Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakompleksiona

Czy mając myszkę znamie na twarzy mam szansę miec faceta?

Polecane posty

Gość zakompleksiona

Ech, jest to moja jedna z najwiekszych zmor w zyciu i glownym kompleksem Kiedys rowniez były zeby, ale załozyłam aparat i sie prostują. Faceci niby twierdzą że jestem ładna, mam całusną twarz, ale chyba nie widzą co mam na prawym policzku. Może dlatego że używam korektora i pudru i to w jakis sposób tuszuje te moje znamię :/ Na dodatek mam włosy dosyc długie które zawsze noszę rozpuszczone i one też zasłaniają. Jednak ja czasem mam tego dość. Chciałabym też spiąć włosy, odkryc twarz ale po prostu boje sie kompromitacji albo zeby ktos nie wypytywał skad ja to mam. To we mnie budzi duze kompleksy ;/ Czasem sobie wyobrazam ze kiedys przyjdzie dzien, kiedy pokazę sie facetowi bez makijazu i TO zobaczy i co wtedy ? Albo po prostu odkryje mi twarz ? A zresztą czy któryś mnie z tym zechce ? Niedawno zakochal sie we mnie ktos, ale ja go uwazam tylko za kolegę. Duzo osób twierdzi ze jestem ładna ale co z tego, skoro chyba nie widzą co mam na twarzy :/ Jak sobie z tym poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
Czy ktos sie wypowie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooch
A duza ta myszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilisssssssssss
moja siostra ma naczyniaka na policzku, u nas to rodzinne, ma też ciocia, siostra również to ukrywa, gdy się wymaluje to trzeba się przypatrzeć by zauważyć, również nosi rozpuszczone włosy i tylko najbardziej zaufani wiedzą o Jej tajemnicy. Siostra ma chłopaka, kocha i jest kochana i możesz mi wierzyć, że dla Jej wybranka ten szczególny znak nie ma większego znaczenia:) życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamie na twarzy
Oczywiście co za pytanie ...z tego co piszesz wynika że ty masz z tym problem a nie twoje otoczenie musisz....polubić siebie ja mam odstające uszy i noszę krótko obcięte włosy i mam to gdzieś ...obyśmy mieli tylko takie zmartwienia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze poprostu usun
zamiast glupie topiki zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zeszłym roku
mojej siostrze taką owłosioną myszkę usunięto. Nie mecz się, popytaj, najpierw u lek. rodzinnego, drąż temat, ktoś ci pomoże. W najgorszym wypadku zapłacisz. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
nie masz szansy nawet tej najmniejszej.No co ty? Masz myszkę i chcesz mieć faceta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona
ale ona nie jest owłosiona, to są piegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli jesteś jedna na milion
to tego się trzymaj i gdy już złapiesz szczęście w związku to nie puszczaj i nawet nie popuszczaj, bądź oryginalna ! ..........mnie to nie przeszkadza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że nie powinnaś tego ukrywać tak bardzo, tego już nie zmienisz po co narażać kogoś na takie niespodzianki lepiej odrazu pokazywać się taką jaką sie jest, wtedy będziesz miała pewność że jeśli ktoś cie polubi to razem z twoją blizną a nie potrzebnie się potem będziesz martwić że jak odkryje prawdę to sie zrazi czy cos w tym stylu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×