Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Sama jestes nikim
Do Anka Grimbsby uwazaj na slowa wedlug mnie to sama jestes NIKIM szmato.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka M ja jestem z B-stoku ale studiowalam w Lodzi kilka lat. eh wyskoczylabym czasem do Kaliskiej a potem do Kabaretu i upilabym sie na wesolo. a tu brzuch idzie przede mna a potem ja i nawet do angielskiego pubu juz nie mam co isc, bo bez piwka to nie ten klimat a co do rozstepow to mi zrobilo sie kilka na dole piersi a moj malzonek mowi- O jak Ci zyly powychodzily tutaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - fotki przepiekne. Jejku, czemu ja takich robic nie moge jeszcze!! :) 3 dni do terminu i ani widu, ani słychu - nic sie nie dzieje :( Pachwiny mi chyba odpadną z tego wszystkiego. Czasem chętnie bym sie polozyla, ale nie kladę się, bo potem wstaję 5 minut :-0 Już mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tydzien i 5 dni do terminu ale nie mam nic zadnych bóli pachwin ani brzucha.mam nadzieje ze urodze w terminie bo juz bym tak bardzo chciala poczuc sie jak motylek :-) powodzenia wszystkim następnym rodzącym.powiem szczerze zaczynam sie bać!czy potrzebny jest rożek do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Po dłuuuuugiej nieobecności witam się z Wami i przesyłam gorące pozdrowionka i całusy dla wszystkich mam 2w1 i tych już \"rozpakowanych\" ;) 😘 Nie odzywałam się całe wieki z różnych powodów. Najpierw rodzice - byli u nas miesiąc i nie było jak wchodzić na forum. Potem już sił na nic nie miałam no i oczywiście mój dłuuuugo wyczekiwany poród. Następnie nauka ...uczę się mojego dziecka cały czas, poznajemy się nawzajem, czasu mi brakuje na wszystko!!!! Ale kocham ten brak czasu, tak może być zawsze ❤️ Teraz mąż się zajmuje Małym więc mam chwilunię. Poród....hmmm.... mam duże wątpliwości czy go tu opisywać, ponieważ był najzwyczajniej w świecie okropny...i nieeee nie chodzi o sam ból fizyczny....chyba bardziej ucierpiałam psychicznie - poród kleszczowy...zostawił okropne wspomnienia. Dziękuję tylko Bogu, że Filip jest cały i zdrowy - bo to jest najważniejsze. Nie będę pisać do każdej z Was oddzielnie bo nie dam rady, poza tym nie nadrobiłam tych 50!!!!!! stron... Napisze tylko tak - jeżeli chodzi o torbę do szpitala - dla mnie wkładki laktacyjne się przydały, choć nie miałam nawału pokarmu wcale (ani od razu ani w 3-4 dobie) ale po prostu mleczko sobie delikatnie wypływa i nie byłoby mi przyjemnie łazić z plamami. Nie polecam wkładek wielorazowych... ja mam z aventu. Jak dla mnie to jest to niewypał. Dlaczego?? Bo przeciekają. Walnęłam je w kąt i kupuję jednorazowe Johnsona (nie wiem czy pisownia dobra ;) ). Są bardzo dobre, działają na zasadzie pieluch - chłoną płyny i nie przeciekają. Koszule - ja do porodu miałam zwykły t-shirt (duży, zasłaniający tyłek) męża - tak mi poradziła położna. No i po porodzie miałam taką z primarka - za 3 funy z przodu rozpinaną. Zdaje świetnie egzamin. Mi małego kąpały w szpitalu, bo się tak za przeproszeniem obsrał :P że nie szło go chusteczkami wymyć :D No i miałam wzięty ręcznik dla niego, ale nie kazały mi go dać, oni mają swoje takie rzeczy. Trzeba mieć natomiast pampersy i właśnie chusteczki, lub waciki do przemycia pupci w razie czego. No oczywiście jak ktoś nie będzie tego miał to oni dadzą, ale ja tam wzięłam swoje rzeczy. Dziewczyny które jeszcze nie urodziły - zaopatrzcie się w krem na sutki - przy karmieni dostaną w