Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...fabetka

Taniutkie rzeczy do pielegnacji ciałą, twarzy, włosów itp.

Polecane posty

Ja używam tego tłustego Dermosanu. Co do pianki do golenia to też czasem używałam odzywki, ale teraz to już wychodzi supertanio, bo podpieprzam piankę chłopu.:P Niby jedno konto, ale za MOJE kosmetyki płacimy mniej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z ta maką to na serio? bo z desperacji człowiek zrobi wszystko:) kupiłam sobie osławiony dermacol - puder baardzo ponoc kryjący,za 10.90, zobacze jutro,jak zrobię makijaż, czy jest rzeczywiście taki rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
a gdzie kupiłaś ten puder?? rzeczywiście dobry?? nadaje sie do tłustej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wschodnia
ja polecam zółtko jajka na wypadajace wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puder kupiłam w małym kosmetycznym,ponoć nie ma go w dużych ani w aptekach, nalozyłam dzis troche i musze powiedziec, ze nie matuje,za to kryje bardzo dobrze,pierwszy raz cos ukrylo moje sińce pod oczami:) w sumie nigdzie nie jest napisane ze matuje,a mi sie skóra na buzi swieci 5 minut po umyciu jej chocbym nie wiem co nałożyła więc... może jestem głupia,ale spróbuję z tą mąką..:P mąka jest dobra na krótki czas jak sie ma tłuste włosy a trzeba gdzieś wyskoczyć,trzeba wyszczotkowac wlosy z głową w dole i posyfac troche maka i znow uczesać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za wasza rada wybrałam się dziś do apteki. kupiłam maść cynkową :) maść z witaminą a i olejek rycynowy. za wszystko zapłaciłam ........uwaga! 6 zł :) mam nadzieje ze efekty będa super! dzieki za rady i piszcie wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Mouse cieszę sie bardzo,też dziś skoczę po maść cynkową,bo wczoraj mi sie nie chciało z chałupy wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastyczny temat . super te wszystkie sposoby i takie tanie. ...fabetka dermaco l-w tubce- idealnie nadaje się do cery tłustej/mieszanej/ . Co prawda nie matuje ale jest za to b. wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już tą maść, najwyższa pora bo jestem przed okresem i zaczynają mi bomby na buzi wyskakiwac 😡 Anmario --- jednak bede uzywala dermacolu tylko na tuszowanie sińców pod oczami,wszedzie indziej go widać,a mam juz swoj korektor,który lepiej kryje pojedyncze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabetko jeżeli wszędzie indziej jest bardzo widoczny to może po prostu zle dobrałaś odcień. Idę zrobić kawowy peeling podzielę się wrażeniami. A może któraś wie co zrobić z maaaalutkimi krostkami na udach ? Próbowałam różnych kremów i maści -łącznie z wit.A -inic nie pomaga . Pa-pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzdyna
zel ze swietlikiem do powiek peeling z platkow owsianych zalanych wrzacym mlekiem maseczka z miodu i sera po kazdym myciu wlosow polewanie ich sokiem z wycisnietej cytryny kosmetyki z ziaji masc cynkowa na wypryski zel arnikowy na opuchlizny wszelakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kul.turystka
I jeszcze tacy pomarańczowi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kul.turystka
Topiki mi się pomyliły.:o Przepraszam. A propos to od Ziaji mam uczulenie, moja koleżanka też. Tylko płyn do higieny intymnej jest ok. Ten zielony z macierzanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresy
mi się jeszcze nie zdarzyło uczulenie a Ziaję stosuję, Daxa i Sorayę też. Jestem bardzo zadowolona. A w ogóle to świetny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peling kawowy - super .Maseczka z ubitego białka - sciągająca , działa trochę liftingująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam
a ja używam wazeliny na usta, zamiast pomadki ochronnej. Kiedyś kupowałam pomadki nivea za ok 6 zł, a wystarczały na bardzo krótko.A i tak pomadki są robione z wazeliny. Pudełeczko wazeliny ok 1,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Fantastyczny topik...Ja dodam swój sposób,który właśnie dziś pierwszy i zapewne nie ostatni raz wypróbowałam...otóż to pilling z soli...4-5 łyżek soli do tego odrobinkę balsamu lub gęstego płynu do kąpieli i masować...skóra jest po nim idealnie gładziutka...lepiej wchłania kosmetyki.Jest to dobry sposób na walke z cellulitem i dla osób odchudzających się. A do golenia ...krem za 2-3 złote taki męski np.Pollena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa monika
