Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...fabetka

Taniutkie rzeczy do pielegnacji ciałą, twarzy, włosów itp.

Polecane posty

:) chciałam polecić maseczkę, moze nie jest az taka tania,kosztuje tyle samo co inne bodajze ponad 3 złote, w saszetkach, jest to Soraya Witaminowa kuracja matujaca, maseczka z glinką, ma zielone literki... dla mnie rewelacja, kupiłam saszetke i nałożyłam już 6 razy,a jeszcze mi sporo zostało. Dzisiaj zrobiłam parówke na buzie i powyciskałam zaskórniki..zawsze po czymś takim wiadomo - nochal czerwony i obolały..nałożyłam maseczke,pochodzilam pół godzinki, zmyłam - i nosek piekny,pory zwężone,zaczerwienienia brak:) tak mi sie spodobała ta maseczka,że planuje kupić tez krem do twarzy z tej serii, tylko najpierw muszę zużyć ten co mam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drobniutka
witajcie dziewczyny...chce wam podac dobry przepis na piiling do ciała ma zastosowanie jeszcze wyszczuplajace....2 łyżki kawy(kupuje najtanszą) 2 łyzki płatków owsianych,2łyżki soli i 2 łyżki cynamonu...zalewam to mała iloscia wody aby powstała gęsta papka i nakładam na ciało od pasa w dół tam gdzie bym chciała je wyszczuplić,masujac je okolo 10 minut potem spłukuje prysznicem na przemian zimnym i ciepłym strumieniem wody-poprostu rewelacja-polecam.Zyczę słonecznej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbetka -> poweidz mi cos wiecej o tym Dermacolu. Bo jak mowisz, ze ukryl Ci since pod oczami to zobaczylam swiatelko w tunelu:P Mam niestety takowe, genetycnie, po mamie [akurat to mi przekazala :P ] Wiec jakiej firmy jest ten podklad? I jak to to w ogole wyglada? Standardowa tubka czy cos innego? I gdzie szukac? Bo mam zamiar poszukac tylko musze wiedziec co szukam. W jednej aptece to panie otworzyly szerzej oczy ze zdziwienia :P Czekam na podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to firma chyba po prostu dermacol,wpisz sobie w google,jest dużo o nim, jest w tubce,jak krem,bardzo gęsty i kryjacy,ja zapłaciłam 10.90, szukaj w małych sklepach kosmetycznych, nie ma w aptekach ani w duzych drogeriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki6
Ja do zmywania twarzy uzywam mleka albo maslanki moze byc tez jogurt naturalny potrm przemywam ja woda niegazowana badz przegotowana albo ziolami (lipa,nagietek) na noc nakladam krem Dove w pudelku a na dzien krem bambino.Do brwi na noc uzywam olejku rycynowego i tez rzesy nim smaruje ale robie to raz na tydzien bo jak robilam codziennie to cos mi zaczely wypdac i moja siostrzenica ktora studiuje kosmetologie doradzila zebym robila to raz na tydzie.Co do wlosow to mam krecone i obecnie uzywam szmponu do wlosow kreconych sunslik i tez taka sama odzywke.Sama robie maswczki na wlosy z zoltek i oliwy z oliwek potem plucze cytryna z woda (sok z jednej scytryny na dwa litry wody)Jesienia wcieram sok z czarnej rzepy lykam po jednej tabletce codzeiennie cynku i magnez z witamina b6.Plucze tez wlosy w ziolach .Rece smaruje gruba warstwa kremu do rak i na to rekawice tak samo robie z nogami.Codziennie pije dwa litry wody niegazowanej,herbatki owocowe zero kawy alkoholu i papierosow.Codzeiennie wcieram w cialo balsam robie to od lat bo lubie sie iopalac na sloncu czy tez w solatriumNie uzywam zadnych pudrow rozow sminek (na usta zwykly mio0Lekko maluje tylko brwi kredka (mam jasne) no i kreski lekkie pod oczy i to wszystko Czasyu to niewiele i pienidzy tez nie kosztuje a efekty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam Dermacol!!!!! W ogole nastawilam sie na lazenie po Gdansku, a tu prosze: w sklepie ciut opodal :D Prawie wcale tam nie chodze, bo jest strasznie drogo jak na taki maly sklep, ale Dermacol kosztowal standardowo: 10.90. Mam odcien 1117. Jutro proba :) Dzieki Dziewuszki, za podpowiedz z tym \'specyfikiem\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzialinda
