Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

karina, ja wlasnie wczoraj pakowalam i mam prawie to samo. z tym ze jeszcze dla dziecka spakowalam mokre chusteczki i papmersy, niby w szpitalu dostajesz, ale ja na to nie licze i nie wiem ile tego jest w \"wyprawce\". do tego dziewczyny mowily zeby wziac zel pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, ja spakowalam recznik dla dziecka, ale dziewczyny mowia ze nikt nie kompie dzieci :o a jesli juz to chyba maja czym wytrzec.... ja mam napisane w mojej karcie ze chce zeby mi pokazali jak kompie dzieci wiec zapakowalam i reczniczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2888
Witam wszystkie przyszle MAMY:) Mam pytanie-czy mam prawo do bezplatnej opieki medycznej w czasie ciazy jesli w chwili obecnej nie pracuje?Bardzo prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ani i Babla: powiedz mi ile razy idziesz na te klasy rodzenia do szpitala, bo mnie chyba za nos troche wodza. Cala godzine dzwonilam na zmiane raz to do community midwife raz do GP mojego, az wreszcie sie dodzwonilam i powiedzano mi najpierw w GP, ze musze zabukowac sie ze szpitalem, albo najlepiej przy nastepnym spotkaniu z polozna powiedziaec jej o tym , nastepnie jakas tam midwife juz w szpitalu zrobila mi rezerwacje na te lekcje ale w moim GP w Morden i tylko 2 razy w dodatku w polowie stycznia. Sama juz z tego nic nie rozumiem. Przede wszystkim chcialm wczesniej pojsc a nie na tydzien przed terminem. To bylo takie od Kajfasza do Annasza. Sprawa druga: czy pisemnie informowalas pracodawce kiedy odchodzisz na SMP i czy wpomnialas cos o dacie powrotu do pracy czy nie. Pytam, bo sama nie wiem jak to zrobic, a musze dac jej to na pismie w tym tygodniu jeszcze.Zreszta interesuje mnie jak odbywa sie to u ciebie w pracy. Ja strasznie narzekam na pracodawce mojego. Dla pacjentow cudo! dla pracownikow beszczelna i arogancka. Uchyla sie od platnosci np. chorobowego, ma duzo do gadania jak ide na wizyte do poloznej itd.Ostatnio mowi cos o 26 tygodniach macierzynskiego ,nie o 39 i nie wiem czy to znowu nie jest jakich podstep, aby mnie oszukac. Chora jestem przez tego czlowieka i napewno nie wroce tam juz. A mlodsza ode mnie 3 lata i cholera mnie bierze, ze gnojek taki ciagle wjezdza na mnie. Czy ta dziewczyna, brata ktorej spotkalas przypadkiem rodzila w naszym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds Aga- z dwojka dzieci nie jest zle:):):) ale w pierwszych 2 tyg byl w domu moj maz (zawozil i przywozil Ole z przedszkola i sie nia zajmowal) Jak wrocil do pracy ta Ja ja musialam juz wozic ale to pare dni bo 19/09 przyjechali moi rodzice na 2 tyg wiec oni mi bardzo duzo pomagali np nie musialam nic gotowac bo to oni robili, rozpieszczali wnusie:):):) i wnuczka tez:):) wiec wtedy tez za duzo sie nie przemeczalam. A teraz to juz jestem przyzwyczajona ze jest 2je maluchow i nie ma probleow. Jak moj maz pracuje na popoludnie to zawsze zawozi Ole do przedszkola i czasami ja przywozi- tak jest co 2gi tydzien:D:D:D. Ogolnie nie jest zle i dzieki bogu nie mam problemow z Julkiem typu kolki. Ola tez mi czasem pomaga np przy kapieli, podaje smoczek, chce przebierac braciszka- oczywiscie pod moja kontrola:):). Ty sobie tez bedziesz dawala rade ze swoimi maluchami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulekC-22 witaj napisalam Ci mayla z numerem mojego gg jezeli bedziesz miala jakies pytania a ja bede Ci mogla pomoc zrobie to z wielka chcecia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala korekta
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......28... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...........27.02..... 22.....Szczecin/Northampton....?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.........Patryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chłopak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopak............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn........chłopak.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corcia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ......Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....34....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......28... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......24.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...........27.02..... 22.....Szczecin/Northampton....?............ Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.........P atryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chłop ak........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn........chłopak. ............