Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość kurczaczek13
Kobitki nogi mnie tak bola ze mam ochote wsadzie je gleboko w .......! Jak sobie pomoc bo ani usiedziec ani ulezec nie idzie,ulge przynosi chodzenie ale ja juz chce lulu. Zycze wam wszystkim kolorowych motylkow na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczek to współczuję mnie nogi w ciąży nie tyle bolały co mi \"przeszkadzały\"jak się kładłam spać i nie wiadomo co z nimi robić. Nie wiem może podłóż coś pod nie aby były wyżej niż głowa. Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyła mnie ta klientka treściwie, aż moje dzidzi się kręci - co za menda jedna ... a tak wogóle jeżeli mówisz prawdę w co wątpię to będziemy rodziły w tym samym dniu ... mam nadzieję że tez i w tym samym szpitalu bo jak Cie spotkam to nakopie w zad... jak mnie takie osoby wpieniają boże drogi ...czemu tu nikt tego nie moderuje i nie wyrzuca takich osob jak na czacie ... grrr ... Ja myślę że to poprostu z zazdrości, bo w polsce gówno dostanie od państwa jeżeli coś dostanie ...co do samochodów ... to w polsce kobieto jeździłam vw polo foxem z 84 roku, był stary owszem ale jeździł lepiej niż mojego brata polówka z 91, więc przestań nas wkurzać... end of subject ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana jednak dzis mam test potrójny... troche mnie cos od rana drazni chyba sam fakt tego testu... musze uciekac bo mala lata mi gola, zdjelam jej pajaca a ona juz myk i pampers zdjety...... musze ja ubrac wysuszyc wlosy sie przygotowac i jechac do szpitala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w siodmym tygodniu.Do tabelki niepotrafie sie wpisac jeszcze.Dzieki za rady.Wczoraj mnie juz niebyło bo wcześnie teraz zasypiam tak jak moja córcia trzyletnia.Pozdrowienia i uściski dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? mamusia2.....................7...................................................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 2 podaj termin porodu ,miasto w ktorym mieszkasz, jeli macie to imiona dla dzidzi. a tydzien tak jak wpisalam 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski brzuchatki dzionek taki sobie ale moze sie jeszcze rozpogodzi licze na to. mamunia2 podaj dane to cie wpiszemy do tabelki a moja dzidzia tak sie rozbrykala i tak mnie kopie zo zebrach ze szok nie wiedzialam ze tak to boli. a dzisiaj najulubienszy dzien zmiana w tabelce. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? mamusia2.....................7.......................... ............................ Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 18 marca , miasto Wellingborough ,imion niemam jeszcze.Dzieki wielkie za pomooc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough...........?............ ............................ Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witem ❤️❤️❤️ Ja niedawno wstalam- pelne lenistwo:):):). Dzisiaj w nocy to chyba pobilam rekord chodzenia do toalety- chyba z 10 razy- tak maluszek mnie uciskal i sie wiercil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja leniuch na maxa dzisiaj:P ale sie towarzystwo wczoraj rozbrykalo:D nie kumam co im to daje? kazdy moze robic co chce, wybor nalezy do nas, wyjechac, zostac, wracac itd... jestem tu prawie 4lata i w 2008 wracam, i nic komu do tego, tak jak decyzja o wyjedzie byla moja tak i o powrocie jest moja...nie wiem po co takie wielkie hallloo...awanturuja sie, wsciekaja, wyzywaja, czy to cos zmieni? moze komus cisnienie na moment skoczy ale to chyba tylko tyle i na chwile:D zazdrosc - pisza ze nie, no to po co? wylac troche ze swojej czary goryczy? what goes around comes around, chyba zapomnialy... pozdrawiam was wszystkie kobietki, zycze milego dnia 🌻 ps jak pogoda? u mnie nie pada ale slonka tez brak, wszyscy mi mowia ze powinnam sie cieszyc, mniej sie puchnie itd... nie ma co lato przepiekne tego roku tak jak zapowiadali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam z nog ... własnie polozylam mala ... bylam na tescie troche sie naczekalam ale juz robione ... jesli