Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

no wlasnie jakies to dziwne. wiem ze na usg sa wstanie podac wage dziecka i to tez na sam koniec ona jest tylko przyblizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to skad ona pobrala te wymiary na podstawie twoich danych to obliczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia, ja mam taka tabelke w tej teczce, ktora prowadzi polozna. Tam jest taki wykres: zaznacza sie wielkosc brzucha (w cm.), a z tego na osi pionowej mozna wyczytac, jak wielkie jest dziecko. Ty tego nie masz? No i wlasnie, dla mie to bzdura, bo przeciez wielkosc brzucha zalezy od ilosci wod, tez od uwarunkowan fizycznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziwna musi byc ta tabelka z wymiarami. Bo ja z Ola brzuch mialam maly, doslownie troszke wiekszy niz taki co teraz mam -a to koniec 5 miesiaca a Ola wazyla prawie 4 kg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, mnie sie tez wydaje, ze to kit. Z drugiej strony po cos jest ta tabelka. Juz sama nie wiem. Poki co, postaram sie nie myslec o wielkoludzie w moim brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......20....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... ..Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Cześć dziewczyny poprawiam się w tabelce.mam nadzieję że skopiowałam właściwą.widzę że nie tylko ja mam "lenia"w sobie bo ostatnio zwlekam się z wyra aby coś zjeść ale mam chyba depreche nie mogę się doprosić o moje P60 i boję się że nie zdążę z tymi wszystkimi benefitami eh.Okruch fajne metody na wywołanie porodu może i skozystam hihihi Iwtek trzymam kciuki za Dzidzię no i Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch, ta moje koleznka urodzila w kilka godzin po podaniu tabletek. mowila ze jak tabletki zadzialaly to miala porzadne bole, ale po 4 godzinach urodzila :) dziewczyny, jesli ktos chce dostac te 500£ po urodzeniu, a pobiera juz inne zasilki na dziecko to co ma zrobic? isc do job centre i wziac papiery? jak sie nazywa konkretnie ten papier? z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek a mozesz napisac jak to zrobilas zrobie to moze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek a mozesz napisac jak to zrobilas zrobie to moze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek napisz jak zrobilas ten schab to moze ja go jutro zrobie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek dzieki jutro napewno zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mam nadzieje ze mi wyjdzie tak jak tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ok jutro napisze jak mi wyszlo. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek ja dzis tez zrobilam schab ale taki zwykly:D Wszesniej zrobilam placuszki racuszki ale moj maz to jest nie najedzony i musialam zrobic ziemniaki z miesem- teraz sie czuje w koncu pelny hahahahah. I tak to jest z facetem co rzuca palenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie pale 4 miesiace (czasem lekko pociągałam)ale to i tak sukces teraz tak sobie mysle ze jek urodze przestane karmic to sobie zapale z taka przyjemnoscia tego papierosa ,chybaze juz mnie wtedy odrzuci ale teraz to bym zapalila wiem ze nie moge!!! wybieramy sie do paryza w nastepnym tygodniu o tak na wycieczke cos pozwiedzac jeszcze sami bo jak dzidzi sie urodzi to troszke w domu posiedzimy chociaz ja jestem tego zdania ze dziecko nic nie przeszkadza w podrozach.no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......20....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....18....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... ..Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz zmieniam sie w tabelce za 2tygodnie dowiem sie czy chlopiec czy dziewczynka juz sie doczekac nie mozemy! mialam juz dwa sny ze dziewczynka byla taka sliczna z ciemnymi wloskami i oczami mojego meza.cudo... a drugi sen ze urodzilam ale dzidzi zmienilo sie w muche i nie moglam je zlapac straszne !!!ale i glupie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille, ten dokument nazywa sie Sure Start Maternity Grant i nalezy sie jesli ktorys z rodzicow pobiera Income Support albo Working Tax Credit albo Child Tax Credit albo Jobseeker Allowance. Mozna go dostac w Job Centre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruchm dziekuje bardzo za pomoc, wsylalam ich dzisiaj do job Centre, ale nie wiedzialam jak sie to nazywa, moze im w JC powiedziali dokladnie. karina, my tez myslimy o wycieczce do pryza w lipcu lub sierpniu :) jak bedziesz miala jakis dobry hotel, to daj znac :) jalbys pozniej mogla mi wyslac wszystkie namiary ltore moglbyby sie przydac ;) dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brzuszki! Czy wy tez tak czekacie na dziecko,bo ja bym chciala zeby juz bylo znowu siedze sama,moj maz znowu w pracy do pozna,a ja jeszcze troche i zwariuje. Z jednej strony to bym chciala wrocic do Polski,bo ta angielska samotnosc mnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Normalnie mam lenia, czytam czytam i nie chce mi sie napisać. ten druk ma symbol SF100 (Sure Start Maternity Grant from the Social Fund) wystarczy wpisać w google i ściągnąć w PDF i wydrukować nie trzeba chodzić. Ostatnią stronę musi wypełnić lekarz. :) Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec..........Philip duila...........13/06...38..........londyn.............