Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość zeluchna
boze ty masz szczescie ja jeszcze mam 24 dni :-o...:P:P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz cie wpisalam, ale uzupelnij skad jestes i kogo sie spodziewasz NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......38.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah.....20/04.......36......Bedford..........chlopc zyk...Mateusz zeluchna......24/04....... aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond.....?.Kac per/Viktoria Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........16........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27..........09.10...10.......Luton............?... .. Oliwia/Dominik Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk aneczka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeluchna
26.04 londyn-hillingdon chlopczyk KAcper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zrobione NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......38.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah.....20/04.......36......Bedford..........chlopc zyk...Mateusz zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlopczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond.....?.Kac per/Viktoria Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........16........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier gawit_27..........09.10...10.......Luton............?... .. Oliwia/Dominik Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk aneczka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odświeżam tabelkę i poprawiam troszkę, bo poprzednia była mało aktualna...zwracajcie uwagę żeby zawsze kopiować ostatnią! Buziaki 😘 NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......38.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah.....20/04.......36......Bedford..........chlopc zyk...Mateusz zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond.....?.Kac per/Viktoria Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........17........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie 🌼: sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
aneczka21, bralas antybiotyk w ciazy? jak dlugo bralas i w ktorym tygodniu? nie zaszkodzil dziecku? okruszek, pisalas ze urlop macierzynski ulega zmianie, a co doklandie? jakie zmiany zaszly??? no to swedzeni wyglada mi na infekcje... ja bym sie wybrala do lekarza, bo teraz nie wiadomo co moze zaszkodzic dziecku... zycze zeby to szybko ustapilo a dzidzius byl zdowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuchatki i witam nowe brzuszki. Troszke was przybylo... Urlop macierzynski od pierwszego kwietnia bedzie wynosil 39 tygodni a nie jak do tej pory 26 tygodni, no i chyba stawka tez sie troszke wyciagnela ze 108 na 112 funtow tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille musialam brac antybiotyk bo mialam infekcje drog moczowych co wywaloalo skurcze i jakbym nie wziela tego antybiotyku to mialabym przedwczesny porod.... dzidzia dzielnie zniosla to wszystko bo teraz kopie mnie jak szlaona - wiec najwyrazniej jest w dobrej formie aha i antybiotyk bralam 3 razy na dobe przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pilne pytanko. Czy wiecie może jak jest po angielsku \"nadżerka\" i \"upławy\" , bo ide jutro rano do lekarza i jest mi to niezbedne. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
agnieszka26 stawka o ktorj piszesz 112/tydzien, co to za stawka? myslalam ze macierzynski oplaca pracodawca, wypacajac twoja normalna pensje.... (?) to mnie ucieszylas z 39 tygodniami :) aneczka21 w ktorych tygodniach bralas ten antybiotyk? tak sie doytuje bo ja bralam miedzy 3 a czwartym przez 5 dni. tez mialam zapalenie drog moczowych, i moja gin powiedziala ze bralam dosc krotko i nic nie powinno sie stac, ale ja sie troche boje.... kaska0110, sprawdzilam w zwyklym slowniku na internecie i "uplawy" to "whites" a to nie wiem czy oni tego slownictwa uzywaja ale mozesz sprobowac ;) jeszcze nie potrzebowalam takiego slownictwa, ale mozesz dac znac czy to jest to czego szukalas bo moze sie kiedys przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
kaska0110 nie wyslala sie nadzerka "erosion". mam nadzieje ze se przyda :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam kochane ! Tak zerknelam i widze ze cos si epowmieszalo z moimi danymi w tabelce ... juz poprawiam zeby bylo dobrze ... NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......38.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......37.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........35.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......21....london/richmond.....?.Kac per/Viktoria Mada744....26/08...19...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........19........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........17........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .12......