Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

no napewno :) miłość do dziecka nie ma granic, to jest święta prawda :) a propo idę stad narazie, bo moja córka właśnie się pokłada i muszę jej poczytać :) może jeszcze później tu wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha roxi ja tak samo rok temu ja np myslalm o imprezach tylko poza tym mialam mase innych problemow. a jak zaszlam w ciaze okazalo sie ze dzieki dziecku( i to tak malutkiemu) wszystkie problemy schodza na dalszy tor bo obchodzi cie tylko ono staje sie twoim calym swiatem. ja rok temu powiedzialabym wam ze do 30 na bank nie bede miala dzieci! za nic! najpierw musze sie spelnic zawodowo, a teraz wrecz przeciwnie. Ja jestem lektorem j.angielskiego w szkole jezykowej. to jest bardzo elastyczna praca wiec spokojnie bym ze wszystkim sobie poradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale sie rozpisałam:) jak podłapie jakiś temat to moge pisac i pisac:) jestem strasznie gadatliwa osoba, potrafie gadac godzinami, nie lubie sluchac jak ktos inny tyle gada. nigdy w życiu nie pisałam na żadnym forum. to jest pierwsze forum. Ale dopiero po jakimś miesiącu czytania postanowiłam napisać:) kurde ale dzis duzo nowych stron napisanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to tez jest pierwsze forum na ktorym pisze i naprawde ciesze sie ze napisalam tu bo nikt inny chyba nie potrafi sie wspierac jak inne starajce sie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaocznie. finanse i rachunkowosc. chcialam isc na to co ty ale potem zmienilam zdanie. preggers to zaloz sobie, wrzuc fotki i daj znac:) ok dziewczyny uciekam na kręgle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
jeju dziewuszki, ale się rozpisałyście jak miło, czytam i mam wytrzeszcz oczu:) fajnie tak was bliżej poznać. wełniany ruda?? w życiu bym nie pomyślała:) preggers, ja też jestem anglistką:) ale nie pracuję w zawodzie niestety, tylko w banku jako tłumacz i asystentka. dziewczyny ja będą w waszym wieku a nawet młodsza 21 lat pragnęłam dziecka tak bardzo jak wy, nie widzę w tym nic dziwnego. Niestety byłam wtedy z takim karierowiczem, który słyszeć nawet nie chciał o dzieciach i wytrzymałam z nim 5 lat, aż mając 24 lata rozstałam się z nim, dalej marząc o dziecku...mając 26 lat wyszłam za mąż (nareszcie za normalnego faceta) i mając 27 urodziłam moje wymarzone dzieciątko. w końcu...po 7 latach czekania na szansę bycia mamą. i teraz znowu mam to samo...bo mąż nie chce, a ja znowu tak bardzo chcę jak te 7 lat temu, mimo, że mam już 1 dziecko. ale wiecie, apetyt zwiększa się w miarę jedzenia...mówię wam, dziecko to cud. hehe, wychodziłam z łóżka, wychodziłam. tylko mój synuś się przeziębił i mieliśmy trochę nieprzespanych nocy. manina, mówiłam ci, że wrócisz do testowania..czasem tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
a ja mam na imię Ewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
roxi, jakie ty masz ładne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wyglądam gorzej niż przed ciążą, niestety, ale mam 163cm wzrostu, kiedyś szczupła, teraz przygruba:P ale w 36 wchodzę, ciemne włosy, choć marzę o blondzie od lat, takie do szyi, zielone oczy i lubię makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
no i w listopadzie skonczylam 29 lat. Już strasznie mocno pragnę drugiej dzidzi.chciałabym ją mieć na przy sobie na 30 urodziny. Mam młodszego od siebie męża i chyba z tego też wynika jego niechęć do drugiego, trochę go rozumiem. tylko, że to ja jestem kobietą. nie chciałabym czekać do 32/33 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
manina, dziwna sprawa z tymi testami. nie kupuj juz tego vitam testu, tylko inne. Szkoda, ja bylam pewna, że testy jak jest druga kreska to się nie mylą nigdy. w życiu się z tym nie spotkalam, że jest kreska, a potem ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilam inny, easy view bo tylko taki byl u mnie w inej aptece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym dziewczyny napisaly ze tes mogl byc felerny bo kreska troche krzywo wyszla :( wiec to byl pewnie falszywy alarm :( narazie mam 2 minusowe, jeden -moze plus moze polylka, minus poki co wygrywa 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze na tym co dzis robilam easy view nie pisze nawet kiedy wykonac test :) pisze tylko wczesne zdiagnozowanie ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulcia , jesli masz duze doswiadczenie fajnie by bylo jakbys prowadzila bloga i opisywala w nim wlasne doswiadczenia , niestety blog jest kopia slowo w slowo portalu e-dziecko .reszty nie komentuje , fajnie ze ludzie zakladaja blogi na ww temat zeby sie z innymi moc podzielic swoim doswiadczeniem , jednakze to nie sa Twooje doswiadczenia a niestety plagiat slowo w slowo , tak sprawdzilam, skopiowalam w google cale fragmenty :P jezuuu pms chyba sie zaczyna . dziewczynki ratujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochane widzialam jak bilo jak oszalałe:) moja dzidzia ma 1.3cm bardzo duza hihi:) wszytsko ok gada;a, z lekarzem na temat objawow mowi ze mam sie cieszyc ze wogole ich nie mam a nie zamartwiac bo ciaza przebiega prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha manina Ty wariatko, kocham Cię :) kiedy Ty masz mieć ten okres?? bo ja juz zapomniałam... a masz jakieś objawy tzw. ciążowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany ale nie sugerujcie sie objawami mowie wam bo one czasem myla:) ale wiadomo kazda kobieta przechodzi inaczej..eh ja tu sie nie nadej bo wy juz sie dlugo znacie a ja to slabo..chyba musze znalesc inny watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna no okres , no wlasnie kiedy ja mam miec hehe , po 10 chyba :] jak dostane to powiem kiedy :) 10-13 tak przewiduje , moze 14 :) aaaaaaaaaaaaaa , se se se zostaly mi w zanadzu jeszcze 2 testy . ale to na kiedy indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do objawow , to tak jak wczesniej od 27 kluje mnie w brzuszku lekko, dzis tez poklujo troche mocniej ale przestalo, lewy cycek przy ucisku zaczyna byc wyczuwalny :):):) prawy jeszcze chyba spi , cierpialam na bezsennosc , szlam spac o 5 teraz chodze o 24 :) ale to chyba nie objaw heh , no i codzien budze sie na siku , poprostu nie moge spac poki nie pojde i sie nie zalatwie , nie , nie mam chyba zadnych objawow na ciaze, tylko to zauwazam , ale czy to objawy ? heh, sluz mleczny , gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie to sa objawy wlasnie takie mam i jestem w ciazy..nic innego mi nie dolega a sluzu mam czasem bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×