Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Cześć dziewczyny :D Czarna aleś zaskoczyła mnie - tak po prostu \'urodziliśmy\' :) Gratuluję z całego serca! Karinella już jestem. 🌻 Ciekawam, jak Ty teraz wyglądasz, pewno samopoczucie lepsze? Ja jak na siebie patrzę w lusterku, to nie wiem co myśleć. Raz bym chciała znowu ściąć, raz zapuścić do pasa. Wczoraj z samego rana pojechałam na badanie krwi. Już ostatnie przed wyjazdem. Takie było dziwne, bo to test obciążenia glukozą. I kłuli dwa razy, z przerwą godzinną. A po pierwszym kłuciu miałam do wypicia całkiem przyjemny napój i można powiedzieć antygrypowy, jak na tę porę roku: ciepłą wodę z glukozą i cytryną. Posiedziałam godzinkę, poczytałam (czy ja wam mówiłam, że wypożyczyłam cztery świetne książki z biblioteki?) i znowu mnie nakłuli. Panie wampirzyce (czyli pielęgniarki ;)) były bardzo miłe. A po tym prawie cały dzien spędziłam z przyjaciółką i jej synkiem, którego urodziła 3.listopada :) Taki z niego robak, piąstki zaciśnięte, miny strzela, że nie sposób się nie śmiać. Ale daje w kość mamusi - wciąż chce być na ręku. A najlepiej w pozycji żabki. Tak sobie myślę, jakby jej się teraz przydała właśnie ta wiązana chusta... Taki miałam miły dzień, ale to zimno w tym tygodniu wykańcza mnie, że jak wracam do domu, to już nic mi się nie chce, tylko położyć pod kocem i wygrzewać i spać. :) Mmm. Wczoraj zapadłam w sen zimowy: od 21.00 do 8.00. :) Jaka to radość móc tak spać. Zwłaszcza, że już kęgosłup daje mi się we znaki po całym dniu. U mnie w ogóle ten czas listopad/grudzień zawsze był najlepszym momentem na zapadnięcie w sen zimowy. Jak ja twedy zadrościłam wszystkim misiakom i innym stworom, które mogły zwinąć się w kłębek i zasnąć na parę miesięcy. A teraz, ten jedyny raz w życiu mam taki okres, że nie ma pracy, nauki, dziecięcia po drugiej stronie brzucha i mogę spać :) Tak mało a tak cieszy. Zostało 18 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gratuluje nowych bobasków..🌻 ja prawdopodobnie jesli nie wczesniej bede miala swojego bobaska 10 stycznia mam juz ustalona cesarke ... 8 mam badania i 10 na operacje ...mocno sie wzruszylam jak sie dowiedzialam maz bedzie ze mna juz to ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella, no prawie na prowadzieniu ;) Mala ma jeszcze 7 dni i jak nie wyjdzie to bede sie denerwowac ;) karolinah, ja na wyniki krwi tez czekalam bardzo dlugo. jesli sie niecierpliwisz to zadzwon albo przejdz sie tam gdzie mialas robione badania, albo zapytaj polozna o wyniki na nastepnej wizycie. jesli by bylo cos nie tak to powinni do ciebie zadzwonic (do mnie nie zadzwonili :o ) sasania, podziwiam cie ze smakowala ci glukoza :) ja jej nie pilam, ale jeszcze nikt z moich znajomych nie mowil ze to jest dobre ;) asiulek, zadowlona jestes ze bedzie cesarka, czy wolalabys naturalnie?? z jakich przyczyn bedzie cesarka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....40.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....23....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! pewnie ze sie lepiej czuje z nowymi wlosmai, na dodatek sa tak krotkie ze suszenie i ukladanie zajelo mi jakies 5 minut na biegu.akurat jak sie dzidzia urodzi Swedzi mnie wszystko znowu, zaraz mam wizyte u poloznej- zobaczymy czy mnie wysle na test za tydzien mam ustalona wizyte na WALKABOUT w szpitalu - myslicie ze naprawde warto isc, w zwiazku z tym ze juz bylam kilka razy na oddziale ( to ja panikara). Przydala wam sie to przy porodzie?? POZDARWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesarka bedzie z tego powodu tak mysle bo jestem krótko po pierwszej cesarce a druga bajka to chyba to ze przy pierwszym porodzie popekalam ...tzn mja macica wiec troche sie chyba tego obawiaja ... jestem chyba zadowolona troche sie boje to chyba normalne bo wiem co mnie czeka choc z pewnoscia bedzie troche inaczej ale mam