Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość juz nie moge doczekac sie
jesieni - nie ma lepszego widoku w deszczowy, pochmurny dzien - od zgrabnej mlodej laski w skórzanych lub skóropodobnych spodniach ! MNIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna sie robic chlodno
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
widzialem juz ta fotke m.in. na naszym forum www.leatherforum.fora.pl jesli chcesz wklejac fotki i ogolnie aktywnie dzialac na tym forum - proponuje zalozyc stalego nicka aby nikt nie mial watpliwosci kto zamieszcza foty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihygt87hoijmpkl-=0p/P
---świetne pod latarnie,dla tanich dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik powyzszej teorii
wręcz przeciwnie - tylko dla prawdziwych dziewczyn/ kobiet - znajacych się na modzie i potrafiących się pokazać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkatralalalala
strasznie mi sie te spodniepodobaja matko !:) ale wydaje mi sie ze przy wzroscie 166 cm i wadze 64 kg jestem za gruba na te spodnie;( i wogole nie wiem czy pasuja na taka pogode jak dzis?;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz naprawde niewielka
nadwage! mozesz noisc spokojnie - twoja pupa tylko na tym zyska - kupuj śmialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealne na taka pogode POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra MRNEMO - przekonales mnie przyznaje że co najmniej połowe fotek lasek w skórze - zamieściłem ja! nie chcialo mi sie po prostu zakladac konta. Jestem wielkim fetyszystą dziewczyn w skórzanej odzieży i mam zamiar dalej wklejać tu fotki o skórzanej tematyce. I mam gdzieś czy to sie komuś podoba czy nie! Moje hasło: nie ma lepszego widoku od damskiej pupci w obcislych skórzanych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne sa twoj chlopak bedzie
ZACHWYCONY twoim wygladem w nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChakuaMatata
mowisz serio? hmm ;) chyba sie skusze;) a co mi radzicie do tego nisic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde seksowne byłyby z prawdziwej skóry a nie jakiegos blyszczacego materiału, np http://www.allegro.pl/item791434126_a_m_n_milano_czekoladowe_skorzane_rurki_boskie_26.html ale mozesz zacząc i od takich jak sama wybrałas... Takie skórzane Rurki najlepiej wygladaja w klasycznych kozakach do kolan np http://img149.imagevenue.com/img.php?loc=loc343ℑ=19353_Celebutopia-Anna_Friel_leaves_the_Theatre_Royal-10_122_343lo.jpg# http://img139.imagevenue.com/img.php?image=19770_Jill_Wagner_2_122_1129lo.jpg# ale moga byc i takie za kolano np. http://img242.imagevenue.com/img.php?loc=loc101ℑ=01899_14623865_122_101lo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno bedzie bardzo pozytywn
szczegolnie MĘŚKIEJ CZESCI ;) sama soie o tym przekonalam - nie rozumiem co faceci widza w skórze.. ale to działa ;) moj nie moze sie od mnie oderwac jak zakladam tkie obcisłe spodenki w tym stylu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubik_90
takich że jesteś dorosla i zama masz prawo decydować o tym co nosisz? (chyba jesteś nie... :D) człowiek powinien nosić to, w czym się najlepiej czuje a jak ktoś lubi skóry itp to co do tego innym... niech sobie mówią co chcą ;] najważniejsze jest nasze własne samopoczucie związane z tym jak wyglądamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek - wlasnieile masz lat ze słuchasz jeszcze matki ? ;) Pamietaj ze nawet nastolatki musza sie czasem zbuntowac (najlepiej w slusznej sprawie ;) a dojrzewanie corki - nie jest łatwe dla rodzicow - zazwyczaj ojcow ale matki też moga byc zazdrosne!(twoja matka juz sie starzeje i pewnie nie ma juz takiej sylwetki jak dawniej i nie moze juz nosic takich rzeczy jak ty i to moze powodowac u niej zazdrosc w widoku sexi ubranej corki za ktora ogladaja sie faceci nawet w jej wieku) zostaje tez jescze kwestia - za kogo pieniądze zostaly zakupione? bo jesli za Twojej mamy to rzezywiscie ilość argumentow jest znikoma.. ale jesli to zakup za TWoje prywatnie zaoszczedzone (a lepiej jescze osobiscie zarobione) pieniadze to sorry.. zawsze mozesz mamusi wypowiedziec jakis jej nieudany lub niepodobajacysie tobie jej zakup... i krotko skwitowac - za zarobilas i wydalas na co chcialas! Na "pocieszenie" mamy mozesz najwyzej dodac ze NIe bedziesz nosic tych spodni w jej towarzystwie a tylko na np. wyjscia z przyjaciołmi, dyskoteki, koncerty, itp. A nawet jesli zdecydujesz sie ostatecznie je oddac - pokaz nam chociaz swoja fotkę w nich np. mozesz zamiescic na www.fotosik.pl i tutaj linka do niej (oczywiscie moze byc bez twarzy). Chetnie ocenimy czy dobrze w nich wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jak marzenie!!! W wieku 20 lat przejmujesz się matka ? niepoważna jestes ? sorry ze tak mowie ale jedyny argument jaki moglaby Twoja matka miec przeciwko to tylko wtedy (jak wspomnial MRNEMO) gdyby to byly jej pieniadze! za kogo forse kupilas te spodnie ? jesli za swoje to nie ma o czym gadac... Po za tym kto kaze Twojej matce w takich chodzic? kupilas je dla siebie aby podobac sie swemu chlopakowai a nie matce, tak czy nie ? Argument szkoły to zaden argument. Przeciez nie musisz w nich chodzic na egzaminy czy nawet na uczelnie (jesli uwazasz ze akurat mogloby byc to zle odebrane np. przez wykladowcow) czy np. do pracy - w zaleznosci o charakteru pracy bo np kelnerce w pubie beda pasowac idealnie (ogladalas moze Coyote ugly ? ;) ale juz sekretarce prezesa lub np. pielęgniarce - raczej nie. Mozesz je przeciez nosic tylko w wolnym czasie - po uczelni/ pracy , itd. A jesli juz naprawde Twoja matka nie bedzie dawac ci spokoju - nawet nie musisz mowic ze je jeszcze masz ;) powiedz ze zwrocilac i tyle ! Noś je przede wszystkim dla siebie bo widac ze naprawde extra wyglądasz w skórze. I podobnie jak przedmowca tez bardzo bym chcial zobaczyc jak w nich wygladasz! ;) Koniecznie zamieśc swoją fotkę w tych spodniach. proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam gadanie
taka dziewczyna moze chodzic w skórzanych spodniach nawet do kościoła! a teraz na listopadowe noce jak znalazl - noś je dziewczyno codziennie i pokaz sie nam w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMANTIS a na jakies podstawie
tak uwazasz ? masz lub mialas kiedys takie spodnie? przymierzalas chociaz ? ja przekonalam sie do skóry zeszlego roku i praktycznie cala jesien i zime tylko w takich spodniach chodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmowce
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×