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ......Hannah musialam sie poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem U mnie dalej nic :(( ,ciekawa jestem jak to bedzie jutro u poloznej. Pierwszy raz zostane zbadana wewnetrznie od kiedy jestem w ciazy. Moze cos blizszego sie dowiem na temat mojego porodu. Laboszek ty tez juz dostajesz swira? bo ja tak. Kupilam dzis wozek na E-bayu.Mam nadzieje,ze przysla go w tym tygodniu. Pozdrawiam was wszystkie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Czesc Dziewczynki! Hej dot76! Moja szkola rodzenia trwa jedynie trzy spotkania po poltorej godziny raz w tygodniu, wieczorem w poniedzialki w listopadzie. Ale to jak juz wczensiej wpsomnialam wszystko dlatego, ze wczesniej sie tym zainteresowalismy i moja druga polowka niemalze weszla na glowe babce w recepcji by ta wcisnela nas do zamknietej juz grupy :-P A zajecia chyba beda odbywac sie w St. Helier...albo w GP na Robin Hood Lane...kurcze, nie pamietam :-/ Jesli chodzi o prace to powiedz swojej szanownej pracodawczyni, ze 26 tygodniowy urlop macierzynski to ona sobie moze wsadzic w swoje cztery litery! Niech sobie poczyta zanim sie cos odezwie! Od 1 kwietnia 2007 roku urlop macierzynski trwa nie 26 a 39 tygodni! U mnie w pracy (w zwiazku z tym, ze pracuje w sklepie znanej brytyjskiej marki) musi byc wszystko obrzydliwie legalne. I tak oto o urlopie macierzynskim musialam poinformowac do 15 tygodni przed terminem porodu. U mnie w pracy macierzynski liczy sie od niedzieli ale nie wiem czy tak jest we wszytskich firmach. Ponadto na macierzynski mozesz pojsc juz 11 tygodni przed terminem porodu. Jesli na cztery tygodnie przed terminem porodu zaniemozesz i nie bedziesz juz chodzic do pracy automatycznie wlacza te nieobecnosc do macierzynskiego. Przez chyba 6 pierwszych tygodni placi pracodawca, dalej jednak otrzymujesz SMP. Pamietaj, ze zglaszajac ten caly urlop macierzynski 15 tygodni przed terminem musisz/powinnas zalaczyc zaswiadczenie MAT B1 ze szpitala. O ile takiego jeszcze nie masz to tylko po krotce napisze, ze wystawiaja takie cudo na zyczenie po 20 tygodniu ciazy. Popros w szpitalu a ktos Ci to w pare minutek wypisze. Pracodawcy nalezy wreczyc oryginal ale na wszelki zachowaj dla siebie kopie. Nie musisz podawac terminu powrotu do pracy gdyz pracodawca powinien przyjac, ze nastapi to najpozniej po minieciu 39 tygodni macierzynskiego. Jesli pracujesz ponad rok mozesz dodatkowo ubiegac sie o kolejnych 39 tygodni tym razem juz bezplatnego macierzynskiego. Niemniej jednak o konkretnej dacie powrotu do pracy mozesz poinformowac pracodawce z 28 dniowym wyprzedzeniem... Troche chyba zawilo to opisalam :-/ W razie czego mam gdzies spis kilku pomocnych stron internetowych na podstawie ktorych opracowano caly moj macierzynski "guideline" :-) Co sie zas tyczy zaniedban u siostry poznanego mlodzienca to rodzila ona w szpitalu na Hampsted (nie wiem czy tak sie pisze) takze mam nadzieje, ze nam dot takie okropienstwa nie groza! Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania babel, bardzo fajnie to wszystko opisalas :) ja nie musialam podawac szefowej konkretnej daty odejscia, chociaz czytalam ze tak byc powinno. umowilam sie z nia ze jak juz bede czula ze to juz blisko, to mam z nia porozmawiac. bardzo pasuje mi takie rozwiazanie, bo na poczatku myslalam ze wtrwam do polowy listopada, ale teraz widze ze w gre wchodzi poczatek listopada. uciekam spac :) dobranoc mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Manchester te fotki to tylko mogą uśmiech na twarzy wywoływać :) I jaka tam wielka stopa była na jednym z nich ;) Ania i Babel jestem Ci bardzo wdzięczna za informację o tym urlopie. Mi on co prawda nie będzie przysługiwał, bo nie pracowałam w Anglii, ale bardzo się cieszę, że tyle informacji mam właśnie dzięki dziewczynom z forum. Ja sobie te ważne rzeczy spisuję! Naprawdę jestem wam bardzo wdzięczna, bo teraz, gdy jestem jeszcze w Polsce oprócz mojego męża jesteście mi głownym źródłem informacji. Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam bardziej doświadczone
