Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

daje znak, 偶e jestem ciagle z Wami 馃尰 ja juz po sesji, siedze calymi dniami w domu, oczywiscie nie mam zadnych znajomych trudno, zeszle wakacje spedzilam w ten sam sposob :) moze za 2 tyg pojade pod namiot nad morze :) oczywiscie sama... jakos to bedzie :) jem bardzo duzo jak na mnie ale beznapadowo ciagle. na wadze juz od bardzo dawna 45 kilo wiec nie zaluje sobie przysmakow :) trzymajcie sie dziewczynki if you want---> 馃憚 czas czas czas....... ten b贸l troch臋 minie :) anoxa--> opanuj sie wreszcie dziewczyno! jestes mloda, cale zycie przed Toba! olej te 5 kilo i jedz normalnie! ja przestalam myslec obsesyjnie nad zrzutem i oto efekt- metabolizm szybki, jem duzo, waga niska i stala od bardzo dawna. marzylam o 44 ale 45 tez jest ok :) lemonkowa---> ja w ten sposob spedzam juz kolejne wakacje :) siedze w domu, nigdzie nie wychodze... ale ciagle wierze, ze to sie kiedys zmieni pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzis mam jeden z tych dni kiedy wszystko mi sie nie udaje..... od rana placze, widze same zle strony wszystkiego.... rano kolejny raz dostalam po tylku od bliskiej mi osoby. jak zwykle za duzo chcialam, za duzo sobie wyobrazalam. ale przeciez to normalne, ze mnie ma sie w dupie. ze nie ma sie dla mnie czasu. ze na moje prosby odpowiada sie krotko: nie... po co sie tlumaczyc.... jestem tak beznadziejnie samotna...... to juz dwa lata mojej calkowitej samotnosci, w kompletnym odcieciu od innych. dwa lata bolu, wyrzutow sumienia i beznadziejnosci. dwa lata podczas ktorych tak mocno walczylam ze swoim cialem, ze pozwolilam odejsc K. dwa lata ciaglych upadkow. znowu o tydzien przelozylam wyjazd nad morze. tak bardzo nie chce jechac tam znowu sama. bo znowu bedzie tyle samotnych dni... tak bardzo chcialabym jeszcze wierzyc, ze bedzie dobrze....... ale juz nie wierze...... nie mam zludzen.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
luffka - bardzo mi przykro, ale wiem co艣 o tym te偶 nieraz obrywa艂am od bliskich mi os贸b ile by艂o p艂aczu i b贸lu tylko ja wiem ;( zawiod艂am sie na bliskich mi osobach i dlatego juz mam taki uraz, ze jetem nie ufna a teraz jeszcze On spowodowa艂 to, ze przesta艂am wierzy膰 w ludzi ca艂kowicie. Nie chce by mnie ju偶 nikt wi臋cej rani艂 i nikt tego nie zrobi , bo On to zrobi艂 bardzo skutecznie. dlaczego prze艂o偶y艂a艣 wyjazd? Moze akurat on cos zmieni? Ja teraz po tej ca艂ej sytuacji z M zrywam wi臋kszos膰 kontaktow, poprostu si臋 nie odzywam i milcze. Chce by膰 sama. Mam wrazenie, ze i tak nikt mnie nie zrozumie. Ju偶 mi wszystko zobojetnia艂o... nic mnie nie interesuje... nic mnei nie cieszy... Jest tylko praca, kt贸rej po艣wiecam si臋 ca艂kowicie, najgorzej jest w wekendy, wtedy p艂acze w poduszke. Tak bardzo kocham, mam wra偶enie, ze za ma艂o si臋 stara艂am , M sie nie odzywa.... :((((((((( Boli strasznie Nieweim jak mam Cie pocieszy膰, bo sama sobie nie moge pom贸c :( Dobranoc 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sensei_Z_Czerwonego_Stawu
