Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Tylko poprawka do tabelki :) Wpisuje juz sobie 17. tydzien - bo wczoraj skonczylismy 16 :) Pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu :) P.S. Mam nadzieje,ze macie lepsza pogode - bo u nas brrrr zimno 👋 NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....corcia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczka.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Was dziewczyny :) Agnes witaj z powrotem. Maciek też cały czas szuka. Dziś idzie zobaczyć kolejny pokój. Tę Tracy Hogg polecała mi przyjaciółka zanim jeszcze urodziła, ale teraz mimo stosowania się do rad autorki, ma problemy z pierworodnym. Pewno trzeba czasu a i każde dziecię jest inne. Trzymajcie się ciepło. Chyba się za książkę zabiorę. By nie zjadać czekolady, zażeram się rodzynkami. Ależ mi słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka.S.
Czesc Dziewczyny, Jak pisalam wczesniej pierwsza wizyte mam 11 grudnia dopiero.Czy jest mozliwa ciaza bez mdlosci i wymiotow?Ja nie odczuwam wcale dolegliwosci tego typu, a czytalam,ze jezeli pojawiaja sie mdlosci oznacza to, ze ciaza jest stabilna.Nie wiem moze wynajduje problemy,tam gdzie ich nie ma. Jeszcze jedno ,dosc czesto odczuwam bole krzyza,czy to normalne?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolinah dzięki za odpowiedź:) Beatka możliwa jest ciąża bez mdłości i innych typowych objawów ja nie miałam żadnych a test zrobiłam bo chyba mnie coś natchnęło i jak się dowiedziałam o ciąży to był to już 7-8 tydzień.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o pępuszek to mojemu julkowi odpadl po 5 dniach i ladnie sie zagoil troszke krewki zaschnietej tam jest al enie przemywam niczym .nie kazali w ogole niczym nie przemywalam tylko woda.maly je jak oszalaly.czasem sciagam na noc bo jest mi wygodniej karmic butelka w nocy.po porodzie nic nie stracil na wadze wazyl po porodzie 3.900 a teraz juz po 2 tygodniach 4.200 takze jest dobrze.cycki powoli dochodza do siebie bo mialam poranione .maly je łapczywie.jest taki kochany robi minki jakby wszystko rozumial usmiecha sie,i nawet glowke sam podnosi.bedzie z niego silny chłop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania ja tez sie zajadam rodzynkami, tylko ze w zcekoladzie-ha ha ha pogoda wyjatkowo paskudna, dobrze ze mozna zaslonic okna, zapalic swieczki i jest milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuchatki i mamuski!!!! anibas 82 1. jezeli chodzi o pepuszek to nie jest za dobrze, polozna mi mowila ze jak bedzie sie saczyc to mam isc do gp to oni dadza antybiotyk. 2. co do soli fizjologicznej to ja ja uzywam do przemywania oczkow jak jej ropieja i normalnie daje na wacik i przemywam 3. co do smarowania piersi to mozna tylko specjalnymi kosmetykami napewno bedzie na ulotce pisac ze mozna stosowac karmiac 4. co do miesiaczki to ja juz jestem 8 tygodni po porodzie i jeszcze nie dostalam i sie troszke niepokoje czy moze cos mi nie rosnie w brzuszku 5. i co do fotelika to nie mam pojecia mam nadzieje ze ci troszke pomoglam jak masz jakies inne pytania pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. co do pepuszka polecam waciki Leko ale niewiem czy tu sie je dostanie.. watpie, mojej malej odpadl pepuszek po tygodniu po powrocie ze szpitala :)stosowalismy leko 2. woda do noska i oczków 3. piersi mozna smarowac oliwka i masaz najlepiej meza :)myslalam ze chodzi o krwawienie to wtedy bepanten 4. co do miesiaczki to dostalam jak przestalam karmic piersia czyli po 9 miesiacach od porodu 5. wydaje mi sie ze mozna zabrac do samolotu ale zaraz przed lotem zabieraja tak jest z wózkiem ze mozna miec do samego odlotu a przed wejsciem na poklad zabieraja najlepiej zadzwonic do linii lotniczyc i poprostu zapytac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie No to jak zaczełam pisac to juz poprawie tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak samopoczucie? Mam pytanko, ile czasu bede czekac na zaproszenie do szpitala po tym jak lekarz wyslal papiery, ze jestem wciazy? To juz 6 miesiac...Dzwonia czy przychodzi powiadomienie listownie? Bierzecie caly czas kwas foliowy? Co do mieszkania , to oczywiscie moge posiedziec i poczekac az za cos sie wezmie moj maz tylko czy nie bedzie za pozno?Czy dam rade z tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos fotelika