nadzieje ze bedzie ok bedzie moj maz i znieczulenie tez mam miec w kregoslupik:)wiec bede mogla widziec swoje malenstwo ... maz sie martwi czy nie padnie choc juz czasem zdarza mu sie widziec operacje bo pracuje w szpitalu no fakt przez drzwi ale mam nadzieje ze wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilee bo wiesz, mo to pielęgniarki zaserwowały niby ciepłego drinka. W przyjemnej atmosferze. Okazało się, że cukier i cytrynę powinnam przynieść ze sobą, a ja ciemna masa nic nie miałam. Poza tym tak z zimnego rana lubię wypić coś ciepłego, a tu - jak na czczo, to na czczo i nie da rady. Słyszałam, że tragicznie się pije bez cytrynki. Ale z nią... ciepłe, słodkie i lekko kwaśne. No mówie, tak przyjemnego badania dawno już nie miałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Dol od wczoraj nie przeszedl, do tego chyba sie jeszcze poglebil. Moze nie powinnam sie stresowac tym wszystkim ale dzisiaj kolejna wizyta w GP i zastanawiam sie co mam im tam powiedziec,zeby przyspieszyli mi wizyte w szpitalu bo lece do Polski?Poza tym im bardziej jestem skoncentrowana na tym co do mnie mowia to tym wiecej ich nie rozumiem, maja tu dziwny ten akcent. Do tego jeszcze moj facet wczoraj podniosl mi cisnienie, bo zauwazylam ,ze szuka mieszkania z pokojami do wynajecia a przeciez rozmawialismy o tym ,ze bedziemy szukac czegos wlasnego.wiem ze to finansowo ciezko ale ja nie chce mieszkac z ludzmi za ktorymi bede musiala chodzic i przypominac o sprzataniu bo to same wiecie ,ze jest roznie, do tego jak nie bede mogla uspokoic dzidzi to bede sie dodatkowo denerwowac ,ze przeszkadzamy....Nparawde mam czasami dosyc wszystkiego, czasami zatanwiam sie jakby to bylo wszystko w Polsce, ale chyba tez nie za ciekawie...A wy Dziewczynki? jak u was wyglada mieszkanie?Mieszkacie same czy dzielicie mieszkanko? Jak sie na to zapatrujecie?Dajcie znac...Mnie kolezanka powiedziala,ze nienajlepszym rozwiazaniem bedzie mieszkanie z kims...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Dol od wczoraj nie przeszedl, do tego chyba sie jeszcze poglebil. Moze nie powinnam sie stresowac tym wszystkim ale dzisiaj kolejna wizyta w GP i zastanawiam sie co mam im tam powiedziec,zeby przyspieszyli mi wizyte w szpitalu bo lece do Polski?Poza tym im bardziej jestem skoncentrowana na tym co do mnie mowia to tym wiecej ich nie rozumiem, maja tu dziwny ten akcent. Do tego jeszcze moj facet wczoraj podniosl mi cisnienie, bo zauwazylam ,ze szuka mieszkania z pokojami do wynajecia a przeciez rozmawialismy o tym ,ze bedziemy szukac czegos wlasnego.wiem ze to finansowo ciezko ale ja nie chce mieszkac z ludzmi za ktorymi bede musiala chodzic i przypominac o sprzataniu bo to same wiecie ,ze jest roznie, do tego jak nie bede mogla uspokoic dzidzi to bede sie dodatkowo denerwowac ,ze przeszkadzamy....Nparawde mam czasami dosyc wszystkiego, czasami zatanwiam sie jakby to bylo wszystko w Polsce, ale chyba tez nie za ciekawie...A wy Dziewczynki? jak u was wyglada mieszkanie?Mieszkacie same czy dzielicie mieszkanko? Jak sie na to zapatrujecie?Dajcie znac...Mnie kolezanka powiedziala,ze nienajlepszym rozwiazaniem bedzie mieszkanie z kims...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Dol od wczoraj nie przeszedl, do tego chyba sie jeszcze poglebil. Moze nie powinnam sie stresowac tym wszystkim ale dzisiaj kolejna wizyta w GP i zastanawiam sie co mam im tam powiedziec,zeby przyspieszyli mi wizyte w szpitalu bo lece do Polski?Poza tym im bardziej jestem skoncentrowana na tym co do mnie mowia to tym wiecej ich nie rozumiem, maja tu dziwny ten akcent. Do tego jeszcze moj facet wczoraj podniosl mi cisnienie, bo zauwazylam ,ze szuka mieszkania z pokojami do wynajecia a przeciez rozmawialismy o tym ,ze bedziemy szukac czegos wlasnego.wiem ze to finansowo ciezko ale ja nie chce mieszkac z ludzmi za ktorymi bede musiala chodzic i przypominac o sprzataniu bo to same wiecie ,ze jest roznie, do tego jak nie bede mogla uspokoic dzidzi to bede sie dodatkowo denerwowac ,ze przeszkadzamy....Nparawde mam czasami dosyc wszystkiego, czasami zatanwiam sie jakby to bylo wszystko w Polsce, ale chyba tez nie za ciekawie...A wy Dziewczynki? jak u was wyglada mieszkanie?Mieszkacie same czy dzielicie mieszkanko? Jak sie na to zapatrujecie?Dajcie znac...Mnie kolezanka powiedziala,ze nienajlepszym rozwiazaniem bedzie mieszkanie z kims...