Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

docia tutaj kazdy sie wspiera , ja tez dziewczynek nie znam dlugo , ale sa bardzo mile i zawsze podtrzymaja na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych negatywnych testach moje przeczucie spadlo do zerowego :P nie ma nic gorszego niz jedna krecha , tak patrzysz, patrzysz , szukasz a moze jednak ta druga gdzies sie schowala , a tu lipa , nie no przeczucia nie mam , jakby byly 2 kreski to od razu bym miala przeczucie , ha i to jakie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia 2 kreski to marzenie a co dopiero bijace serduszko, gratuluje zdrowo rozwijajacej sie dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chcialabym bardzo , jak wiekszosc stad :) ale do okresu jeszcze troche czasu , a jak przyjdzie to zalamie rece :) teraz jeszcze moge sobie pare dni nadziei narobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta na nowe przytulanka , chyba z misiem pluszowym hehe , moj siedzi za granica :) na dodaek przyjedzie za miesiac ale wmoje nieplodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docia wlasnie tak ja sie pocieszam kiedy dostaje @ ze zaraz nowe przytulanka i znowu szansa! nie ma cos sie zalamywac! w koncu i tak wszystkie bedziemy mialy piekne dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie , do mnie tez to jeszcze nie dotarlo, :) nakrecilam sie niepotrzebnie przez wszystkie fora :) ja myslalam ze to takie hop siup i jest fasoleczka , tyle sie czyta o dziewczynach co zachodza w ciaze przy jednorazowym wyskoku, nawet bylo ostatnio w rozmowach w toku jak dziewczyna brala dopalacze i w 5 miesiacu dowiedziala sie ze jest w ciazy , lecz nie wiedzialam z kim bo spali w pare osob w jednym lozku, a teraz czytam jak to sie dziewczyny staraja rok, 2 , to az ciarki mnie przechodza, skad taka sprawiedliwosc. ja o dziecku marze juz od 6 lat . lecz dopiero podjelam starania , ludzilam sie ze przez przerywany moze kiedys zajde , a tu przez 6 lat zadnej wpadeczki :) im wiecej czytam tym mniej wiem, o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez to ogladam... he smiech normalnei jak sie takie cos oglda.nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie i nigdy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia no tapierwsza laska to nie cieszyla sie wogole z dziecka , :( i tyle brala i dziecko zdrowe, u mnie byl taki przypadek ze jedna pila palila i dziecko zdrowe , a inna dbala o siebie jak nigdy wczesniej i musiala miec ciaze usuwana :( gdzie jest sprawiedliwosc, jesli chodzi o to ze dziewczyny wpadaj przy jednorazowym incydncie , czytalam gdzies ze naukowcy udowodnili ze takie zdazenia jak nagly niespodziewany seks, gwalt i t p moga spowodowac owulacje, ile w tym prawdy niewiem , ale cos w tym musi byc skoro tyle kobiet sie stara i nic , a inne od razu i maja , moze te emocje powoduja owulacje . a my sie staramy wiec trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Was bylo z cera ? mnie zawsze obsypywalo , tym bardziej przed okresem , od paru dni nic a nic , a nawet sie niiczym nie smaruje , gdzie wczesniej musialam non stop bo jak sie nie posmarowalam to na drugi dzen bylam obsypan, ale to chyba zaden objaw nie ? juz wariuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np podczas tamtej ciazy bylam obsypana na maksa a zawsze dostaje troche pryszczy przed @, ale wtedy to byla masakra jakbym przechodzila dojrzewanie drugi raz. teraz zaczynam dostawac juz jakies pryszczyki ale nie wiem czego to objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers a ty kiedy powinnas dostac okresik 12 ? bo ja mam slaba pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ciezko jest zapamietac wszystkie;p ja powinnam dostac tak 10/11 wiec zbliza sie wielkimi krokami! ;) mam nadzieje ze po mojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo sluzu moim zdaniem jest bialy ale tak naprawde to sie na tym nie znam, klucie w jajnikach. podwyzszona temperatura (ale jestem przezebiona) a tak to nic! zero! no i tr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to takie ogolne objawy jak i u mnie , teraz ogladam bylo sobie zycie -narodziny:):) heh fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..u mnie nadal klucie w jajnikach, caly czas czekam ale chyba gorsza rzecz mnie nie mogla spotkac...wlasnie moj facet zadzwonil i stwierdzil ze to koniec...takze jesli sie uda to zostane samotna mamusia, ale malenstwo bedzie moim szczesciem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej dziewczyny, co powiecie na to, dzis jesz moja 12 dc, plodne, na jutro owulka zapowiedziana, @ mialam 26.12 i trwal jak zwykle 2 dni, w tym pierwszy dosc obfity, drugi raczej mniej, potem nic, wlasciwie normalnie u mnie, przewaznie miewam @ 3-4 dni, od wczoraj bola mnie piersi, z dnia na dzien mocniej, jestm senna, wciaz zmeczona i strasznie rotdrazniona, nerwowa...moge byc w ciazy? Nie mialam tak jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka no zerwal przez telefon , eh faceci , mimo wszystko powodzenia, lidka , ale to masz te dni ploddne czy nie ? jaki sluz ? czyli jest mozliwosc ze zaszlas w ciaze przed okresem tak ? robilas testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×