Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość mampytanie
witam Was Dziewczyny ja od dwoch tygodni jestem mama trzy tyg przed terminem mialam cc coreczka jest malutka ale zdrowa i bardzo kochana mam jeden problem nie karmie piersia i mala ma problem z kupka czy mozecie cos poradzic bardziej doswiadczone mamy bo strasznie sie tym stresuje polozna powiedziala zeby mala pila wode przegotowana ale niewiele to pomaga bo albo kupy nie ma przez caly dzien albo jest w kolorze zoltawo zielonym i tylko jedna a mala poprostu cierpi dziekuje Wam za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dawaj dzidzi wode z miodem , herbatke rumiankowa.powinno pomuc.Moj synek nie robił kupy po 7 dni ale podobno tak sie zdaza. Wyobras sobie jak juz zrobił to ile tego było! hi hi .Masuj jej czesto brzuszek.Mozesz tez sprubowac ,jak bedziesz widziała ze chce zrobic kupke a nie moze wlozyc lekko w pupe czubek termometru i chwile potrzymac. Mam nadzieje ze pomoze to jakos, bo szkoda zeby mała sie meczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,sorki,ze sie wtrace Nie podawajcie maluchom wody z miodem,miod jest jednym z najsilniejszych alergenow i mozna go wprowadzic do diety ok 2 roku zycia.Herbatka rumiankowa jak najbardziej,tak samo jak koper wloski Co do zoltawozielonych kupek u nas bylo podobnie,synus tez sie meczyl az zmienilismy mleko na inne i jest ok.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i dziewczynny 2w1..... długo tu do was nie zaglądałam , ale jak na moje szczęście wizyta moich rodziców się przeciągneła (dziadek nie chciał wyjechać od wnusia). Mój mały Maksik je dużo , rośnie zdrowo, ale nadal ma żółtaczkę ....wczoraj byliśmy w szpitalu robili mu badania i dziś czekam na wyniki-mam nadzieje , że będzie wszystko ok. Dziewczynki , co robicie , by wrócić do formy??? mam brzuch jak bym była co najmniej w 4-tym mc i na dodatek lekko sflaczały , uda też mi rozwaliło, a najgorsze jest to , że nie wchodze w żadne ciuchy z przed ciąży....jak urodziłam Klare , to po dwuch tygodniach wchodziłam we wszystko , a tu ???niespodzianka jestem jak byłam , nie mam pojęcia od czego to zależy ... jak znacie jakieś ćwiczenia lub jakąś stronkę internetową to prosze poratujcie mnie.... Pozdrawiam :) JOVKA fajnie, że już jesteś w domku z córunią, ucałuj szczęśliwą gromadkę i Hanusię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
dzieki kobietki ja tez mysle o zmianie mleka ale najpierw sprobuje tych herbatek mozna je kupic w polskich sklepach czy powinny raczej byc typowo dla dzieci gdzie to mozna kupic ? podaje malej wode przegotowana z odrobina glukozy albo bez zadnych dodatkow i nawet pije zobaczymy jak to bedzie dalej wygladalo mam nadzieje ze bedzie ok to moje pierwsze dziecko jestesmy tutaj z mezem sami rodzina w Polsce wiec musze sobie radzic i mam stresa normalnie pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
Asiu a jakie mleko podawalas ? i na jakie zmienilas moze faktycznie w tym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mampytanie,mozesz kupic te herbatki w polskim lub angielskim sklepie,sa ogolnie dostepne.Co do mleka to na poczatku podawalismy cow&gate zmienilismy na sma ale tez nie pasowalo az w koncu zmienilismy na Hipp organic.Okazalo sie rewelacyjne.Sproboj u nas pomoglo P.S.gratuluje wszystkim mamusiom cudownych maluszkow i jeszcze nie rozpakowanym mamusiom tym po terminie jak najszybszego rozwiazania,a co do reszty dziewczyn duzo zdrowka i spokoju. Ja mialam wywolywany porod 12 dni po terminie tez mialas