Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Cześć mamuśki!!! To najpierw dopiszę się w tabelce, bo byłam ale zniknęłam ;-) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?................?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Nie odzywałam się długo, bo mamy zapiernicz w pracy. Dziś pogoda się zepsuła. Za 2 tygodnie jade do Polski na USG może już się dowiem czy będziemy mieć dziewczynkę czy chłopca. Ja jestem za dziewczynką, ale mój mąż obstawia chłopaka. Ale nie ważne najważniejsze żeby było zdrowe maleństwo i tak będziemy je bardzo kochać bez względu na płeć. Tym bardziej, że ja zawsze miałam problemy ginekologiczne i straszyli mnie, że będę miała duży problem z zajściem w ciąże. A tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki i nie brzuchatki:) dzis sroda czyli zaczynamy 31tc! :):):) bylam wczoraj u poloznej, dzidzia ulozona glowka do kanalu rodnego, takze czar prysl:) mialam nadzieje ze bedzie sobie siedziec na nozkach a ten maly smyk juz gotowy do boju:) za 3 tyg usg, mam nadzieje ze wszystko jest ok, musi🌻 s_daga grtuluje synunia! 😘🌻❤️ ivonka 3maj sie dzielnie i czekaj na twoje sloneczko spokojnie, masz racje to jest to ta bezgraniczna i niepowtarzalna milosc! fasolka, gratulacje i powodzonka, fajnie ze jedziesz do pl, my sie wybierzemy dop jak maly dostanie paszport, chrzciny zrobimy w pl:) no wlasnie moze glupiutkie pytanie ale jak jest ze zdjeciem malucha do paszportu? gdzie go zrobic? bo teraz sa jakies tam normy i chyba taka fotka z automatu to nie przejdzie. prosze o pomoc doswiadczone mamusie:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny dzionek wszystkie piekna brzuszki!!!!! ja nie dawno wstalam szczesliwa bo zobaczylam sloneczko i sie ciesze. a u was jaka pogoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta piękna pogoda, bo u mnie od rana pada :-( Nie mogłam się rano podnieść z łóżka i tak mi się nie chciało iść do pracy, ale mus to mus. Mam nadzieje że się jeszcze dziś przejaśni i wyjrzy słoneczko. Człowiek od razu lepiej się poczuje i ma lepszy humor jak jest ładna ( bezdeszczowa) pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam[ serce]🌼❤️ U mnie tez ladna pogoda:) ale wczoraj bylo cieplej:). Justyna M- zdjecie musisz zrobic u fotografa lub w tych automatach co stoja w supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :D ja spedzam cale dnie sama, jeszcze teraz sie przenieslismy 3 dni temu na enfield i siedze sama jak d***a :P asiulek nie radze kupowac vauxell( opel) bardzo sie psuja i dlatego sa tanie ale wieej starcicie niz zyskacie :D kupilam majtasy jednorazowe i podklady i te wkladki laktacyjne co kasia pisala,,,moze jutro uda mi sie kupic szlafrok i pizamki jakies :D buziaki i milego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Migotko a slyszalam wlasnie w sumie calkiem cos innego ... chyba zdecydujemy sie na Renaut Laguna ma duzy bagaznik a z nasza chcialam napisac babska trojka kurde a przeciez niewiem co bedzie czy chlopiec czy dziewczynka ... chcialabym Szymka ale jak bedzie Judytka to bedzie ok byla by wtedy Judy ..po angielsku a Szymek Simon :) Ja juz mam prawie obiadek zrobiony dzis mam schabowe z pieczarkami i ziemniaczki a na deser figi i boróweczki - boróweczki sa z Polski tak przynajmniej pisze na opakowaniu:) bo po obiadku tak lubimy wypic kawke i cos slodkiego ale wolalam kupic jakis owoc niz ciasto albo jakies ciastka tym bardziej ze obiadek dosc syty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek my mamy renowke, scenica:) bardzo sobie chwale:), szczegolnie maz:) autko dosc spore, fotele mozna wypinac itp, barrdzo pojemne, poogladaj na autotrader:) my dzis na obiad golabki:) kumpel byl w pl i przywiozl nam kilka paczek od rodzicow:) m.in. kapuche wielka ze do gara mi nie chaciala wejsc i ogorasy gruntowe - juz sie robia malosolne:) najwiecej rzeczy dostal adrianek:) mamy nareszcie super materacyk gryczano - kokosowy, dwustronny:) antyalergiczny, antypotowy, przeciwodlezynowy:) i baby sleep - waleczek podtrzymujacy plecki i brzuszek:) duperelek przybywa z dnia na dzien:) jeszcze ok 63dni i ta najwazniejsza dupeczka sie pojawi❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- ja tam na saochodach sie nie znam:( ale moj mezus to chyba jak wieksosc facetow:D:D:D My kupilismy sobie citroena xantie-kombi i moj mezus jest bardzo, bardzo zadowolony. Tym bardziej, ze cena byla ok bo facet chcial sie pozbyc bo mial za duzo saochodow. Takie ogoreczki malosolne to tez bym sobie zjadla:P:P ale niestety chyba bede musiala poczekac do nastepnego lata:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
