Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Zmieniam tydzien w tabelce. Bylam u midwife. Mam duzo chodzic po schodach i na czworaka krecic tylkiem, jak przy myciu podlogi, zeby glowka dzidziusia sie obnizala. Poza tym ok, standard. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......39.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......37.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond...synek.. ..Kacper Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........17........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Flowerska,ja widzialam taki program o przygotowaniu do porodu i tam tez babki tak krecily biodrami, wiec chyba to dziala. Zbieram sie do szkoly rodzenia, zycze wszystkim milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Wlasnie wrocilam z zakupow. Nie wiem czy to przez ta piekna pogode czy, ze po prostu jestem w ciazy tak mi bylo slabo , ze w pewnym momencie musialam usiasc bo stracilam kolory:(:( Dobrze , ze bylam z mezem bo raczej tych zakupow bym nie dala rady niesc i jeszcze bym padla gdzies po drodze:( Widze, ze zaczyna sie ciekawie , jak mam tak reagowac na wyzsze temperatury to dziekuje. A przede mna jeszcze cale lato:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
mada nie przejmuj sie nie ty pierwsza ja tez tak mialam akurat bylam z kolezanka na zakupach w shopping center i szukalam wyjscia z predkoscia swiatla bo mi obraz zaczal odplywac wiec wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
czesc :) jak sie czujecie? okruch, jak bylo w szkole rodzenia? dowiedzialas sie czegos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
tak tylko ktory artykul, o czym bo wyswietla siei strona glowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
witam dziewczyny wlasnie znalazlam wasze forum i sie dowiedzialam bardzo ciekawych rzeczy:)) , nie rozumiem jednej rzeczy moze ktoras by mi mogla wyjasnic, otoz jeste w 9 tygodniu ciazy ale pierwsza wizyte u midwife mam dopiero pod koniec kwietnia , nie rozumiem dlaczego tak pozno dzieki za wasze forum:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
HEJ ! WITAMY WSROD CIEZARNYCH.......jak dobrze przesledzisz forum to znajdziesz odp na wiele pytan i watpliwosci...taki system w anglii, nie masz sie czym martwic to jest tutaj normalne 😘 ja mialam pierwsza wizyte ok 12 tyg, a ginekologa mozesz tu nie zobaczyc do konca ciazy jesli ta bedzie przebiegala bez zadnych komplikacji!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
sory ze sie nie przedtawilam wogole to mieszkamy z mezem w malej miejscowosci Alcester okolo 40 min jazdy od Birmingham na poludnie bardzo ladne i male miasteczko ale nam sie podoba, jak widzialam ta tabelke wyzej:) to prawie wszytkie jestescie z wiekszych miast:) o ja zagubiona haha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc dziewczyny. Bylam wczoraj w tej szkole rodzenia w wodzie. Przede wszystkim dowiedzialam sie , ze moj szpital specjalizuje sie w tego typu porodach, co czyni go najlepszym w rejonie. Poza tym nie wszyscy moga rodzic w wodzie. Sa pewne czynniki ryzyka jak:wczesniejsze poronienia lub zagrozenia ciazy, wczesniejsza cesarka, ciaza blizniacza, nadcisnienie i w ogole wszystko, co powoduje ze ciaza nie przebiega prawidlowo lub, kiedy wiadomo, ze w trakcie porodu trzeba bedzie podawac cos przez wenflon (np.diabetykom). Nie przyjmuje sie zadnych srodkow przeciwbolowych (z wyjatkiem tlenu i gazu), a jak jest zle, to mozna wyjsc z basenu, wziac zastrzyk i wrocic do niego dopiero po czterech godzinach. Porod w wodzie ma b. duzo zalet: jest znacznie krotszy i mniej bolesny,co pomaga zredukowac przyjmowanie srodkow przeciwbolowych, nie powoduje zadnych uszkodzen (np. pekniecia pochwy) i infekcji. Dla dziecka jes to o wiele mniej stresujaca forma przyjscia na swiat, bo do momentu calkowitego wyjscia nikt go nie dotyka, przez co nie stymuluje sie pierwszego odechu w momencie pojawienia sie tylko glowki. Z basenu trzeba wyjsc conajmniej raz na badanie rozwarcia. Jesli zdarzy sie jakis "wypadek"fizjologiczny, basen jest oczyszczany.(pani polozna powiedziala, ze sie zdarza, ale bardzo rzadko), chyba ze byloby to podczas parcia-wtedy trzeba juz tam zostac.Widzialam film z porodu i stwierdzam, ze woda byla nawet czysta. Minusy sa takie, ze lozysko rodzi sie juz na lozku, wiec po wyjsciu dzieciaka i ewentualnym nakarmieniu jeszcze w basenie, dziecko zabieraja do dalszego badania, a matka musi przejsc na lozko, (nie jest to mile, bo ma sie swiadomosc, ze pomiedzy nogami wisi pepowina). Dodatkowo, kobietom moze byc w tej wodzie za goraco, bo ma stala teperature 37-38C, czasami tez zdarza sie, ze rodzace nie czuja sie dobrze w basenie, wola chodzic i lezec na lozku. Ja sie zdecydowalam na basen, a jakby co, to zawsze moge wyjsc i urodzic na lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dzieki okruch to mi troche poprawilas humorek bo ja bardzo tez chce sprobowac jak nie da rady to wyjde.... sztefka! co z toba jak sie czujesz? napisz cokolwiek bo dawno nie dawalas zadnego znaku, no i jak Olus??????😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Moje brzuchatki to dla was zyczenia swiateczne 🌼 🌼 🌼 Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, a w brzuszku świątecznych kalorii. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Na wielkanocnym stole baba się rozpycha, mówiąc do mazurka: "Ale jestem pycha". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: "To jasne jak słońce, że jam lepszy od początku po końce." Jajka bardzo się zgniewały, mazurkowi przyganiały: "Każdy powie, że jajko na zdrowie, mazurek niedobry!" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: "Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę. Bo kurki zjem po trosze, a jajka całe na twardo. Przysiegam na palmę z kokardą. Palmy się pogniewały... I oto nasz wierszyk cały. Najpiekniejszych swiat , radosnych chwil w oczekiwaniu na wyklucie pisklaczkow , zycze ja czyli Ko-hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
