Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

sorki mialo byc na odwrot czym mniejm tym blizej porodu. No masz racje, jestem troche zmeczona i popierniczylam. sorki za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relation to brim
:) ;) no problem juz sama zwatpilam hehe :D ja chce juz miec 0/5!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relation to brim
a Ty ile czasu czekalas az sie dzidzia urodzi od momentu jak polozna zapisala u Ciebie 3/5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy tygodnie, ale jak szlam do szpitala to nadal bylo 3/5 ale wody zaczely mi odchodzic w szpitalu bylam 5 w nocy miala skurcze ale byly za slabe i szyjka sie nie rozwierala, 6 nad rane przebili mi porzadnie pechez plodowy ale nadal sie nic nie ruszylo. wkoncu o 11 podali mi kroplowke kolo 12 zaczely sie porzadne skurcze a 14 28 maly byl juz na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relation to brim
dla Ciebie gratulacje ale kurcze nie myslalam, ze to tyle trzeba czekac :( a ja tu mialam nadzieje, ze jak juz jest to 3/5 to niedlugo zaczne rodzic ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA! ja mam wlasnie 3/5 glowki wyczuwalne juz, tak mi powiedzieli w 36tc mam ciagle sladowe ilosci protein, wogole sie nie przejeli,,, brakuje mi was buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a ty MIGOTKA gdzi sie podziewasz czemu tak zadko tu zagladasz. Co tam u ciebie? Pozdrowionka dla ciebie i dla maluszka:) Uciekam spac jutro mamuska przylatuje hip hip hura:) Padam na ryjek trojka dzieci i domowe obowiaski itd moga czlowieka fizycznie wykonczyc:)............................lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki!!!! ja dzisiaj mam wizyte u GP w sumie bylam juz we wtorek ale mialam wysokie cisnienie i musze dzisiaj isc jeszcze raz. zobaczymy jak bedzie dzisiaj a terza zmieniam sie w tabelce NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ......PŁEĆ...........IMIĘ ***niunia***.........14/09.....41...Wolverhampton..?.... ..Bartek/Oliwia kaska0110.........16/09.....41.....Leicester.......synek .............Filip anka00.............27/09.....39.....streatham.? Nicola/Zuzia/ Krystian Ola26..............28/09......38....Essex Great Dunmow....syn.....Maks Gosia24Leicester.03/10....38....Leicester....córka .............Madzia Justyna M..........03/10....38....London.....synek................Ad rian edziulka............05/10...15.........Bristol.......?.....W iktoria/Oliwier lara27..............10/10....24...........Hull.......... ?.. .........?......... Izabela26.........12/10.....35....Kidderminster....córka ......OLIWIA jovka..............12/10......36.....Londyn.........córc ia............Maya migotka_bober..15/10...37....ondyn....syn......Maximilia n lub Samuel Skorpionka81....19/10......36....Southampton.....córka.. ...........Iza Ania Grimsby.....20/10......34....Grimsby.....synus.......Pawel,C ezary Dora23............21/10......35....Croydon........syn... .......Dorianek? MONDZI25........26/10.....35.....Banbury.......córka.... ...Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....34....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....32....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. .........Maya/Alex camillee...........29/11.....30.....Bristol..........cór ka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........Anabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ..................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?....Joshua , Marie Natalie? karinella...........05.01......23....Southend.....córka. ..........Kornelia asiulek27........15/01......23.....Preston.........?.... Judytka/Szymon leeds1977aga.....8/01.......23.....Leeds...........?.... ....... ??????????? fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon.....synek/Eric asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... ....?... . ........? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... ...... ?............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392....22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?.........Hillingdon........chł opak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford.........chłopak. ......Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn.......chłop ak.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester...dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn..........chłopa k............Ryan s_daga........28/07.....3100....london/richmond...chłopa k.....Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn ka....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.......Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield............s yn.....Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam zaraz ide na antenatal class.mam tylko 2 lekcje wszyscy sie dziwia czemu tak malo ale cgyba dlatego ze nie maja wiecej pieniedzy na wiecej sesji. czy orientujecie sie na temat męża jesli idzie ze mna to czy w pracy ma miec normalnie placone?gdzies to slyszalam ale nie wiem czy nie zamieszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka, brzusio świetne :D a męzuś bardzo fajny. Obejrzałam sobie zdjątka. Vzy ty mieszkasz niedaleko takiej ładnej plaży, czy to tylko urlopik? Bo mi umknęło.Ale ślicznie, no no no 🌻🌻kwiat] A ja dziś dostałam kolejną niepomyslna wiadomość. Otóż w Allowance Disiability wymyslili sobie , że skoro nie przebywają moje dzieci w UK przez 26 tygodni w ciągu ostatnich 52 tygodni, to nie mogą dostawać zasiłku dla dzieci niepelnosprawnych. Chyba pójde do jakiegos biura, żeby zajęli sie tymi moimi sprawami, bo normalnie to jakas paranoja! Dzieci, które nosza aparaty, są chore, nie pobieraja juz asiłku w Polsce i nie majaprawa do zasiłku tutaj! Wszystkie negatywne zdarzeniana mnie spadają - żebym jeszcze nie musiałą samotnie tego wytrzymywac, a tu sama jak palec... normalnie znó mi sie płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tam u Was brzuchatki ?? ja mam zajec pełno anglik i do tego roznie sie czuje czasami jestem mocno oslabiona ...:( wogole ostatnio mam duzo sluzów z dolu ( tak bym to okreslila) wizyte mam za tydzien z moja polozna ... myslalam ze bede miala jakas infekcje i poszlam w zeszlym tyg do lekarza dala mi leki ale jak narazie na szczescie nie musze ich uzywac ... mala chodzi w tym czasie co ja na lekcjach do przedszkola a poxniej zostaje z nia jeszcze z godzinke wiec jak wracam z anglika to jest juz ok 13-14 musze robic obiad i maz przyjeżdza... a wychodze po 8 wiec cale dnie z glowy... dzis byl polak z firmy naszego lanlorda ... powiedzial ze podgrzewacz do wymiany i spłuczka rowniez :( ciekawe jak dlugo bedziemy na to czekac... nasz landlord jest strasznie nieslowny ... co do anglika musze sie postarac by mnie przeniesli bo troche źle sie czuje gdy mam na przerwie siedziec sama i sluchaj pakistanskiego albo india czuje sie bynajmniej wyobcowana ...ciekawe czy bedzie mozna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam pytanko..... napiszcie mi jakbyscie mogly jakie sa znieczulenia do p orodu i czym sie ruznia - robie sobie plan porodu, ale nie chce wpisac tego czego nie rozumiem. Moze ktoras z Was ma gotowy plan porodu po angielsku t.j stronke z gory dziekuje pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o znieczuleniach wiem tylko tyle, że najsilniej i najskuteczniej działa epidural i nic innego mnie nie interesuje. Wiem, że jest to najlepsza z dostepnych metod i nie zamierzam w związku z tym rozmieniac sie na drobne. Z grubej rury jadę i chcę od razu epidural :P Jak tylko poczuję, że nie dam rady, a pewnie tak bedzie i nawet ze strachu, zanim sie jeszcze porządny ból zacznie - poprosze o podanie epiduralu. Robicie sobie scan na końcu ciązy? Bo ja ide (prywatnie oczywiscie) na ostatni scan. Będę miec wtedy skonczone 37 tygodni. Chce sie dowiedziec ile dziecko mierzy, waży, jak tam moje wody, ewentualnie szyjka. Tak dla wlasnego spokoju. :) Macie w planach cos takiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Skorpionka ja wpisalam jeszcze sobie gaz rozweselajacy heheh ... a jezeli chodzi o scan to tez sie nad tym zastanawiam tylko nie wiem jak znalesc w moim miescie prywatnego ...... pytalam raz poloznej a ona powiedziala ze to mi nie potrzebne hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiotowalam krwia po gazie :( koszmar a do tego nie dziala przynajmniej na mnie epidural jest ok tylko jak ci go zakladaja to jest troche straszne bo widzisz jak plyn rdzeniowy splywa z takiej rurki brrr no i oczywiscie to zalezy czy chcesz zuc co sie dzieje bo po epiduralu jestes sparalizowana od pasa w dol a wlasciwie to nie czujesz bioder a stopy tak no i cewnik podlaczaja przez co jestes skazana na lezenie bykiem nie czujesz boli partych tylko mowia ci co masz robic i kiedy a jak cie zostawia sama to widzisz na KTG poszukam zaraz innych metod bo dostalam informator ze szpitala jakie sa rodzaje i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to jest niby niepotrzebne. Co mialo sie wydarzyc to sie wydarzylo. Dziecko juz jest w pelni uksztaltowane. Mimo to, ja chce wiedziec po prostu jak duze jest, ile waży, czy może nie zmienila mi sie due date (nie wiem czy oni to sprawdzają),itp. Dla wlasnego spokoju. Jak chcesz znaleźć klinikę, wpisz w google swoje miasto lub hrabstwo i napisz \"pregnancy scan\" albo sam \"scan\" albo \"ultrasound scan\" itp. Ja tak