takie bogate a kupuja uzywane auta hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga- co tam u ciebie i jak tam synek??? Wklejej jak najszybciej jego fotki bo my sie tu doczekac nie mozemy❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bys sie znala na samochodach to bys wiedziala ze nie oplaca kupowac nowych samochodow - bo nowe auto prosto z fabryki traci po pierwszym roku od 30 - 40 procent na wartosci a czym leprza i drozsza marka tym sie wiecej traci. Wiec nie matrz sie pomaranczowa jak nie masz pojecia i sie nie znasz. Poczytaj troche ksiazek z ekonomi to sie doksztalcisz i moze pasozytnictwo twoje zmieni sie w cos pozytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
znam sie ja kupuje tylko nowe auta ale mnie stac widocznie na ewentualna strate wartosci a was widac nie wy tak musicie kombinowac a by starego złoma jeszce sprzedac z zyskiem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
kalcia po czym sadzisz ze jestem pasozytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
nie matrz hahahahahah raczej NIE MĄDRZ analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
z ekonomii dwa i na koncu moze ty sie poducz ortografii zamiast innym zajec szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dawno nie pisalam...brakuje czasu, kurde. Słuchajcie zmotoryzowane, przyszle mamuski. Jesli jeszcze nie macie wozeczka dla swoich pociech, to proponuje, zebyscie kupily taki, do ktorego mozna montowac fotelik samochodowy-bardzo przydatna rzecz, bo przewozenie gondolki jest przerabane. A jesli macie w miare maly bagaznik, to idealny jest wozeczek z systemem latwego zdejmowania kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gdzies polska ortografie jak i ten kraj wazne ze angielska znam. a poczym wnoskuje ze jestes pasozytem po tym ze w tych godzinach sie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja pisze to co wiem z doswiadczenia i od meza(mechanik) mamy w pl Ople Vectra calkiem nie stary a juz tyle dolozylismy ze szok, i tutaj te vaxuel`e chodza b tanio, ale sie sypia,one sa dobre na poczatek zeby tu miec auto moze ale sie ich pozbywaja zeby juz po czasie nie dokladac :D to samo jest z marka Rover, bardzo mi sie wyglad podoba, maja ladna linie ,mezowie sie tez podoba, ale strach kupowac,wydawanie kasy w bloto,,, teraz kupowalismy auto i maz nawet widziec nie chcial opla, nasz znajomy ma combi astre tutaj kupiona i caly zardzewialy , psuje sie i mysli czy by jesscze komus pchnac :P to tylko takie wskazowki,moze znajdziecie cos wartego kasy, musi sie wam podobac ale ja znam to tylko z tej strony :) kazde auto uzywane jest tzw workiem bez dna,dokladac trzeba do niego ale najlepiej jak najmniej, sa marki ktore maja zla opinie uzytkownikow wiec po co sie w takie pchac :D chyba ze okazyjnie znajdziecie takie cudenko ze nic tylko brac :D daj znac czy cos kupiliscie ,trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze kupilam ten olejek do ucha troszke smierdzi i bardzo ciezko go zdobyc zeszlam wszyskie sklepy tam gdzie mogl byc i dostalam go tylko w jednej aptece ale ciesze sie ze wogole go dostalam a dzisiaj jak na zlosc nic mi sie z uchem nie dzieje to ja juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej! Wrócilam wlasnie z Polszy :) Witam ponownie brzuchatki i mamusie 😘 Co u Was kochane slychac? Widze,ze jak zwykle dyzurny pomarancz startuje hihiihihi! Lubi zamieszac.ale ,jak widac nieiwiele z niego sobie robicie 🌻 U mnie zmienilo sioe o tyle,ze chyba urodzi sie Mayeczka a nie Olaf 😘 Ano ,niespodzianka,ale i tak poczekam do urodzenia. NO to przywitalam sie ❤️ poczytam teraz,co sie bez ten czas dzialo. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko a co mowi maz o renautach ?? wiesz myslimy o lagunie mi osobicie podoba sie scenic ale niewiem co na to moj maz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie mamuski! Wlasnie wrocilam z pracy i zaraz sie biore za obiadek,na dzis chyba upitrasze leczo. Moja malutka dzis tak szaleje ze jakby w pilke grala i za malo miejsca miala. Mam pytanko,jak dlugo mozna bezpiecznie latac samolotem bo moje kochanie koniecznie chce leciec na wczasy,moze hiszpania lub turcja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faskolka26/01/08
asiulek27 ja polecam renault laguna. Mój brat jest posiadaczem takigo cudeńka i jest bardzo zadowolony. Bardzo duży, pojemny bagażnik. Z mojego doświadczenia rewelacyjne są peugot 806/807. Mój tatko ma takiego już chyba z 8 lat i nie miał żadnej poważnej awarii. Nigdy jeszcze nie zawiód go "w trasie". Mówi że jak kupi następny samochód to właśnie taki :-) 🌼 Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka mamy ok 1500 f na samochodzik na peugota 807 musielibysmy miec o wiele wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×