Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość karina82
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....36...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....24........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......25....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........23........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........23.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......21......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........20........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...17.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...17...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......16....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....14....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos zmienilam tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!! Na początek to poprawiam się w tabelce :) NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę zeluchna......26/04.......41.....Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........39.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....36...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......31.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......25....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........23........Harrogate......chlopak ...............? Kalcia64.....31/08........23.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......21......Wolverhampton........ ?................? kaska0110....16/09........21........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...17.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...17...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......16....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....14....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......6.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos Ja dziś niedostępna byłam, bo mężuś miał wolne. Z racji, że wkrótce (za miesiąc) kończy nam się umowa o mieszkanie - zaczynamy powoli rozglądać się za czymś nowym. Odpowiednim. Łaziliśmy dzisiaj troche po agencjach i tak w sumie niby ofert sporo ale zawsze coś: albo za małe, albo za daleko albo za drogie :-? Ogólnie to czuję się doskonale, tylko \"nicnierobienie\" mi doskwiera 😠 Mój brzdąc w brzuszku - kimkolwiek jest - rozszalał się na dobre ❤️ Dawał mi dzisiaj taaaakie fajne kopniaczki, że aż mąż był jakby troszkę zazdrosny, że nie może poczuć :) Moje usg zbliża się wielkimi krokami - jeszcze tylko 9 dni i będę wiedziała, czy z moim maluszkiem wszystko dobrze!!! Może też dowiem się kogo noszę pod serduszkiem...:) Mada...wracaj już....bo z kim ja mam teraz pisać???? ;) Aneczka - cieszę się że dobrze się czujesz...czekamy na Twój krok ❤️ i pozdrowionka dla mamy ;) Flowerska ❤️ buziaki dla Ciebie i Tomusia 😘 Dbajcie o siebie! Karina - ja tak nie miałam z brzuchem, więc nic Ci nie poradzę. Migotka - test na pewno wyjdzie ok - nie stresuj się 🌼 Pozdrawiam Was dziewczynki serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
czesc brzuchatki, ale u mnie pochmurno :( Karina, z tym brzuchem, to normalka. Ja tez tak mialam, bylo to spowodowane czestymi wzdeciami, ale na szzcescie mi przeszlo (tylko nie pamietam w ktorym tygodniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!! u mnie za to ladne sloneczko.... ale musze isc zaplacic council tax :/ wiec chyba nawet ladna pogoda mi nie pomoze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Witam brzuchaczki! Umnie tez pogoda dopisuje jedynie wiatr jest dosc porywisty ale tak pozatym cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno nie odwiedzalam waszego forum. milo sobie poczytac. po ostatnim razie bylam u lekarza, powiedziala ze wszystko w porzadku i moge sie starac znowu. wiec sie staramy, ale doszlam do wniosku ze to strasznie meczace:( :) a wy jak sobie zaczelyscie planowac i jak sie staralyscie, to jakos liczylyscie dni itp. moze za kilka miesiecy uda sie, nie trace nadzieji:) gratuluje flowerska i kohana, fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Szybki sposob na zajscie w ciaze to testy onwulacyjne -ja pare tygodni po odstawieniu tabletek praktycznie jeden miesiac proby i trafiony zatopiony:) Testy mozna laczyc z pomiarem temperatury w pochwie codziennie rano przed wstaniem z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Owulacyjne a nie onwulacyjne hi;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
