Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Master

Uwazam ze najlepsze w łóżku są znudzone mężatki ...

Polecane posty

dlaczego nie?:D może jakieś potrafią udawać, zachować błonę ewentualnie zrekontruować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byś się kolego zdziwił :classic_cool:, ale to dar, i tylko niektóre to mają, idzie to wyczuć po zachowaniu takiej, nawet nie wiesz, ile co poniektóre z sobą pozwalają zrobić. Ciekawość, chęc spróbowania i tym podobne :classic_cool:. Ale każdy lubi co innego, ja lubię takie dziewice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:D moja kumpela z roku bzyka sie tylko analnie;) znam takie co łaczą alkochol i prochy jak czegoś chcą, wtedy to szła macicy, a dziewicami są kolejny raz, mężczyźni to uwielbiają i zawsze się nabierają:D zagrać cnotkę wcale nie jest trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówią najlepiej sie kochać w ostatnie dni okresu:D wtedy jest dowód w postaci plamy krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię grających cnotki. Lubię cnotki, grające wyzwolone i bezpruderyjne :classic_cool:, to nie trudne, ale trzeba taką trochę poprowadzić, to mnie kręci :classic_cool:. Do tego musi mieć coś pod beretem i wiedzieć Zhana, że pisze się alkoHol, a nie alkoCHol :classic_cool: Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie tak sie bzykaja oj pewnie...jesczce sie taka nie narodzila ktora by pierwszy raz doswiadczona mezatke pobila :))))!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mezatka nigdy nie bedzie dziewica no chyba ze dzien po nocy poslubnej gdyz pan mlody uchlal sie do nieprzytomnosci.ale dziewice niewinna latwo jest zagrac i wiele tak robi zeby zalapac sie, a nuz chwyci i nadziany facet sie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? Tobie mam rozumieć nigdy nie zdarzył się żaden błąd:) nie wszsytkie mają coś pod beretem zdarzają się analfabetki jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki zmykac na inny topik razzzzzzzzzzz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam czekać do nocy poślubnej, chcę dziewicę, ale ona powinna się ze mną bzykać już przed ślubem, taką chętnie wezmę za żonę. Do ślubu bym nie wytrzymał :classic_cool:, ona przy mnie bez seksu też nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takiego naiwnego Bo ja nie chcę nic mówić zagrać grającą wyzwoloną i bezpruderyjną cnotkę to mały pikuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej smakowitej maloznki nieznajomego nikt nigdy nie dorownal kazda jest indywidualnym skarbem :) Pozdrwiam znudzone slodkie skarby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master a cóż to za peany? :D koniecznie musi być mężatka??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiazkowo taki topik taki temat takie zycie;) a ten synek co dziwwice za zone ma brac ...super suer wychowa fajny towar do bzykania za pare lat hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cnotki na początku są cnotkami i raczej się tak zachowują; mnie kręci to jak ona pod moim wpływem zaczyna być wyzwolona i bezpruderyjna. Jedna zasada, dziewica i za pierwszym razem nie ma ochoty źle wypaść i chce dać z siebie dużo :classic_cool:, wiem to; fantazji im raczej nie brakuje, dają sie też poinstruować :classic_cool:, to też mnie rajcuje. Zhana, sory, nic Ci już nie przywróci dziewiczej bezpruderyjności, zachowaj więc twarz i przestań się błaźnić podkreślając jak faceci nie wolą dziewic:classic_cool:. Nie wiesz jak i czym myślimy :classic_cool:. Lubię sunie, ale własne, nie po kimś, proste. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie chcę nic mówić pokażę to laskom będą ze śmiechu boki zrywać, jakiż z Ciebie ogier i pies na dziewice bu ha ha ha ha ja mogę się błaźnić gościu bo mi to loto:D co dzień bezzpruderyjnej dziewicy ci zycze , suni jak lubisz ale nie po kimś bu ha ha ha nie jestem dziewicą ale nie powiedzialam że nie wolą ty to powiedziałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kiedyś ale to dawno i nieprawda:D całe szczęscie że nie trafilam na nawiedzonego zaliczającego dziewice palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahahahhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahahahahhhhhhhhhhh
jak się zgrywa to może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona mezatka
jest cos w tym !! zgadzam sie !! znudzone mezatki sa bardzo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała tak
znudzone są tylko do czasu jak nie będą znudzone i co dalej ?jak nie znudzona bo zaangażowana to juz nie fanja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeeeeee e
znudzona to może nie ale ciekawa czegoś a właściwie kogoś nowego - hmmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała tak
jeeee i nie wiem ile jeszcze tam tych e dostawić pwenie masz maoło lat pewnie ze dwadzieścia z malutką górką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę wesołe, otwarte i ciekawe świate. Nieważne czy mężatka czy dziewica. Po takich zawsze zostaje płomyk słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle nie rozumiem pytania. Co to znaczy najlepsza? Najlepsza w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×