jak sie chce dziecku wykupic wlasne miejsce w samolocie - to wtedy fotelik bierze sie na poklad i w nim maluch leci. (mysle oczywiscie o malym dzieciaczku, takim, dla ktorego nie trzeba miec ekstra siedzenia, bo moze leciec na kolanach u rodzica). jak nie - to wtedy nadaje sie fotelik jako bagaz - najczesciej przy oddawaniu glownego bagazu, czasami biora go bez doplaty - wszystko zalezy od linii, ktora sie leci - najlepiej zadzwonic i dowiedziec sie bezposrednio, bo rozne linie maja rozne przepisy i oplaty/doplaty (czasami mozna znalezc takie informacje na ich stronach internetowych, ale tez nie zawsze, niestety...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotelika- ja latalam juz duzo razy i nigdy go nie bralam- bo przynajmniej w Ryanair i Jet2 nie mozna go na poklad wnosic. Przed ukonczeniem 2 lat dzieci zawsze siedza na kolanach 1go z rodzicow- maja specjalne dodatkowe pasy, a powyzej 2ch maja swoje siedzenie. Fotelik jest poprostu dolanczany do bagazu i jest w luku bagazowym. Nie wiem jak jest w innych firmach ale pewnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nikt tu nie pisze.smutno jakos a mnie znowu naszlo, jak juz znalazlam i zaplanowalam kupic dzidzi wozek pliko pramette, to teraz zachorowalam na wozki jane i znowu sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i dziekuje za odpowiedzi :) jeszcze nawiazujac do nich: 1 - co do pepuszka anka00 to mnie troche zmartwilas, nie dosc ze odpadl bardzo pozno bo po 3,5tyg to jeszcze teraz sie nie chce zagoic. Przemywam woda ale nie wiem czy tam w srodku moge to moczyc? 2 - no mojej malej ropieje caly czas jedno oczko, od urodzenia! przemywalam woda przegotowana a potem(do teraz) tylko mleczkiem z piersi ale dalej nie ma poprawy! asiulek27 to mowisz ze moge przemywac sola fizjologiczna? ale jak? samym roztworem czy to jakos rozcieczyc woda? 3 - co do piersi to chodzilo mi czy nie znacie moze jakiegos kremu bo na poczatku mialam taki nawal pokarmu i piersi byly jak balony, takich duzych to sie nie spodziewalam!;) a teraz juz sie unormowalo i troszke zmalaly przez co skora sie zrobila troszke taka jakby pomarszczona i dlatego chcialabym czyms smarowac zeby wrocily do normalnosci 4 - co do tej miesiaczki to tez sie troche zmartwilam. Tzn nie wiem czy to miesiaczka czy jeszcze schodzi ze mnie po porodzie ale mialam juz dobry tydzien przerwy bez ani jednej kropelki krwi i wczoraj znow nawal! dosc obficie wiec pomyslalam ze to miesiaczka? to normalne? miala ktoras z was tak? 5 - a o fotelik pytam bo mam taki wozek na ktory mozna go wpiac, lece do pl i chcialam go zabrac bo w polsce bede miala samochod i dzidzka musi jakos w nim siedziec. Pomyslalam ze to jest czesc wozka i nie policza mi go jako bagaz, nie chce go brac na poklad, chce by mi go zabrali z wozkiem? milej niedzieli dzieweczki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi24
dziewczyny pytanko;) ile czasu czekalyscie na pierwsze wyniki po pobraniu krwi? czy mam czekac az do pierwszego spotkania na usg i wtedy mi cos powiedza? bo jak nie to lipa..okazalo sie ze musze zmienic polozna bo mieszkam w innym rejonie i martwie sie ze ta nowa to nic nie bedzie wiedziala na moj temat a co dopiero na temat wynikow badan..wszystko to jakies poplatane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laporushi jak bedziesz zmieniala lekarza to podajesz mu dawnego lekarza dane i tej przychodni i oni juz musza sie kontaktowac ze soba i przekaza wyniki na pewno. ja o moich wynikach pierwszych dowiedzialam sie po trzech miesiacach a bylo to badanie grupy krwi chyba. sama nawet nei wiem ale wlasnie wtedy zmienialam przychodnie i sie wymienialy wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi24
dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka.S.
