Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam brzuchatki i szczesliwe mamusie:) Nie odzywalam sie przez tydzien bo przyleciala do mnie przyjaciolka z PL.Wizyta juz sie skonczyla,krotko.Jak wszystko co dobre,szybko sie konczy.Bylo super. Moja malutka wierci sie strasznie.Zastanawiam sie czy jesli jest w polozeniu glowkowym to do porodu maze zmienic jeszcze pozycje?Chyba moze,choc lepiej nie! Laporushi24-wiem,ze praktykuje sie cos takiego.Jesli twoje wyniki badan sa dobre to nikt nie bedzie zawracal Ci glowy i bedziesz miala je wpisane w ksiazke ciazowa,ktora powinnas dostac na pierwszej wizycie z midwife.Moja ksiazke na pierwszej wizycie polozna zabrala i na pierwszym usg dostalam ja spowrotem w szpitalu z wpisanymi wynikami badan.Jesli sa jakies problemy to wczesniej polozna do Ciebie zadzwoni.Spokojnie nie denerwuj sie.Tu jest troszke inaczej ale nie jest zle. Beatka.S. Strasznie mi przykro,ze spotkala Cie taka przykrosc.Ale glowa do gory.BEDZIE DOBRZE!!!Rekonwalescencja i do....dziela!!! Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes23 ja tez szybciutko sie zmieniam:) NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......30....Leicester.....coreczka...Liliana agnes23............09.02......30.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Czarna101-gorace gratulacje spisalas sie dzielnie. Zagladaj do nas i jak bedziesz chciala to napisz jak bylo. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) Jak minal weekend? Beatka.S - bardzo mi przykro i napewno nie tylko mnie bo kazda z nas by tak samo przezywala...Ten dzien napewno do szczesliwych nie nalezy ale zalamywac tez sie nie mozna, glowa do gory i nastepnym razem sie uda.Wierze w to mocno :) Monika2 - dzieki serdeczne za odpowiedz, czekam wlasnie na jakis list ale jeszcze nic nie dostalam, chcialabym aby jakos to wszybciej szlo bo 11 grudnia lece do polski a tan naprawde to nie mialam przez prawie 2 miesiace zadnych badan...troche sie martwie :( Co do witamin to ja tez biore suplement witamin dla kobiet w ciazy ale oprocz tego biore jeszcze kwas foliowy, niby wzestawie jest kwas foliowy ale wlasnie sie zastanawiam czy mam brac osobno jeszcze... Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinah - Dzieki Wielkie za ksiazeczki, juz je przedladam ale z tego co zdarzylam zauwazyc to naprawde beda przydatne :) Buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczka Ty jestes pewna na 100% ze to dziewuszka, bo kurcze u mnie sie znow nozkami zaslonilo jak bylam w Pl i nie wiem co myslec... :O mi to jest obojetne co sie urodzi bo kazda niunia ma swoj urok. fakt ze mam juz ciuszki i sukieneczki dla Kluski i nie wiem jak mi sie chlopak urodzi to bedzie smiesznie. hehe. na szczescie siostra ma chlopca to odziedzicze jakby co ;) ooooo maddalen fajna stronka. przyda sie na pewno bo nie wiem jak to bedzie z moja szkola rodzenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Felicity - jak Ty sobie poradziłaś z zostawianiem 11 miesięcznej córeczki u opiekunki? To jest moje pierwsze dziecko i nie bardzo mogę sobie to wyobrazić,że będę w pracy jak ktoś inny będzie bawił się i przytulał moje dziecko. Jutro zaczynam kurs szkoły rodzenia.Dowiedziałam się,że jest ich kilka, o różnej tematyce i warto chodzić na wszystkie. A za godziną idę na drugą część egzaminu ustnego do College\'u - trzymajcie kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poznym