A u mnie bylo tak, ze nie uzywalismy zadnych zabezpieczen przez jakies pol roku, ale seks robilismy tylko wtedy, jak byla ochota. pech chcial, ze zawsze w te sprzyjajace dni pobolewaly mnie jajniki, wiec ochoty nie bylo i oczywiscie nie zachodzilam w ciaze. W koncu moj kochany sie zdenerwowal i powiedzial, ze teraz robimy dziecko tak, jak on chce, a jak sie nie uda, to znaczy, ze trzeba isc po jakas pomoc, bo cos jest nie tak. Zawzial sie skubaniec okropnie, codziennie byl seks (strasznie meczace :) ) i odrazu zaszlam w ciaze. Moja rada:testy owulacyjne sa dobre, ale seks codziennie przez caly miesiac jest lepszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy facet jak tak codziennie to zdazy zregenerowac sily? boje sie ze mi sie zameczy:) a nasienie nie bedzie jakby tak najlepszej jakosci bo malo czasu na regeneracje. jak bylam u lekarza to bylo tak dokladnie 23.04 i panie doktor pokazalami ze mam okolo 5 pecherzykow, no i zapomnialam sie jej spytac, kiedy jest najkorzystniejszy czas, moment. a wy wiecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki jeszcze jedno bardziej intymne pytanie:( mam nadzieje ze nie gorszace. czy po wszystkim mialo znaczenie jakas pozycja, zeby nasienie nie ucieklo, czy nie trzeba nic robic, bo co mialo sie dostac to dostalo? pytam sie was, bo jestescie doswiadczone, no i macie wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę swobodnie odpowiedzieć na to pytanie, bo wydaje mi się, ze w moim przypadku mialo to kluczową rolę. Na pewno juz o tym pisalam. Najlepsza pozycja do \"zrobienia dziecka\" to pozycja od tyłu, kolankowo-łokciowa. Natomiast, jeśli chodzi o to, co robić PO - leżeć z uniesionymi biodrami przez pare minut, potem mozna je polozyc na jakims podzwyzszeniu, np. poduszce, lub zrolowanym kocyku i nie wstawać aż do samego rana!! U mnie zdało egzamin od razu ;) ------->>> Dziewczyny - w którym tygodniu dowiedzialyscie sie płci dziecka?? Czy dopiero na usg połówkowym, ok. 20-21 tygodnia, czy robilyscie sobie wczesniej? Jak wczesnie?? Bo ja juz nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Jakby byly jakies problemy z jakoscia, to nie bylabym w ciazy (chyba). A pozycja? No coz...wiem, ze to moze wydawac sie glupie i moze nawet byc nieuzasadnione, ale ja po wszystkim staralam sie przez chwile trzymac tylek troche wyzej. Tak mi doradzila kolezanka (chociaz ona sugerowala robienie swiecy :D ) i byc moze to wlasnie poskutkowalo, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, to ja raczej tak nie robilam:( wiec pewnie nici z tego miesiaca, ale w nastepnym bede podazac za waszymi radami:) moja kolezanka ma termin na 7 maja a brzuch wogole jej sie nie obniza, i chlopak jej, dzicko znaczy wazy juz 3200, a lekarz powidziala ze jeszcze nic nie zapowaida sie na to zeby wyszedl sobie:) martwi sie biedaczka troche, ale ze ona mieszka w polce pewnei ma lepsza troche opieke medyczna bo prywatnie to robi, nie wiem, nie znam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - te moteody są dobre, ale to nie oznacza, że tylko dzieki nim można zajść! Nie sądzę, by te wszystkie dziewczyny, co zaszły, robily wlasnie tak. Pomyśl o tych, które zachodzą nieświadomie - one na pewno nie robią tych wszystkich zabiegów ;) a zachodzą w ciążę aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Ponoc sa wstanie okreslic plec dziecka wczesnie, ale nie zawsze im sie udaje i nie zawsze maja na to ochote. Ja mialam robione usg w 15tc usg bylo 3-d 4-d i lekarz nie powiedzial mi plci dziecka dopiero 20 tc jak mialam tu usg to stwierdzono ze chlopak na90% ale ponoc w tym okresie to tez nie zawsze jest wiarygodne poniewasz narzady sa dosc podobne do siebie i czesto na tym etapie sa pomylki, wieksza wiarygodnosc jest kolo 30 tc. Ale MADA miala robione usg wczesniej tez jakos kolo 15tg i lekarz stwierdzil ze na 75% chlopak i na usg kolejnym potwierdzili jej ta sama plec jak dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 33333333333333333333
