Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

- Karinnella moj mąz juz dostał dokładne instrukcje co będzie musial zrobić dla mojej urody ;) kiedy mój brzuch nie pozwli mi na wykonanie niezbędnych czynnosci ; myślę że wiesz co czym pisze hihihihi pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Dzieki Mada za odpowiedz na moje pytanko. Mam nadzieje,ze u nas tez jest jakis fotograf. pOZDRAWIAM i zycze milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Karinella, ja to Cię podziwiam. Ledwo do paznokci u stóp sięgam, ale żeby malować... ;) Już się cieszę, że jeszcze trochę nie będę musiała martwić się o te paznokcie, bo mąż zetnie, choć jak czasem o tym pomyślę, to mi się wydaje niemożliwe z racji łaskotek. :D Ja jeszcze czasem jak siły pozwalają szybko lecę chodnikiem, ale jak już wdrapię się na schody, to albo muszę robić to wolno, albo później głęboko oddychać, by nie zasłabnąć. Ależ mnie dziś brat wkurzył... Czasem mam takie wrażenie, że nikt w rodzinie nie ma dla mnie taryfy ulgowej, że to tylko ja staram się zrozumieć. Mamę, bo przeżywa mój wyjazd, tatę, bo po co mieć mu za złe, brata, bo mu życie nie wychodzi... Wydaje mi się, jakby oni po kolei mieli okres, a ja mam być wyrozumiała. A w d...e! No mówię Wam - wracam do domu z myślą o spokojnym wieczorze, a tu taka niespodzianka. Ech. Czas odłączyć się od rodziny, choć pewno na obczyźnie będę za nimi tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sasania bedziesz tesknic.mnie nawet czasami do mojej starszej wrednej siostry teskno. a zebys widziala mnie jak te paznokcie maluje.stawiam lewa stope na oparciu od sofki i na wyczucie macham pedzelkiem. a jak maluje prawa to siadam na krzesle. podkulam noge i wtedy maluje. lewej nie dam rady podciagnac i postawic tez na tym krzesle. a jak zalatwilyscie sprawe z okryciem wierzchnim.bo ja po prostu nie zapinam plaszczyka tylko zwiazuje paskiem nad brzuchem.nie moglam sie przemoc zeby peleryne typu batman kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella...typu Batman ;) To się uśmiałam. Mieszczę się jeszcze w kurtkę zimową, ale to na styk i pewnie za jakie 2tygodnie się z nią pożegnam. Mam jeszcze płaszczyk, szeroki, że się zmieszczę. Jak mierzyłam, jeszcze razem z mężem, to w sklepie zapytał się sprzedawczyni, czy nie ma piłki do kosza do przymiarki :D Tylko pod ten płszczyk, to trzeba by mi się w grubaśny sweter wcisnąć, bo płaszcz nie jest ocieplany. A ja zmarźluch jestem, mimo że są i pozytywy ciąży - cieplej mi w dłonie i brzuszek, ale stopy tak samo arktyczne ;) Muszę docieplać gorącą wodą w misce, bo dwie pary skarpet (w tym jedna wełniania, kozia) i ocieplane kapcie nic w tej materii nie zmieniają :/ A wy jesteście gorące babki, czy też zmarzliny? A wiecie, że po czesku zmarzlina to lód do lizania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam WAS serdecznie moje drogie ja tak na chwilke ino sie pochwalic ze ja jestem teraz w Polsce na 2 miesiace niedlugo tu zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystie dziewuszki te brzuchatki jak i mamuski :) u nas dzisiaj pogoda do bani od rana pada deszcz i nie zapowiada sie zeby przestal a chcialam pojechac na carboot - moj ostatni w tym sezonie:( camillee- masaz jeszcze nie zadzialal choc od piatku pomalu odchodzi mi czop wiec moze jest nadzieja ze sie cos ruszy przed planowanym wywolywaniem:) dzieki laboszek za linka na te buzki tez niewedzialam jak to sie robi;) co do dyszenia jak stary parowoz - mam tak samo od kilkunastu tygodni a glownie wtedy jak idac rozmawiam przez telefon znajomi kilkakrotnie sie mnie pytali co wlasciwie teraz robie hehehe ja tez ma problem co na siebie zalozyc glownie jezeli chodzi o jakas kurtke ale nic specalnie nie kupywalam bo w sumie niedlugo urodze wiec narazie ubieram to co mam mimo tego ze wogle sie w zadnej niezapinam ale i tak czesciej jezdze samochodem pozatym nie jest jeszcze tak zimno wiec jakos dotrwam ;) w pierszej ciazy korzystalam w zimie z kurtki meza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie :) Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE czarna101........08/11.....41....