kość, a lepiej mieć taki krem pod ręką. Ja mam Bepanthen (firmy bayer), wspomaga gojenie sutków. Ziarnko piasku polecała Aventu krem, ponoć też bardzo dobry. Jeżeli chodzi o krem do pupci dla małego to ja np sudocremu nie polecam. Mój mały był nim smarowany od poczatku a pupka tak mu się odparzyła że szok. On płakał a jak ja zobaczyłam dlaczego - to płakałam razem z nim. Moja położna przepisała mi na receptę (dostępny tez bez recepty) krem - Metanium - genialny. Można też nim smarować gdy dziecko nie ma odparzeń - tworzy warstwę ochronną i zapobiega odparzeniom. Podpaski - ja zostałam w szpitalu na noc i wyszłam następnego dnia po południu. Zużyłam ponad paczkę. Gatki - u mnie też jednorazowe gaciory się sprawdziły - używałam ich jeszcze w domu, bo szkoda mi było moich majtek zniszczyć, a te po prostu wywalałam. W szpitalu zużyłam trzy paczki. No ale to oczywiście wszystko indywidualnie. Piszę Wam tylko tak orientacyjnie. Dobra to tyle. Jak któraś z Was będzie miała jakieś pytanka to w wolnej chwili odpowiem. Tymczasem trzymam kciuki za dziewczyny \"przeterminowane\" :)Sama byłam o tydzień przeterminowana :D Okropne są te ostatnie dni...ehhh....:D Szczególne pozdrowienia: Ziarnko piasku 🌼 Camillee 🌼 Skorpionka 🌼 Karina 🌼 Karinella 🌼 Mada 🌼 Kalcia 🌼 Jovka - gratuluję!!!! No i oczywiście serdecznie witam się z wszystkimi nowymi (dla mnie) koleżankami 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożek nie jest potrzebny, oni zawijają maleństwa w swoje a\'la kocyki. Ania Manchester córeńkę masz prześliczną :) Ania Grimsby 🌼 Laboszek 🌼 Ty znowu tutaj??? Co się stało, że wróciłaś??? Karina - ślicznie wyglądasz! Ja niestety jeszcze nie czuję się jak motylek...choć już o wiele lżej i zostało mi tylko 5 kilo z 16 przybranych...no ale widać po mnie że byłam w ciąży... Na temat rozstępów się nie wypowiadam...mam je wszędzie 😠 Któraś z Was (chyba Iza) pytała o ruchy dzidzi pod koniec i o to czy brzuch opada. U mnie brzuch nie opadł wcale, a ruchy czułam do samego końca...Filip mały urwis wiercił się jak cholerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dzieki za te wszystkie informacje. Pytam, bo chce byc pewna, ze sie nie myle w tym co juz wiem. U mnie w pracy zasady sa te same, tylko , ze ja tej kobiecie za grosz nie ufam wiec wole sie upewnic najpierw i ostro startowac pozniej. Certifikat od poloznej juz mam teraz tylko musze \"podanie\" napisac, konkretna date ustalic i w piatek jej to dac. A tak w ogole to kiedy przeprowadzaka? Tez mam \"na piechote\" do szpitala z domu poniewaz mieszkam bliziutko Rose Hill ( w kierunku do Morden). Dzisiaj przyszla dziewczyna do nas, ktora rodzila 2 miesiace temu w naszym szpitalu. Mowila aby sie nie martwic, bo ona juz drugie tam urodzila i zadowolona byla. Opieka, wszelkie doradztwo itd, nie wypuszcza ze szpitala do poki nie beda miec pewnosci, ze poradzisz sobie sama. Duzo pacjentek dobrze wyraza sie o tym szpitalu. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella - jesli chodzi o nappy wraper to w szpitalu w bounty pack byl taki do zamowienia z anglecare za free :D pokrywasz tylko koszt przesylki w wysokosci 4.95 i masz kosz z jednym kartridzem foli. Dodatkowe 3 kartridze kosztowaly 9.99 i my to zamowilismy. Kosz stoi obok lozka (naszego) i recze glowa ze nie smierdzi :) normalna cena tego kosza to 24.99. Poczekaj do porodu to bedziesz miala komplet za niecale 15f :D kaska0110 - czeeeeesc :D a ja mam wkladki wielorazowe aventu i bardzo sobie