Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość headbanger666
cudowna :) widzialem dzisiaj taką podobną w skórzanych spodniach ale czarnych przez okno. szkoda że nie mam aparatu :) byłbym zrobił zdjęcie i zamieścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubeczek
A co myślicie o facetach w skórzanych spodniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsm7
to juz chyba dziewczyny musza sie wypowiedziec! jako facet powiem - niektorym pasuja bardziej innym mniej ale i tak w skórzanych spodniach najlepiej wyglądają kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
napewno malo pewnie na motor to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego reklamujesz rzeczy nie związane z tematem ? Jak będziesz miał/a na sprzedaż odzież skorzana lub skóropodobną wtedy daj znać! Odzież dzińsowopodobna nie jest związana z tym tematem! PROSIMY O WYPOWIEDZI ZWIĄZANE z konkretnym TEMATEM ! NIe zasmiecaj forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze więcej wypowiedzi KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam skórzane portki, niestety się rozleciały... Obecnie czekam aż zrzucę ostatnie kg/cm i znowu pobiegnę coś kupić :) Zgadzam się z Cadbury - latexu nie trawię, a skórzane spodnie w połączeniu z gorsetem wyglądają genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaspi
komu sie podobaja spodnie ze skory i jak w nich wyglada kobieta i jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło słyszec ze coraz więcej kobiet decyduje się na skórzane spodnie! Naprawde nie ma nic lepszego - jak zgrabna laska w skórze ;) szczegolnie w takowych spodniach lub ewntualnie w krociutkiej mini ;) najlepszy widok dla faceta! P.S. nicktaki - wszyscy wspieramy Cie w Twoim postanowieniu i niecierpliwie czekamy na Twoją fotkę w spodniach z prawdziwej skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaspi
zgadzam sie jak zgrabna laska w skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Brawo nicktaki :) ! Jak juz sobie kupisz to pochwal sie nam swoją zdobyczą. Pozdrówki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze w skorze
ale tylko dlatego ze jezdze na motorze :D jakos nie wyobrazam sobie chodzic od tak po miescie :/ no ale kazdy nosi to co lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumonek
Witam. Wczoraj widziałem laseczkę, która miała na sobie cudownie obcisłe i dopasowane, chyba skóropodobne spodnie w kolorze oliwkowym (zielonym). Jechałem samochodem, więc nie mogłem się dokładnie przyjrzeć. Dlatego też specjalnie zawróciłem, jeszcze raz zerknąłem, wyprzedziłem ją, po czym pod pretekstem usterki zatrzymałem się na chodniku, i następnie już tylko podziwiałem, jak przechodziła tuż obok, seksownie kręcąc ciasno opiętym w skórę tyłeczkiem... Boski widok. Nie zdobyłem się na odwagę, by wysiąść z auta i np. pod pretekstem pytania o drogę móc z bliska podziwiać jej wdzięki. Może dlatego, że szła razem z inną dziewczyną. Było to wczoraj, 4 grudnia, w Katowicach w okolicach CH "3 Stawy". Jeżeli ta piękna dziewczyna nosi takie właśnie spodnie, to może przypadkiem czasem spogląda na to forum. Jeżeli tak, to proszę żeby dała znać - po raz drugi na pewno nie zmarnowałbym okazji na wymianę z nią choćby kilku zdań... Pozdrawiam gumonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super wspaniała przygoda
szkoda ze nie zrobiłes fotki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Farciasz z Ciebie, gumonku. Gratuluję szczęścia ;) Troszkęszkoda, że była z koleżanką (echh te koleżanki, zawsze wszystko zepsują, hehe), ale może jeszcze na nią trafisz. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×