Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc dziewczynki!mada jaki maluch juz duzy!moja pyza tez rosnie juz 1 sze ciuszki poszly do odlozenia za male:))niestety nie umiem wklejac zdjec:((mam do was pytanko mamusie juz obecnie ,czy mialyscie po 6 tyg kontrole lekarska ze soba??gdzie zescie sie udaly??czy ja mam zrobic apoitment u zwyklego gp?/nie mowcie ze on bedzie mnie badal ginekologicznie????czy to inne badanie moze chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-w-e-l-i-n-k-a - jakie badania prenatalne masz na mysli? Bo wiem, że prawdziwe, powazne badania robią kobietom po 35 roku życia. Mlode kobiety mają pobieraną krew, w okolicach 14tc - celem zrobienia testu PAPP-A (chyba tak sie to pisze) i innych badań \"na Downa\" i jakies 2 inne choroby genetyczne. Nic więcej nie ma z badań prenatalnych, chyba, że są jakies problemy z ciążą, wtedy robią więcej szumu. Póki wszystko jest o.k. (czyt.: dobrze sie czujesz) - nie ma więcej badań, tylko ta krew. A jesli któraś z dziewczyn ma więcej doświadczeń - niech napisze, (a bedzie to znowu dowód na to, że co szpital, to obyczaj) :-0 A olej rycynowy, to gdzie tu mozna kupic i jak sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka pojęcia nie mam czy w ogóle tutaj taki olej jest:P Idę kochane córce obiadek dac bo włąsnie z collegu wróciła,napewno będę częstrzym gościem teraz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam badania prenatalne to bylo usg.gdzie wykluczali zespol downa itp. to bylo ok 13 tyg.cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy jest mi potrzebne teraz pod koniec ciazy badanie usg?wiem ze w polsce takie robia tu chyba nie wiecie cos o tym mada sliczny maluszek i czy normalne jest ze moja dzidzia lezy sobie po prawej czesci brzucha na lewej w ogole go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- ja tez wczoraj zrobilam redukcje ubranek- troche nazbieralo sie tych juz zamalych:):) Co do pierwszej wizyty po porodzie to jest ona w 8 tyg (przynajmniej tak jest w mojej przychodni) razem z wizyta dziecka na pierwsze szczepieie u GP. Ja musze sie sama zapisac na ta wizyte i dzidzie tez:):) A HV nic ci na ten temat nie powiedziala ?? bo mi mowla na ostatniej wizycie. Ale czy na tej wizycie badaja ginekologicznie to raczej wiem, ze mozna wtedy zaopatrzyc sie w tabletki antykoncepcyjne. anastazja- dzieki❤️ Ty tez niedlugo bedziesz miala takiego, jeszcze raz zycze powodzenia🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- ja nie mialam tego ostatniego usg w 34-36 tyg ale lepiej jakby zrobili- bo ja sie przez to troche denerwowalam , ze nie mialam. A co do ulozenia dzidzi. To u mnie Julek tez praktycznie lezal po prawej stronie. Z lewej mial tylko nozki- wiec nie ma sie czym martwic, pewnie mu tak wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina82 - ja chcialam zrobic sobie prywatne usg (w sumie zrobilam) w 37 tygodniu, żeby zobaczyc czy wszystko o.k. W klinice (oczywiscie) mnie przyjęli, ale powiedzieli, że generalnie nie robią po 36 tygodniu, bo to juz nie ma sensu :-0 W sumie na ekranie bylo ledwo co widac - nawet twarz sie nie zmiescila sie na ekranie, takie wszystko duze jest :) Babka zrobila pomiary, jak zwykle i tyle. Powiedziala, że nic wiecej robic nie bedzie, bo \"sie nie robi\". W sumie więc nie bylo to potrzebne. Sprawdzilam wlasnie, że olej rycynowy to u nich jest Castrol Oil :D Chyba na stację benzynową pójdę więc po niego :D:D Mama mówi, że to powoduje przeczyszczenie i równie dobrze mozna se do tylka wlozyć kawalek mydła i na to samo wyjdzie :P (powaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada no mi hv mowila tez ale ze po 6 tyg mam zapisac sie z maluchem,strasznie mnie bolal wtedy zab i prawdemoiac nie kojarze co mowila,bylam tak zaplakana bolem,ze nie pamietam.nie wyobrazam sobie zeby moj gp mnie badal w ten sposob,jest to straszny facet:((a na szczepienie mam dostac wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - odnośnie tego dziecka po lewej stronie. :) Moja Królewna też jest po lewej stronie (tak przynajmniej byla 2 tygodnie temu na badaniu u poloznej). I ona powiedziala, że w dziecko jest bokiem (tak wymacała), ale wg niej to o.k. Powiedziala jedynie, że moze mnie przy porodzie bardziej kręgosłup boleć - taka różnica. Jutro mam kolejną wizyte - zobaczymy czy dziecko sie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih fajne sposoby macie na poród z tego co pamiętam nożyczki w bootsie widzialam . wlasnie czytam ksiazke o dzieciach do pierwszego roczku.bardzo ciekawe. jezeli chodzi o usg to nawet nie wiem jakiej wielkosci jest moje