Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Skorpionka81 ja polecam przelewy z konta na konto polskie lub do rąk własnych. https://vault1.secured-url.com/securegiros/slctransfer/home.php?language=polish&c=Polska pieniądze w 1 dzień i opłata stała od każdej kwoty TYLKO 4Ł !!!!!!!!! wysyłałam bardzo często i naprawdę polecam. Trzeba założyć sobie tam konto ale to nie problem (kilka minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....22....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10..22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip hej dziewczyny zmieniam tydzien w tabelce i uciekam nad morze bo poiekna pogoda pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 🌼 Oleczka0629- ja rodzilam jedno dziecko w Polsce, drugie urodze w UK Bo tu teraz mieszkam- i do Polski nie wroce:) Moze opieka w trakcie ciazy nie jest tu zarewelacyjna choc to zalezy od regionu gdzie mieszkasz-ale jest inna niz w Polsce. Ja ze swojej jestem zadowolona:):):) Tutaj masz spotkania z polozna i nie bada cie ginekolog- chyba jak zachodzi taka potrzeba. Co do obywatelstwa to dziecko bedzie Polakiem - nie otrzyma angielskiega nawet , ze sie tu urodzilo. No chyba, ze ty masz obywatelstwo angielskie. Status obywatelski bedzie zawsze mialo po rodzicach. Jak posiadasz rezydenta UK to dzidzia tez go bedzie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Mada744- Dzieki za podpowiedz.Czy mozesz powiedziec mi jak to wszystko wyglada krok po kroku?Moje pierwsze dziecko rowniez urodzilo sie w Polsce, a teraz zdecydowalismy,ze nie moze byc sam na obczyznie.Jestem teraz w 3 tyg.Moze zapytasz czy to pewne?Bylo zaplanowane,jestesmy zdrowi,okresu nie ma o moj zoladek zdecydowanie sie podniosl,i obiawy sa takie jak za pierwszym razem.Nie bylam jeszcze u lekarza ale test i reszta mowia wszystko.Licze na wskazowki. Pozdrowionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cisza, pewnie jest to spowodowane pogodą. Jeśli któraś z dziewczyn się pojawi to bardzo proszę o udzielenie informacji odnosnie twardego brzucha pod koniec ciąży.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jak ktos by chcial wiedziec, to jeszcze tu jestem...ciagle w dwupaku. :P Oleczka, gratuluje ciazy. Skoro test wyszedl pozytywnie, proponuje zapisac sie w swojej przychodni do lekarza lub poloznej. Jak znam zycie, to pierwsza wizyte z polozna bedziesz miala okolo dziesiatego tygodnia (moze troche wczesniej, albo pozniej). Ogolnie proponuje przyzwyczaic sie do wizyt raz na miesiac, gdzie tylko zbadaja Ci cisnienie i mocz (papierkiem lakmusowym). Raz na dwa miesiace pobieraja krew, a USG jest tylko w 12-stym i 22-gim tygodniu ciazy (oczywiscie to sa standardy, jesli nic sie niepokojacego nie dzieje). Co by tu jeszcze? Acha, pod koniec wzyty sa czestsze, ale podczas calej ciazy mozesz w ogole nie spotkac sie z ginekologiem. Jesli pracujesz, nie licz ze zwolnienie lekarskie dostaniesz tak latwo, jak w Polsce. Tutaj kobietki pracuja nawet do dziewiatego miesiaca. Jak masz jakies pytania, to pisz. Na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci odpowie. Skoro masz juz jedno malenstwo, proponuje odwiedzic tez stronke Matki Polki w Wielkiej Brytani, bo tam mozna sie bardzo duzo dowiedziec. Pozdrawiam Migotka Bober, gratuluje synka. To faktycznie zastanawiajace, ze rodza sie sami chlopcy...za kilkanascie lat nasze dziewczyny beda mialy w czym przebierac, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta cala cholestaza objawia sie tylko swedzeniem skory czy towarzyszy temu jakas wysypka widoczna na ciele???!