Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Brrrr, ale w Londnku dzis zimno i wietrznie az mi sie nie chce nosa wystawiac ale obiecalam mamie ze pojde z nia zalatwic linie telefoniczna i internet. Musze sie wziac za intensywne szukanie mieszkanka bo nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile. Chce wykorzystac to ze nie jedziemy na swieta do Polski i mozemy we dwojke poogladac lokum. Czy ktoras z Was mieszka na zachodnim Londynie? Okolice Walthamstow, bo tam wlasnie mieszkanka szukam. Bo tu gdzie teraz mieszkam to ceny sa strasznie wysokie i boje sie ze jak pojde na macierzynski to bedzie nam ciezko (1 bedroom flat to 1000f + oplaty). Mada i Camillee- tak wlasnie mi sie wydawalo, ze oni to sie z niczym nie spiesza, musze sama sie tam przejsc. Ale raczej gdyby cos dzialo sie i wyniki byly zle to pewnie by mnie powiadomili. Pisalyscie ostatnio o nabieraniu wagi, u mnie 16 tydzien a niecale 5 kilo mam na plusie, ale mysle ze zaraz zaczne przybierac bo dopiero od paru dni zaczelo mi widac brzuszek leko wiec nie mam co sie martwic. Nie mam zbyt wielkiego apetytu ale za to meczy mnie bardzo bieganie na siusiu. W nocy to chyba nocnik by sie przydal- hyhyhyhy :-) Ale mnie na pisanie dzis wzielo, to chyba dlatego ze taka nedzna pogoda. Mam dzien wolny ale ciezko mi sie ruszyc przy takim zimnie. Pozdrawiam, milego dzionka dla Wszytskich i trzymajcie sie cieplo mamuski i brzuchatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziecko.onet.pl/3919,6,9,piers_czy_butelka,artykul.html Ciekawy artykul o karmieniu piersia. A wogole dziewczyny to dorwalam swietna ksiazke i sciagnelam ja z internetu i jak ktoras ma ochote to chetnie na maila przesle- \'Jezyk niemowlaka\' Tracy Hogg A oto recenzja ksiazki z www.merlin.pl Autorka jest dyplomowaną pielęgniarką i położną. Opiekując się noworodkami, których wiele przyszło na świat dzięki jej pomocy, doszła do wniosku, że mogłaby się nauczyć ich niewerbalnego języka i wprowadzać mamy, debiutujące w nowej roli, w świat niemowląt. Podjęła działalność zawodową w tej dziedzinie, ucząc rodziców zrozumienia potrzeb ich maleńkich pociech, pomagała dzieciom i rodzicom zdobywać samodzielność. Autorka przekonuje czytelników, że reakcje noworodków są przejrzyste i zrozumiałe oraz adekwatne do bodźców, jakie dziecko otrzymuje. Po przeczytaniu tej publikacji nie będą już zagadką odpowiedzi na takie pytania, jak: dlaczego moje dziecko wydaje się ciągle głodne? skąd mam wiedzieć, ile moje dziecko je, skoro karmię je piersią? czy mam brać na ręce płaczące niemowlę, jeśli nie chcę, by wymuszało coś na mnie płaczem? czy noworodek powinien spać sam w łóżeczku? dlaczego moje dziecko potrafi płakać całą noc, a inne cudownie śpi? Z poradnikiem Tracy Hogg wszystko wydaje się łatwe, gdyż poznała ona klucz do dziecięcego świata i włożyła go między strony tej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie dziewczyny o problemie z mieszkaniami. Kazda z nas ktora jest tu juz jakis czas wie co to za bol, a moja mama ktora jest w Londynie juz pare lat to przeprowadzala sie chyba ze 20 razy az w koncu doplaca wiecej i mieszka sama. W Londynie wykanczaja ceny jak pisalam wyzej tu gdzie mieszkam 1 bedroom flat z malym ogrodkiem kosztuje ponad 1000f + rachunki wiec musze przeniesc sie w inna czesc miasta zeby zbic to cene do ok 700f +rachunki na miesiac. Mieszajac z kims obcym zawsze jest problemowe i sa to ciagle i te same problemy jak pisalyscie- sprzatanie, naczynia, chalasy, narkotyki i picie oraz sprowadzanie znajomych. Wiec majac malego szkraba uwazam ze priorytetem jest mieszkanie chociaz przez pierwszy roczek dzidzi bez lokatorow. Wiadomo jak to jest, malenstwo placze o roznych porach dnia, a ludzie wstaja rano do pracy albo wracaja pozna noca chalasujac a w dzien chca spac. Beda sie czepiac i wczesniej czy pozniej sie wyniosa. Tak bylo u mojej znajomej. Wytrzymali 2 miesiace. Uwazam ze jest to bardzo krepujace dla obu stron. Ja mieszkam z moja najlepsza przyjaciolka i jej 7 letnim synkiem i dostaje bialej goraczki. Syf, balagan, zaniedbane