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się zasuwaczkowałam :) A co... A muszę coś stwierdzić. Wiecie co u nas na forum jest taka miła atmosfera. Nie ma tekstów w stylu: - no, trochę się nacierpię w tej ciąży, ale mam nadzieję, że moje dziecko to doceni (bo zawsze szlag mnie jasny trafia, jak intencja mamy jest taka, że dziecko ma być za coś wdzięczne), ani kłotni. Fajnie tu. ❤️ Trzymajta się! Ja dziś zgrałam ponad 15 płyt z muzyką na komputer, by były w wersji mp3, bo mniej miejsca zajmą w walizce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się zasuwaczkowałam :) A co... A muszę coś stwierdzić. Wiecie co u nas na forum jest taka miła atmosfera. Nie ma tekstów w stylu: - no, trochę się nacierpię w tej ciąży, ale mam nadzieję, że moje dziecko to doceni (bo zawsze szlag mnie jasny trafia, jak intencja mamy jest taka, że dziecko ma być za coś wdzięczne), ani kłotni. Fajnie tu. ❤️ Trzymajta się! Ja dziś zgrałam ponad 15 płyt z muzyką na komputer, by były w wersji mp3, bo mniej miejsca zajmą w walizce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam sie tabelce :) Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam sie tabelce :) Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam sie tabelce :) Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się zasuwaczkowałam :) A co... A muszę coś stwierdzić. Wiecie co u nas na forum jest taka miła atmosfera. Nie ma tekstów w stylu: - no, trochę się nacierpię w tej ciąży, ale mam nadzieję, że moje dziecko to doceni (bo zawsze szlag mnie jasny trafia, jak intencja mamy jest taka, że dziecko ma być za coś wdzięczne), ani kłotni. Fajnie tu. ❤️ Trzymajta się! Ja dziś zgrałam ponad 15 płyt z muzyką na komputer, by były w wersji mp3, bo mniej miejsca zajmą w walizce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada jestes wielka!!! Ty zawsze odpowiadasz na moje pytania:)) DZIEKUJE CI BARDZO🌻 🌻 🌻 Maddalen83 ja uwazam,ze lepiej mieszkac samemu wogole,a juz z maluszkem tokoniecznie samemu.Ale jesli Ci to nie przeszkadza to sprobujcie pomieszkac z kims to na pewno zmienisz zdanie.Ja mieszkalam juz kilka razy z kims i zawsze sie to tak samo konczylo(wielka klotnia).A juz z dzidziusiem to sobie nie wyobrazam.Lepiej placic pare funtow wiecej ale miec swietyspokoj,a uwierz mi jak bedzie malenstwo w domku to ten spokoj jest niezbedny. Mada a ta sol fizjologiczna do noska sie rozciencza z woda czy tak sie po prostu wkrapla?? Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen wiem ze finansowo bardziej ciezko, ale moze policzcie i namow jakos meza, bo nie wydaje mi sie ze wytrzymasz z dzidzia i ludzmi w domu.ja bez dzidzi nie dalam rady jak mieszkalismy z innymi osobami. tak jak wyzej bylo napisane- skonczy;lo to sie wielka klotnia. bylam u poloznej, spojrzala na moje podrapane rece i natychmiast pobrala mi krew na cholestaze, wysle zaraz do laboratorium do szpitala i jak jutro zadzwonia to znaczy ze mam to diabelstwo.ona mowi ze na jej oko to raczej to.dobrze ze mam wszystko oprocz wozeczka kupione , poprane i poprasowane szlag mnie trafi - 2 miesiace mecze sie z tym swedzeniam, testy wychodzily dobrze i jeszcze na dodatek remont dachu mi maja robic, tylko zaczac nie moga, a rusztowania strasza za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