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dziewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka......Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond.......synek.....Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey......chlopak.....Aleks ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton.........synek.........? kaska0110....16/09......25.........Leicester............synek ..........? anka00........27/09......22........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek......14/10...21...Swindon....dziewczynka....Natasza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .......?.......? Skorpionka81..19/10......20....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester...................?.... ...........? camillee..........29/11....13.....Bristol.....................?................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor..................?.................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes............?...............? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?........Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ***niunia*** , juz znalazlam stronke z tym drukiem:D:D:D Ja zaraz uciekam do lozeczka 😴 😴 bo jak znowu jutro Ola wstanie bladym switem to sie nie wyspie- :D:D:D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to dawno nie widzialam na naszej stronce Aneczki 21 i na Matkach Polkach tez nie widac. Aneczka21 odezwij sie do nas i napisz jak tam synek rosnie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! No to piszę już z nowego mieszkanka :):):):):):) Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę, że mamy to wreszcie za sobą. Najbardziej przeraża mnie to, że mieszkanie jest nieumeblowane (nawet nie ma na czym usiąść), a teraz - jak wiadomo pieniążki są dla nas - przyszłych rodziców - cenniejsze niż zwykle. Mam nadzieję, że damy radę. W ogóle to dziś się o 6 z mężem obudziłą...z wrażenia chyba spać nie mogę :) Wyobraźcie sobie, że przeprowadzkę zaczęłiśmy o 18 no i zajęło nam to dwie godzinki. Ja oczywiście nic nie targałam ani nic z tych rzeczy, mąż już na zapas na mnie nakrzyczał żebym się nie ważyła tego robić :P No ale w sumie wczoraj jeszcze pół dnia miałam pakowanie, więc jak już dotarliśmy na nowe mieszkanie to normalnie taka byłam zmęczona, że szok!!! Jeszcze musiałam umyć lodówkę i zamrażarkę, i padałam z nóg. Na szczęście koleżanka pomyła mi prawie wszystkie szafki :) No i dziś zaczynam nowe życie..heheh :) Kurcze dziewczyny tylko ja coś tak kiepskawo zaczynam się czuć - chyba łapie mnie przeziębienie. Znacie na to dobre domowe sposoby?? Zaczną się już kurować zanim na dobre mnie rozłoży. Jak my jesteśmy chore to nie szkodzi to naszym maleństwom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! mada ja wlasnie sie naczytalam odwrotnie:ze dziecku zagraza i to bardzo ,dlatego kontroluja ktg czesto,ale matce mniej:( i wlasnie to mnie przerazilo... wlasnie wychodze na badanie,trzymajcie kciuki s_daga napisz prosze co u ciebie>?jak wyniki badan kochana??wiesz cos? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka . ja te zarazide do przychodni po moje dokumety z maciezynskiego we wtorek zostawilam je poloznej i miala sie odezwac jak beda gotowe a tu nadal cisza. oni normalnie jaja sobie robia im nigdy sie nie spieszy czlowieka trafia szlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
migotka_bober teraz biegne na antenatal classes cyrki byly wczoraj pokloli mnie nie milosiernie ale jak wroce to napisze a wynikki bede znala o 12, dam znac ,trzymam kciuki za nas obydwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane dziewczyny!! wszystko chyba wiecei :) jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje ze ostatnie ;) jesli ktos chcialby dostac Sure Start Maternity Grant to musi pobierac jeden z 4 zasilkow, ale musi pobierac konkretnie na to nowonarodzone dziecko? czy wystarczy ze pobiera na starsze dzieci?? przepraszam za tyle pytan.... wszystko sobie notuje, i mam nadzieje ze kiedys bede mogla sluzyc informacjami nowym mamom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga ja rowniez kciuki mam zacisniete,,,zeby to cholerstwo nie dotyczylo nas!!!!!!!!!! mi lekarz powiedzial ze wyniki w piatek i zadzwoni,a ta baba dzis po badaniu mowi ze ma nadzieje ze wyniki beda w przyszlym tygodniu :\\ no przeciez sie potne przez te kilka dni ,mam nadzieje ze wersja lekarza bardzej wiarygodna :P buziaki czekam na historie twojego klucia i wyniki badan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam dawno mnie nie bylo..... Jakos taka nie w sosie jestem..... Matii ma ciagle kolki... juz brak mi sil... do tego pogoda okropna... nic nie mozna zrobic... mam problem z mieszkanie i wogole nie wiem co robic.. :/ jak tam przyszle mamusie??? czy rozdwoila sie juz ktoras??? mada: czesc.... zagladam dosc czesto na forum ale jakos nie mam weny zeby cos napisac.... tak tylko sledze co tam naorum piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×