dziecko a mamusia tylko imprezki, zakupy, strojenie sie przed lustrem a ja robie za bezplatna opiekunke dzien w dzien. Koszmar. Dobrze ze do konca roku juz bedziemy razem na mieszkanku. Ach uroki emigracji czasami doluja, ale nie ma co sie zamartwiac. My kobitki zawsze swietnie sobie radzimy i przystosowujemy tylko Ci nasi panowie nie chca nam czasami zaufac i przytaknac ze mamy racje- zbyt dumni. ?Ok, koncze juz o pisanie, limit na dzisiejszy poranek wyczerpany w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,tak sobie was czytam ja mieszkam w londynie za 2 bed z ogrudkiem placimy 950+oplaty-masakra poprostu,tez namawiam meza na kupno czegos swojego i placic na swoje,tylko nie orjentujecie sie czy na kredyt na mieszkanie trzeba miec jakis wklad??jak wy to zalatwialyscie??mozecie cos napisac-pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My wlasnie ucieklismy z Londynu z powodu cen mieszkan, teraz mamy 2 bedroom flat 65 km od Londynu za 625 miesiecznie, council tax 75/, jest duzo spokojniej no i mam 200 metrow do morza a moj maz i tak pracuje co pare miesiecy w innym miejscu, a ja na razie nie.potem znajde sobie prace tutaj. mieszkalismy na willesden green- takie mieszkanie bylo 2 razy drozsze Karolinah ta ksiazka jest swietna.ja mam ja w wersji angielskiej, bo czytam ja do poduchy, a nie dalam rady czytac na monitorze . Tracy Hogg napisala kilka ksiazek o dzieciach w roznym wieku.naprawde konkretne informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior trzeba miec wklad, w zaleznosci od banku i ceny danego mieszkania, minimum5-10 tys wkladu plus koszty ksiegowego, prawnika itp -okolo 3-4 tysiecy.trzeba znalezc mieszkanie lub dom ktory chce sie kupic i zlozyc oferte w banku, do tego trzeba miec potwierdzone bardzo dobre roczne zarobki, stale dochody i takie iine , tak jak w Polsce, a potem bierzesz kredyt na 25 lat.jak chcecie tu zostac to nawet sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalam ten formularz na 250 f.zeby zalozyc konto dzidziusiowi ale tam trzeba wpisac jakis numer ktory ma byc na jakims voucherze czy wiecie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Madzior- żeby kupić chatkę najlepiej 1) mieć stałe dochody, praca na kontrakt lub tzw. permament (agencyjna nie jest akceptowana) 2)znaleźć chatkę w agencji sprzedaży chatek, internecie, gazecie i obejrzeć co najmniej raz 3) znaleźć tzw. lender, czyli pożyczacza, to może być bank, building society,agencja sprzedaży mieszkań lub inna instytucja finansowa - poszukaj! Idź do mortgage advisor, u nas pierwsza niezobowiązująca wizyta była free, a za całą procedurę chciał 1oof.On ci powinien pomóc wybrać najlepszą dla Was opcję mortgage (kredyt mieszkaniowy). 4) Dużo czytaj i ucz się o tych kredytach, wtedy doradca Ci nie potrzebny.W każdej pożyczającej instytucji jest taki advisor, więc warto wiedzieć co nieco, aby móc zadawać pytania. Dom można wziąć na tyle lat, ile się chce - zależy od wkładu własnego (deposit) i warunków jakie dyktuje lender.Ale nie można na więcej niż lata jakie Wam zostały do wieku emerytalnego (chyba)- 65 lat. 5) znów obejrzyjcie chatkę, sprawdzcie ją pod różnymi względami - bo będzie potem \"niespodzianka\", nie tylko czy się podoba.Polecam też sprawdzić okolicę, sklepy, autobusy, przychodnię, czy dostępne i na poziomie (ja nie sprawdziłam i mieszkamy w dzielnicy tzw. council houses\" - ludzie wynajmują domy od urzędu niezbyt drogo, nie wszyscy dbają, czasami się awanturują, itp. 5)Procedura trwa ok 6 tyg, jak wszystko idzie zgodnie z planem. U nas to było ponad 2,5 m-ca.A całość z szukaniem zajęła 4 m-ce. O rany, ale się rozpisałam.. Wracając do spraw benefitów, któraś z Was pisała, że zrezygnowała z pracy będąc w ciąży.Czy należą Ci się w związku z tym jakieś benefity? Moja sekretarka w pracy powiedziała, że jak sama odejdę to nic mi się nie należy przez jakiś czas, inaczej, jeśli mnie zwolnią, ale kobiety w ciąży nie mogą . Karolinah - ja bym chciała tę książkę - moniczkamadej@wp.pl Z góry dziękuję. Ceny londyńskich mieszkań są tragiczne !! POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, Ja wiem ze rudno czytac na monitorze. Chodzac do swojej szkoly florystycznej potrzebowalam drukarki a teraz wlasnie wykorzystuje ja do drukowania ksiazek polskich ktore sciagam z internetu. Nie kupuje oryginalnych tuszy tylko sam tusz i sama napelniam sobie strzykawka. Za 8-9f ze 3-4 dosc grube ksiazki drukuje. Pozniej mozna zbindowac jak ktos ma ochote. Te sprawa kupna mieszkanka tez mnie interesuje. Chcialabym miec swoje ale strasznie chce otworzyc swoja kwiaciarnie i to mi spedza sen z powiek. Juz mialam umowiony lokal do ogladania, a sie okazalo ze \'fasolka\' w brzuszku kielkuje. Bardzo chcielismy ale nie spodziewalismy sie ze tak szybko to sie nam uda. huraaa. Wiec otwieranie kwiaciarni trzeba przelozy o jakis rok jak dzidzia podrosnie. A to ze ceny londynskie powalaja na kolana to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie Poprawilam sie tylko, ciekawe ktora z majowych brzuchatek pierwsza sie rozpakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2, ksiazke Ci przeslalam jak bedziesz chciala cos jeszcze to moge przeslac, mam jeszcze pare tytulow, jak np. ABC madrego rodzica i cos tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki Czarna ogromne gratulacje z okazji narodzin Dzidziusia 🌼🌼🌼 Karolinah możesz mi zdradzić jak ściągasz książki z netu bo ja próbowałam i d..a a muszę się przyznać że jak dorwę książkę to siłą trzeba mnie odrywać. Z góry dziękuję:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, kiedy masz wyniki z tego paskudztwa?? maddalen83, jesli maz sie upiera przy wspollokatorach to w ramach przygotowania zostawiaj mu sterte naczyn do pzmywania i kibelek do umycia, bo pewnie to bedziecie musieli robic jak zmaieszkacie z obcymi ludzmi..... :o niech sie przygotuje ;) \"jezyk niemowlat\", jestem w trakcie czytania i przyznam ze bardzo mnie ta ksiazka wciaga mimo ze jest napisana przez angielska polozna ;) kupilam sobie w wersji ksiazkowej bo tak jest dla mnie wygodniej :) od razu tez kupilam sobie \"jezyk dwulatka\" tej samej autorki, moze sie kiedys przydac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mnie wczoraj odmlodzil ;) Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Dawidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczka.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! ja tez bardzo lubie ten topik jest tu bardzo sympatycznie pamietam jak bylam w ciazy to jak tylko wstalam to wlaczalam komputer i wchodzilam na ten topik nie moglam sie doczekac co tam pisalyscie , szkoda ze teraz mam tak malo czasu na pogaduszki z wami ale coz moja corcia potrzebuje duzo uwagi przesylam wam nowe zdjecia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2021e3fd4a149aa8.htm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23fe4cffebdf6906.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c884c9b992c9cf8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja zrezygnowalam z pracy bedac w ciazy. nie naleza mi sie zadne benefity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille wyniki podobno mialy byc dzisiaj i jak bylaby to ta cholerna cholestaza to mieli zadzwonic, ale nie zadzwonili. bardzo sie ciesze, ale poczekam do poniedzialku z odstawieniem diety watrobowej. tylko teraz pytanie- dlaczego mnie tak swedzi??????? tak czy siak powtorze sobie badania znowu za dwa tygodnie- bo nawet polozna byla pewna ze to to moja mala chyba bedzie tancerka, bo tak mi skacze w brzuchu ze az wyje co raz z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Dziewczynki:) camillee - a wiesz, ze to mi do glowy nie przyszlo? ale masz racje bo wlasnie to tu tak wyglada,czasami sie sprzata po kazdym jak nie bedziesz chodzic i przypominac a ja w syfie niestety zyc nie umiem. Karinella- to nie jest takie latwe dobranie ludzi do mieszkania bo na poczatku jest wszystko ladnie,pieknie a pozniej wychodzi szydlo z worka i wiesz wtedy kto jest kim naprawde,tu sie koncza wszelkie przyjaznie... Karolinah - jezeli propozycja jest aktualna, z wyslalaniem ksiazki o ktorej