maddalen ja też mam ten sam problem,niestety dzielimy mieszkanie z parą naszych dobrych znajomych... Ale wiem,że bedzie na ciężko w 5 w dość mamłym mieszkanku w dodatku tak jak mówisz,będe sie dodatkowo stresowała,że oni spać przez moje dziecko nie mogą a rano trzeba im wstawać do pracy :( w doadtku pokoje mamy na przeciwko!!! nie wyobrażam sobie jak to będzie.... wprawdzie skałdałam podanie o mieszkanie socjalne,jesteśmy na liście oczekujących,ale póki co możemy się jedynie starać o flata,bo jesteśmy jeszcze we dwójkę. dopiero w lutym jak urodzi się dzidziuś możemy się ubiagać o większe mieszkanie. z tym,że wiem.... takie procedury trwają nawet do roku czasu,więc mało mnie to też pociesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika25
Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...15.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.....syn......Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, wiec same widzicie Kochane....zycie to nie bajka, a przynajmniej nie tutaj... Izabela26 - dzieki za rady, mieszkamy juz z 2 osobami i juz mam nerwy bo to mi przeszkadza tamto...nie jestem ciezka we wspolzyciu z innymi ale ciaza to naprawde wyjatkowy stan...Jezeli chodzi o pieniazki to nie jest to pare funtow wiecej jak piszesz tylko jeszcze raz tyle ile sie placi za wynajecie pokoju...Tak to wyglada. karinella - no wlasnie, klotnie, jestem choleryczka ale pracuje nad soba bo wiem ,ze przy dzidzi czasami moze byc ciezko i moge ze zmeczenia sie denerwowac a nie moge na to pozwolic....a co dopiero jak bedzie jeszcze ktos inny pod naszym dachem?Problem jest w tym ,ze ja nie pracuje i nie pracowalam tutaj... Przykro mi ,ze moze sie okazac ta cholestaza...nie wiem co sie w takim wypadku robi, i jak oni to lecza ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze wszystko i bede trzymala kciuki :) Vika25- wiec widze, ze nie jestem sama z problemem...wiesz, jak to sa znajomi to tez inaczej ,chociaz nie wiadomo czy nie gorzej z tego co zdazylam tu zauwazyc przyjaznie tez potrafia sie tu zakonczyc i w to nie mily sposob ale mam nadzieje,ze twoi sa wyrozumiali. Ja nawet nie wiem jakie tu jest prawo i jak sie czegos dowiedziec wiecej na temat tego co mi tu przysluguje...a juz na temat starania sie o mieszkanie niec nie wiem... Moze macie wiecej jakis wspazowek, gdzie moge sie dowiedziec co mi przysluguje, np benefity za mieszkanie, zailki jakies...gdzie mozna sie o to starac w jakis sposb? Bede wdzieczna:) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Internet mi padł na jeden dzień,więc nadrabiam zaległości. Dzięki Dot 76 za słowa otuchy. Ja już taka jestem ,że się za cały świat martwię i za siebie podwójnie.Zawsze widzę wszystko czarno, chyba że prawdopodobieństwo czegoś dobrego jest 1, to się nie martwię, ale takie sytuacje prawie się nie zdarzają. Brak jakiejś stabilizacji i asekuracji dobija mnie tutaj w Anglii.No i brak profesjonalizmu. Byłam u tego gina wczoraj.Nie nakłamałam wystarczająco, bo stwierdził,że to ostatnia wizyta, następna w maju(41 tc).Bardzo chcę rodzić w wodzie, ale oni nie mogą mi dać zabezpieczenia,że będę, więc po co położna kazała mi pisać plan porodu?Najpierw muszą być na zmianie wykwalifikowane midwify do porodu w wodzie, potem wanna musi być wolna (mają tylko jedną), no i chyba coś wspomnieli o personelu sprzątającym pokój do porodów w wodzie.Paranoja.Ale gdzie się nie obejrzysz to MASZ TYLE MOżLIWOśCI, po co jak nie możesz wybrać? Poryczałam się po tej wizycie.Praktycznie odesłali mnie z kwitkiem a z problemami wysłali do midwife, która przedwczoraj wysłała mnie do nich.Czułam się jak Asterix i Obelix zmagający się z administracją rzymską (jeśli ktoś nie oglądał tej baki - oni chodzili po budynku administracji od okienka do okienka prosząc o dziwne formularze na coś, aby załatwić coś innego, a potem okazało się,że ten pierwszy formularz nie istnieje) Dosyć marudzenia, próbuję być \"motylkiem\" i mieć wszystko w d..ie - był kiedyś taki na necie.Bylebym