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....corcia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....23....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyneczki :) Ale pogoda co??? Brrrrr.....psa na dwor trudno wygonic... leeds1977aga - kurcze...to widze, ze nie tylko ja mam taki problem...myslalam, ze troszke pozniej bedzie mnie to czekac ale brzuszek rosnie jak na drozdzach...juz nawet w nocy ciezko mi taki glebszy oddech zlapac...a moj facet moi ,ze zaczynam chrapac...no widzicie? Co do malowania paznokietkow u nozek to tez mam z tym problem podobnie jak Wy...to samo z zakladaniem skarpetek, i butow... Co do czynnosci ktore beda musieli wykonac nasi mezczyzni to nie martwcie sie, moj tez juz wie co bedzie musial robic , zeby pomoc mamusi hehe:) karinella - dzieki co do namaiarow na wozeczek, obejze go i powiem co sadze...chociaz powiem szczerze, ze te wozki tutaj nie za bardzo mi sie podobaja... Jutro wizyta u GP...jak wyglada pierwsza wizyta? Napiszcie bo moze musze sie przygotowac na pogadanke...Nie wiecie ile bede musiala czekac od tego momentu na wizyte w szpitalu? Jutro 24 tc i chcialabym juz tutaj zrobic jakies badania bo lece do polski 11 grudnia...Napiszcie jak cos wiecie i jak to tu wyglada...bede bardzo wdzieczna :* Co do ubran na zime to mam kurteczke moja ukochana, w ktora jak narazie sie mieszcze ale nie wiem czy przechodze w niej cala ciaze...Wiem jedno, ze musze kupic spodnie bo niestety juz sie nie mieszcze w swoje sprzed ciazy...:( Widzialyscie gdzies moze niedrogie a fajne ciuszki w ktore sie miescimy? Dajcie namiaty :) Caluje serdecznie przyszle i obecne mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyneczki :) Ale pogoda co??? Brrrrr.....psa na dwor trudno wygonic... leeds1977aga - kurcze...to widze, ze nie tylko ja mam taki problem...myslalam, ze troszke pozniej bedzie mnie to czekac ale brzuszek rosnie jak na drozdzach...juz nawet w nocy ciezko mi taki glebszy oddech zlapac...a moj facet moi ,ze zaczynam chrapac...no widzicie? Co do malowania paznokietkow u nozek to tez mam z tym problem podobnie jak Wy...to samo z zakladaniem skarpetek, i butow... Co do czynnosci ktore beda musieli wykonac nasi mezczyzni to nie martwcie sie, moj tez juz wie co bedzie musial robic , zeby pomoc mamusi hehe:) karinella - dzieki co do namaiarow na wozeczek, obejze go i powiem co sadze...chociaz powiem szczerze, ze te wozki tutaj nie za bardzo mi sie podobaja... Jutro wizyta u GP...jak wyglada pierwsza wizyta? Napiszcie bo moze musze sie przygotowac na pogadanke...Nie wiecie ile bede musiala czekac od tego momentu na wizyte w szpitalu? Jutro 24 tc i chcialabym juz tutaj zrobic jakies badania bo lece do polski 11 grudnia...Napiszcie jak cos wiecie i jak to tu wyglada...bede bardzo wdzieczna :* Co do ubran na zime to mam kurteczke moja ukochana, w ktora jak narazie sie mieszcze ale nie wiem czy przechodze w niej cala ciaze...Wiem jedno, ze musze kupic spodnie bo niestety juz sie nie mieszcze w swoje sprzed ciazy...:( Widzialyscie gdzies moze niedrogie a fajne ciuszki w ktore sie miescimy? Dajcie namiaty :) Caluje serdecznie przyszle i obecne mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne i niedrogie