chwale :P nic nie przecieka :) acha, a ja mieszka (lam) 40 km od Lodzi ale 3 lata dojezdzalam tam na studia. na samo wspomnienie dworca fabrycznego mam odruch wymiotny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kaska 0110. Bardzo się uśmiałam, jak to Twój mały załatwił sprawę w szpitalu (!). Współczuję Ci porodu kleszczowego, i to pewnie po długim czasie odkąd poród się zaczął... Dziewczyny, byłam dziś u lekarza i wyobraźcie sobie moja dzidzia jest zdrowa i bardzo ruchliwa. Waży już 520g. I... mimo matczynych intuicji okazało się, że to będzie córeczka, a nie synek. Mała Gabrysia :) Tak bardzo się cieszę, mąż oczywiście już poinformowany. Będziemy mieć dziewuszkę... :D Uzupełniam tabelkę. NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek,dzieki,ze o mnie pamietasz ale ja nadal w dwupaku:(( Postanowilam byc cierpliwa i sie nie denerwowac z powodu tego czekania. Moze bedziesz pierwsza,bo ja juz stracilam nadzieje,ze to moze byc w kazdej chwili.Jakby co to pisz 🌻 BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka :) Kaska 0110 jestem tu od niedawna to tak na przywitanie. przytulasek. Sasania milo powitac Twoja corunie :) pozdrawiam i trzymam kciuki za dziewczyny ktore juz powinny cieszyc sie malenstwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska witaj witaj i opisuj dowswiadczenia z Filipkiem.zapisalam sobie krem metanium i kupie, bo o sudokremie nie mam zbyt dobrego zdania. ziarnko dzieki.ja wlasnie zobaczylam ze w mothercare jest przecena i nappy wraper kosztuje 15 f z trzema tymi zbiorniczkami czy co to to tam jest i skoro cenowo to samo wyjdzie to kupie, ale jak okaze sie ze nie ma przeceny lub juz nie maja to poczekam na ten bounty pack. ja znowu z reklama programu bringing up baby ktory zaczyna sie zaraz na channel 4, a nocami poczytuje secrets of baby whisperer tracy hogg i fajna jest ta ksiazka- o zaczyna sie- dworzec lodz fabryczna kojarzy mi sie z ciezkim plecakiem i ulga ze to juz zaraz wsiade w 12 i za 20 minut bede w akademiku- a wieczorem impreza!!! eh anka wywolalas we mnie mile wspomnienia. uuu ale stara jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegapilam program :o szkoda ze wczensije nie weszlam, bo bym sobie przypomniala :/ karinella, chyba nikomu L Fabryczna sie dobrze nie kojarzy ;) trzeba przyznac ze nie ma w lodzi dworca na poziomie :) o studiowalas w lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki kochane za miłe powitanie :D Teraz wpadam tylko na chwilunię, sprawdzam czy linki w stopce działają. Mam nadzieję, że tak bo chciałam się Wam pochwalić zdjęciami mojego kochanego serduszka :) Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille studiowalam w Lodzi archeologie, a w W-wie nauki spoleczne w tym samym czasie, wiec najezdzilam sie tymi pociagami jak dzika fretka w ta i z powrotem i ja jak widzialam fabryczny to raczej czulam ulge, a niesamowity odruch wymiotny mam na samo wpomnienie centralnego w w-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....41...