Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
ja wlaczylam i wylaczylam komputer i juz jest spoko sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Hej ja też mam problemy z otworzeniem strony i faktycznie anusia23 i camille zdominowały ją swoimi powtórkami hihihi co do snów to faktycznie masakra. anusia23 ja także słyszałam że dzidzia zachowuje się po urodzeniu tak jak w życiu płodowym a ja też mam nocnego marka. słyszałyście może że ta kresa czarna która idzie od pępka w dół i góre jest wyznacznikem porodu. tak mojemu mężowi powiedział znajomy mongoł ponoć jest to znane w medycynie chińskiej i jak dojdzie do dołka między piersiami to rodzimy!!! hahaha sprawdzam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
duila powaznie??? a kiedy ta kreska powinna wyjsc przewaznie w ktorym miesiacu bo ja jeszcze jej nie mam a zaczynam za tydzien 6 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzisiaj byla polozna. Jak nie urodze do nastepnej soboty, to zrobia mi membrane. Ja nie chce! Na szczescie polozna powiedziala, ze raczej urodze w tym tyg., bo dzieciak jest bardzo nisko, a bole ktore odzuwam to wczesne stadium porodu. Oby miala racje. Dzieki Sztefka za pocieszenie. Dzieki Wam dziewczyny troche sie uspokoilam i dzieki, ze trzymacie kciuki. Asiek, ja sie wcale nie wkurzam. PS. Z metod na wywolanie zastosowalam tylko jedna, ktorej wcale nie bralam pod uwage: SEX (mezus dal sie przekonac i to dwa razy hi hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ale dzisiaj cicho i pusto mamuski gdzie sie podziewacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za trolowanie :) myslalam ze wcale sie nie wyslalo a tu pol strony mojej :) okruch, nie jedz magnezu o to opoznia... a poza tym trzymaj sie bo to juz chyba lada chwila :) do mnie polozna przychodzi w niedziele. pierwszy raz ja na oczy w koncu zobacze. ciekawe czego sie dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dal wszystkich dzieciaczkow w brzuszkach i poza nimi milion calusow z okazji ich swieta 👄 👄 Kaska- to ciasto zawsze sie upiecze:) wiec proboj. Ja wczoraj zrobilam na polskiej mace tortowej to nawet nie ma porownamia to angielskiej maki- po prostu pycha. Loboszek- zamiast truskawek mozesz dodac inne owoce:):):) Ja zaraz zmykam z kolezanka do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss chyba mój komputer oszalał ale powysyłał moich wiadomości, Sorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze nie tylko ja miałam problemy z ta stronką ale się rozszalałyśmy z camilee prawie cała strona nasza:-) :-) :-) Duila- jak przeczytałam twoją notatkę to zaraz sprawdziłam i mój juz jest prawie przy piersiach, jeśli to prawda co mówił ten twój znajomy mongoł to ja urodzę niebawem? ciekawa jestem? u mnie w rodzinie wszystkie dzieci rodziły sie około miesiaca wcześniej także może pójdę w ślady mamy:-) mam nadziej Mój mąż już się nie może doczekać ciągle dzwoni i pyta czy to już:-) on się chyba bardziej nie moze doczekać niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny, a co ja mam powiedziec? zaczynam dopiero 14 tydzien a juz sie nie moge doczekac naszego Smyka ;) ogolnie ciaze przechodze bardzo agodnie i chcialabym pracowac jak najdluzej, wiec nie mam na co narzekac, ale chce juz malucha z nami :) dobrze ze nie przechodzimy ciazy przez dwa lata jak slonice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
migotka_bober alo!!!! ja juz po wizycie powiedziano mi ze wyniki troche przekraczaj norme ale to nie kwalifikuje sie na cholestaze ...wiec kamien z serca ale mam co jakis czas robic badania kontrolne zeby byc pewna ze to swinstwo sie nei rozwija .....za to na dokladke mam za niskie zelazo i wlasnie sie opycham brokulami i kiwi...:>no teraz trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
schorzenie dotyka tylko kobiety ciezarne , zwiazane jest z watroba a objawia sie swedzeniem skory na poczatku stop i dloni potem calego ciala....stanowi zagrozenie dla dzidziusia jesli nie jest kontrolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, najserdeczniejsze zyczenia dla waszych dzidziusow, wszystkich i tych w brzuchalach i poza:) sorki ze sie wcina, ale czytam was codziennie chcialam sie tylko zapyatac o ten przepis na ciasto z truskawkami, a raczej na sam biszkopt. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mysle ze jak bede was czytac to sie moze szybciej zaciaze:) znaczy nie sama zaciaze, maz mi jest niezbedny fo tego;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania sa nieprzerwanie:) znaczy teraz mamy kilka dni odpoczynku:) 21 dzien cyklu, cykl 28 dni, jajeczkowanie mialam gdzies 10-12 dzien. troche sutki bolaly ale przestaly, dol brzuch atroche boli, tak cmi, ale nie wydaje mi sie zeby to jakies objawy byly. i dzis jeszcze nie palilam papierosa:) chce mi sie ale jak zapale to mi nie smakuje ale tak to czesto mam. najgorsze ze mam zgage nawet po serku waniliowym, ogolnei, nie wiem co z tym poradzic, ciagle mi sie pic chce a najlepiej zamiast kawy woda mi smakuje. nie licze zebym w tym miesiacy zaszla, bo moze i bym cos czula. ale zawsze taka cicha nadzieja zostaje:( i ogolnie jakos dola mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena, nie przejmuj sie! uda sie, jak nie bedziesz sie anstawiala, ze to ma byc ten akurat miesiac ;) a na zgage jedz migdaly kalifornijskie :) no i trzymam kciuki zeby @ (okres) sie nie pojawil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pomocy, dzis 21 dzien, ja wlasnie poszlam do lazienki a tu krew, normalna nic gestego tak troche jasna, jak ze skaleczenie, jasniejsza tyci krew. po 21 dniach okresu dostalam?? chyba cos ze mna nie tak, mam isc do lekarza? plakac mi sie chce, bo nie wiem co mi jest i nie mam kogo spytac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spyatj lekarza
zasuwaj do lekarza i nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spyatj lekarza
jesli zyjesz w stresie to moze sie tak zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie zebym byla zestresowana. tylko cale zycie okres mialam regularny. i juz nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodkie zyczenia dla wszystkich bobaskow:) arvena4 ja miesiac przed ciaza mialam okres po 42 dniach,co mi sie zdarzylo pierw.raz w zyciu,zawsze mialam jak w zegarku,a bralas moze przed staraniami tabletki? no imiesiac po tym dziwnym okresie zaszlam w ciaze. Wiec nie przejmuj sie, a wizyte u lekarza tez polecam. pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Witam mieszkam w UK okolo 6 miesiecy z partneerem staralismy sie o dzidzie bardzo dlugo i wreszcie!!! Podjelismy decyzje rodze w Anglii. Chodz wiele pytan mnie dreczy i stres "mowi" uciekaj do Polski to opieka jaka mnie otoczono wplywa ze chce walczyc tutaj. Jestem na forum po raz pierwszy to moj 16 tydzien ciazy mam nadzieje ze bede mogla sie poradzic w sprawach porodu i poporodowych proroblemach. Tymczasem pozdrawiam cieplutko mamuski i narodzone i nie narodzone jeszcze pieszczochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Milo mi za tak szybka odpowiedz hihih bo ja to mam takie pytanko co zabrac ze soba do porodu???? mam niby ksiazeczke i tam jest wypisane ale malo co z tego rozumiem (moj angielski nie jest zadawalajacy , ale z uparciem osiolka cwicze go na kazdym kroku;)). Ps musze sie pochwalic ze widzialam swoja niunie co prawda juz pare tygodni temu ale jest taka slodka (mniam). Podczas drugiego zdjecia to sie zdenerwowal i sie obrucil pleckami hihihih bedzie miach charakterek:). No i najwazniejsze od kilku tygodni moge dobiero normalnie zyc. Mdlosci wymioty i ogolny stan przygnebienia meczyl mnie dokladnie przez dwa i pol miesiaca. zamiast przytyc cokolwiek styracilam 4,5 kg teraz przytylam 1,5 kg i wszystko jest juz dobrze. A Wy dziewczyny tez tak sie meczylyscie??? Ja nie moglam nic jesc!!! Moja polozna powiedziala ze to normalne i dopiero jak zobaczylam dzidzie ze jest z nia wszystko ok kamien spadl mi z serca. Up ale sie rozpisalam przepraszam , ale szczeze nie mam z kim porozmawiac nawet maz pracuje po 15 godzin potem spi a znajome hmhhmm jakos ich juz nie ma:( Pozdrawiam jeszcze raz goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj troszke pochodzilismy po sklepach:):) a pozniej pojechalismy na plac zabaw z kulkami- Ola jak zwykle sie wyszalala, oczywiscie moglaby tak bawic sie w nieskonczonosc jak to dziecko:):) Arvena- ten przepis jest na 193 stronie:D:D Z tym krwawieniem to faktycznie dziwne ale tak sie moze zdazyc tym bardziej po ostatnim twoim zdarzeniu:( Ale powinnas sie bardziej wyluzowac i tak bardzo nie liczyc tych dni bo zawsze jak sie bardzo chce to moze nie wychodzic. Najlepiej jakbyscie pojechali sobie z partnerem na jakies wakacje itp i o niczym nie myslec wtedy najczesciej dochodzi do zaplodnienia:D:D loboszeka- pewnie gdzies tego miejsca te pszczoly maja swoj domek:D sama bym sie przestraszyla. Zawsze jedna moze sie znalesc co ugryzie:( Ania Grimsby- witam na forum wsrod ciezarnych [kwiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczynki moje kochane mam pytanie bo wizyte z polozna mam 28 czerwca a ja nie wiem czy nie pojedziemy z mezusiem odpoczac chcwile do polski czy ja musze sie jej pytac czy moge jechac albo czy musze ja powiadomic???? i jak myslicie czym lepiej samochodem czy leciec samolotem doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
sorki zapomnialam napisac czy musze sie pytac poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
chcielibysmy tak na 2 tygodnie jechac no bo pozniej to juz raczej nie. a teraz jest najlepszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×