Jestescie bardzo slabymi jednostkami :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja wpad艂am w do艂ka ma艂ego ale juz z niego wysz艂am. w piatek nakupi艂am s艂odyczy,peirwszy raz od 2,5 miesiecy. i stwierdzam ze zupelnie niepotrzebne mi to by艂o.usprawiedliwiam sie tym ze by艂am pijana,wiem nie ma sie czym chwalic ale bylam kompletnie za艂amna i zrozpaczona. wesz艂am nawet do baru na dwie zapiekanki i cheiwjac sie do sklepu gdzie kupilam 6 batonow,zelki i orzeszki. potem dopchalam sie nalesnikami ech. i wr贸ci艂am kompletnie zalana do domu i posz艂am spa膰. wczoraj mialam g艂odowac ale zjad艂am na noc z 7 ciastek i bu艂ke,co jest sukcesem ze nie skonczylo sie wiekszym zarciem. a dzis 5 ziemniak贸w,marchewka z groszkiem i sa艂atka ryzowa. swterdzam ze ten napad w piatek byl mi zupenie niepotrzbeny ale naparwde nie umi艂aminaczej rozaldowac stresu zwiazanego z zakonczeniem roku i tym wszystkim....wiec sobie wybaczam i mam nadziejie ze to juz sie nie powytorzy oprzynajmniej w te wakacje;] w ten weekend bylam 2 razy na fitnessie;] podobno schudlam chcoiaz ja nie widze. widze za to 2,5 kg wiecej na wadze..... dzis wypilam juz dwie xenny a od jutra planuje g艂odowac do wtorkowego wyjazdu. nie wiemjak dam rade ale MUSZE. kupilam 2 pary boskich spodni w ktorych o dziwo zgrabnie wygladam(mimo ze grubo;/) no ale kobieco heh.i te spodnie msuz abyc na mnie luzniejsze. rozpisa艂am sie i jak zwykle ca艂y post o zarciu i kilogramach...no ale coz. pozdrawiam wszystkie walcz膮ce:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
anoxa---> gdzie jedziesz? i nie gloduj lepiej bo to sie zle konczy 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mad Cow Between Bulls
Skonczy sie jak zawsze - bedzie miala napad. Ja nie rozumiem po co stosujecie ciagle te same, durne metody, zeby schudnac - dieta glodowa - jak wiadomo, ze po nich przychodza napady, tycie. Czy Wy az tak bardzo nie kochacie siebie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na ob贸z jad臋:) a g艂odowa膰 to ja uwielbiam. w sumie to nie g艂oduje tylko jem ma艂o.a napady i tak sa czy jem ma艂o czy normlanie wiec co za roznica...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam luffka - do jakiej miejscowoci chcesz jecha膰? Ja mam dopiero urlop we wrze艣niu i marzy mi si臋 wyjazd do Zakopanego, bo mam do tego miejsca nie uzasadniony sentyment, ale pewnie nie bede mia艂a z kim pojecha膰. Wczoraj si臋 dowiedzia艂am, ze Ona naprawde istnieje... ci膮gle mia艂am nadzieje , 偶e On tak specjalnie m贸wi o niej, zebym ja sobie odpusci艂a.. zreszt膮 na 偶adnym spotkaniu ze studi贸w nie by艂 z Ni膮. Ale jednak Ona istnieje, ma na imi臋 Adriana, imie kt贸re zawsze mi sie podoba艂o i tak chcia艂am nazwa膰 w przysz艂o艣ci swoej dziecko :( Pozna艂 j膮 na czacie. Wszystko takie cie偶kie. U mnie dalje bez zmian, je艣膰 nie umiem, ci膮gle tylko On i tak ca艂e dnie. Jutro wyje偶dzam ale tylko na 3 dni. Marcin si臋 nie odzywa, cisza, g艂ucha cisza/ Wzesz艂e wakacje, by艂o te偶 nie tak ale zawsze si臋 odzywa艂 i by艂o dobrze. Nie daje sobie rady. Jest jedynym ch艂opkaiem przez kt贸rego mi 艂zy lecia艂y. wiem 偶e ju偶 nigdy nie bede normalnie szczesliwa Nigdy ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nimm2OhneZucker
Adrianna jest ladniejsze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nimm2OhneZucker
Poza tym samo imie nic nie mowi, ona moze byc szkarada o paskudnym charakterze. P.S. to tak na pocieszenie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