popoludniem, W sprawie ksiaczek- to nie ma problemu, aby sie Wam przydaly. Jako bede cos jescze miala to dam znac. Jezeli komus nie wyslalam a prosil to musialam gdzies przeoczyc. Po prostu napiszcie jeszcze raz mi adres na forum. wczoraj bylam w nottingham z moja druga polowka- poswiecil sie dla mnie choc on sie kwiatami wogole nie interesuje i jeszcze mnie autkiem zawiozl- na targach i show florystycznym. Przyjechal na pokaz jeden z polskich florystow i po prostu angolom szczeny opadly. Jego prace i kompozycje powalily wszystkich na kolana. Naprawde trzeba przyznac ze jak my polacy cos juz robimy to jest to zawsze dobre i ze smakiem i jestesmy dobrzy w tym co robimy. Troche odejscie od naszego tematu ale to takie stwierdzenie faktu o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) u ans dzisiaj piekna pogoda :) mozna by wysc z dzieckiem na spacer, ale dziecku sie nie spieszy na spacery ;) dzisiaj kupilam fotelik samochodowy. niestety kolory nie sa wymarzone (niebiesko pomaranczowy), ale moj wypatrzony, wymarzony i upolowany model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - powiem,ze na poczatku nie bylo latwo (tym bardziej,ze nie zdecydowalam sie na prace sama, ale zycie tak zdecydowalo)...ale to juz prawie 3 miesiace odkad mala tam bywa i wiem,ze jest w dobrych rekach. Teraz dostosowalam godziny pracy tak,aby jak najwiecej mala przebywala z nami. Tzn. jest u opiekunki od 12:30 do 17:00-17:30 (bo ja pracuje na druga zmiane, a z kolei maz ja odbiera jak konczy prace). Fajnie, jest widziec,ze dziecko super spedza czas i nie tylko z rodzicami. Dzieki temu widze,ze Ola ma duzo smialosci do innych ludzi i bardzo lubi inne dzieci. Teraz sie jednak zastanawiam nad tym jak to bedzie z 2 dzieciaczkow. I podejrzewam,ze jesli nie bede musiala - to posiedze w domciu dluzej niz rok ;) Najwyzej potem bede musiala szukac innej pracy ;) Ale w koncu dzieciaczki to nasze skarbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co do niani, to sama smieje sie teraz z siebie, bo kiedys bylam niania i opiekowalam sie malusienka dziewuszka przez 10 h dziennie i zawsze mnie wkurzalo jak jej matka dzwonila co pol godziny ) czy dalam jesc, jak bylo na basenie, jak bylo na gymboree, czy spi, czy nie spi , a na poczatkui jak wracala to ja ogladala z kazdej strony, a potem mi nawet powiedziala ze kilka dni byla tez kamera ustawiona w livingu- a ja naprawde ta mala uwielbialam i nikomu bym nie dala jej krzywdy zrobic a tym bardziej ja sama bym nie zrobila. a teraz jak pomysle ze bede kiedys musiala moja niunie zostawic z obca baba to mnie przeraza- nawet mysl o zostawieniu jej z tesciowa do mnie nie dociera Camille- dzidzius ma jeszcze dwa dni !!!!!!!!! jaki fotelik kupilas? pozrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Jovka - już po drugiej części - trzecią przełożyłam na następny poniedziałek, bo reszta klasy zdecydowała się na dziś. Wszystko się okaże, bo oni to wysyłają gdzieś do sprawdzenia. Co do opiekunek też mam mieszane uczucia.Nie mówię,że wszystkie są dobre lub złe, ale skąd mam wiedzieć,że ona będzie zajmować się moim dzieckiem tak jak ja bym sobie tego życzyła? Poza tym w Anglii nieprofesjonalizm wyłazi każdą szparą w niektórych instytucjach, np. służba zdrowia. więc nie dziwcie mi się, że brak mi zaufania. Ja w ogóle z natury jestem nie ufna, a oni nie bardzo się starają,żeby mnie do siebie przekonać. Karolinah - dzięki za książeczki.