tzw.stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - nie wiem czym to jest spowodowane, ale jakos wiekszosc dziewczyn chyba przenosi ciąże niż rodzi przed terminem. :-0 Wiecie może dlaczego? Może w tej Anglii źle obliczają terminy? Może na kompach mają złe programy, które to liczą?! Już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry,ze jeszcze sie wtraca ale Skorpionka nie sadze aby to byl blad programow,chocby z prostego przykladu.Bedac w ciazy ta sama data na usg wychodzila mi tutaj i w Polsce oraz tu u prywatnego ginekologa.Moze chodzi o to,ze bardziej sie oszczedzamy lub tez o zywnosc,ktora spozywamy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka - a moze to wina angielskiego klimatu? : ;) :P Maluszki nie chca przyjsc na swiat w kraju gdzie wiekszosc czasu czuje sie wilgoc i gdzie znienacka moze zakoczyc ulewny deszcz... ;) moja Julka niby tylko 1 dzien po terminie choc jak liczyc wg wzoru: ostatni dzien miesiaczki + 7 dni - 3 miesiace + 1 rok to baaaardzo terminowa z niej panienka :) bo okres mialam 3 grudnia a ona sie urodzila 10 wrzesnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. mampytanie. mozesz kupic herbatke koperkowa firmy HIPP, to sie nazywa Fennel drink ale cos nie moge znalezc na angielskich stronkach takiej rozpuszczalnej... :( sa tylko w saszetkach ale dla dzieci wlasnie. wyskakuja mi niemieckie instant, ale moze w polskim sklepie znajdziesz instant chyba ze Ci to nie robi roznicy :) jak nie znajdziesz w polskim sklepie to poszukaj w Bootsie albo w nawet w aptece.fennel to koper. oczywiscie juz madralinska jestem bo w slowniku sprawdzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ze tak zawracam gitarrre ale powtorze pytanie odnosnie paszportu dla dzidzi. mam spotkanie umowione na 17 marca i z tego co tam pisza jest to spotkanie 4-minutowe i moje pytanko brzmi : z czym ja mam tam jechac? juz z papierami wypelnionymi i podpisami? jak tak to skad te papiery sie bierze? z gory dziekuje za odpowiedz. wiem ze duzo z Was sie martwi ze jeszcze nie urodzila a ja jakims paszportem truje dupsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka ja taz sie dzidziom nie dziwie ze nie chca wychodzic przez ten klimat. agnes kliknij sobie na stronie konsulatu i wejdz w paszporty dla dziecka poniezej 5 roku zycia tam jest co trzeba wziac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj po wizycie u HV.Julus rozwija sie ok ma teraz 5,10kg:) a za tydzien idziemy na pierwsze szczepienie. Ola26- ty sie nie przejmuj:):)ja mam praktycznie taki sam problem co ty i mysle, ze do stycznia sie go pozbede. Tylko jakos na razie trudno mi sie zabrac za cwiczenia:):):) agnes23- podpisy skladacie przed urzednikiem a papiery sciagniete ze stroki mozecie wypelnic wczesniej lub na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi ucielo,Karinella czytalam wczesniej,ze jestes z Bialegostoku,z ktorej czesci,jesli mozna wiedziec?Ja z Wygody,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌻 sorki, ze wszystko małą literka ale jedno reko pisze :D dzidzia w drugiej a w trzeciej... był tost,ale juz pochlonelam :P Ola,jak sie w obowiazki dzidziowo-domowe zaangazujesz ani chybi, kg poleca precz , spoczko, potem spacerki z maluszkiem, obiadki- ja przy drugim nie musialam chodzic nawet na zadne silownie - 2m-ce po porodzie szlam kupowac chudsze ciuchy ;) poczekaj chwilke 😘 opisalabym wam porod moj,ale kurcze, pogonicie mnie wtedy wtepedy :D bo ja jestem jeszcze na jakiejs endorfinie czy jak? wszystko bylo super, super support przed operacja, super wklucie mi zalozyli i