polecam parafinę w płynie,coś ponad 2 zł.Swietna na suche dłonie i inne suche miejscana ciele.Rewelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie wasze pomysly, zamierzam w szczególności wypróbowac: maść witaminową, maśc cnkową, maseczke z uboitego białka i peeling z kawy. Niestey nic na razie niemoge dopisać bo pare z moich \"kosmetykow\" już sie tu pojawiło:) Mam tylko pytanie: co uzywacie do mycia twarzy - ja zastanawiam sie nad zwykłym szarym mydłem - ma ktoś jakieś doświadczenia z tym zwiazne, z góry dziki za odpowiedź:) Pozdrowinia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella 22
nie wiem czy było wymieniane ale: -wazelina kosmetyczna zwykła-do ust-zwłaszcza w zimie, ja mam firmy Ziaja -mydło bambino zwykłe :) Do twarzy, stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja, sorki za lietrówki:) Przypomniał mi sie krem do twarzy który po prostu uwielbiam: Iwostin nawilżający o przedłuzonym działaniu z filtrami 20, naprawde swietny, nie jest może najtańszy - 75 ml kupiłam za 22 zł (choziaz widziałam w innych aptekach - bo tylko tam mozna go kupić - za prawie 30 zł) Ale jest naprawde bardzo wydajny, mi strczył na 5 miesięcy wiec wydatek 5 zł na miesiąc to naprawde niewiele, a jest swietny i co najważniejsze ma tez filtry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermacol - SUPER!!!!! Pierwsze nalozenie i... szok! ze przykryl mi since pod oczami. Nic dotychczas tak dobrze tego nie zrobilo. Jest baaaaardzo gesty i.. \'skondensowany\'? Nie wiem jak to okreslic, bo wystarczy naprawde odrobina i sie sprawdza znakomicie, ale przez to bardzo latwo przesadzic z kosmetykiem i zrobic sobie maske na twarzy. Ja sie dzis ratowalam chusteczka :] Trzebabedzie kupi pedzelek do korektora. Nic sie nie walkuje, nie zbiera w \'bruzdkach\'. No, po prostu CUDO :D:D:D:D:D:D:D Za 11 zl... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalberta
ja mam dermacol ale nie jestem nim zacwycona, strasznie podkresla skorki ( i tak rozrabiam go z kremem nawilzajacym, bo jest strasznie gesty). Wiec niezbyt jestem zadowolona, ale wydalam tylko 9,6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
dermacol na since jest bardzo dobry ,ale juz gdzies pisalam ze po jakims czasie wysusza skore i staje sie widoczny...ale i tak warto bo nic tak nie kryje jak on i jest bardzo bardzo wydajny, starcza nawet na rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska do włosów
Mam kręcone i suche włosy. Dlatego raz w tygodniu, albo przed każdym myciem głowy (w zależności od okoliczności) nakładam na noc na włosy dużą porcję... kremu nawilżającego (taki najtańszy, do kupienia w Leclercu, seria "Wiodący produkt"; to krem do twarzy i ciała, z proteinami jedwabiu; jest super tani - 300ml kosztuje ok.8-9 zł; do twarzy bym go raczej nie użyła ale włosy super nawilża). Więc tak: wieczorem nakładam na włosy, zwłaszcza na koncówki ten krem (lekko wcierając), idę spać, rano wstaję i myję głowę szmponem, 1-2 razy. Po umyciu na wilgotne jeszcze końcówki nakładam kropelkę jedwabiu w płynie. Włosy sa bardziej błyszczące inaprawde "jedwabiste w dotyku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy duch
odświeżammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargolka
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkekaaaaaaaa
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narka
Opakowanie,produkcja,ktoś to musi przywiżć.To co w środku musi być za te 2zł Rozumiem tanie ale nie do przesady.Piling z fusów kawy? zobaczymy za jakiś czas co będzie z nacznkami,pajączkami.Myśle że dobrze jest najpierw poznać skład i działanie.To tak jak z aloesem.Jest cudowny ale nie dla każdego.Dobre sprawdzone kosmetyki ma ATW.Kosmetyki konserwowane borówką.Zdobyły wiele prestiżowych nagród.Warto je poznać. Chcecie towejdżcie na strone www.atw.warszawa.pl Ja tylko tam się zaopatruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NARKA --- temat topiku jest \"taniutkie rzeczy ...\", a kosmetyki atw do tanich nie naleza :O Napewno wielu osob nie stac na takie komsetyki. Nie mowie, ze wszystko jest takie drogie, ale niektore ceny sa makabrycne (jak dla mnie). A jak Ci nie pasuja nasze propozycje, to nie korzystaj, nie czytaj, nie wchodz! Proste :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.
