ze moze byc ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc czy mam wykonać test ciążowy i czy właściwie mogę być w ciąży jeśli uprawiałam z chłopakiem petting 13 listopada po czym 16 dostałam miesiączke która trwała dzień krócej niz zawsze a po dwóch tygodniach od tego momentu mam dziwny ból żołądka ktory trwa juz kilka dni praktycznie przez caly dzień (tj.tak jakby ktos mi przygniótł go kamieniem) co wiąże sie z tym że ostatnio nie mam apetytu poza tym nie zaobserwowałam u siebie żadnych innych objawów.. po 16 dniach zrobiłam test i wynik wyszedł negatywny, czy mam powtórzyć test i czy mogę byc w ciąży czy to są objawy jakiejś innej choroby?? Bardzo prosze o odpowiedz bo juz 3 tydzień żyje w ciągłym stresie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18basia18 według mnie nie jestes w ciązy, szanse są znikome. tym bardziej że to było przed miesiączką. idz do lekarza. preggers ja też się nie moge doczekać tym bardziej że nastawiłam sie że jestem na 100% w ciąży. kurde nie moge sie na niczym skupic bo baly czas mysle i czekam na termin spodziewanej. jak mi sie 1 dzień spóźni to bede testowac. mam nadzieje ze mi sie spozni i zobacze 2 kreski. ale powiem ci ze naszły mnie też negatywne myśli, boję sie strasznie porodu. słyszałam że ból nie do wytrzymania, że nie da się go opisać. Siluetta, welnianykamyku gdzie jesteście? piszcie co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mój stan zdrowia będzie spowodowany zupełnie czymś innym? myślałam tez że to może byc helicobacter ale nie wykluczałam tez ciąży bo różne przypadki sie zdarzają nawet przez chwile nieuwagi. :) a objawy bywają bardzo podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie czy jakbym wykonała test ciążowy tylko tak dla pewności że to nie to, to czy on bylby wiarygodny? od tamtego momentu upłynęły 24 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18Basia mysle ze jesli minelo 24 dni to test powinien byc wiarygodny, ale szanse zajscia w ciaze przed @ sa chyba bardzo male wiec jak dla mnie to tez nie jest ciaza. Roxi ja dzisiaj rano zrobilam test, ale robilam to w pospiechu (bo szlam do pracy) wiec wyszlo mi ze zostal zle zrobiony;/ to chyba znak ze nie mam robic. Ja dzisiaj obudzilam sie z mysla ze chyba nie jestem w ciazy. Nie wiem jakos nie czuje tego. I dlatego jest mi strasznie przykro:( a ty masz jakies objawy? bo ja NIC! Raz tylko mialam zgage po moim ukochanym szpinaku a pozniej ten metaliczny posmak w ustach no i wczoraj mdlosci ale to podejrzewam ze od stresu. chcialabym zeby @ nie nadeszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata26...
Witam dziewczyny:) Jestem tutaj nowa,ale pisze bo chyba jestesmy na tymsamym etapie. wiec ostatni okres 1 listopada, dzisiaj 7 grudzien a jego nadal nie ma. Maz ma kupic test ciazowy, dzis zrobie zobaczymy co bedzie, ale boje sie bo mam juz synka 19 miesiecy i planowalismy dzidzie za dwa lata a tu prosze moze byc wczesniej sie okazuje, czy ja sobie poradze sama z dwojka...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers mnie w nocy strasznie kuło po prawej stronie podbrzusza, całkiem inaczej niż w tamtym miesiącu. dziasiaj mialam tez robiona cytologie i myslalam ze umre tam z bólu, później strasznie bolało mnie podbrzusze i słabo mi było. Nigdy wcześniej przy cytologii nie miałam żadnych bóli, nic nie czułam. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. pozatym nie mam żadnych objawów, ale strasznie szybko sie denerwuje, tak jak przed@. i piersi też mnie bolą. preggers kiedy robisz kolejny test? ja chyba nie wytzymam do@ i też zrobie, ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata napewno sobie poradzisz. a pozatym to nie musi być ciąża. moze sie spoznic przez wiele czynnikow np stres , przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia83
No niestety,a ja dostalam wczoraj @ ,ale trzymam za reszte kciuki.Roxi daj znac jak juz bedziesz po testowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata26...