super fajny polski lekarz byl tez :D kto by sie spodziewal polaka anastezjologa- normalnie REWELKA!!! a potempoi cesarce przyszedl mnie odwqiedzic drugi polski anastezjolog ,hihihihihi! ten to przez pomylke- szukal jakiejs sylwii- i gadal ze mna 15 min zanim sie zorienyowal, ze to nie ona :D no, ale o cesarce mialo byc :D ale chyba nie zdaze, Hania spaciu albo kupciu,na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najpierw serdeczne gratulacje dla nowej mamausi i jej córeczki. Witamy w gronie Matek:-) A teraz mam pytanie i błagam o szybką odpowiedz otuż moja córcia już 3 dzien nie zrobiła kupki, tylko przewraca się jej w brzuszku, dodam że eksperymetr z termometrem juz przepowadzałam i nic nie poskutkowało niewiem juz co robić, mała ciągle płacze, pewnie dlatego że ją brzuszek boli, karmie ją piersią moje ja cos powinnam zjeść coś co by jej pomogło zrobić kupke. Błagam dziewczyny pomóźcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia ja to jeszcze nie mam swojej kluski ale ze wzgledu na siostre ktora ma rocznego chlopca moge cos napisac. ona dawala mu jak nie mial kupki dlugo wlasnie ta herbatke koperkowa ona jest na bol brzuszka i wspomaga trawionko i wtedy dzidzia ma wyregulowane kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja jeszcze jestem (nie rozpakowana) :(( Laboszek ale Ci dobrze,tobie chociaz zrobili badanie i masaz szyjki,na pewno cos sie teraz ruszy.A u mnie jak cisza byla tak jest:(( Przyszedl mi dzisiaj wozek dla malej z E-Baya,szybko bo zamowilam w poniedzialek.Bardzo fajny!!! Jeszcze tylko wanienki nie mam ale to juz kupi moj mezus jak urodze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia proponuje sprawdzic jablka, musli . co do spadania na wadze, to nie zawsze spada, jestem prawie 8 m-cy po i waga nawet nie drgnie narazie tylko 4 kg. fakt ze nie dostalam okresu, moze dlatego. ale odrazu mowie. robie dziennie kilometry na piechote, ganiam przy 3 dzieci, jem mniej od mojej corki i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - czy polożna pierwszy raz badala Cie wewnątrzenie? Bo moja mnie nigdy tak nie badala. Teraz ide w piątek (w dzien terminu) i nie wiem - będzie mnie badac? No bo nie wiem, czy ona mi juz teraz sprawdzi czy mam jakies rozwarcie - czy to dopiero jak termin minie? I jeszcze drugie pytanie - masz polozną w szpitalu czy w przychodni? (Ja mam w przychodni od początku). U mnie bez zmian - :( dziewczyny - zrobcie coś, żebym urodzila w koncu. Termin - pojutrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADA744 Mada , ty na zdięciu po porodzie wyglądasz spoko i dopiero do stcznia dajesz sobie czas. Ja natomiast już za 3tyg jade do polski i chciałabym jakoś wyglądać....ale cóż , jak by nie było jestem dopiero niecałe 3tyg po porodzie , więc też muszę uzbroić się w cierpliwość. Dziękuje za pocieszenie i pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badania tomnie ikt \"wewnętrznie\" tu nie bdał,ale wcale nad tym nie ubolewam.Poza tym, chyba my z Polski jestesmy tylko przyzwyczajone do tego grzebania stale. Ja juz od jakiegos czasu słysze głosy nawet w Polsce, że to niezbyt dobrze macać szyjkę w czasie ciąży-powinno sie robić tylko usg, badania moczu,cisnienie itd. Ale.ale. Skorpionka, ja mialam polozną w gp i w szpitalu i bylam w szpitalu na takim spotkaniu z nią,potem z lekarzem konsultantem- do cesarki wlasnie ta ze szpitala przyszla. A na spotkanie ze mną do domku przyleci ta z gp. A tak w ogóle, to zycze Ci, żebys już dzidzie urodzila do tego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No