cos byloby nie tak maja dzwonic w ciagu tygodnia a jesli ok w ciagu dwóch tyg mam miec odp listowna .... obym otrzymala list:) kurcze aby bylo ciekawiej wsiadlam nie w ten co trzeba autobus ...fakt dojechalam ale dluzej musialam jechac.... jeden gosc mi sie przygladal przez cala droge a na jednym przystanku co wysiadal przy asdzie chwycil za wózek lecz mu wyjasnilam ze ja dalej jade a on na to ze szkoda ... ale sie troche zleklam ale gosc mlodszy ode mnie. Kurcze jak bylam w szpitalu patrzylam na te babeczki juz pod koniec jejka ja tez taka bylam taka wielka ....hmmm smiesznie niektore chodza jak kaczuszki ja tak z pewnoscia nie chodzilam moze to wina bioder... co do samochodziku bedziemy szukac scenika przekonalam meza i chce albo silvera albo takiego pod zielonkawego silvera ... lub granat tez chyba wchodzi w gre... zobaczymy co sie trafi .... teraz musze swoj kregoslup odprostowac bo zaczyna mnie znow bolec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale ja dzisiaj słaba, normalnie wstałam o 10,30 mój mężuś zrobił obiadek bo ma druga zmiane a ja mnormalnie pierwszy raz spuchłam. Nie miałam siły ręki zgiąć, ani nogami ruszać - na szczęście minęło ale nie wiem dlaczego tak miałam. Mamunia2 ty masz 7 tydzień odrazu przypomniałam sobie jak fajnie było dowiedzieć sie że jestem w ciąży i to czekanie na brzuszek rosnący, ciąża to wspaniały okres. A ja już 35 tydz i nawet nie wiem kiedy to zleciało. Maluszek rozbrykany na maxa, brzuchol wielgaśny i coraz więcej dolegliwości. Buziaczki dla wszystkich 😘 idę na spacerek z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 a u mnie dowrotnie przy teście jak wszystko w porzadku to miałam się dowiedzieć dopiero u położnej za miesiąć, a jak coś nie tak to miałam dostać list w ciągu 2 tygodni. NO I DOSTAŁAM LIST. Także ty czekasz na list a ja nie chciałam go widzieć. Ale co miasto to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam iść na spacerek ale nie mam siły :( asiulek27 chciałabym z całego serca aby było ok ale niestety do porodu się nie dowiem. Wynik testu przyszedł poniżej normy szpitalnej gdzie mam rodzić. Tzn. w szpitalu jest norma 1:250 a mi przyszło 1:95 że urodze bobasa z zespołem dawna :( Zaproponowali mi kłucie przez brzuch aby pobrać materiał do badań 100% ale my z mężęm stwierdziliśmy że nie ma sensu ryzykować poronieniem (nawet w małym procencie) bo i tak pragniemy tego dziecka. Tak że modlę się i wierzę całym sercem że Bartek urodzi się zdrowiuteńki ale sam Bóg wie jak będzie naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! ja dalej w twin packu,czuje sie rewelacyjnie,choc troche mnie spraw jeszcze meczy wczoraj rozmawialam z moim M i wiecie co przerazilam sie tego co uslyszalam.Otoz okazalo sie ze moj M poprostu sie boi tej odpowiedzialnosci a fakt iz ja chodze i sie ciagle na niego wkurzam powodujeze on chce uciec ode mnie jak najdalej i robi to pijac alkohol.Glupie to wiem bo alkohol to nie ucieczka,ale w zasadzie to chyba ma racje.Przeroslo go to wszystkoa zwlaszcza moje wymagania i oczekiwania.Miedzy nami jest tylko badz az 4 lata roznicy i choc wczesniej wydawalo mi sie ze to nie ma znaczenia teraz wiem ze bedac z M musze na wiele spraw spojrzec tak jakbym to ja miala 24 lata,badz 20 bo przeciez roznica miedzy psychyka meska a kobieca jest prawdopodobnie 4 lata. Wiem ze tak naprawde wiele winy jest tez i mojej bo chyba za badzo chcialabym zamknac go w swoim swiecie i za baardzo wymagam od niego by cala swoja uwage skupial na mnie,nie dajac mu tak naprawde wlasnego terytorium na ktorym moze czuc sie swobodnie.Nie wiem,moze to brzmi jak usprawiedliwianie go we wlsnej glowie,ale chyba musze poprostu dac troche na luz. Tylko jak to zrobic?? musze troche popracowac nad sama soba,moze macie jakies pomysly??co pomaga wam w sytuacjach stresowych.Dla mnie zawsze najlepszym sposobem byl poprostu sport,szlam na silownie czy basen czasem poszlam pobiegac i to pozwalalo mi sie odstresowac ale teraz jest to nie mozliwe.No to tyle koncem koncow. buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka79 ja za