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌼 Tak na początek: KARINA gratuluję pierwszych ruchów ❤️ - zgadzam się z Tobą - cudowne przeżycie :):):):) Aaaa i zazdroszcze morza ahhhh... MIGOTKA BOBER - gratuluję chłopaczka!!! Witam w gronie mam synków 🌼 Co do Twojego usg to uśmiałam się jak cholera :) I tak jak piszą inne dziewczyny - pozazdrościć - jesteś jedną z nielicznych bo znów zobaczysz synusia niedługo :) Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań!!!! Oleczka 🌼 witaj na naszym forum. Gratuluję ciąży :) Ja jestem z Leicester, więc jeśli będę w czymś potrzebna, to śmiało pytaj. Poza tym wszystkie dziewczyny są tu baaardzo pomocne i kochane ❤️ Zawsze pomogą i pocieszą w potrzebie!!!! Myślę, że będziesz się tutaj czuła jak w domu :) A co do ciąży - to tutaj pierwsze oficjalne potwierdzenie będziesz miała...na usg. Wcześniej nie robią żadnych badań! Sugerują się wyłącznie zrobionym przez Ciebie testem. Ja moje drogie czuję się znakomicie w nowym mieszkanku i choć doskwiera brak mebli, to jednak nie ma to jak samemu!!! Laboszek dzięki, że o mnie pamiętasz 🌼 :) Teraz zmykam film oglądnąć. 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, u mnie pogoda do bani, wiec jesli u Ciebie ladnie to korzystaj ile wlezie. Co do twardego brzucha, to w sumie nie wiem. Ja mam tak bardzo czesto, ale jak go dotkne, to czuje dzieciaczka, wiec sie ciesze, ze sie rusza. Poza tym, jesli nawet to sa skurcze-pod koniec ciazy to normalne. To sa bezbolesne skurcze Braxtona Higsa (chyba tak sie pisze, ale nie jestem pewna), ktore przygotowuja organizm do prawdziwego porodu. Proponuje powiedziec o tym poloznej, ale sie nie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska i inne kobitki,jestescie kochane!! mam nadzieje ze dzidzior sie ladnie ustawi do pomiarow:D ktoras pytala o cholestaze:moze byc tyolko wysypka lub np bol watroby czy swiad,,,a moze byc wszystko na raz, najbardziej oodejrzane jest swiad-od razu sugeruje ta chorobe... s_daga masz racje,skoro juz cie tak swedzi to nie jest z powietrza,dopomnij sie o badanie,troche jeszcze ubarwij oczwyscie;) ty wiesz co powiedziec zeby ci znow krew pobrali,,objawy sie nasilaja..trzymam kciuki!!!!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dzieki migotka_bober narazie czekam i niemysle zobacze za kilka dni... pogoda wkoncu dopisuje licze ze w przyszly weekend znow do bornmought(czy jak to sie pisze)nad morze wyskoczymy tym razem na caly weekend a nie tylko na niedziele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie brzuchate mamuski.Jutro mam pierwszy skan mam nadzieje ze wszystko oki tak wiec prosze trzymajcie kciuki .Od dwoch dni porzestalam wymiotowac takze poranki staly sie duuuuuuuzo milsze od wczesniejszych!!!! Jeszcze raz prosze trzymajcie kciuki za moja dzidzie.Jeszcze pytanko.Czy skan sie robi na pusty zołądek,bo jak tak to dla mnie masakra bo na sniadanko pochlaniam dwa tosty,jogurt i herbatke a o 10.30 jem juz drugi raz.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- to zyczenia na 2gie urodziny dla twojej Ninki 🌼 🌼 🌼 Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Masz juz nastepny roczek więcej...🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- mozesz smialo zjesc sniadanie to w niczym nie przeszkadza. Za to musisz miec pelny pecherz- najlepiej tak z godzinke wczesniej wypij z 0.5 l wody lub innego plynu. Nie przejmuj sie tym usg bo wszystko bedzie ok. trzymam kciuki i napisz jak bylo na wizycie:) ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada i loboszek serdeczne dzieki.Tego nie wiedzialam ze musze wypic pol literka plynu ale gozej bedzie z utrzymaniem tego w pecherzu bo ogolem duzo pije wody i siusiam jeszcze czesciej.A tak przy okazji to przydala by sie jakas dziewczynka bo ostatnio sami chlopcy sie narodzili,dobrze ze w tabelce jest jedna w planach.Odezwe sie po skanie.mam nadzieje ze uda mi sie nornalnie spac a nie zyc w emocjach,szczeze mowiac dopiero dzis do mnie dotarlo ze jutro mam badanie bo ciagle pracuje i ciagle zapomiam o bożym świecie.Cóż zrobic,takie zycie.Pozdrawiami zycze dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek - w tabelce jest przeciez dużo dziewczynek - chyba że o coś innego ci chodzilo; ale przeciez wsrod nas jest dosc sporo przyszlych mam córeczek :) s_daga - Mnie też podoba się w Bournemouth. Bylam tam juz kilka razy, z racji tego, że mieszkam nieopodal, 30 km. Super miasto i fajna plaża. Do dziewczyn zaczynających \"ciążową przygodę\" :) Fakt - bywa różnie; trzeba sie naprawde uzbroić w cierpliwość, a najlepiej zapomnieć o wszystkim, co się wie o opiece nad kobietą w ciąży w Polsce. Wymazać z pamięci i udawać, że to co nas tu spotyka, jest stanem wymarzonym :) Ja jestem w 21 tyg. ciąży i mogę wymienić w dwie sekundy co mam do tej pory za sobą - raz pobieraną krew, raz badany mocz papierkiem lakmusowym, 2 usg a midwife dopiero poznam. :) Szkoda słow, ale tak to wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