pięknie Wam dziękuję dziewczyny za miłe powitanie i komplementy pod adresem mojego malucha :) Jak jest z dzidzią??? Cudownie! Powiem Wam, że miałam całe mnóstwo obaw: czy sobie poradzę, czy nie zrobię Filipowi krzywdy, jak ja - niedoświadczona kompletnie osoba go wykąpie!!!!!!!???????? Powiem Wam, że jest dobrze, to wszystko samo przychodzi. Jeżeli, nasze maleństwa będą zdrowe, ominą je kolki i bóle brzuszka itd. to nic nam więcej do szczęścia nie będzie potrzebne. Filip jest grzeczny (tfuuuu tfuuuu odpukać :P ), w nocy budzi się tylko do karmienia (karmię go około 24, potem 3-4, i rano około 6-7). Raz dał nam do wiwatu jak bolał go brzusio...on płakał i nam się też chciało bo nie umieliśmy mu pomóc :( Ale rano już mu na szczęście przeszło. Jest kochany i cudowny - jak każde dziecko. Nie wiedziałam, że można aż tak kochać...❤️ Ziarenko :) a mi przeciekają te wkładki i to strasznie (a nie mam jakiegoś ogromu pokarmu) - nie nadążałam prać, że o suszeniu nie wspomnę :P Jak Julia?? Sasania - o taaak. Długo trwał mój poród....30 godzin 😭.... Gratuluję Ci serdecznie córeńki ❤️🌻😘 Moja intuicja mnie też zawiodła - ja myślałam, że będzie Maja a mamy Filipka :D Agnes - dzięki za przytulaska ;) ❤️ I ja przytulam Ciebie i Twój brzusio :) Iza, Laboszek, Migotka, Skorpionka - trzymajcie się dzielnie...❤️ Karinella - powiedz mi co to jest wraper???? bo w moim słowniku nie ma tego słowa. Czy to taki pojemnik na zużyte pieluchy??? Czy o czymś innym piszecie?? No i już nie mów że taka stara jesteś bo jeszcze uwierzę :P A co do Twoich odczuć to są całkowicie nomalne :) nawet ta zazdrość :P Camillee 🌼 - jak zdróweńko i jak Twój brzusio???? Pisz co u Ciebie. Ola jedziesz z dzieciątkiem do Polski rozumiem...lecisz czy samochodem się wybieracie?? Ciekawa jestem bo my w grudniu się wybieramy i jakoś nie umiem sobie wyobrazić podróży z takim szkrabem... Ja też nie byłam badana \"dowcipnie\" w ciąży i nie narzekam ;) Zmykam bo mi Filip na rękach usnął...:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASka 0110 Zgadza się , 6listopada lecimy do polski. O Maksa się nie boję , bo już leciałam z maleństwem jak Klara była mała, wystarczy dać maleństwu cyca , to przy starcie i przy locie , nie powinien odczuć ciśnienia. Gorszy problem mam z Klarą, bo odkąd nie bierze cyca(prawie 2lata) , to za każdym razem po locie , nie ważne czy tu , czy w polsce , mam problem z jej uszkami , a na dodatek od jakiegoś czasu mówi , że boi się NONOTA(samolotu) i tu będzę miała mały problem.... W tym roku , jechaliśmy autem do polski i Klara odziwo naprawde wytrzymała , była naprawde spokojna, miałam w aucie jej nocnik , żeby nie wychodzić z samochodu (jechaliśmy zimą do zakopca na narty), miała swuj kocyk a rzede wszystkim ma fajny fotelik samochodowy, którysię lekko rozkłada więc spokojnie mogła spać nie obciążając kręgosłupa. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainella
kaska bo ja zle napislam .prawidlowo pisze sie nappy wrapper przez dwa p. jest to kosz na brudne pieluchy tak ze duzo mozna w nim scisnac i nie smierdzi ( tak reklamuja i potwierdzila to Ziarnko ). wejdz sobie na stronke mothercare i i wyszukiwarce wpisz nappy wrapper albo od razy w special offers bo akurat jest przecena tomme tippie z 29.90 na 14.90.nie wiem czy w u Ciebie w najblizszym mothercare jest ale przynajmniej on line na pewno asiek mieszkalam na Zielonych Wzgorzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mi sie zle napisalo i nawet wyslalo zasluchalam sie w Kult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×