ciuchy ciazowe sa w H&M - zwlaszcza spodnie - nie takie pod brzuch, tylko takie ze specjalna guma na brzuch - bardzo wygodnie sie to to nosi :) bluzki tez maja fajne. next i mothercare tez maja ciazowe, ale takie troche jak na staruszki - fasonowo i kolorystycznie... ale to moze moj spaczony gust :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w dorothy perkins bardzo wygodne dzinsy ciazowe, z tylka ich nie zdejmuje, w top shopie jest przecena ciuchow ciazowych, mam legginsy, bardzo wygodne i topy, fajne i dlugie .po domu kupilam dwie pary dwa rozmiary wiekszych welurowych dresow w primarku i sa wygodne, nie uciskaja w pasie h&m ma fajne ciazowe rzeczy, ale u mnie na wiosce nie ma akurat dzialu ciazowego.polecam tez staniki takie do t-shirtow (ostatnio byly po 5 £ ) , swietnie podtrzymuja bolace cycuszki i sa wygodne mnie wygonily na dwor meza urodziny. zmusilam go jechac na zakupy. a u nas nad morzem dzisiaj tak wieje ze pierwszy raz nalozyl czapke.przelamal sie biedaczek z zimna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 101 czyli jako, żeś kobieta to zmarzlina ;) Powiem Wam dziewczyny, że mam już jedne spodnie ciążowe, których nie spakuję do walizki, bo to ostatnie dni, gdy się w nie mieszczę :) Nie wiem, jak w Anglii, ale tu za takie portki to trzeba zapłacić. Standardowo koło stówy, co na angielskie warunki nie jest może dużym wydatkiem, ale na polską pensję już jest. Ja się zastanawiam nad tym, by jeszcze przed wyjazdem kupić sobie sztruksową ogrodniczkę, sukienkę, bo wciąż w tych spodniach chodzę. Dziś prezentowałam się mężowi przez skype\'a w spodniach, które kupiłam zanim wyjechał. Wtedy brzuszek był jeszcze mały, ledwie widoczny. No a teraz :) Jabłko! Pozdrawiam Was serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 101 czyli jako, żeś kobieta to zmarzlina ;) Powiem Wam dziewczyny, że mam już jedne spodnie ciążowe, których nie spakuję do walizki, bo to ostatnie dni, gdy się w nie mieszczę :) Nie wiem, jak w Anglii, ale tu za takie portki to trzeba zapłacić. Standardowo koło stówy, co na angielskie warunki nie jest może dużym wydatkiem, ale na polską pensję już jest. Ja się zastanawiam nad tym, by jeszcze przed wyjazdem kupić sobie sztruksową ogrodniczkę, sukienkę, bo wciąż w tych spodniach chodzę. Dziś prezentowałam się mężowi przez skype\'a w spodniach, które kupiłam zanim wyjechał. Wtedy brzuszek był jeszcze mały, ledwie widoczny. No a teraz :) Jabłko! Pozdrawiam Was serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam bo wczesniej nie widzialam i nic nie kupilam, a teraz juz mi sie nie oplaca, ale bardzo mocno poprzeceniane ciazowe ciuchy widzialam w new look co do wozeczka, to faktycznie nie sa one przewaznie za ladne w Anglii, ale mams and papas ma podobno naprawde swietne wozki.wszyscy chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi sie wszystko skasowalo....Brrrrrr... Co do ciazowych rzeczy to bylam w H&M i naprawde maja fajowe ciuszki dla mamus...nawet spodnie fajne wydzialam, o reszcie splepow nic nie wiem wiec warto byloby sie przejechac... A moze dostane cos w TK&Max- nie wiem czy to tak sie pisze...bo w Primarku czuje sie jak w lumpie, wszystko pogniecione i porozrzucane nie umiem tak robic zakupow...no ale moze sie przelamie:) Co do wozkow to musze sprawdzic ten model o ktorym mowisz karinella... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie co wiecie na temat wizyty u GP tej pierwszej, o co sie lekarz pyta...ile sie czeka na skierowanie do szpitala na dalsza kontrole? nie ukrywam ,ze bedzie mi to bardzo pomocne cokolwiek byscie napisaly... Plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Laboszek - wielkie dzięki, widzę,że nie tylko ja skorzystam na buźkach :) Pogoda straszna, od rana lało a teraz sypie mokrym śniegiem, zastanawiam się czy jutro pójdę do pracy. W zeszłym roku jak śnieg spadł to miałam wolne, bo nikt nie mógł do