Poronilam...11-12 tydzien...To chyba najgorszy dzien w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka wiem ze zadne slowa nie pociesza w takiej strasznej chwili ale trzymaj sie Slonko jestesmy z Toba calym sercem :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. BeatkaS. - wiem,że to tylko słowa, ale jestem myślami z Tobą ❤️ 👄 [ serce] 👄 ❤️ Benefity: znowu wraca do tej sprawy, bo dostałam informacje od pracodawcy. Więc: 1) należy mi się 26 tyg zwykłego +26 tyg dodatkowego macierzyńskiego 2) macierzyński mogę wziąć już 11 tyg przed rozwiązaniem, ale jeżeli nie będzie mnie w pracy po 4 tyg przed rozw., to zaczynają mi automatycznie liczyć macierzyński (nie ważne cy już nie będę chodzić do pracy z powodu choroby, czy cały czas lub tylko kilka dni) 3) kasę dostanę: 1-6 tyg 90% pensji, następne 12 tyg 50% pensji plus SMP (112f), następne 21 tyg 90% pensji lub SMP, zależy co mniejsze 4) jeśli nie wrócę do pracy po macierzyńskim lub w moim przypadku zmienię ilość godzin, to mam oddać połowę kasy, którą wzięłam w czasie macierzyńskiego - ale jeszcze to rozpracowuję, w każdym razie na pewno będzie miał wpływ na macierzyński (pay) fakt, że nie wrócę do pracy. 5) jak zmienię godz pracy teraz to te procenty będą naliczać od mniejszej kwoty Felicity jak to możliwe,że masz termin na 9 Maja i już jesteś w 17 tyg a ja mam termin na 7 maja i jestem dopiero w połowie 16 tyg? Oczywiście jest to pytanie retoryczne.Tylko wydawało mi się,że tygodnie na całym świecie trwają tyle samo...? Maddalen83 - powinnaś dostać zaproszenie pisemne - ja takie wszystkie dostałam z dokładnym opisem , który oddział, adres szpitala, godz, nazwisko lekarza, itp. Kwas foliowy? biorę cały czas, ale tylko w witaminach.Lekarka w Polandzie poradziła mi ,że bym po 12 tyg nie brała dodatkowego kwasu, lecz witaminy da ciężarnych - one zawierają 400 jednostek kwasu foliowego ( a to jest wymagana dawka). Karolinah- dzięki za książkę, jeśli możesz to wyślij mi (na maila) inne tytuły (spróbuję ściągnąć), chętnie czytam, KIEDY mam czas.Ostatnio w pracy coraz gorzej i dojrzewa we mnie decyzja o odejściu lub skróceniu czasu pracy, więc mam zamiar poczytać! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :)) Widze,ze dzis jestem pierwsza🌻.Chcialam wszystkim zyczyc milego dnia... Mada jeszcze raz dzieki za rady.... Buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - odnosnie twoich pytan: To napisalam sobie 17 tydzien, poniewaz w piatek skonczylam 16. a teraz jestem w polowie 17., ty z reszta tez? (powiem,ze ten sam problem byl na forum w czasie mojej pierwszej ciazy - ale jesli masz np. 16 tyg. i 5 dni, to znaczy,ze masz 16 tyg. skonczone i leci teraz 17...):) A co do macierzynskiego - powiem ci,ze statutowo kobieta ma tyle wolnego co piszesz, a kase dostaje: przez pierwsze 6 tyg. 90% swoich zarobkow a potem te 112 funtow lub 90% zarobkow - cokolwiek jest nizsze. Tak wiec wszelkie wieksze kwoty ktore ci oferuja - to daje sam pracodawca i rzeczywiscie jesli zamierzasz po roku wrocic do tej pracy - to masz super, ale jesli nie, to prawdopodobnie (jesli jest to zaznaczone w twojej umowie) , bedziesz musiala oddac im to. Ale z dosw. powiem,ze panstwo sporo doklada do opieki nad dziecmi. Jak poszlam do pracy kiedy moja corka miala 11 miesiecy, to oddalam ja pod opieke childminderce (zarejestrowanej w Ofsted). No i teraz HMRC oddaje nam 80% kosztow :) (choc oboje z mezem pracujemy i myslalam,ze za duzo bedziemy razem zarabiac. W kazdym razie masz szanse na 80 % zwrotu kosztow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamusie!!Karolinah -dziekuje za ksiazeczke👄,u mnie smutno,starszy synio zachorowal ma chyba grype zoladkowa biedny wymiotuje,i ma goraczke,mowie wam jestem padnieta,maly ryczy nie wiadomo o co mu chodzi,maz w pracy a ja sama z tymi 2 bablami 1 ryczy,drugi skrzeczy poprostu trzeba sie rozdwoic,mam nadzieje ze mu szybko przejdzie bo zwarjuje chyba psychicznie.ale jak to mowia kto ma pszczolki ten ma MIOD!!pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMP
dla niedoinformowanych SMP jest zasilkiem dla kobiet na urlopie macierzynskim i nie placi go pracodawca ale IR w zyciu nikt nie powiedzial mi ze musze cos oddac chce wrocic to wracam nie chce to bez laski jest 1000 cetnych na moje m-ce i zadne oddawanie SMP nie wchodzi w gre bo nie jest to benefit i pobierasz ten zasilek zgodnie z ustanowionym prawem ciekawam gdzie wyczytujecie te rewelacje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, zmieniam sie :) matko jak ten czas leci szybko.... NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......30.....Northampton.....corcia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...16.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...17.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMP
monika fajnie masz ze dostajesz 50% ensji i jeszcze SMP bogata panienka z ciebie jeszcze nie slyszalam zeby ktos na macierzynskim dostawal tyle kasy co ty pogratulowac....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMP
i dobrze myslisz tydzien trwa na calym swiecie tyle samo ale jak czegos nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad piszac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×