wlasnie znalazlam kilka klinik w mojej okolicy, (nie w moim miescie konkretnie, ale blisko) A co do gazu - też o tym myślałam, ale ostatnio ostatnio gadalam z moją szefową i ona powiedziala, że mimo gazu, nie dała rady, słabo jej to pomoglo i poprosila tak czy owak o epidural. Wtedy tak jej ból minął, że byla w stanie nawet dyskutowac z mężem podczas porodu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TENS to taka gowniana maszynka ktora podlaczaja do plecow i ona stymuluje nerwy mozna ja wypozyczyc niektore szpitale maja na stanie podobno malo skuteczna ENTONOX to wlasnie gaz ktorym jednym sluzy drugim nie bardzo :) w momencie skurczu wdychasz ile sil w plucach i... nic nie daje :) paskudny posmak robi sie niedobrze PETHIDINE dziala od 2 do 4 godzin podawana domiesniowo pomaga sie zrelaksowac podobno dziala cos jak epidural proponowali mi ale nie skorzystalam bardzo bolesny zastrzyk domiesniowy EPIDURAL jest gorsza i lepsza odmiana jak dadza gorszy albo poruszysz sie w trakcie dozowania to migrenowe bole glowy lacznie z wymiotami prze pol roku nie czuje sie po nim kompletnie nic ale niechetnie go daja namawiajac na cos innego jezeli chce sie czuc i miec swiadomosc co sie dzieje nie jest to dobra forma znieczulenia Wyrazy szacunku dla wszystkich mamus ktore rodzily naturalnie ja nie dalabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnelas? :D a to dobre! Mnie najbardziej przekonuje to, że sie nic nie czuje. Ja tak wlasnie chce. Niech mi mówią co mam robic, niech mi mowią że mam przeć i czy robie to dobrze, (bo pewnie nie bede czula czy prę czy nie). Na wszystko sie zgodzę i wszystkiemu sie poddam, byle tylko uniknąć tego bólu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! gratulacje dla nowych mam! teraz, bo dawno nie pisalam mnie dopadla grypa okrutnica.zakupilam trzy glowki czosnku i bedzie wesolo w mieszkaniu. dzisiaj mam kolejna wizyte u poloznej, ma mi podac wyniki po badaniu na cholestoze i toksoplazmoze to ja spytam czy naprawde mozna tak ten czosnek bez ograniczen jesc. ja tez wspisalam epidural, nie mam bladego pojecia co to jest, ale czytam ze wszyscy go chcieli i wszystkim pomogl Karina jak Ci sie udalo znalezc meza ktory jest tak do Ciebie podobny .fajnie razem wygladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie przeraza fakt tego cewnika ja mialam przy cesarce cewnik i tragedia chyba przez tydzien mi sie wszystko normowalo z siusianiem nie mowiac o bólu wycigania cewnika ....a wiecie jakie sa w cesarce moja znajoma cos mowila o jakism spiralu podpajeczynowkowe czy cos w tym stylu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek spinal podpajeczynkowy to właśnie rodzaj znieczulenia lędźwiowo krzyżowego o ile się nie mylę to jest to ten gorszy rodzaj znieczulenia nie pękaj cewnika nie czuć przy epiduralu ani jak wkładaja ani jak wyjmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZ43SC MAMUSKI,mam duzo do nadrobienia,u mnie coraz clepiej,maly je i rosnie,dzisiaj skonczyl tydzien!!piersi juz mniej bola,ale i tak podajke w nocy butle glodomorkowi butle plus cyca.dziewczyny ja tez mialam gaz,na drugi dzien nie moglam slowa powiedziec z bolu gardla,poza tym b.prosilam o espidural ale bylo za pozno.jakos poszlo na szczescie,maz dodAWAL MI OTUCHY:))POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona narzeczona
Hej Kobietki. Mam nadzieję, ze na Waszym topiku uzyskam iodpowiedz na moje pytanie. ile w anglii kosztuje test ciążowy ,słyszałam, ze są drogie, ale drogie jak wiadomo to pojecie względne...:-) i jak to się fachowo nazywa? pregnancy test? czy jakoś inaczej? pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krwawilam 3 tyg ale dosc lekko za to pierwsza m-czka po zaprzestaniu karmienia gorsza niz polog fakt mialam cesarke to troche inaczej, w polsce jak mialam cesarke cewnik wkladali mi przed znieczuleniem i pożniej jak juz mi znieczulenie zeszlo i nie wspominam tego milo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nazywa sie tak jak piszesz a w home bargains kupisz za 1 f wiec chyba nie tak duzo choc mozesz tez za 25 f :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona narzeczona
Dziękuję:-) pozdrawiam i zmykam do apteki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pocieszenia to powiem ze tu pakuja rure po znieczuleniu przynajmniej aj tak mialam i to dosc dlugo po wiem jakie to uczucie cewnikowania bo jak mialam zapalenie nerek to mi wpychali na zywca malo tego to do zdjecia rentgenowskiego wpompowali przez ten cewnik 5l plynow brrrr :( Test ciazowy to wydatek nie lada ok 1f no chyba ze elektroniczny to drozszy kupisz w Bootsie i nazywa sie pregnancy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×