if you want---> do W艂adys艂awowa jad臋- jak zawsze. jako艣 ostatnio nie mam nastroju. jest mi 偶le i smutno. siedz臋 ca艂e dnie w domu. ehhhh kilogram przyty艂am :( wiedzia艂am 偶e w ko艅cu to nast膮pi- bo jem ca艂y czas- z nud贸w........ nienawidz臋 tego swojego 偶ycia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam U mnie 藕le ;( Marcin do mnie zadzwoni艂 wczoraj p贸藕nym wieczorem... Po co? Mam do艣膰. zadzwoni艂 z nowego numeru , a z mojego powodu Go zmieni艂... To jest chore, czemu on taki jest... gadali艣my 20 min, po co ??? Nigdy w 偶yciu to si臋 niesko艅czy.... odezwa艂 si臋, bo nie umi zapomnie膰??? ;( ale co z tego jak ja Go KOCHAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ech a ja wczoraj sie znowu upi艂am ostro;] i sie najad艂am jakie艣 p艂atki fitness,chleb,kabanos,ziemniaki,szynka kawa艂ek babki;/ wszystko na noc ale trudno wkyurzaja mnie tylko 2kg wiecej na wadze ale powinno zejsc za 2 dni...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nimm2OhneZucker
anoxa ... stosuj wiecej glodowek!!! :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nimm2OhneZucker
Na poczatek moze koteczeq albo pieseczeq :) Pozniej jak sie rozkrecisz to ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiecie o czym marze ostatnio? chcialabym przytulic sie do meskich ramion, poczuc sie bezpieczna i kochana....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mam wszystkiego do艣膰, zrywam wi臋kszos膰 kontakt贸w, nieweim co si臋 za mn膮 dzieje. Mam tak wielki 偶al, ze nic juz nie ma dla mnie sensu, 偶yje bo zyje bez celu By艂am dzis na si艂owni sama zmusi艂am sie, ale spoko by艂o , za tydzie艅 te偶 to powt贸rze. Z Marcinem to m臋tlik w g艂owie, m臋czy mnie to wszystko.. po jak膮 cholere musia艂am Go poznac? Po tak膮 zeby cierpie膰 do ko艅ca 偶yci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja bym najchetniej tylko pi艂a i g艂odowa艂a. a i 膰wiczy艂a. boze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nimm2OhneZucker
Nie ma to jak korzystac z wlasnego rozumu, zeby rozwiazac swoje problemy i byc szczesliwa :P :P :P :P :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stwierdzi艂am, 偶e musz臋 si臋 znowu \"pozbiera膰\". przestaje si臋 smuci膰, to i tak nic nie daje. zacz臋艂am 艂adniej je艣膰, mam nadziej臋, 偶e to ustabilizuje znowu wag臋. jako艣 ostatnio smutno na tym topiku... przykre jest to, 偶e mamy lato, ciep艂o, s艂onko grzeje a my si臋 zamartwiamy... trzymajcie si臋 :) nimm2ohnezucker----> a ty kto? pozdrawiam ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TakaSobie Anka
Wczoraj po raz pierwszy zawiazalam skakanke na haku i o malo nie zawislam .... Brak mi wiary ze kiedykolwiek juz dojde do wymarzonej wagi. A grubasem juz nie chce byc, bo jestem szpetna z twarzy to chociaz z figury bym byla piekna i jakis facet zwrocil by na mnie uwage....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja.........................kupi艂am........pe艂no jedzenia i zanied艂ugo zawisn臋 na drzewku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
druga, jak my艣la艂am najblizsza mi osoba mnie ola艂a, w nocy napisa艂a sucha wiadomo艣膰 na gg, z powodem tak g艂upim i p艂ytkim, ze dziecko z przedszkole zrozumie, ze to k艂amstwo nic ju偶 nie chce. skoro nie mog臋 by膰 z Marcinem to nic mi w 偶yciu ju偶 nie potrzeba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×