witam doświadczone dziewczyny właśnie dowiedziałam się ze jestem w ciąży. powiedzcie mi prosze kiedy mogę się udać do midwife(chyba tak to się pisze), czy będą mieć na uwadzę utratę pierwszej ciąży i problemy w drugiej?? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do witam bardziej doswiadczone. mozesz isc do przychodni i powiedziec w ktorym tyg podejrzewasz ze jestes i jak powiesz o utracie to moze Cie wezma wczesniej, ale niestety z nimi nigdynic nie wiadomo gdyz tutaj ogolnie zajmuja sie ciaza dopiero w trzecim miesiacu, ale moze Ci sie uda. ja jak wczesniej pisalam mialam ryzyko poronienia i na wizyte czekalam ponad dwa tyg a bylam w drugim miesiacu, ale zapisali mnie wiec jak pojdziesz do przychodni to powiedz jaka sytuacja. ja i tak lecialam do Pl po tebletki przeciwporonne bo tu jak mowilam pozno wizyte mialam i do tego czasu to juz bym pewnie dziecka nie miala. idz do przychodni a jak Cie nie przyjma to nie wiem.... moze tez lec do Pl.... no nie wiem poczekaj az dziewczyny napisza one sa juz obcykane, ja cos tam wiem ale nie wszystko. pozdrawiam i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam bardziej doświadczone
dziękuje czekam na więcej informacji czy na pierwszą wizyte idzie się do GP czy do midwife??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde nie wiem ale chyba juz do midwife. ja to mialam troche inaczej bo ja trafilam na emergency i nie wiem u kogo ja siedzialam ale to chyba byla midwife jakas. sama nie wiem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: ) Ja na pierwsza wizyte poszlam do GP ze wzgledu tez , ze to Polka- ona mnie juz sama zapisala do midwife- ale to bylo na samym poczatku ciazy chyba 4-5 tydzien. Ania Machester- corcia szybko ci rosnie i jest taka ladniutka, a stopke ma suuuuper.Buzka dla niej👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oni Cie juz skieruja do tego co trzeba takze nie martw sie :) ale najlepiej idz w miare mozliwosci jak najszybciej. jak tam dziewczyny co juz po terminie a dalej w dwupaku. trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobietki! do mniej doswiadczonej. ja poszlam na wizyte do GP i potem dostalam list z zaproszeniem na wizyte z midwife i pierwsze usg. Anka cudo ta twoja coreczka zmykam do szpitala. mam dzisiaj anti-D injection pytanie do juz mamus- dzieczyny chce kupic NAPPY WRAPER , mozecie mi polecic ktory dobry i ktory naprawde nie smierdzi jak sie uzywa dzieki pozdrawiam dziewczyny juz pewnie rodza bo nie odzywaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziuulka
hej kobietki!Ja jeszcze w podwojnej wersji niby na wczoraj mialam termin ale jak narazie cisza:( no pomijajac to ze strasznie zle sypiam.A dzisiaj to juz wogole byl koszmar.Mam okropne bole nog pupy i miednicy.Co chwile musze sie przekrecac z jednego boku na drugi bo czuje sie jakbym spala na twardej desce a nie na mieciutkim materacu.A jak wstaje siusiu to,, strzelaja,, mi wszystkie kosci nawet miednica.Niewiem moze cos jest ze mna nie tak moze powinnam to zglosic do poloznej.Wy tez tak macie???Dzisiaj to chyba przed pojsciem spac wezme paracetamol.A i jeszcze jedno brzus bardzo mi sie obnizyl i przez caly zeszly tydzien swedzial i wczoraj zobaczylam dlaczego swedzial, zrobily mi sie potworne rozstepy:(w dolnej partii brzuszka.Strasznie mnie to zmartwilo bo myslalam ze sie od tego uchronie ale coz.Mama pociesza mnie i mowi ze pewnie po urodzeniu nie beda widoczne ale ja i tak wiem swoje.moge zapomniec o odkrywaniu brzucha w lecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌻 🌻 🌻 Wlasnie wrocilam od poloznej,miala mi zrobic masaz szyjki ale nie zrobila.Oni tu w angielskiej sluzbie zdrowia sa jacys zamotani... Nawet mnie nie zbadala tak wewnetrznie,pomacala tylko brzuch i posluchala serduszka mojej corci.Powiedziala,ze wszystko jest w porzadku,dzidzia odwrocona prawidlowo,tylko czekac na skurcze. Zapisala mnie na za tydzien we wtorek na wywolanie.Jesli bede musiala,czekac caly tydzien,bo nic sie wczesniej nie wydarzy,to chyba oszaleje!!! Mamcicha nadzieje,ze moja mala zlituje sie nade mna i nie bede musiala tyle czekac. Laboszek,a co u Ciebie??? moze juz rodzisz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziulka nie widzialas moich rozstepow qucze wygladam jak pantera cala w paski i to do tego czerwone a fe :( bez operacji laserowej nie mam szans sie tego pozbyc a na takowa mnie nie stac :( wiec skazana jestem na kostium jednoczesciowy Mada jak ten czas za przeproszeniem z*****ala no to szok Twoj dzidzius pewnie tez wielki facet moglabys sie pochwalic jakims zdjatkiem :) Wczoraj rozwalilam malej dzien bo wybralismy sie do centrum Manchesteru a to dosc daleko ode mnie.Wzielam jej butelke ale zrobila sie zimna i mala nic nie jadla przez prawie 5h natychmiast po wejsciu do domu zrobila mi awanture i zjadla zastraszajace ilosci mleka :) Zeby sytuacja sie nie powtorzyla kupilam torbe termiczna Avent LIPA ZE SZOK! Malutka torebeczka kosztuje 15f i obiecuja ze trzyma cieplo przez 4h akurat Dla eksperymentu wlozylam tam wczoraj ciepla wode w butelce zeby nie gotowac w nocy jedzonka a jak mala obudzila sie po 2h to wszystko bylo zimne :( nie polecam..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×