Hej dziewczyny późną porą.Czytam was regularnie gorzej z pisaniem ale im bliżej porodu tym większy stres że z niczym nie zdążę i wymyślam sobie co jeszcze mam zrobić, chyba na zapas.Migotka Bober ja też miałam powtarzane usg połówkowe bo dzidzia wypięła się pupą i mimo usilnych starań miłych pań się nie odwróciła, też zostałam wygoniona zrobić siusiu a ono nic!!! po pół godziny zrezygnowały i kazały wrócić za tydzień a po tygodniu to samo pupa!!! ale lekarz był bardziej rozgarnięty i wszystko ok zbadał, zmierzył i nie było problemu. Anusia 23 ja twardniejący brzuch miałam tak ok 34 tc i to bardzo, lekarka z polski kazała mi brać nospe i magnez na zmianę oraz dużo wypoczywać.Teraz też mi czasami twardnieje ale leków już nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba rodze! Od czwartej rano mam skurcze, teraz juz sa co szesc minut. Wszystko spakowane, kanapki dla mezusia zrobione i teraz tylko czekam, az beda co piec minut. Skurcze bola, nie powiem ze nie, ale odstepy miedzy nimi sa bardzo dlugie, wiec wcale nie jest zle (narazie). Jak to falszywy alarm, to sie jeszcze dzisiaj odezwe, a jak nie, to czekajcie na wiesci. Moze bedzie dziewczynka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Okruch trzymam kciuki za Was, powodzenia i oby poszlo w miare gładko.Pozdrawiam i zycze milego dnia i mało bolesnych srurczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku - gratuluję rozpoczęcia porodu i oczywiście trzymam kciuki za szybki i mało bolesny poród. Odezwij sie do nas jak tylko będziesz mogła, będziemy czekać z niecierpliwością. Imam nadzieje ze w tabelce pojawi się pierwsza dziewczynka. Jeszcze raz POWODZENIA!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch! kciuki mocno zacisniete za szybki i w miare bezbolesny porod!!! czekam na wiesci!! kurczaczek, odezwij sie jak wrocisz z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch!!!! Trzymam kciuki za porod ekspresowy !!!!!!! duz sil!!! czekamy na wiesci kochana :D skorpionka twoj opis o 2 sekundowym wymienieniu tego co ci tu zbadali mnie rozwalil,w sumie to dlatego ze to prawda :D jak sie mowi ciezarnej w pl ile sie badan mialo do tej pory to sie stukaja czy na marsie te ciaze prowadzisz...obciach normalnie cos mowic:D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu jestem. Mam skurcze co 3-4 minuty, zaczynaja byc bardzo bolesne i trwaja ponad minute. Juz 2razy dzwonilam do szpitala ale oni mowia ze nie jestem w trakcie porodu i kaza mi zadzwonic dopiero jak bol bedzie nie do wytrzymania. Troche to dziwne, ale co mam zrobic? Dzieki ze trzymacie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch jedz a nie dzwon do nich, skurcze co 3-4 minuty to sa b czeste skurcze...jeses juz przenoszona wiec jedz i miej ich gdzies pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch ty sama jedz do tego spitala TRZYMAMY KCIUKI za szybki i bebolesny poród :) Cześć dziewczyny ja własnie od położnej wróciłam. Półtorej godziny przesiedziałam u niej - badania rozmowa i telefon do szpitala. Uparłam się żeby mnie zbadali ale oni nie mogą więc za 2 tygodnie mam jechać na badania do szpitala. Posłuchałam bicia mojego drugiego serduszka. Pomacała mi brzuch akurat ztwardniał ale połozna go zmierzyła wymacała i powiedziała że to normalne niegroźne skurcze, że chyba maluch sie wypina. Powiedziała że w 26 tyg normalne są skurcze w łydkach ale w nocy (ja właśnie mam w nocy), i że jak mam lekkie ciągnięcie lub pulsowanie w szyjce to też normalne. TU CHYBA WSZYSTKO JEST NORMALNE. Więc spytałam \"a co jest nienormalne tutaj w ciąży?\" to dała mi ulotki i numer telefonu do lekarza który przyjeżdza nawet w nocy do pacjentki w ciąży której coś sie nie podoba lub ma jakieś obawy o objawy. Zobaczę co w szpitalu mi powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×