🖐️ Maddalen - bardzo fajna stronka o szkole rodzenia.Dzięki.Zaczęłam czytać i jak na razie jedna konkluzja: mam być szczęśliwa, pogodna i wypoczywać.A ja? A Wy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinah dziekuje za ksiazeczki :) w wolnych chwilach sobie poczytam i doksztalce sie ;) dobrej nocki wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, kupilam taki fotelik, ze moze dziecko w nim lezec, a pozniej jak podrosnie to siedziec. jak wpiszesz na ebayu jane matrix car seat to zobaczysz jaki to jest :) ile placilas za wizyte u fryzjera? i jak poszlas to wiedzialas co chcesz zeby zrobili? bo ja sie zastanawiam, ale jak zwykle nie wiem co bym chciala zmienic.... :o jak wyszly wyniki?????? jak to jest z tymi opiekunkami? czy ktoras sprawdzila na wlasnej skorze ze panstwo placi te 80%? i gdzie mozna o tym poczytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille tak wlasnie myslalam ze to fotelik jane, jak podalas kolory, bo tutaj tylko z tej firmy widzialam takie. ni wlasnie teraz mam problem czy wozek jane czy ten moj wypatrzony pliko pramette za fryzjera teraz ostatnio zaplacilam nie liczac napiwku 86 funtow- balejaz jasny plus wypelnianie farba ciemny blond pomiedzy bo byly rudawe plus nablyszczanie plus ciecie (pol godziny) plus modelowanie i odzywka. w Londynie za takie cos placilam z reguly 130 funtow. drogo jak cholera, ale efekt jest zawsze taki ze wlosy bardzo dlugo sie blyszcza, kolor jest coraz ladniejszy ( ja uzywam szamponow, odzywek i maseczek john frieda- do jasnych wlosow sa nie do pobicia) a jak wlosy odrastaja to mozna 3 miesiace nie scinac i dalej wygladaja jak swiezo sciete. podalam cene z zakladu hush co do tego czy wiedzialam co chce- ja z reguly mowie np. chce jasniejsze wlosy i troche krotsze, rob co uwazasz, mam okragla buzie to postaraj sie ja wyszczuplic. fryzjer wtedy potrafi cuda stworzyc na glowie jak ma pole do popisu. cholestazy raczej nie mam, cale szczescie ciekawe tylko co tak swedzi? kurcze ale sie rozpisalam, bo mam czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Musze napisac oficjalny list dla pracodawcy,ze jestem w ciazy. czy mozecie mi napisac jak on powinien wygladac? Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa pracodawcy adres itp Twoj adres stanowisko pracy numer pracownika (jesli masz) Dear Sirs I would like to let U (YOU) know that I (imie i nazwisko) am in (tydzien ciazy) week\'s preagnant Thank You albo with compliments imie i Nazwisko Ja dalam w takiej formie i wystarczylo Qucze dawno tu nie zagladalm a teraz siedze w domu bo zlamalam palec u nogi 😠 i mam wiecej czasu :) troche sie wydarzylo dla wszystkich nowych Mamus 🌻 pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze ktoras z Was jest zainteresowana kupnem moses basketu (w komplecie bieguny bujane nie krzyzakowe materac kolderka ) wyglada jak nowy fotki wysle na zyczenie jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana ponadto mam do sprzedania tone ciuchow na dzieci od 0-3 (ja kupuje juz 3-6 :D)tez nieponiszczonych jesli ktoras z Was bylaby chetna to dajcie znac gg 8029419(zawsze niewidoczny :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, ja kupilam fotelik jane, ale wozek mam zuplnie inny, tak ze fotelik mi nie pasuje do stelaza. a fotelik wybralam tylko dlatego ze na poczatku dziecko moze sobie wygodnie lezec. moja szefowa ma jane wozek i jest bardzo