dzidzi ile wazy jak jest ustawione.polozna twierdzi ze jest głowka do dolu bo wymacala ale ja jej nie ufam.juz jest prawie 39 tydzien wiec nie zrobie juz usg oby wwszystko poszlo dobrze.bylam wczoraj na dluzszym spacerku tzn jakies 3km.bo tak mam do centrum i z powrotem.jeszcze nie jest ze mna tak zle ruszam sie normalnie ale czuje ze coraz ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy dziewczyny myslicie o jakims zabezpieczeniu??mi hv dala wykaz klinik i chyba sie zdecyduje na spiralke,nie wiem co wybrac wacham sie pomiedzy zastrzykiem co 3 mce/mam juz 2 ke dzieciaczkow i czas poprzestac na 2-ce.nie chcialabym juz 3.mysle ze ta spiralka najbardziej bedzie odpowiednia nigdy nie mialam,zawsze tbl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide umyć podłogę w kuchni. I nie mopem tylko szmatą :P Na kolanach. Naleję wody do umywalki w lazience i bede z tą szmatą latać do lazienki moczyć szmatę :P Ale durna jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znów.Dzięki za miłe przyjęcie.Jak rozumiem, nie ma na forum dziewczyn z moich okolic (Coventry).Szkoda. Nie mogę tak często pisać, bo pracuję. życzę nierozpakowanym, aby już dzieciątka się zlitowały nad Wami. Czy któraś planuje lub już rodziła w wodzie, jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje porod w wodzie mam nawet zapisany w karcie .podobno jest mniej bolesny i mniej stresujacy dla ciebie i dzidziusia.ale nie wiem czego tak malo sie na niego decyduje? ja sprobuje w wodzie zalezy tez jak dzidzi bedzie sie podobac jak wejde do wody.jezeli nie bedzie sie podobac to wylize z wody:-) jak bylam obladac te wszystkie sale porodowe to w tej gdzie byl basenik byl tez taki dzwig zeby wyciągać kobiety jak nie dadzą rady same.jejku ale sie śmiałam jak wieloryby ktore woda wyrzuca na brzeg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
Czesc dziewuszki i Wasze brzuszki i oczywiscie witam juz te po wszystkim:) Nie bylo mnie trzy tygodnie bo czekalismy na podlaczenie internetu w nowym domku i widze ze mam duzo do nadrobienia w czytaniu :)) Przedewszystkim chcialam zlozyc GRATULACJE SWIEZYM MAMUSIOM bo widze ze od mojej ostatniej wizyty przybyly trzy:)) zmieniam sie tez oczywiscie w tabelce NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłaś oglądać sale porodowe i z kim?Czy to ramach antenatal classes? Mi powiedziano,że jest tylko jedna wanna w szpitalu, który mi zarezerwowano, więc jak będzie inna mama przede mną to nie mam szans.A poród w domu u mnie odpada, bo miałam już kilka infekcji. Myślałam jeszcze, czy można wynająć taką wannę i przywieżć ze sobą do szpitala...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....34.....Bristol.........córk a ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.............? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan Powinnam też sę dopisać do tabelki: s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ale sie rozpisalyscie dzisiaj.Pewnie niedlugo Laboszek, Izabela i Skorpionka znikniecie na jakis czas- trzymam kciuki ! ja bylam u poloznej i dala mi buteleczke i skierowanie zeby zobaczyc czy wody mi sie sacza.jutro mam rano zaniesc.powiedziala zebym nie kupowala zadnych testow tylko jak bede miala watpliwosci czy to wody czy mocz to zawsze mi zrobia test ( ja przychodnie mam doslownie 70 krokow od domu) Skorpinka ja te nozyczki z zaokraglonymi koncami kupilam w zestawie grooming set za 4, 5f w mothercare Dalej szukam wozka i chyba zdecydowalismy sie na pliko pramette vertical mamas and papas. ale jeszcze szukam opinii- moze ktos ma albo zna kogos kto ma i cos mi powie na temat tego wozeczka.wazy tylko 9 kilo co jest dla mnie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
wiec zabieram sie do nadrabiania zaleglosci w czytaniu :) choc pewnie nie dam rady wszystkiego dzisiaj :) pozatym ciezko mi sie skupic poniewaz jestem myslami przy mojej serdecznej kolezance ktora wczoraj zawiozlam do szpitala bo odeszly jej wody i do tej pory biedactwo nie urodzila i czekam teraz na telefon czy jest po wszystkim (strasznie sie martwie bo to juz prawie 24 godz.) pozatym emocji dostarczyl mi tez synek ktory przewrocil sie w szkole i uderzyl dosc mocno w glowe:( spedzilismy dwie godziny w szpitalu na obserwacji bo podejrzewali wstrzasnienie mozgu, biedny nie wygladal dobrze, bolala go glowa i caly czas wymiotowal ale naszczescie teraz jest juz dobrze i mam nadzieje ze w takiej sytuacji nie nastepuje pogorszenie siedzialam tam w szpitalu i martwilam sie tymi dwoma a raczej trzema istotkami - ale wszystko sie dobrze zakonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy z tym olejem na powaznie. wspolczuje dziecku. przeciez wiekszoc swiazkow chemicznych wraz z pozywieniem dostaje sie do dziecka, tak jak nikotyna czy alkochol. skoro jeszcze tam jest, to widocznie natura wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