Ja mam kilka pytań. 1. Gdzie i z aile można kupić olejek rycynowy? 2. Do czego używacie maści z wit. A? Mam ją w domu i tak sobie leży... Zrobiłabym z nią coś. Podaję przepis na depilację cukrową (jutro zamierzam ją zrobić) 0,75 szkl wody 0,5 cytryny 0,5 szkl cukru Gotować aż do barwy bursztynowej. Ugnieść nałożyć, oderwać, cieszyć się z gładkości ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamy Isana (Rossmann). W promocjach ok. 4 zł za 400 ml balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISANA
do tej pory ISANA używałam tylko żeli pod prysznic i przyznam że są świetne!!!!!! Nie dość ze fajnie pachną to nie wysuszają skóry. Oczywiście nakładampotem balsam ale sam w sobie żel pod prysznic jest bomba! Uwilebiam ananasowy i drugi limonek :) A jak inne kosmetyki ISANY - co z balsamami - moze ktoś napisze więcej, a może któraś próbowała dezozorantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętacie o tym temacie
do góry bo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isana - pianka do golenia nóg z aloesem i wit. E. Bardzo ją lubię, super pachnie, jest wydajna, nie podraznia skóry no i cena...zapłaciłam za nią w Rossmannie ok. 4zł :). Jeszcze super opakowanie i dozownik wygodny! Tanie odżywki do włosów Ziaja Plantica...kupiłam za 3zl...z kawałkiem też w Rossmannie...akurat miałam ograniczone fundusze:) i sie miło zaskoczyłam tą odżywka...kupie nastepną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziiii
-nafta kosmetyczna ( do włosów ) -odżywka do paznokci mleczna firma DOR cena do 3 złotych,rewelacyjna do frencza. Bialy lakier matowy równiez tej firmy tez do frencza ( koncowki) -olejek do włosów firmy Kallos 11zł dostepny w hurtowniach fryzjerskich - lepszy od biosilka i jest go wiecej+ ladne opakowanie hmmm to chyba narazie tyle co przyszlo mi do glowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam krem liftingujący do twarzy ThermaFirm AVON. 🌻Krem oparty na technologii wykorzystującej hydrolizowane proteiny oraz modyfikowane ultradźwiękami aktywne składniki, które tworzą trójwymiarową siatkę napinającą i ujędrniającą skórę. Stymuluje odbudowę włókien, wzmacniając połączenia pomiedzy warstwami skóry. Krem ma rewelacyjne wyniki testów klinicznych. Pierwsze efekty po ok. tygodniu!🌻 Kremik o pojemności 30 ml będzie dostępny w katalogu 11 AVON za 79,90 zł z eleganckim zegarkiem gratis. Jestem konsultantką i oferuję ten krem już teraz za 51,90 z gratisowym zegarkiem :) . Kontakt gg: 4809889 Zainteresowanym prześlę pełny skład tego kremu i zdjęcie (razem z zegarkiem). Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm maggie
heja:) co taka cisze na topiku?? oto kilka moich sposobów na poprawe cery 9sciagnięte z innych topików - stosowane od 10 dni) - picie codzienie okropnych drożdży - okolo 1/4 - 1/2, raz dwa razy dzienne zalezy od potrzeb - zalewanych goraca woda, mozna dodac cukru lub miodu - pryszcze juz sie nie pojawiaja i ladniejsza cera, -cena 0,49 w Lidlu - maseczka z soraya - Witaminowa terapia matujaca - aktwynie oczyszcajaco-normalizujaca - wagry sa mniej widoczne, i skóra matowa przez conajmniej 24h (a zazwyczaj sie bardzo swieci) -cena saszeka (na ok. 4 maseczki) - 3 zł, tubka - 13 - co na wągry - nie wim ja to nazwac ale ja nie ma sie czasu na meseczke to mozan zrobic peeling z mąki+mód+woda(lub mleko) - wagry wszyskie wychdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senioritta
Cześć dziewczyny :) znacie jakies skuteczne sposoby na piegi ? ostatnio chodziłam na solarium i troche mi ich wyskoczylo...moge użyc cos innego niz tej cytryny ktora wybiela skóre ? ? a co do tego pilingu z kawy to jest cudowny...i skóra potem tak pieknie pachnie :) Zaczełam używac mydelka siarkowego maści cynkowej i olejku rycynowego jak pisałyście :) Rezultaty są juz naprawde widoczne...Bardzo mi sie podobaja te domowe sposoby..bo są bardziej skuteczne niz jakies drogie specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×