Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Mada744
Do "zazdroszcze wam" nie tylko ludzie z Angli przyjezdzaja do Polski leczyc sie taniej ale z Niemiec , Francji, Wloch tez. To jest chyba bardzo jasne wystarczy przeliczyc euro lub funta na zlotowki a wynik sam wyjdzie. I PO CO PRZEPLACAC JAK MOZNA ZASILIC BUDZET POLSKI HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Loboszek- nawet juz tacy sie znajduja co nawet wlasnego nicka nie moga siobie wybrac ale coz dzisiaj jest "ciekawie" i bedzie jeszcze lepiej jak moderator znowu oczysci nasze forum z tekstow zyczliwej kolezanki i bedzie mozna znowu normalnie pisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
"zazdroszcze wam" - NIE, aby wspierac POLSKA SLUZBE ZDROWIA I PRYWATNYCH LEKARZY:):):):):):):) ZEBY BYLO IM LEPIEJ NIZ JEST :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionka1981
A ja jestem ciekawa gdzie inne dziewczyny z forum. W pracy jestescie, że Was tu nie ma dzisiaj? :) Ja mam dzis wolne i zaczelam już weekend. Szkoda tylko ze w lozku, bom chora niemilosiernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Loboszek -masz racje. Ja akurat zawsze leczylam sie w Polsce prywatnie bo na panstwowe wizyty czeka sie pare tygodni albo miesiecy. No przepraszam pierwsze dziecko urodzilam w panstwowym szpitalu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani juz za wystepy dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Zreszta sa tu Polacy co zarabiaja jeszcze wiecej i bardzo sie z tego ciesze. Nasze zarobki jeszcze trzeba pomnozyc przez 5 w Polsce. A ty jak jestes taka bogata i wspaniala to powinnac dac przyklad innym pracodawca w RP i dawac swoim pracownikom duze zarobki przynajmniej zblizone do tych na zachodzie. A nie tylko gwarantowane minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wesolo
2500 funtow na reke miesiecznie dodatkowo firma oplaca czesc kosztow za wynajem domu, samochod, telefon i laptop sluzbowy i raz w roku tygodniowe wakacje dla rodziny w firmowym osrodku wypoczynkowym w Grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
690 zl netto- tak sie w Polsce zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
no jeszcze mozna sie zalapac na dodatki i premie jak dobrze sie trafi w Polsce i jeszcze musisz bardzo za to dziekowac bo w przyszlym miesiacu moze szef zabrac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Loboszek - mi sie po prostu chce smiac z takich ludzi jak ta panna. Bo zyja w Polsce na wielomilionowych kredytach albo maja firmy po rodzicach i zgrywaja jacy to oni sa bogaci i czego oni nie maja. I sluzba w domu i basem po prostu zyc nie umierac. A w koncu ta LALA i tak skonczy jak KAZDY DOSTANIE LOPATA PO DUPIE OD GRABARZA I PEWNIE JEJ DZIECI POMNIK POSTAWIA I POZNIEJ ZAPOMNA BO WARZNIEJSZY BEDZIE SPADEK PO NIEJ- TAK WLASNIE KONCZA MILIONERZY HAHAHAH ZAPOMNIENI PRZEZ WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada744
Tylko nie rozumiem po co ta LALA traci tyle czasu piszac na forum z nami- przeciez mogla by tak milo spedzic czas np w solarium lub na basenie albo wydawac swoja kase w DROGICH sklepach. Ale widze, ze ona pojawia sie na forum w swoich ciezkich dniach -pewnie gdy ma okres- i musi wyladowac gdzies swoje rosterki.hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na poczaek to Was serdecznie pozdrawiam od naszej koleżanki GAWIT_27 🌼 z Luton!!!!! Odezwie się sama, ale potrzebuje jeszcze troszkę czasu. Ja nie odzywałam się wczoraj bo jakoś nie podobały mi się wczorajsze strony forum... Dziwi mnie, że reagujecie na takie prymitywne zaczepki, najprawdopodobniej 15 - latka, któremu się nudzi w domu. Ale luz... Ja dzisiaj coś wcześnie stałam i widzę, że pogoda jakś lipna u mnie i nawet słonka nie ma. Chciałam Wam powiedzieć, że okazało się, że wyniki badań na zespół Downa są wporządku! Dzidzia jest zdrowa. W sumie niepotrzebnie robiłam te badania, bo i tak urodziłabym moje maleństwo. No ale teraz będę spokojna. Ja