czesc dziewczyny! czy ktoras z was mieszka moze w Birmingham??? obecnie jestem w 13 tygodniu ciazy,latem chcialabym poleciec tam do meza na urlop,ale boje sie ,ze jesli cos zlego bedzie sie dzialo z ciaza to nie bede wiedziala gdzie sie zwrocic o pomoc lekarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Wpadlam tylko na chwilke bo zaraz ruszam do pracy. Mam male pytanko a propo farbowania wlosow w ciazy? Czy ktoras z was dostala wyrazny zakaz od lekarza co do farbowania wlosow-czy to moze zaszkodzic dziecku albo jakos w duzej mierze mnie? Ja juz z moimi nie moge wytrzymac ,kompletnie nic sie nie da zrobic i pomyslalam ze fajnie by bylo zmienic kolor.Dajcie znac bo nie wiem co robic??????? Arvena- fajnie ze chcecie sie ponownie starac o dziecko,tylko musicie miec teraz duzo cierpliwosci bo po pierwsze twoj organizm moze bedzie musial sie troche zregenerowac a poza tym jak sie bardzo chce to nie zawsze wychodzi. Wiem cos o tym bo nam zajelo to jakies 4 czy 5 miesiecy- podobno podloze psychiczne tez ma duze znaczenie.Jak psychicznie bedziecie tylko mysleli o tym ze chcecie dziecko to moze byc ciezko.Musicie sie zrelaksowac. A i czytalam ze najlepiej jest sobie obliczyc kiedy sa twoje najbardziej plodne dni i wtedy sprobowac.A miedzy kazdymi probami najlepiej zeby byl przynajmniej jeden dzien przerwy.To dla regenaracji nasienia partnera. Trzymam kciuki napewno sie wam uda. Dziewczyny kiedy mozna poczuc pierwsze ruchy dziecka? Wiem ze jakos kolo tego tyg w jakim jestem(17) ale ja jeszcze nie poczulam i troche sie tym martwie. Pozdrawiam i spadam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Po 12 tc mozna farbowac wlosy nie ma to wplywu na dziecko czytalam to na forum ginekologicznym dla ciezarnych. A co do ruchow plodu to sie nie martw to twoja pierwsza ciaza wiec moze i je masz ale nawet nie wiesz ze to one uczucie jest takie jak bys miala lekka niestrawnosc albo gazy i na pocztku nie jestes wstanie ich odroznic. Miedzy 20 -22 tc bedziesz wiedziala ze to juz kopniaczki twojego dziciaczka.od jakis 2 tgodni moj bobas porzadnie daje do wiwatu a co bedzie jak podrosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj farbowalam wlosy i też sie trochę zastanawiam nad tym.... A co do ruchów - to też nie czuje nic a nic. W ogole nic nie czuje i nie wiem czy mam sie martwic .... czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
wlasnie uswiadomlam sobie, ze dzisiaj jeszcze nie czulam ruchow maluszka (moze troche rano, ale teraz nic...). Mam nadzieje, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
dziewczyny nie macie sie naprawde czym martwic macie czas gorzej jak by tak bylo po 23 tc . Kiedy was kopnie to daje glowe ze to poznacie.A jakie to uczucie jak mala nozka albo raczka gdzies zachacza was od srodka o zebra albo przestawia wasze wnetrznosci;) Troche cierpliwosci wiem ze dobrze sie gada ale czasu nie da sie niestety pogonic- a wiem cos o tym bo sama nie naleze do osob cierpliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
moj na ogol w tym czsie spi chyba ze spiewam to sie odzywa - po to zeby mnie uciszyc:) ale kiedy ja chce spac to on sie budzi. Moja siostra tak kopala po nocach ze moja mama spala na siedzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
W Polsce moj ginekolog kazal mi po 22 tc wczasie kiedy dziecko zaczyna byc aktywne zrobic sobie przerwe polozyc sie i np ; podczas godziny liczyc ruchy i liczyc je jesli dojdziecie do 10 przerwac i tak codziennie wtedy ponoc z dzieckiem jest ok. Ps tylko nie sugerujcie sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w UK 🌼 🌼 🌼 Droga nie byla tak meczaca jak w tamta strone nawet jechalo sie znacznie szybciej bo do Francji dojechalismy w 12 godz z 3 przystankami- ok 30min. A ostatnio ta trasa zajela nam ok 16 godz:(:(:( Pozniej dokladnie przeczytam to co mnie ominelo, na razie musze cos zjesc i odpoczac:):):) Arvena4- to super, ze znowu plodzicie potomka:D:D:D Facet sie szybko regeneruje a jego plemniczki jeszcze szybciej wiec w najblizszym czasie na pewno bedzie niespodzianka:D:D:D Skorpionka- mi plec dzidzi tak na 90%- lekarz w Polsce- powiedzial w 15tyg. A w 21 potwierdzil to samo lekarz w UK. Ale czasami narzady moga byc za male do okreslenia lub dzidzia nie chce pokazac to tam ukrywa:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 3333333333333333333333
mada 744 czy ty jechalas do uk autobusem? bo tez sie wybieram ale strasznie sie boje jechac tyle godzin w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 3333333333333333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara67
czy w anglii antykoncepcja jest bezplatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pisze na waszym topiku bo potrzebuje pomocy. Mój mąż otrzymał propozycję pracy w Anglii a dokładniej w Darlington i problem polega na tym że zupełnie nie wiem jakie są koszty utrzymania, rachunki za gaz, prąd itd. Mąż ma zarabiać 25 tyś funtów rocznie czyli jakieś 1 560 miesięcznie, utrzymać żonę i malutkie dziecko. proszę napiszcie jak dajecie sobie radę, czy wasze dochody są podobne, czy warto zaryzykować? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×