hej fabetka jak ty to robisz ze dostajesz probki kosmetykow Ja tez tak chce!! to musi byc super Pewnie trzeba miec adresy tych firm a ja nie mam zadnej I co ty im piszesz Ze chcesz probke jakiegos konkretnego produktu czy jak?? prosze odpisz i podaj kilka adresow jak mozesz Fajny topik papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Moniko :) - sa tu topiki z tradycjami;) na których jest mnóstwo adresów firm, wpisz w ywszukiwarke \"próbki kosmetyków\" :) a pisze w mailu, że chciałabym wypróbować ich kosmetyki przed zakupem i jesli moga to poproszę o jakieś i podaje adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam wśród leków na półce tormentiol,a ze mam wieczne krostki od golenia, to potraktowałam je nim już kilka razy i.. jest lepiej:) a slyszalam ze jest niedrogi,wiec dopisuje do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Zaczne od tych które samemu mozna stworzyć: * tonik z zielonej herbatki ( oczywiście po zaparzeniu i wystygnieciu), * maseczka oczyszczająca-odrobina drozdzy rozpuszczona w ciepłym mleku, * cytrynka na przebarwione paznokcie lub paznokci palaczy, * oliwke do ciała, stosuje od razu też niemal codziennie na skórki paznokci, wmasowuje w nie sa miekkie wówczas, * maść z wit. A popieram, Jezeli chodzi o kosmetyki kupne to polecam moje ostatnie nabytki w cenie ok. 5 zł., których jakosc mnie zaskoczyła: Rival de Loop, mleczko do demakijazu twarzy, sa tylko w Rossmanie, jest tam duzy wybór preparatów tej fuirmy, Krem oliwkowy Ziaja ( doskonały pod makijaz, na łapki, stópki) Błyszczyk z Wibo juicy kiss Z Lovely preparat wybielajacy płytke paznokcia, Niemiecki balsamy firmy Eldena Płatki do demakijazu z Lidla jest ich 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj23
no to zrobilam sobie wczoraj piling z sola.. dawno tak nie cierpialam :( cale nogi mnie piekly i nie chcialy przestac... nie polecam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrobiłaś po depilacji/goleniu albo mialas jakieś ranki?? ja robię sobie ten piling i nigdy mnie nic nie piekło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól do peelingu też mi nie pasowała. Cukier też nie. Kawa bardzo. Za to polecam do demakijażu chusteczki nawilżane lotionem, normalnie używane do dziecinnych pup. Miałam już i pampers, i cleanic, i rossmannowskie, i dada z biedronki, wszystkie dobre (biedronkowe bdb, serio). Te z oliwką były dla mnie do bani. Zmywa się nimi fajnie wszystko, tusz też. Można ich użyć także do higieny intymnej, najlepiej te w wersji sensitive. Oraz do odświeżenia rąk. Na wakacjach na łonie natury do szybkiego oczyszczenia twarzy. Do przetarcia stóp w lecie. Co kto chce :) Z klasycznych mleczek do demakijażu bezwzględnie najlepsze było mleczko Jafra, niestety drogie i trudno dostępne - tylko przez konsultantki. Chyba jako jedyne ze znanych mi przeznaczone do zmywania wodą, och, fajniutkie, na szczęście jeszcze mam zapasik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dopisać, że cholernej Jafry już zdaje się w Polsce nie ma. Na mnie niestety pasta cynkowa nie działa. Mogę się smarować do upadłego, a syfki i tak swoje. Za to bardzo fajny jest morelowy czy tam brzoskwiniowy peeling Rossmann, taki w ciemnym szklanym słoiczku (nie chce mi się go teraz szukać i sprawdzać). Nadaje się dla zwolenniczek mocniejszych peelingów (to ja, to ja), właścicielki bardzo delikatnych skórek niech go sobie darują. Używam go do twarzy, fajnie \"spiera\" czarne kropki z nosa, do ciała kawusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
z ta odzywka do golenia fajne:)akurat mi sie skonczyl termin waznosci i mialam wywalic a teraz pojdzie do golenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
aha DERMACOL najbardziej sprawdza sie na since pod oczami,ale trzeba uwacac bo po jakims czasie wysusza:( na takie ranki od wyciskania dobry jest DERMATOL za 2 zl jest w postaci proszku i wysusza te saczace sie ranki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juzdyna
a ten sok z cytryny to jak działa na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×