test zrobilam, wynik negatywny, z jednej strony ulga a z drugiej takie dziwne uczucie bo juz zaczynalam wyobrazac sobie jakby bylo w ciazy itd. To co mnie martwi to dziwny bol w podbrzuszu, bola mnie jajniki dokladnie prawy a bol niby taki jak na okres ale bardziej kluje, moze za szybko zrobilam test, nie wiem poczekam do przyszlego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia przykro mi :( Wiem co czujesz i to jest strasznie niemile uczucie. Ale dobra wiadomosc jest taka ze za 2 tygodnie znowu dni plode i kolejna szansa! :) beata zrob test jeszcze raz za kilka dni. rozmawialam ostatnio z pielegniarka i mowila mi ze kobietom roznie wzrasta hcg. niekoniecznie musi byc tak ze od razu przy zagniezdzeniu podskakuje ci niewiadomo jak wysoko. zalezy on uwarunkowan kobiety. niektore jeszcze przed spodziewana @ maja wysoka bete a inne jeszcze kilka dni po tak sobie. ja np tak mam ze beta wzrasta mi pozno. roxi no jutro juz czwartek wiec wstrzymam sie z testem. zmierze temp w pt rano jesli nie spadnie to wtedy zrobie test a jak nie to znaczy ze niestety brak ciazy. ale dzisiaj mnie zastanowilo troche to ze po przytulaniu z chlopakiem polecialo mi kilka kropelek krwi, teraz juz nic. narazie nie czuje @ wiec moze jeszcze jest jakas szansa. wydawalo mi sie ze mialam w tym miesiacu bardzo mocna owulacje bo bardzo mnie bolaly jajniki wiec teoretycznie chyba byla duza szansa na ciaze. jak widac staram sie jakos pocieszac, ale jak mowie objawow ktore moglyby mi dac nadzieje narazie brak. w zasadzie w 1 ciazy tez nie mialam na poczatku zadnych. wlasnie siluetta i welniany co sie z wami dzieje? jakies wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co dzisiaj tak ucichlyscie? Ja coraz bardziej sie stresuje ale na szczescie daje rade i nie robie dzisiaj testu. Boli mnie dol brzucha ale nie wiem czy to nie ze zdenerwowania. Nie wydaje mi sie zeby to juz byl bol @. A moze juz zapowiada ze przyjdzie. Szczerze to troche boje sie jutrzejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wynik 2 bety to 3407.000 buziaki .Teściowa mnie straszy ze moge za miesiac dostac okersu ze to wczensa ciaza ze czasem organizm odrzuca po miesiacu oj juz mnie torszke zdołowała ale mimo to sie cieszy ze rosnie .Mam nadzije ze w poniedziałek lekaz potwierdzi ciaze buziaki dzis troszke płaczliwa jestem i płakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARADISE29
Witam Was dziewczynki!!!Jestem tu nowa.Od marca tego roku staramy sie z mezem o dzidzie,i jak narazie nic z tego nie wychodzi,zaczynam juz powoli swirowac.Okres mam dostac w poniedzialek 12 grudnia,kupilam 2 testy i niewiem czy mam zrobic czy poczekac do poniedzialku,piersi mnie bola,pare dni temu mialam taki ciagnacy bol dziwny,oczywiscie troche sobie nadzieii narobilam.Tak sie boje tej 1 kreski na tescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena5
cześć dziewczyny :) czy któraś miała taką sytuację, że lekko plamiła po CLO?? ja właśnie wczoraj byłam u gina na monitoringu i wszystko jest ok - pęcherzyk rośnie - jutro powtórka, ale mam takie baaardzo delikatne plamienie :/ lekarz powiedział, że w sumie nie wiadomo co to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
PARADISE29 poczekaj do @ jak sie nie pojawi zrob wtedy tescik, zycze naturalnie dwoch kresek i nie martw sie ja z mezem staramy sie o druga dzidzie od stycznia tego roku i jak na razie nic..zobaczymy moze terza pod choinke sie uda;), nasza Konstancja, ktora w styczniu skonczy 3 latka, potrzebuje koniecznie rodzenstwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×