Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...fabetka

Taniutkie rzeczy do pielegnacji ciałą, twarzy, włosów itp.

Polecane posty

Hej! Byłam dziś w aptece kupić zachwalane przez was: masc cynkową, olejek reycnowy, maść z wit.A, wszystko razem kosztowalo niecałe 6 zł :) a przy okazi trafiłam w aptece na promocję i kupiłam FALVIT za 5 zł z a do niego dostałam śliczniutkie gratisy: myjkę w bardzo ładnym niebieskim kolorku, 2 świeczuszki, mydełko i mały szamponik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam dziś w aptece kupić zachwalane przez was: masc cynkową, olejek rycynowy, maść z wit.A, wszystko razem kosztowalo niecałe 6 zł a przy okazji trafiłam w aptece na promocję i kupiłam FALVIT za 5 zł z a do niego dostałam śliczniutkie gratisy: myjkę w bardzo ładnym niebieskim kolorku, 2 świeczuszki, mydełko i mały szamponik. Przepraszam za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperience_ona
Tanie rzeczy czasem są lepsze od tych renomowanych i drogich.... Ale tylko czasem więc fajny topik na którym można wykwestionowac sprawdzone, tanie produkty :) Wię z mego doswiadczenia to polecam: - peeling kawowy .... jest symapatyczny :) - olejek rycynowy do rzęs ale jak wewszystkim liczy sie systematycznośc zeby zobaczyc efekty..... -krem nivea soft :) - posiadam tez babino i ziaji maslo kakaowe ale to uzywam glownie do ciała bo do twarzy moze troszke zaciezkie.... ale do twarzy podobno tez dobre:) - oczywiscie wazylinka :p -jedwab do wlosow na allegro malenka buteleczka ok.5 zl w sklepie drozej bo dalam ok.9 ale dobre dobre:) - na paznokcie woda z sokiem z cytryny ido rąk masc witaminowa ktora tez jest dobra do ciala, ja uzywalam gdy sloncem sie troszke spieklam ale takze na przemrozenia zima ale glownie do rak do twarzy rozniez zaciezkie.... -zas na wagry nic skutecznego jeszcze nie odkrylam.... musze nistety obejsc sie parowka z rumianku i mechanicznym wyciskaniem tzn. paluszki z chusteczka i do dziela.... pozniej mala dezynfekcja afrodyta czasem spirytusem wiem wiem ostro traktuje moj nosek ale jest niesforny..... - a i slyszalm ze sudokrem jest dobry :) no to chyba wsio co mialam napisac jak cos mi sie jeszcze przypomni to napewne dopisze...... pozdrawiam for all no i piszczcie swoje zdania i opinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie rzeczy czasem są lepsze od tych renomowanych i drogich.... Ale tylko czasem więc fajny topik na którym można wykwestionowac sprawdzone, tanie produkty Wię z mego doswiadczenia to polecam: - peeling kawowy .... jest symapatyczny - olejek rycynowy do rzęs ale jak wewszystkim liczy sie systematycznośc zeby zobaczyc efekty..... -krem nivea soft - posiadam tez babino i ziaji maslo kakaowe ale to uzywam glownie do ciała bo do twarzy moze troszke zaciezkie.... ale do twarzy podobno tez dobre - oczywiscie wazylinka -jedwab do wlosow na allegro malenka buteleczka ok.5 zl w sklepie drozej bo dalam ok.9 ale dobre dobre - na paznokcie woda z sokiem z cytryny ido rąk masc witaminowa ktora tez jest dobra do ciala, ja uzywalam gdy sloncem sie troszke spieklam ale takze na przemrozenia zima ale glownie do rak do twarzy rozniez zaciezkie.... -zas na wagry nic skutecznego jeszcze nie odkrylam.... musze nistety obejsc sie parowka z rumianku i mechanicznym wyciskaniem tzn. paluszki z chusteczka i do dziela.... pozniej mala dezynfekcja afrodyta czasem spirytusem wiem wiem ostro traktuje moj nosek ale jest niesforny..... - a i slyszalm ze sudokrem jest dobry no to chyba wsio co mialam napisac jak cos mi sie jeszcze przypomni to napewne dopisze...... pozdrawiam for all no i piszczcie swoje zdania i opinie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny temat
tanie kosmetyki ktore uzywam - mydelko siarkowe okolo 3 zl swietnie myje buzke i nie wysusza -chusteczki dla dzieci z rossmana, uzywam ich do demakijazu twarzy 80 sztuk 8 zl - utwardzacz do paznokci lovely okolo 4zl- b.dobry - olejek rycynowy, jako odzywka do brwi i rzes - 2zl -puder z ingolta, co prawda kosztuje 20zl, ale mi starcza na 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopoipioiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie jakiś sposób na ładne pięty??bo mam takie żółte i twarde bleee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKK
Ja miałam problemy z cerą i straszny tradzik, a te wszystkie drogie preperaty antytradzikowe na mnie nie działały, a nawet pogarszały stan mojej buzki. Wyleczyłam się, myjąc twarz mydłem siarkowym (ok. 3 zł) i smarując Niveą (ok.5 zł) , ale tą zwykłą, nie soft, bo ta zawiera jakieś alkohole i szczypie. Od czasu do czasu, na pojedyncze wypryski stosuje maść cynkową (ok.2 zł) i obecnie jestem bardzo zadowolona z mojej cery. Pomyśleć, że kiedyś majątek wydawałam na te wszystkie serie antytrądzikowe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małe pytanko : ten peeling kawowy stosujecie tylko na ciało tzn. nogi itp. czy na buźkę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKK
Zależy, jak kto chce! Jest on w miarę ostry, dlatego czasami podrażnia skórę twarzy. Nie polecam również dla twarzy trądzikowej lub naczynkowej. Ja stosuje, ale tylko raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę--->Na piętki polecam(kolejny już raz) peeling z soli...trochę soli i do tego płynu do kąpieli albo kremu i trzeć,a potem wetrzyj w piętki sok z cytryny,najlepiej trzeć skórką z cytryny,to je wybieli no i jakiś dobry krem do nóg...ja używam AVON. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba
co mozecie poradzić drogie dziewczęta na takie czarne kropeczki na nosie i jego okolicach? dodajmy...jestem facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalliani
Do pięt i stóp - raz w tygodniu moczenie w wodzie z sola + mydło , nastepnie pumeks . Po tym i na noc krem linoeparol - o ile dobrze pamietam około 8 zł. Jak dla mnie rewelacja - na dzień zbyt tłusty , ale genialnie rozmiekcza wszelakie zgrubienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maść z witaminą A pomogła komuś na pięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze, ze maść by pomogła, ale trzebaby byc konsekwentnym -- częste pilingi, pumeks i na noc maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba
no dobra dobra...stopy, ale kto mi pomoże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubabuba --> to sa zaskórniki, gdyby cos dało sie na to poradzić, to nikt by ich nie miał :) ja sobie radze w taki sposob ze od czasu do czasu robie sobie parówke(pochylam sie nad miseczka z wrzacym rumiankiem itp, a potem je wyciskam delikatnie przez chusteczke) a do zamaskowania tylko make up...podobno mozna je rozjaśnic sokiem z cytryny,ale nie wiem czy to cos daje,bo nie próbowałam, ogólnie były kiedys jakies wpisy ze ktos sie pozbył zaskórników,ale kazda skóra jest inna, ogólnie to sa dziurki w skórze,więc na moj gust nie bardzo da sie cos z nimi zrobic,zeby zniknely całkowicie,mozna zweżac pory maseczkami i uzywac pudru ( no ale ty jestes chlopakiem wiec puder odpada,chyba ze troche wetrzec,zeby ich nie bylo wiadc,ale pudru tez!!:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SKK
A to mydło siarkowe to jakiej firmy miałaś? czy to jakieś specjalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmy Barwa
w aptece mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubabuba na imie mam...
hmmm...wlasnie chciałem aż raz w zyciu wybrać się do kosmetyczki z tym tematem...ogólnie facet się takimi rzeczami nie martwi i ja się nie martwiłem, do momemntu pewnego, gdy moja cera zrobiła sie naprawde nieciekawa. postanowiłem zrobic peeling. ..fabetko, czy mozesz mi powiedzieć dokładnie jak się robi ten kawowy? dzis rano pozyczyłem od kolezanki peeling z drobinami orzecha włoskiego. skóra zrobiła się ciekawsza w dotyku :) generalnie mam takie 3 problemy: - te zaskórniaki... - takie małe kaszaki w okolicach oczu - cera: w okolicach nosa i na czole jest tłusta, natomiast reszta jest bardzo sucha (głównie miejsca gdzie facet się goli) zastanawiam się czy na te 3 problemy jesteście w stanie mi coś doradzić, czy muszę wybierać się do kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skąd
-> hubabuba na imie mam... moj facet ma dokladnie taka sama cere jak Ty i coz Ci moge doradzic? ma zaskorniki- oczyszczanie mechaniczne- moj nie chodzi do kosmetyczki, sama to zalatwiam... na to biale dookola oczy- nie wiem, wydaje mi sie, ze lepiej tego nie ruszac... a na cere mieszana (taka wlasnie, ze czolo i nos tluste reszta sucha) wystarczy krem jakis nawilzajacy do cery mieszanej- ostatnio pojawil sie taki krem dla mezczyzn firmy Irena Eris, to mozesz kupic. Ja mojemy smaruje byzke emulsja matujaca Ivostin, ale nie pozwala mi za czesto... aha, a piling mozesz sobie robic 2 razy w tygodniu, tylko nie trzyj za mocno tam, gdzie sie golisz, bo za bardzo podraznisz i to by bylo na tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie i fajne
polecam peeling-żel dociała z algami morskimi, znalazlam go w leader price tylko za 3,99-świetnie nawilża i odświerza, naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca...
a używał ktoś emulsji AKNE na przebarwienia? jakie rezulataty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Dziewczyny jak stosujecie olejek rycynowy na włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakieś niezbyt drogiw kremy do depilacji lub wosk?? mam już dosyć używania żyletki.. dzisiaj zrobiłam sobie depilację pastą cukrową..niby wszystko fajnie..ale pochłania dużo czasu..mi zajęło wydepilowanie tylko łydek 3 godziny:(, prawie oślepłam, a i tak nie wyrwałam wszystkich włosów..no nie byłam w stanie z tyłu łydek .. a nikt nie chciał mi pomóc;) orientujecie się ile możę kosztować depilacja woskiem samych łydek u kosmetyczki i na ile starcza?🌻 co do olejku rycynowego ja stosowałam razem z żółtkiem, cytryną, naftą kosmetyczną..robiłam taką maseczkę..nakładałam na suche włosy.. na to folia potem ciepły ręcznik i chodziłam z tym ze 2 godz..niestety już chyba z 3 miesiące nie robiłam:Ojakoś czasu nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×