Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

---zmieniam sie w tabelce - moj terminek przesunął sie o tydzień :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.........Annabela.. ..Oliver..... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds Aga- oni podaja plec dopiero w 21tyg bo wczesniej trudno okreslic. Ale na nastepnym skanie powiedz, ze chcesz znac bo oni moga nie podac. A pierwsze usg zawsze jest krotkie- oni tylko ogolnie sprawdzaja co i jak . Nastepne bedzie trwalo ok 30 min- tam wszystko mierza i sprawdzaja:):) A to pinda z tej tlumaczki, ze wam sie spoznila. Na takich spotkaniach polozna powinna na nia poczekac. Jak ja mialam ten skan i test to tlumaczka byla zawsze czesniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem juz od jakiegos tygodnia co jakis czas szumi mi w uchu czy wiecie moze czy jako kobieta w ciazy moglabym uzyc krople albo macie moze jakis sposob. bardzo mi to przeszkadza tak jak bym miala wode ale to juz tak dlugo trwa ze juz sama nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest specialny spraj do czyszczenia uszow kupilam go w tesco, kiedys mojego starszego syncia pobolewalo uszko i go kupilam ale on jest typowo do utrzymania czystosci uszow . zaras ci napisze jak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mada :) Dzieki za informacje , mialam wrazenie jakby na tym scanie mnie olali :( ... teraz juz wiem ze to jest normalne , a co do tłumaczki to jest zakręcona na maxa , czasami mówi do mnie po angielsku , musze jej przypominać żeby mówila po polsku :)) Pozdrawiam Cie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasia za wypowiedz. Ivonka, nawet sobie nie wyobrazam jak sie mozesz czuc. Polozna musi powiedziec jaka pomoc Ci sie nalezy. Pamietam ze jeszcze w GOncu kiedys byl artykul na taki temat i byly podane jakies telefony i adresy. Moze ktos zbiera te gazety i znajdzie ( to byl temat numeru)??? Niestety nie pamietam tytulu artykulu.Ale i tak mysle ze p olozna nie zawiedzie. Mnie moja na poczatku pytala czy mam tu kogos bliskiego i czy na pewno ktos bedzie przy mnie w ciazy i potem. nawet w karcie ciazy sa rubryki na to. chociaz ja mysle ze On sie opamieta i przeprosi, tym bardziej jak jego rodzice sa w porzadku. Tylko czy warto z kims takim byc. Nigdy nie wytlumaczy go to ze powiedzial to bo byl pijany, na kacu czy cos tam jeszcze, bo to wlasnie alkohol jest problemem. jakby cos po pijaku zrobil to w sadzie mieliby to gdzies ze byl pod wplywem. pil czyli to jego wina, nikt mu nie wlewal na sile.a jak to jego picie to ucieczka przed odpowiedzialnoscia, to juz zawsze tak bedzie.24 letni facet to mezczyzna i powieniec sie tak zachowywac.Rozpisalam sie bo wkurzaja mnie takie typy. A Ty IVonka mysl tylko o dzidzi i o sobie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00 ja tez to mialam.Stosuje olejek kamforowy . nalewam na watke i wkladam do ucha na kilka godzin. wszedzie go kupisz, niedrogo. Przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze olejek bursztynowy jest dobry,a do przeplukania ciekla parafina do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella a gdzie go kupie??? i jak on sie nazywa po angielsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAMPHOR OIL. Powienien byc w aptece, bootsie, a ostatecznie w sklepie ze zdrowa zywnoscia lub w takim z pierdolami kosmetycznymi.tylko nie w poundlandzie, w koncu wlewasz to do ucha!!!!!!. Potrzebna taka malunia buteleczka, bo tego duzo nie trzeba. ja kupowalam w gabinecie masazu tajskiego, ale dlatego ze mam obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na przyklad parafina jest na wyczyszczenie, a ten olejek to tak strasznie wygrzewa, ze nawet jezeli jest to zapalenie to przechodzi. Ja mieszkam nad morzem i tu ciagle wieje, wiec sie wszyscy tym leczymy z absolutnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia 64 dzieki karinella tobie tez dziekuje jutro bede musiala kupic a w polsce tez to kupi co nie bo siora mojego faceta przyjezdza w piatek to moze by mi przywiozla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce najlepszy za jedyne 2.30 kupilam. Nazywa sie normalnie olejek kamforowy i jest w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella dziekuje ci kochana jestes bo to juz naprawde mnie meczy i nie chce przejsc,zawsze sie cos przypeleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj pustki pogoda jest piekna to wszystkie pewnie jetsescie na spacerkach a ja za bardzo nie moge chodzic bo mi nogi puchna i szybko sie mecze bylam w sainsburym zapytac o ten olejek ale niestety nie maja bede musiala poczekac do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekuje Wam serdecznie za troske naprawde wiemze towszystko jest tak ciezkie do rozumienia,ja