pisalas to ja rowniez poprosze a jak posiadasz jeszcze jakies ciekawe artykuly to rowniez bede bardzo wdzieczna : maddalen83@wp.pl Jezeli chodzi rozmowe z mezem, to przestalam juz sie odzywac,posiedze i poczekam,wkurza mnie to ,ze do wszystkiego zabiera sie tak dlugo i nie moze sie zebrac...Ja nie wiem tak naprawde co mam robic, zakupow nie robimy, mieszkania nie mamy...kiedy to wszystko zdaze zrobic? Podlamuje sie troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, oby to nie byla cholestaza, ale z drugiej strony, to moze bys byla spokojniejsza gdybys wiedziala ze to jest wlasnie to!! anka, sliczna masz coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej jak nie jest, bo cholestaza jest naprawde niebezpieczna, a takie zwykle wysypki raczej nie. mala sie caly zcas rusza i to bardzo, wiec przynajmniej wiem ze jest w porzadku zreszta cale zycie mam rozne alergie, moze sie skubane skumulowaly Maddalen meza trzeba przekonac (babskimi sposobami najlepiej-foch i obraza) bo potem to Ty bedziesz calymi daniami w domu z bobaskiem, to Ty nie bedziesz spala po nocach, to Ty bedziesz sprzatac i to Ty bedziesz potrzebowala najbardziej komfortu i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka wczesniej swedzialo mnie cale cialo. a od niedzieli bardzo stopy i rece, az mam rany na dloniach od drapania. robilam wyniki w 2 4tyg, podwojne sprawdzanie w 28 tyg i teraz w 34 tyg. i wychodzi ze to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila, a ja sciagam wszystko takim ,magicznym programem, kory nazywa sie emule. A co ludzie maja dostepne do sciagniecia, czyli tzw. linki pobieram z 2 polskich stron i jednej zagranicznej. A oprocz tego program ma swoja wyszukiwarke, wiec jak cos mnie zainteresuje to sprawdzam czy jest mozliwosc sciagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kAROLINAH a czy ja moge poprosic o ta ksiazeczke? :) karmie moja mala piersia i wlasnie sie zastanawiam czemu ona tak czesto je, moze dowiem sie czegos ciekawego :) pozdrawiam i z gory dziekuje 🌼(anibas82@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzieweczki ;) Mamusie i dwupaki :) Mam pare pytan i jesli ktoras zechcialaby mi pomoc bylabym wdzieczna :) 1 - moja Natalka ma juz 6 tyg a jej pepuszek w srodku ciagle sie \'paprze\' - czy to normalne, czy waszym malcom tez tak dlugo sie goil?? 2 - sol fizjologiczna-kiedy i jak ja stosujecie? 3 - czy mozna smarowac piersi jakims kremem(bo mi sie powoli male flaczki robia :/) jesli sie karmi? 4 - po jakim czasie od porodu przychodzi pierwsza miesiaczka? 5 - i czy ktoras z was leciala juz samolotem?chodzi mi o fotelik, czy zabiera sie na poklad czy fotelik zabieraja razem z wozkiem?czy licza go jako dodatkowy bagaz? Z gory dziekuje i pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pępuszka, toAniu smarowanie spirytusem w przypadku paprania sie jest bardzo skuteczne. Kiedy mialam swoje poprzednie maluszki, paprał sie pępuszek Amadeuszowi, i jedynie to pomogło. Wiem, że tu nie bardzo jest chyba gdzie kupić taki spirytus,ale w Argosie są takie dodatki dla dzidzi - nozyczki, termometr, są miedzy innymi plasterki nasączone spirytusem. Ale jesli nie masz mozliwosci, to odezwij sie na moje gg, ja mam takie plasterki nasączone z polski , to Ci wysle pocztą, nie ma problemu. A w czoraj mila rzecz mnie spotkala w autobuise, jedna duza Murzynka nie miala rozmienic mi pieniedzy i po prostu dala mi funta na bilet hahaha. NIby nic ,a cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dawno mnie nie bylo gdyz bylam w domku u siebie a ze nie mam neta tam to wiadomo :O dzis juz jestem bo wrocilam wlasnie a tak mi sie nie chcialo ehh :O czarna gratulacje wielkie przewielkie i ogromniaste :) Karolinah mozna ksiazeczke :) agu-nia@o2.pl dzieki z gory niedlugo sie wyprowadzimy mam nadzijee ale z kolega wiec zobaczymy jak to bedzie. nie ukrywam ze pomoze nam ta dodatkowa osoba bo mieszkania sa bardzo drogie a ze niedlugo rodze to chyba bysmy nie dali rady sami i jeszcze dzidzia ehh co za zycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×