lece do szpitala wlasnie dostalm informacje ze psiapsiolka urodzila syneczka:)) ale sie ciesze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Chce wam sie pochwalic,moimi chlopcami ktorych mam jeszcze w brzuchu. Dzis mialam klejny scan i chlopcy waza po 1.800 kg, rosna i rozwijaja sie tak jak dzieci z pojedynczej ciazy a bardzo sie martwilam ze urodza sie mali, rosna prawie rowno i mam nadzieje ze tak juz zostanie. Mam juz skurcze i to mnie tez martwilo ale okazalo sie ze przy blizniakach tak to juz jest, same wiecie u nich wszystko jest normalne. Chlopcy ulozeni sa glowkowo juz dosc dlugo i raczej czeka mnie porod naturalny. Teraz tylko sie martwie czy dam sobie rade z dwujka takich malych dzieci, maz w pracy starsze corki w szkole sama pol dnia bede w domu ale zobaczymy jak to bedzie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez przeraza ten porod, w polsce raczej zawsze przy blizniakach robia cc, mam miec znieczulenie epidiural ( niewiem czy dobrze napisalam) i w razie komplikacjii to wtedy cc, boje sie ze moze sie okazac ze jedno dziecko urodze silami natury a drugie przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisiaj rozpisalyscie :) Anka M nie dostalam maila :( mozesz jeszcze raz wyslac?? :) karinella, zaden z tych dwoch \"facetow\" ;) Dominik. Mada, wydaje mis ei ze maly to do ciebie podobny :) co do obcinania paznokci to ja slyszalam kiedys zeby nie obcinac dziecku zaraz po porodzie, tylko poczekac z tydzien (nie iwem dlaczego), a do tej pry stosowac te niedrapki. ja zamierzam kupic caly zestaw kosmetyczny w argosie. tam sa nozyczki, pilniczek, \"klips\" do obcinania pazokci, grzebien, szczotka, termometr elektryczy, termometr do wody, gruszka do nosa i cos tam jeszcze. laboszku, a ty nadal tutaj :( ciesz sie ostatnimi godzinami, bo pozniej bedzie ci brakowalo brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zmiana w tabelce :) nie wierze ze juz tak blisko konca :) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....41....Kidderminster....córka .......OLIWIA migotka_bober..15/10.....40...Londyn....syn...Maximilian lub Samuel edziulka...........15/10.....39...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......40....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....37.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....38....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....36....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......36....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....31.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......28....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......27... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......23.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 22...Szczecin/Northampton.córeczka.Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan Powinnam też sę dopisać do tabelki: s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester....corc ia....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .. ........Hannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszku bardzo dziekuje i tez mam taka nadzieje. Ja tobie zycze zeby wreszcie maluda opuscila brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem,Laboszek nie przejmuj sie, u mnie tez nadal nic. Chyba jednak doczekam tego wywolania :(( Ale trudno jesli moja niunia nie chce sama wyjsc.Czekalam ponad 9 miesiecy to poczekam jeszcze kilka dni. Jutro zaczynam 42 tydzien. Czasem jak mi brzuch twardnieje to robi sie strasznie \"krzywy\", i moja mama sie smieje,ze moze mam blizniaki,bo jesli glowka jest na dole(tak mowi moja polozna) to co to sa te gule z jednej i zdruiej strony :)) Sama sie zastanawiam. Ale to niemozliwe,na USG by bylo widac. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miec wywolanie we wtorek i mam nadzieje,ze nie zmienia mi terminu.Jak tam pojde,to nie wyjde dopoki nie urodze,chocby mnie wolami wyciagali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek i Izabela - ale stworzyłyście dzidziom super warunki skoro nie chcą wyjść.Mam nadzieję,że się w końcu rozwiążecie, bo ile można czekać - życzę powodzenia. Swoją drogą, rzeczywiście to dziwne, że tyle kobiet przenosi. Ciekawe czy te ich grafy do obliczania terminu nie potrzebują aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×