szczerze mowiac tez sie nigdy nie spodziewalam ze tak to sie wszystko potoczy.Do tej pory jakos udawalo mi sie nad wszystkim panowac.Nie powiem bo przed ciaza tez lubialam sie napic piwka oczywiscie wszystkow odpowiednich ilosciach i jakos Michal tez sie kontrolowal. Wiem ze usprawiedliwianie go przed sama soba to glupota ale moze on naprawde przestraszyl sie odpowiedzialnosci,moze jego psychika nie dorosla jeszcze do tego by byc odpowiedzialnym za nas dwie,nie wiem.Dzis nie odzywam sie ani slowem,zroblam obiad i poszlam na spacer.Znam gona tyle i widze jak chodzi i sie miota,chcialby cos powiedziec ale coz mozna powiedziec po takiej awanturzei tych przykrych slowach. Mi juz przeszlo,mam kolezanke tutaj ktora mnie pillnuje bym nie plakala,ciagle mnie straszy ze jak bede tyle ryczec to bedzie mi ciezko urodzic a co za tym idzie Majusia tez bedzie sie meczyla,a tego bym nie chciala. Postanowilam ze jakos musze sobie dac rade i choc bedzie mi ciezko oddam mu pieniadze poniewaz zaplacil za mnie za ostatni miesiac za mieszkanie.Do tej pory placilam sama bo pracowalam i choc moze nie zarabialam kokosow bylo to znacznie wiecej ni teraz.Ale dam rade narazie nie bede miala jako takich potrzeb zreszta ciuchow mam do groma z przed ciazy,nie wiele przytylam bo zaledwie 9 kilo wiec mysle ze po jakims czasie zmieszcze sie w stare ciuchy. Mam malenka iskierke nadziei ze sie zmieni jak urodzi sie Maja i zrozumie w koncu o co w tym wszystkim chodzi. Jesli nie wynajme mieszkanie z kolezanka ona ma doswiadczenie wiec mi pomoze a poza tym tez ma nie ciekawwa sytuacje. zobaczymy a teraz z innej beczki znalazlam fajna stronke moze sie Wam przydac w przyszlosci,tak jak i mi,sa tutaj informacje co mozna i kiedy wprowadzac np.do diety maluszka no i najwazniejsze co mozna jesc przy karmieniu piersia od czego zaczynac i co stopniowo wprowadzac oto link http://e-kobiety.pl/content/category/19/110/493/ buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonuś :) dobrze że sie odezwałaś , martwiłam sie o Ciebie ... widze , .że Twoje nastawienie uległo zmianie w kierunku pozytywnym. Wierze , że wszystko w twoim zyciu ułozy sie tak byście obie z Majeczką były szczęśliwe i tego z caólego serca Wam zycze :) Buziaczki Kochana trzymaj sie i walcz o wasze szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
No i bede miala córeczke!!!! Moje kochanie troszke rozczarowane ale powiedzial ze musi poprostu przywykanc do sytuacji az mi sie smutno zrobilo jak zobaczylam jego lekkie rozczarowani na korytarzu po skanie ze to dziewczynka zamiast chlopca.Powiedzial mi ze ja bym na jego miejscu tak zareagowala.Ja jestem bardzo szczesliwa i najwazniejsze ze dzidzia jest zdrowa.Na poczatku chcialam dziewczynke a potem mi bylo obojetne w koncu to moje dzieciatko. Pozdrawiam serdecznie i zycze milej nocki. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Annabela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor Byc moze imie ulegnie zmianie bo jak twierdzi moje kochanie to jest zbyt ciezkie i twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ;) ide lulkać , mężulek w pracy , córunia smacznie chrapie ...... i ta błoga cisza w domku hmmmmmmm od dawna o niej marzyłam :)) nigdy więcej intruzów !!!! :)) Dobranoc Mamuśki i brzuszeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ivonka 79 GONCA znajdziedz w internecie tak jak kazda inna gazete,najlepiej bedzie jak wpiszesz w google i napewno dasz rade. Trzymaj sie cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam z tego wszystkiego zmienic sie w tabelce czekam z utesknieniem na moja Mayeczke i cokolwiek bedzie ona zawsze bedzie ze mna i to jestta bezgranczna milosc ktorej minikt nie odbierze :-) czekam na Ciebie Mayusiu NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....39......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 36........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......36.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....35.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....34......Wolverhampton....synek ......Bartek kaska0110....16/09.....34.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...30..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....28....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....27....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...11/12...21.....Windsor.....córusia...Anna bela....... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....17.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01....17.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid Kagimka ........15/02......6....Watford........?.........Julian/Stef ania juska27..........?...........6......nottingham.....?.... .....? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- gratuluje coreczki.