oczywiście nie czuję jeszcze ruchów mojego słoneczka i nie mogę się doczekać... buziaki dla wszystkich ciężaróweczek 😘 flowerska??? Jakiś choćby dyskretny znak?? kohannah, a Ty jak się miewasz? Już z mamą? Aneczka...a u Ciebie wszystko ok?? Odzywajcie się kochane bo jak już pisałam wcześniej jesteście teraz naszymi najcenniejszymi mamuśkami :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko! Kiedy zaczyna się piąty miesiąc??? Bo na suwaczku przeskoczył mi dzisiaj...dziwnie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ze u mnie wszystko ok.... o dzisiaj zostaly mi pelne 4 tygodnie do terminu :] juz sie nie moge doczekac.... moja mama tez nie dlugo przyjezdza mam nadzieje ze zdazy na porod, dopadlo mnie jakies wstrętne przeziebienie i caly czas jestem zasmarkana po uszy, i do tego doszzedl kaszel, zwariowac mozna NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......40.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......38.....London Wood Green ..synus... Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlopczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczyk....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.......dziew czynka .....? s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. ..Kacper Mada744....26/08...20...Harrogate....chlopak na 75%.............? Kalcia64.....31/08........20........Waltham Abbey.....? ....Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?.. ..Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14......Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...13.....Swindon.......?....... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?......Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester........?..... ..julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 🌼 trzymam kciuki żebyś szybciutko wyzdrowiała i za to, żeby Mateuszek z przyjściem na świat poczekał na Twoją mamę :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwazajac na to co tu sie dzieje informuje tylko, ze nadal sie turlam w dwupaku i nic mnie nie bierze. Wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bardzo juz wiem o co w tym wszystkim chodzi... nic juz nie mozna powiedziec :| kaska0110: dzieki :] mama bedzie za 2 tyg wiec chyba wytrzmymamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🌼 🌼 Widze, ze znowu chamstwo zagoscilo na nasza stronke:(:( Flowerska -trzymaj sie cieplutko, za pare dni nadejdzie wkoncu ten momet:):):):):) i bedziesziala swoje sloneczko obok. Aneczka- wracaj do zdrowia:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym się dziewczyny nie przejmujcie. To i tak zostanie skasowane. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Cieszę się, że dajecie znaki życia :) Czytałam sobie dane w tabelce i zauważyłam, ze ktoś \"wykasował\" naszą nową koleżankę gosiaczka27. Zauważyłam, bo sama ją wpisywałam. Pewnie została skopiowana nieaktualna tabelka i stąd bałagan :) Naszukałam się trochę tej naszej Gosi :) Ale już poprawiam i apeluję: DZIEWCZYNKI KOPIUJCIE ZAWSZE OSTATNIĄ TABELKĘ 🌼 NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......40.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......38.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlopczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczyk....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.........dziewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....22........Croydon......dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.........Kacper Mada744....26/08........20........Harrogate......chlopak na 75%......? Kalcia64.....31/08........20.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ..............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?......Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...13.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?..........Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?.........julia/antoś Szczęśliwe Mamusie 🌼: sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - Gosiu z leicester!!! Bardzo Cię przepraszam, ale jakimś cudem wcześniej nie zauważyłam Twojego pytania do mnie. Powiem Ci tak, nie polecę Ci żadnego dobrego lekarza, ponieważ ja sama zapisałam się do mojego dopiero niedawno, tzn. jak się dowiedziałam o ciąży. Byłam u niego raz i ciężko mi cokolwiek stwierdzić. Ponadto z tego co wiem to tu ginekolog jest, że się tak wyrażę do zadań specjalnych i jeśli nie ma komplikacji (czego nam wszystkim życzę) to go nie zobaczysz. Słyszałam, że prywatnie też ciężko jest się umóiwć... Wiem, że ta cała opieka nad ciężarną wygląda tutaj zupełnie inaczej niż w Polsce, i że to wszystko jest trochę przerażające, ale nie martw się, wszystko będzie dobrze - musi być! Z tego co na tym forum dziewczyny pisały to na polskiego ginekologa tutaj szkoda jest pieniędzy, więc decyzja należy do Ciebie. Ja sobie odpuściłam i na razie nie narzekam. Tak swoją drogą to jestem ciekawa czy się nie znamy chociaż z widzenia :) Bo przecież świat jest taki mały :) Możesz napisać gdzie pracujesz? Może się spotkałyśmy. Jak coś to moim profilu jest mój e-mail. Pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvena4
Witam wszystkie ciezarowki, fajnie, u mnie pogoda suuper slonce i cieplutenko. widze ze znowu ktos sie wkradl zeby psuc humory, ale olac i ignorowac, wczoraj juz mi sie nie chcialo odzywac na ten temat. moze niedlugo dolacze do waszej tabelki rowniez, bo niestety mi sie dopiero 5tydzien zaczal, wiec to jeszcze jak nic, i mam nadzieje ze wszystko bedzie oki, za tydzien bede w polsce wiec pojde sobie do gina, bo z midwife mam spotkanie dopiero 09/05 pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - już się możesz dopisać do tabelki! Jak to 5 tygodni to nic??? To już mały szkrabek w Twoim brzuszku!!! To cud :) Zachęcam do wpisania do tabelki już teraz!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4- powinnas sie juz wpisac do tabelki, bo to juz jest maly czlowieczek 🌼 🌼 🌼 . Wchodzilas na swoja poczte? masz tam wiadomosc ode mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa jednej z was
wy naprawde macie tylko po 1000funtów tam ?minus oczywiscie koszty mieszkan z tego co wiem brytyjczycy zarabiaja 10razy wiecej jestescie dla nich ludzmi od czarnej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , ze moderator:):):):):) usunal posty naszej ULUBIONEJ LALI hahahahah. Wiec po co ONA pisze jak i tak jej przeslania znikna.:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa jednej z was
przesłanie znika ale tylko z forum ale nie znaczy to ze ona zmienia zdanie a wy jestescie tam nie dla przyjemnosci ale mało kto sie do tego przyzna z was własciwie wszystkie brniecie wklamstwach ze tam wam jest lepiej a wcale tam tak nie jest moj syn z rodzina tam jest wiec mi nie trzeba tłumaczyc jakie tak "luksusy? macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TEŚCIOWEJ: Sądzę, że na wypowiedzi na poziomie należy odpowiedzieć i ja Ci odpowiem. Nie powiem, że jest mi tu dobrze, mimo iż siedzę tutaj już od roku. Nie podoba mi sie to miejsce, mentalność tych ludzi...ale do wszystkiego można przywyknąć. Ja przyjechałam tu nie dla przyjemności, a dla pieniędzy i nie bedę się tego wypierać. Właśnie dlatego tutaj jestem! Wolałabym być teraz w Polsce z moją rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, iść do lekarza i nie martwić się, że go nie zrozumiem...ale...no właśnie znowu jest ale. Niestety nasze Państwo nie zapewnia Nam wszystkim pracy. Napatrzyłam się już dosyć na głodne dzieci, bezrobotnych, szukających jakiegokolwiek zajęcia rodziców...itd. Nie chcę tego powielać. Dlatego tutaj jestem. Być może zostanę tutaj na zawsze, bo tu nawet dla \"obcych\" znajdzie sie praca i dobre słowo. Jeżeli chodzi o zarobki, to może nie są to kokosy, ale tutaj zarobki są proporcjonalne do cen, opłat itd. Wystarcza na wszystko. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×