bardzo nie w temacie ale masz rację alkochol to niezbyt dobra metoda. Ja nie mam problemów z mężem nigdy nie miałam, ale ostatnio zauważyłam sama że zaniedbuję mojego prawie 7 letniego synka i to jemu słownie sie obrywa w moich bezpodstawnych nerwach o byle co. Oczywiście nie wyzywam go czy cos podobnego, ale krzyczę jak zabawki sa nie poukładane np. A on jest taki kochany dla mnie, przychodzi tuli się do mnie i mówi że \"mamusiu ja wiem że się denerwujesz bo cię coś pewnie boli\" a ja wtedy rycze jak głupia. Staram się teraz poświęcać jemu więcej czasu, i myślę 3 razy zanim coś powiem. Chyba jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Ivonka ja na przyklad tancze w sytuacjach stresowych. Wogole wybralam taka forme cwiczen, bo generalnie nie cierpie cwiczyc normalnie.cale zycie duzo tanczylam, wiec teraz w ciazy tancze okolo pol godziny, godzine dziennie. W ten sposob uruchamiam wszystkie miesnie, a poza tym mam po tym swietny humor. Polecam serdecznie. Plus jeszcze , codziennie zjadam pol tabliczki gorzkiej czekolady (takiej prawdziwej). Poprawia humor i ma mnostwo zelaza Dobrze ze pogadalas z chlopem, miejmy nadzieje ze cos zrozumie, grunt ze Ty lepiej sie czujesz po tej rozmowie. TYlko moim zdaniem to nie TY powinnas zaczac myslec tak jak On, tylko On tak jak Ty. Powiedz mu niech bierze sie w garsc. Mnie siostra uczulala na poczatku ciazy zeby facetowi nie marudzic, bo nie dosc ze zmianiam sie fizycznie, to jeszcze marudze, a Oni tych psychicznych zmian nie odczuwaja, wiec zaczynaja widziec tylko coraz okraglejsza, marudzaca babe i nie umieja sie w tym znalezc. Staram sie, ale i tak marudze, bo jakos tak mam, ale Ona chyba ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jest odwieczne powiedzenie przynajmniej umnie na Slasku Ze jestes Zmierzla jak baba w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym mam w sobote slub, wiec poszlam zrobic sobie na wlosach gloss shine, zeby ladnie swiecily i jestem teraz lekko ruda. Bylam tak wsciekla, ze walilam po scianach piesciami, ale co mam zrobic, omijam lusterka z daleka, i staram sie w tym znalezc dobre strony. Jeszcze zadnej nie znalazlam, ale nie poddaje sie Asiulek ja po tescie potrojnym w zeszly poniedzialek, mialam trzy noce okrutne koszmary, ale dzieki Bogu nie zadzwonili ze szpitala. A my jakos tak razem chyba bedziemy rodzily na poczatku stycznia. Co to za wstreciuch wczoraj tak motal brzydko. Chcialam Ci dziewczynko powiedziec, ze nie zycze sobie byc nazywana pojebem, benefity mi sie naleza bo placimy z partnerem podatki, a jak jestes zazdrosna ze jestesmy tutaj to zrob cos z soba, poducz sie jezyka i przybywaj albo po prostu jakos sobie z tym poradz w samotnosci i nie wyzywaj sie na szczesliwych przyszlych mamuskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....31........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....15.....Belfast.........?..... ...........?........... Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... ..?............ ............................ Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Zmienilam w tabelce to i owo,odkad wiem,ze nie wiadomo czy to On czy Ona. A tak co do chlopakow w ciazy,bywa roznie,samam niedawno mialam taki kryzys w zwiazku ze o malo co nie zostalam samotna mama,a i tak nie wiadomo co bedzie, choc jest lepiej. Poza tym , jas nie marudze,ale jak sie zle czuje,to niesttety, mowie i juz nie jestem robotem,chlopaki tez maja tzw. \"okres\",wiec dziewczynki, bez przesady jestesmy wszyscy tylko ludzmi 🌻 Calusy😘 Ide budzic K i do obiadku :) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek a Ciebie dzidzia juz kopie?????, bo ja takie kopniaczki prawdziwe poczulam 6 dni temu,ale to moja pierwsza ciaza wiec nie jestem pewna czy nie bylo wczesniej, tylko nie umialam stwierdzic. Do tej pomaranczowej taka rada. jak nie rozumiesz co autor mial na mysli, to chociaz nie ujawniaj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Kupilam w tk maxie obraz Marylin Monroe, piekny !!!!!Tzn - Ona piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×