pracy dojechać. Ciuszki ciążowe - tutaj wydawały mi się bardzo drogie, ale mało szukałam.Kupiłam w Polandzie kilka par spodni i bluzkę, rzeczywiście każda rzecz kosztowała ponad 100zł. A ponczo ala\'batman to mam i noszę i wcale tak źle w nim nie wyglądam, tylko czasami jest już na nie za zimno.Poza tym nie mam nic innego. To mój błąd, że jak nie byłam w ciąży to lubiłam nosić tylko dopasowane rzeczy i krótkie, teraz za mną 1/3 ciąży i już prawie \"nie mam co na siebie włożyć\". Dzinsów w pasie nie zapnę, tak samo jak i reszty moich spodni, tylko spódnice niektóre noszę (te na gumce).Z bluzek tylko dłuższe swetry się jeszcze nadają, bo krótkie bluzki nie pasują do ciążowych spodni. Szczerze mówiąc zaczyna to się robić powoli problemem. Włosy i paznokcie to porażka - nie nadążam obcinać, piłować i depilować.Boję się myśleć, co zrobię jak już brzuch uniemożliwi mi skłony do nóg :( Męża angażować w te sprawy to nie najlepszy pomysł w moim przypadku - mój zapomina golić się regularnie i często chodzi taki brodacz po półtora tygodnia.Ale cóż, chyba będę musiała zaryzykować ;) W ogóle ten tydzień nadchodzący mam pod hasłem appointments: Jutro z dentystą w szpitalu (ósemki mnie bolą), pojutrze - midwife a popojutrze - obstetrician - taki ginekolog, ale tylko dla kobiet w ciąży. Mam też pytanie: zaproponowano mi antenatal classes (7 tygodni,wtorki 2,5 h) jestem dopiero w 15 tc.Czy mogę mieć takich kursów kilka w czasie jednej ciąży? Mam prawo do wolnego od pracy w czasie takich zajęć, a chciałabym mieć takie zajęcia, kiedy naprawdę będę potrzebować odpoczynku, jeszcze nie teraz.Chyba, że mogę wziąć dwa lub więcej takich kursów...? Czy któraś coś o tym wie? Jutro mam egzamin w college\'u - speaking i muszę się trochę przygotować Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Maddalen szczerze mowiac to ja mialam tylko wizyty u midwife.. wiec nie wiem co GP bedzie sie pytac itd, ale penwie czy dobrze sie czujesz i sprawdzi Ci karte... kurde nie wiem strzelam bo co moga sie pytac :O a jesli chodzi o szpital to ja do szpitala jezdzilam tylko na USG... a ja mam pytanie o szkole rodzenia... kiedy midwife bedzie o niej mowic albo mnie tam skieruje. bylam ostatnio i taka dupa ze mnie bo moglam sie sama zapytac i pewne ze bede musiala to zrobic na nastepnej wizycie, a bede wtedy juz w 31 tc nie bedzie to za pozno. ja to zielona w tych sprawach... z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen na pierwszej wizycie w GP zwaza Cie, zmierza, spisza historie chorob rodzinnych.co do ciazy - wydrukuja Ci informacje na temt jedzenia i benefitow. nie wiem co beda robic jak jestes juz w tak wysokiej ciazy, ja pierwsza wizyte u lekarza po zajsciu mialam w 7 tygodniu TKmax raczej nie ma ciozowych ciuchow, chyba ze przypadkiem trafisz na wieszaku, ale dzialu nie maja.chyba ze w innych miastach tak, chociaz w Londynie tez nigdy nie widzialam primark jest okrutny trzeba przyznac, ale jak mialam dresiki do latania po domu kupic w topshopie z a20 funtow, a w primarku za 4 , to wybralam te z primarka, koszulki do porodu i karmienia tez tam kupilam, w zyciu tego wiecej nie naloze, to stwierdzilam ze nie ma sensu przeplacac ja tez nosilam same obcisle ciuchy i w 6 miesiacu zaczelam miec problem. dlugie swetry i bluzki jeszcze moge nosic, po prostu podeszly wysoko do gory, ale spodni od 2 miesiecy juz nie. ja tylko czekam jak urodze , to w styczniu poszaleje z zakupami (pewnie przez internet bo nie bede miala czasu wyjsc) akurat beda cudne przeceny jak nigdy spac mi sie chce aha- odebralam sobie ta torbe z boots parenting club, moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 23 - dzeki za jakiekolwiek wskazowki,bo mowiac szczerze to pirwszy raz mam taka wizyte i nie wiem jak