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah o widze ze przegapilam pazdziernikowe dzieciaczki!!! Gratulacje serdeczne dla dzielnych mam :) a ja sie oficjalnie przeterminowalam :P .echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska sliczny Filipek!!!! nie moge chyba Waszych dzieci ogladac bo budzi sie we mnie baba zazdrosnica. ale nie moge wytrzymac zeby nie obejrzec czy tez macie to uczucie- ze chcecie tak strasznie zeby juz ta dzidzia wyskoczyla, a jednoczesnie nie chcecie bo wiecie ze lepiej wczesniej nie urodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tlko na momencik 😘 Witam wszystkie mAMUNIE I bRZUNIE 😘 Kurcze, odwrotnie sie napisalo ale co tam :D Jestem juz z Hanią w domku 😍 Wszystko dobrze, cesarkaiściepo cesarsku- latam dzis już jakbym nigdy w ciaży nie była i nikt mi brzusia nie kroił!!! A przecież jestem starsza i poprzednie dwie cesark to horror. Było cudownie 😘 Haniutek jest kochany, słodki i drobniutki, spokojnie śpi, je slicznie, slicznie mruczy i w ogóle - REWELACJA! Zyczękazdej takiego porodu i potem dojscia do formy 😘 Tylko sie wkurzylam kiedy oworzylam drzwi do domu, atam.... szkoda gadać, jedynie dzieci sie postaraly,ale one male, co mogly to sprzątneły. Jutro stawiam im lody i robię dzień przyjemnosci, bo dziswieczorem nakrzyczlam niepotrzebnie (o ten balagan, co chlopu powinno sie dostac :P) ok, lecę, bo Hania może głodna,a powiedzcie mi prosze, jak dzidzi kupka gorzej sie robi, to co oprócz masazu brzusia? Herbatkę koperkowatu maja? Bo napaślimnie w tym szpitalu jakimś vegetable kiszem cy cuś :P :P :P czy topomidory parzone były i stęka mi biedastwo. A zapomnialam -wiadomoszewc bez butów....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie martwcie sie... ja jestem najdluzej przeterminowana. Mam nadzieje,ze pierwsza urodze,bo jesli ktoras mnie przescignie to juz sie calkiem zalamie:(( Zartuje ! Kochane,zycze nam wszystkim szybkiego "rozpakowania". 🌻 🌻 🌻 BUZIAKI 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszczechcialam BAAAARDZO podziekowac Wam za cieplutkie serdeczności 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 To cudowne, byc szczęsliwymi jeszcze mieć Was obok 🌻 Się rozpłynę zara :P Ale naprawdę,w tych wszystkich słabych momentach byłyście razem ze mną i było mi duuużo lżej. Teraz ,kiedy mam swoja dziewczynkę całą i ZDROWĄ (scan wykazal drobniusie róznice między nerkami i daje jej profilaktycznie antybiotyk,ale jest super!) to mogę zawojowac cały świat. W szpitalu w tempie torpedowym poduczylam sie języka :) nawet mam angielskakolezaknę, super miłąi normalna kobitke - gadałysmy sporo i nawet śmiałysmy do łez także nabieram chęci do zycia 🌻 Widze, że niektóre z Was czekajajeszcze po terminie- trzymam kciuki, to fajny kraj, nizele zorganizowany i da sie tu rodzic bejbisie :D :P Do usłyszenia, bo Hanaia właśnie chyba robisobie kupkę :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek tak wlasnie mialam dopisac ( ale mialam napad checi na migdaly) ze Wy brzuchatki kolo terminu a tym bardziej po to juz nie macie problemu z tym uczuciem. Jovka fajnie ze juz fajnie i ze masz juz malutka na zewnetrznym. Ty przynajmniej jestes pewna co robisz bo jestes juz mama pelna piersia jak przechodze kolo lustra to nie moge nadziwic sie rozmiarom mojego brzucha, maz zaczyna na mnie mowic klocuszku, a kiedys jak sie poznalismy to mowil na mnie przecinek taka bylam zabiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110, sliczny filipek 😘 ja tez chce takiego kochanego brzdaca!!! :) karinella, kiedy konczylas te archeologie? zaraz sie okaze ze studiowalas z moim batem :D dobranoc mamuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille konczylam archeo w 2003 roku.mozliwe ze znam Twojego brata chociazby przelotnie, nawet jak byl wyzej lub nizej , bo duzo nas na wydziale nie bylo. znowu obudzilam sie o jakiejs dzikiej porze i glodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×