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...12.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......10....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....10....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęsliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Witam brzuszki! Znowu pogoda nie sprzyja spacerom. :P No i nie spytalam sie o to swedzenie. Jak mi dzisiaj nie przejdzie, to jutro sie zapisze do GP (wczoraj bylo juz znacznie lepiej). Aneczka, a skad Ty wiedzialas, ze masz zapalenie drog moczowych? Tzn. mialas typowe objawy (bol przy sikaniu, bol podbrzusza, pieczenie), czy po prostu zaczelo Cie cos bolec i okazalo sie, ze to skurcze? Wczoraj kupowalam sobie stanik i nagle zobaczylam, ze moja brodawka jest biala! To chyba pierwsze oznaki mleczka. Nie wiem, czy to nie za wczesnie, w kazdym razie strasznie bola mnie piersi. Oj, zdaje sie ze ciazowa sielanka dobiega konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!!! cos sie nam dzisiaj pogoda zepsula okruch: wlasnie najgorsze jest to ze nie mialam problemow zadnych zd oddawaniem moczu jedynie lekkie poraznienie ale myslalam ze to poprostu od czestego chodzenia do toalety a skurcze dostalam w pracy prubowalam troche pochodzic bo myslalam ze to zwyczajne wzdecia ale jak zaczely byc regularnie i takie sciskajace to powiedzialam szefowej i mnie wzieli do szpitala i tam badali mocz i robili wymaz :/ dzisiaj rano tez mialam ze 3 skurcze znowu :/ a mleczko juz mi sie tez dawno popuscilo :) smieszne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Aneczka, to mnie troche nastraszylas.Ide sie zapisac do lekarza. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Aneczka, a jak jest po angielsku "drogi moczowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee nie jestem pewna na 100% ale urlop macierzynski wyplacany przez pracodawce wynosi przez pierwsze 6 tygodni 90 % twojej pensji a pozniej dostajesz po 112 funtow. Ja pobieram z Job Center i mam wlasnie 112 funtow tygodniowo. Nie sa to ogromne pieniadze ale zawsze cos. Jak chcecie zobaczyc moja Emilke to wejdzcie na strone www.agnieszka1980.bobasy.pl A co z Kalcia? Dawno jej nie bylo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mialam isc do miasta zaplacic rachunki a rano znowu dostalam skurczy :/ znowu musze lezec caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Juz jestem po wizycie. Przyjeli mnie bez wczesniejszego umawiania. Dostalam masc i jeden czopek.Niestety nikt sie nie pofatygowal, zeby sprawdzic mocz...lekarz powiedzial, ze jak nie boli przy sikaniu, o nie jest to zapalenie drog moczowych. Pwenie Aneczka ma na to inna teorie.W kazdym razie, jesli nie przejdzie przez kilka dni musze umowic sie na sprawdzenie moczu. Oby nie bylo za pozno. Aneczka, dziewczyno, lez i sie nie ruszaj. Wiem, ze sama musisz sie o wszystko troszczyc, ale moze czas, zeby rachunki placic telefonicznie...? Z tymi skurczami to nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruszku: rachunek przyszedl wczoraj daltego chcialam od razu isc zaplacic :] nie wiem jak tam z ta Twoja infekcja, normalnie to nie mam zadnych obsesji na puncie chorod ale teraz sama wiesz ... hormony :p, wiem ze ta masc napewno Ci pomoze na pieczenie :] a ten czopek to wez na noc bo inaczej poczujesz sie jakbys okres miala... łeeeee wiem ze to obrzydliwe ale co zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dzieki, niestety czopek juz wzielam. Troche sie boje, bo ostatnim razem po czopku wyladowalam w szpitalu, ale wtedy bylam dopiero w dwudziestym tygodniu. Teraz to juz zupelnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
aneczka, w ktorym jestes tygodniu?? juz sie dziecko nie moze doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
wiecie ze w ohgole sie nie czuje jakbym byla w ciazy :) nie mam jeszcze typowych dolegliwosci :D tylko mnie piersi bola.... :( jak bylo u was? w ktorym tygodniu zaczelo sie u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
agnieszka 26, dostajesz 112 z job center, ale przepracowalas wczesniej rok? bo mi mowil wczesniej pracodawca ze bedzie placil przez pol roku moja pensje (?) no a jesli teraz sie wydluzylo do 9 miesiecy, to jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille: ja juz jestem 34 tyg i 2 dni :] .... a tak napprawde uwierzylam ze jestem w ciazy dopiero po 1szym skanie czyli w 15 tygodniu to bylo niesamowite przezycie :] ale juz wczesniej mialam dolegliwosci ciazowe.... w pierwszym miesiacu poprostu zasypialam na stojaco...nikt nie wiedzial co sie dzieje a tym bardziej ja a potem... poprostu w sekunde robilam sie fioletowa na twarzy i slablam okropnie na kilkanascie minut...ale nie wymiotowalam na szczescie i to wszystko dzialo sie az do 3 miesiaca ciazy.... ufff dzieki Bogu juz prawie koniec :] okruszku: poluz sie najlepiej to wtedy lepiej dziala ten czopek - podobno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×