sie zachowac, tymbardziej, ze jeszcze ta barira jezykowa....jezeli chodzi o szkole rodzenia to ja nie mam pojecia wiec nawet nic nie bede Cie sciemniac... karinella - rowniez wielkie dzieki, tak naprawde to najbardziej boje sie ,ze nie zrozumiem co beda do mniemowic i sie pytac...to mnie przeraza!!!Nie wiem jak bede czekac na wizyte bo chcialabym wiedziec czy wszystko ok bo dawno nie robilam badan a cos mnie w dole brzucha pobolewa...Stersuje sie jutrzejsza wizyta... Piszcie dziewczynki jak cos wiecie wiecej...:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
cześć dziewczyny!!! pozwolę sobie przyłączyć się do Was :) byłam tu kiedyś na forum,ale bardzo dawno... jestem obecnie w 29 tc, spotkania z położną już teraz mam co 2 tygodnie... zresztą niedawno wrociłam z uropu w Polsce,więc od razu nawał spotkań z położną do tego zastrzyk na konflikt serologiczny.. ale ogólnie czuję się dobrze,choć czasami robi się już ciężko!! niestety jeszcze pracuje,ale tylko 2-3 dni w tygodniu,więc daje rade :) pozwalają mi siedzić zatem nie przemęczam sie!! jeszcze 2 tygodnie i idę już na urlop :)) pozdrwawiam was serdecznie a teraz zmykam spać,bo już późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala78
czesść dziewczyny, mam pytanie, jestem w 29tc. kiedy powinnam zaczac sie starac o macierzyński i/lub smp, bo chyba od pracodawcy nic nie dostanę bo zmieniłam pracę w czasie ciąży (jeszcze o tym nie wiedząć), a czytałm ,że trzeb aprzepracować 26 tyg przed 15tyg do urodzenia dziecka, czyli mi ciut zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja ostatnio troszke zaganiana:) ale szczesliwa mam pytanka czego uzywacie do przemywania oczow dziecka i na plesniawiki i jaki jest angielski odpowiednik to znaczy nazwa z gory dziekuje pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszle mamusie:) a rozpakowanym zycze jak najszybciej przespanych nocek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki,mam pytanie czy ktoras z was po porodzie dostala na twarzy malych czerwonych kropeczek???jak krosteczki??zmagam sie z nimi juz 2 mce i ciagle mam je na twarzy nie wiem jak sie ich pozbyc,nie chialabym isc do gp,ale chyba bede musiala moze wy macie jakis pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Grimbsy ja przemywam mojej malej oczka sola fizjologiczna a na plesniawki Aphtin tylko ze to sa polskie leki. W piatek ide do gp takze dowiem sie co maja tutaj na takie rzeczy to ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen nie martw sie dasz rade albo popros o tlumacza i sie nie stresuj :) mala 78 mozesz sie starac o Maternity Allowance to tez jest maciezynskie wlasnie w wypadku jak zmieniasz prace. ale musisz to zrobic szybko bo takie papiery powinno sie zlozyc do 15 tyg przed porodem wiec zrob to jak najszybciej. idz do job centre oni Ci powiedza wszystko. magdzior moja siostra jak urodzila to miala takie kropki to chyba naczynka popekane od wysilku z tymze jej zeszlo szybko. lepiej idz do lekarza jak masz czas i sile po co masz sie meczyc i denerwowac tym :) moze ktoras z Was wie cos na temat tych antenatal classes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki maddalen tak jak pisały dziewczyny na pierwszej wizycie u gp zostaniesz zważona zmierzona, sprawdzą ciśnienie,mocz, będą cię wypytywać o alergie, choroby, jakie szczepionki brałaś oraz wywiad rodzinny czyli czy ktoś cierpi na daną chorobę z najbliższego otoczenia(mama,tata,rodzeństwo) tj.cukrzyca, nadciśnienie, nowotwory itp. czy pijesz, palisz z tego co pamiętam to chyba wszystko.Trzymaj się:) ania ja przemyałam oczka przegotowaną wodą no chyba że coś się dzieje a pleśniawki to nie mam pojęcia dobra spadam bo Filip domaga się uwagi.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×