No to ja tez zmieniam tydzien w tabelce jakoze czas biegnie nieublagalnie i jeszcze tylko 14 dni do due date ( teoretycznie ) ... jak wyjdzie - zobaczymy heh !!! NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......39.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......38.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond...synek.. ..Kacper Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........17........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> Flowerska - bardzo ciekawe to co ci powiedziala polozna , czyli ze w pewien sposob moze to przyspieszyc porod tak?! Jelis dobrze cie zrozumialam... moze i ja pocwicze - ale jak juz mama bedzie u mnie heh Poza tym ja mam toalete na 1 pietrze wiec tak czy siak latam jak szalona po schodach milion razy w ciagu dnia i nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
No to dziewczeta, zycze Wam Wesolego Alleluja, pysznego zurku, swieconego jajka, serniczka jak marzenie i zbyt slodkiego mazurka. Do zobaczenia po swietach, we wtorek (wczesniej chyba sie nie odezwe, bo mezulek ma wolne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
no to cisza zapadla na naszym forum!!!!!!!!!!!! W E S O L E G O A L L E L U J A oraz S M A C Z N E G O J A J K A!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
dużo świątecznej radości, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 27
Czesc dziewczyny!!!Juz kiedys chwilowo pojawilam sie na tym forum i teraz postanowilam o sobie przypomniec.Wiec mieszkam w Croydon jetem w 22 tyg.i jak sie nie dawno dowiedzialam ,bedziemy mieli coreczke:-) Ja rowniez mysle o porodzie w wodzie i jesli tylko bede mogla to na pewno skorzystam z takiej opcji.Acha widze ze wpisujecie tez na liste imiona,no wiec u nas bedzie Amelka:-) Chce wam tez zyczyc wszystkiego NAJ na te swieta duzo zdrowka,pomyslnosci,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki - te co mnie jeszcze pamietaja ;) 🌻 Wesolych i Spokojnych Swiat!!!! Laboszek - trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo! Caluski dla brzuszkow i przyszlych mamus 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile, bo trzeba upiec ciasto i zrobic salatke. Nic mnie narazie nie bierze a od dwoch dni caly czas jestem w ruchu. Aaaa, no i snilo mi sie dzisiaj, ze urodzilam szescioraczki !!!!!! ;) Chce wszystkim na ciezarnym i tym, ktore juz tula swoje maluszki zyczyc spokojnych Swiat Wielkanocnych, odpoczynku, cudownej wiosennej pogody i radosnej atmosfery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska, to za was ja bede te kciuczki trzymac!!!! pomylily mi sie nicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
życzę wam wszystkim dziewczynki udanych słonecznych i wesołych świąt jeszcze w pojedynke albo w dwojke z mężem bo juz niedługo bedzie was więcej .to ostatnie nasze swieta w samotności następne będą cudowniejsze bo z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina82
oj dziewczynki martwie sie bo coś mnie brzuszek pobolewa.nie wiem czy jestem przewrazliwiona ale boje sie ze cos moze byc nie tak.wczoraj szybko i gwaltownie wstalam z hotela i mnie zabolalo ze az mnie zgięło w pół.na kolana ale zaraz przeszlo.czasem wieczorem mnie lekko pobolewa.nie wiem moze to normalne.ten ból zazwyczaj po lewej na dole az dochodzi do pachwiny ale jest do wytrzymania...nie wiem czekam na ten tel.od midwife ale narazie nic pewnie dopiero po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
tak sobie pomyslalam ,ze zajrze ... choc w czas swiateczny pewnie wszyscy siedza za stolem i sie obrzeraja heh ... ja nie mam wcale apetytu ostatnio ... pije tylko jakszalona , jak na kacu ... w srode przylatuje moja mama i mam nadzieje ze uda mi sie ja odebrac z lotniska bez zadnych przebojow ... bardzo chcielibysmy juz zobaczyc Antosia , ale z drugiej strony poczekamy do przylotu babci ... mam nadzieje ze Antosiowi sie az tak bardzo nie spieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebka_k
Hej Dziewczyny!!! Ale sie naczytalam a przy okazji tego objadlam, az mnie plecki rozbolaly... Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski i zycze wspanialych swiat. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......39.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......38.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania bebka_k......21/06......30.......London............chlopczyk..........? iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond...synek.. ..Kacper Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........17........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...13.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Wesołych Świąt!!! Niestety internet mi padł i dopiero dziś mogę Wam złożyć życzenia. Poprawiam się od razu w tabelce. NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......39.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......38.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania bebka_k......21/06......30.......London............chlop czyk..........? iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond...synek.. ..Kacper Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...13.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie 🌼: sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> gosiaczek 27 jeśli chcesz to dopiszę Cię do tabelki (choć wszyscy tu robią to samodzielnie - ale to żaden problem) - podaj tylko datę porodu. Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki serdecznie 😘 flowerska...jeszcze 2w1???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×