zadowolona. ja czasem troche zaluje ze tez na jane sie nie skusilam. bo stelaz zajmuje malo miejsca no i jak dolozy sie ten fotelik to wychodzi fajny wozek. troche sie cenia ci fryzjerzy ;) ale jesli robia to dobrze to chyba warto isc. ja potrzebuje tylko sciac wlosy wiec drgo nie powinno byc. no i jeszcze musze sie rozejrzec za tymi salonami u mnie w miescinie ;) dobrze ze nie masz cholestazy!!!! Anka Manchester, jak zlamalas palca u nogi???? ja nie pisalam zadnego listu do pracodawcy ze jestem w ciazy. tylko kazala mi przyniesc zaswiadczenie od poloznej o tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce pomóc
Pomagam koleżance Moja koleżanka jest w bardzo trudnej sytuacji refinansowej. Ma czwórkę dzieci chłopcy w wieku 3 latka ,5 latek i 8 lat Dziewczynka w wieku 9 lat . Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc być może macie w Państwo w swojej szafie nie potrzebne ubrania dla dzieci a zwłaszcza BUTY zimowe dzieci chodzą w letnim obuwiu a i mama chodzi bardzo skromnie i zimno ubrana . Bardzo proszę o jaką kol wiek pomoc zbliżają się Świętą bądźmy dla siebie dobrzy . Pozdrawiam Małgorzata Mój nr. gg 5920305 e-mail cherubinek29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille walnelam z czlej sily w listwe przypodlogowa tak ze az mi dech w piersiach odjelo a jak upadlam to mi reka dodatkowo ze stawu wyskoczyla wygladam jak sierota i nic w domu zrobic nie moge :( 😠 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie przypomnialo mi sie ze jak przynioslam list to kazali mi doniesc MATB1(do pobrania u poloznej) i pokazac pregnancy record Z tym MATB1 to nie jestem pewna ale wiem ze bylo mi potrzebne chyba wlasnie do pokazania pracodawcy dziewczyn potwierdzcie albo zaprzeczcie bo ja nie pamietam a nie chcew blad wprowadzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka M, ale z reka juz wszystko dobrze? jak dlugo bedziesz miala gops?? ja MATB1 musialam zostawic u pracodawcy. i to bylo wszystko na potwierdzenie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reka mnie boli i czuje jak czasami mi cos tam chrupnie wtedy musze nia pokrecic zeby na miejsce wskoczyla a poki co paracetamol mam brac :)jak nie pomoze to blokada :( a gips cos ok 3tygodni i to jeszcze zalozyli mi do kostki 😠 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara75
Hej. Dziewczyny....w czwartek zacznie mi sie 11tyg, jeszcze do teraz nie mialam usg,pierwsza wizyt mam wyznaczona na 20 grudnia do szpitala...nie wiem co oni tam beda mi robic...jesli macie ochote bardzej telefonicznie to moj numer 07725875991, wyslijcie sms mam duzo minut darmoych...szukam "mam " z menchesteru...inny tez sie odzywajcie.pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1
WITAM WSZYSTKIE MAMY! WŁAŚNIE DOWIEDZIAŁAM SIE ,ŻE JESTEM W CIĄŻY .JESTEM BARDZO SZCZEŚLIWA TO MOJE DRUGIE DZIECKO MAM JUZ 3 LETNIA CÓRCIE.JESTEM PEŁNA OBAW KOMPLETNIE NIEWIEM CO DALEJ.PROBOWAŁAM UMOWIĆ SIĘ NA WIZYTE DO LEKARZA ,ALE KOBIETA POWIEDZIAŁA MI PRZEZ TELEFON ŻE MAM JESZCZE POCZEKAĆ TYLKO JA NIEWIEM NA CO? PROSZE POMÓŻCIE NAPISZCIE JAK WYGLĄDAŁA WASZA PIERWSZA WIZYTA U LEKARZA .MIESZKAM W ANGLI W BIRMINGHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA1
Proszę o jakiekolwiek informacje,bo nie wiem co mam dalej robić.z moich obliczeń wyszło że jestem w 3lub 4 tygodniu ciąży.czy powinni przyjąć mnie w przychodni bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×