❤️ 🌼 ❤️ W mojej sytuacji to bylo na odwrot:) Moj mezus chcial miec 2ga corcie a tu wyszedl chlopczyk. Po usg troszke posmutnial ale sie cieszyl, ze dzidzia jest cala i zdrowa. Stwierdzil, ze w takim razie bedzie mial tylko jedna ksiezniczke a ja bede miala swojego malego ksieciunia:):):) Probuje suwaczek dla Olci http://b4.lilypie.com/7pDlp1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczku dziewczynki sa cudowne a Twoj ukochany napewno oszaleje na jej punkcie.Moj brat tez chcial chlopa a mial 1.dziewczynke teraz to oczko w glowie najukochansze stworzonko na swiecie,rozpieszcza ja jak sie tylko da. Ja seistrasznie ciesze ze bede miala dziewczynke,tu sa takie slodkie ciuszki dla dziewczynek.Moi znajomi maja taka mala chlopczyce,ma 3 latka cos cudowanego.Kiedys mowi do mnie tak ze jak duzia to pojedzie do Polski i znajdzie sobie tam chlopaka,bo polskie chlopaki sa najfajniejsze,a nie tam jakies angliki rozbawila mnie do lez.Albomowi do mnie ciocia ale masz duze piersi moja mam tez takie ma wiesz i ja tez bede takie miala jak urosne :-) w ogole jest taka fajna ma ciagle rozczochrane loczki ktore jej spadaja na nos uwielbia barbi i wszystkie ciuszki ma z barbi.Kiedys jak jechalam do polski pytam sie czy jej przywiesc jakas bajke do ogldania oczywiscie musiala byc z ksieciem na bialym koniu i ksiezniczka w zamku. jak ja kocham dzieci Maju szybciej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka- faktycznie dziewczynki sa ok:):) ale chlopcy tez:):) Moja Ola to tez jak corcia twoich znajomych. Uwielbia ksiezniczki, takie ubranka, zabawki itp:):) wogole czasami jest taka slodziutka ale tez ma momety, ze lubi wariowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam niestety na codzien kontaktu z moim bratankiem ale tez niezly zniego agent.Poniewaz Jarus dlugo nie mowil zaczal dopiero jakmial juz prawie 3 latka wiec na poczatek chcieli go nauczyc jak bede dzwonic czesc ciocia iwonka,poniewaz mu nie wychodzilo to probowali moze ciocia Iwcia,ale Jarusiowi tez bylonie po drodze i zostalam ciocia cipcia z komputera kazde dzieciatko nie zaleznie od plci jest cudowne,a ilepomyslow w takich malych glowkach to przechodzi ludzkie pojecia ok ide sie polozyc czas juz zmruzyc oczka buziaczki kochane samych aniolkow w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do pomyslów to sie zgadzam pomyslów im nie brakuje... My teraz zmagamy sie z kupnem samochodu juz mielismy wybrany ale jak sie okazalo byl bardzo drogi choc podobno w idealnym stanie, kurcze w Polsce nawet nie marzylibysmy o kupnie samochodu bysmy go wcale nie utrzymali... chcemy kupic taki samochód co pomiesci dwa wózki myslelismy o : - Renaut Laguna lub megane - vauxell( opel) astra combi - i podobala nam sie jeden citroen xsara ale nie radzili nam tego samochodziku ja mysle tez o tym tescie potrójnym wiem ze maja pobrac mi tylko krew i wiem ze nie mialam rzadnych chorób genetycznych w rodzinie ale jest lekki starch gdyz chyba kazda mama chcialaby mniec zdrowe dzieciatko... a we wtorek mam usg troche mnie dziwi bo nie bede jeszcze w 20 tygodniu no ale tak mnie zapisali zobaczymy, myslalam że bede mogla zostawic mala u znajomych ale nic z tego moja znajoma idzie do pracy a my mamy usg na 15.30 wiec w sumie do tego po pracy mojego meza ale moze bedziemy mieli juz autko i szybko sie pojedzie i załatwi, ciekawa jestem ile mala wysiedzi w jednym malym pomieszczeniu, mam tez nadzieje ze moze bedzie ktos z Polski bo podobno jest jakis lekarz od usg wlasnie Polak ... Wczoraj ogladalam takie fajne ubranka dla chlopców w sumie moze chcialabym chlopca dla dziewczynki juz kupowalam a dla chlopców sa takie fajniusie .....U nas w markecie sa duze wyprzedarze wiec moglabym juz kupic ale nic z tego ... narazie musze sie powstrzymac choc chcialam kupic kostium kapielowy dla malej bo jak bedziemy mieli auto mamy sie wybierac na basenik, u nas w miescie sa chyba z 4 wiec jakis sie wybierze i mala bedzie miala radoche a poza tym tez dla mojego kregoslupa bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki. Kilka dni temu wrocilismy z urlopu zPolski. Strasznie sie balam ze moja niunia zle zniesie ta podroz samochodem a nie potrzebnie - prawie cala droge przespala. Teraz mam troszke spokoju bo chlopcy zostali na wakacje u dziadkow ale szczerze mowiac juz nie moge sie doczekac ich powrotu- tesknie za nimi. Widze ze coraz wiecej dziewczyn jest z okolic sheffield moze uda sie nam kiedys spotkac i pogadac w realu? Juz niedlugo ( za okolo 2 tygodnie) zostane ciocia, oczywiscie tez nie moge sie doczekac nowego maluszka w naszej rodzince tym bardziej ze mam byc przy narodzinach ( mam nadzieje ze dam rade i nie uciekne). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×