Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dam dam jak nie dzis to jutro bo pozno mam a jeszcze do mamy bede jechac wiec nie wiem o ktorej bede w domku...eh juz nie moge sie doczekac:) nie dlugo bede sie szykowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers-kochana nie rob zadnych testow czekaj cierpliwie bo to bedzie jeszcze gorzej dla ciebie bo bedziesz smutna zaoszczedz sobie tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) kochałam się z facetem w 1o dniu cyklu(mam je co 26dni) ok 13 dnia czułam straszny ból w podbrzuszu. Dzień po stosunku miałam bardzo ślizgi śluz i przezroczysty. Okres powinnam dostac 12 stycznia. 3 stycznia zrobiłam test ale wyszedł negatywny.Czy mimo to mogę być w ciąży, a test mógł tego nie wykryć (był robiony 10 dni przed spodziewaną miesiączką). Z góry dziękuję za odpowiedź...bo nie mogę się już doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka poczekaj na @.nie rob testow 10 dni wczesniej bo to nic nie da. czasem nawet w dniu spodziewcznej @ nie wyjdzie a co dopiero tyle dni przed. musisz czekac cierpliwie bo to czy jestes w ciazy czy nie niestety nikt nie powie. ale jestemy z toba aby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 w takim razie miałaś owulacje. Więc jeśli się staraliście o dziecko, to o 2-3 dni za wcześnie, chociaż w dobrych warunkach plemniki potrafią przeżyć do 48 godzin. Test zrobiłaś za wcześnie. Zrób w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka poczekaj do @ 10 dni wczesniej test mogl sie pomylic:) Wlasnie dziewczyny ile macie lat. Tyle ze soba gadamy a nic o sobie nie wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docia, po prostu biegam miedzy komputerem a łazienką... Muszę jechać na zakupy a to przy moich mdłościach koszmar. Jak można kupować jedzenie, skoro nie mogę na nie patrzeć.I jeszcze jazda samochodem. Niestety, muszę mieć zawsze przy sobie torebki papierowe. Wiadomo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz. bardzo bym chciała i chyba stad ten pospiech:) moze sie uda, trzeba czekac nei ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa rozumie...ja tez zaraz bede latac bo bede szykowac sie do lekarza:) eh to nie masz za wesolo:( oby mnie to nie czekalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy test ciązowy moze nie wykazac ciazy jesli tydzien spóznia mi sie miesiączka? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..moja kolenzka tak miala robila 3 testy i nic a 8 dni spozniala jej sie @ zrobila badanie z krwi i wyszlo ze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo :) ja od roku własnie staram sie z mezem o dziecko i nic zawsze regularna @ a tu juz tudzien po i ani sladu @ robiłąm dzisiaj test ciązowy i nic mi nie wykazał a od 2 tyg pobolewa mnie brzuch tak jak na okres tylko delikatniej troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle w podbrzuszu to rzecz normalna na początku ciąży..zrób bete i bedziesz pewniejsza..albo powtorz test nad czo z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wlaśnie strasznie boli brzuch ale innych objawow nie mam...no zobaczymy za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dzieki poprawiasz mi humor :) jejku juz tak bym chciała ze mam obsesje . a jak bym poszła w poniedziałek do lekarza to jak myslisz pokazałoby juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 8tc i tez nie mam objawow:) tak jak dziewczyny tu pisaly kazda kobieta przechodzi inaczej. Ja tez panikowalam ale slowa dziewczyn mnie bardzo uspokoily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×