była zdrowa.Na zdrowie nie mogę narzekać, tylko zmęczona jestem niemiłosiernie, nie ważna czy coś robię czy nie i wszystko mnie swędzi, ale \"lekarz\" powiedział, żebym sobie kupiła E45 i że to normalne i \"don\'t worry\"...? Boję się tylko,że za te moje nerwy dzidzia zapłaci swoim zdrówkiem. A jeszcze jedno, czy Wam też tak liczyli te tygodnie byle jak i każdy inaczej? I zmieniam się w tabelce wg MOICH OBLICZEŃ: Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie Gratulacje dla Czarnej, dzielnego męża i córuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Maddalen 83 Moim zdaniem mieszkanie z kimś i z nowonarodzonym dzieciątkiem to nic dobrego.Mieszkałam już z wieloma osobami, różnymi, ale bez dzieci , i tak były problemy o naczynia, cisze nocną, używanie łazienki no i SPRZąTANIE, szczególnie kuchni i łazienki.W naszym (moim i mojego męża przypadku) wiele przyjaźni się pourywało przez mieszkanie razem. Najpierw mieszkaliśmy w domu z 6-cioma pokojami.W jednym z pokoi mieszkał mój brat z narzeczoną a reszta to obcy ludzie, młodzi kawalerzy.Były narkotyki, alkohol, dziewczynki na noc i oczywiście odgłosy różne.PO sprzątaniu nie było mowy, więc jak chciałam się wykąpać to Domestos na wannę i szorowanie przed i po.Potem były plany,że by z bratem i jego narzeczoną coś wynająć, ale ja się uparłam,że nie.Oni się obrazili.Trudno.Wynajęliśmy one-bedroom flat (350 f/m-c), za pokój płaciliśmy 320f.Oczywiście do tego dochodzą opłaty + coucil tax.A potem wzęliśmy dom z dwoma pokojami.Było cudownie.Koszty trochę większe (500f/m-c).Tylko,że to było w Rugby, koło Coventry, gdzie mieszkamy. Teraz ceny są trochę wyższe.A my teraz kupiliśmy dom i płacimy sobie.Rata domu niewiele różni się od cen domów do wynajęcia, tylko mamy kilka dodatkowych ubezpieczeń, w razie gdyby coś, które podwyższają tę kwotę, ale na własne życzenie. Ja jestem dość dominującą osobą i kuchnię lubię mieć dla siebie, wtedy też z garnkami nie ma problemu. Choć czasami bywało trochę smutno samemu, jak mąż spędzał w pracy całe dnie ( po 16h/ dobę). Lecz z dzieckiem raczej nie będziesz narzekać na nudę. Nie chcę Cię straszyć, to jest moja historia.No i zawsze można to zrobić bardzo rozważnie i wszystko zaplanować.WIĘC jeśli osoby dobierzecie starannie, one zgodzą się na dziecko małe (tylko inna para z małym dzieckiem może pójść na taki układ) i ustalicie konkretne zasady współżycia (sprzątanie, goście raz na jakiś czas, zero imprez, itp.i będziecie wszyscy ich przestrzegać, to może jakoś pożycie przez jakiś czas.Zastanówcie się ze swoim partnerem, jakie macie szanse na znalezienie kogoś kto zaakceptuje takie warunki - tylko para podobna do Was, z noworodkiem. Wiem,że to trudne finansowo, szczególnie w Londynie. Ale chyba dzidzia, żeby się dobrze rozwijać musi mieć spokój i rodzice muszą być spokojni. Ale się ostatnio rozpisuję... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja: Chyba wycięłam Vikę z tabelki, bo skopiowałam przedostatnią, więc poprawiam Szczęśliwe brzuchatki: NICK.............TERMIN.......TYDZIEN.....MIASTO.......P LEC. ..... IMIE anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....39.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......34....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......33... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan oleczka0629......07.02.......28....Leicester.....coreczk a...Liliana agnes23............09.02......29.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...27...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...16.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...15.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....24....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Vika25..........4/02..........29........Peterborouhg.... .syn......Kacper Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 - Dzieki wielkie, za rady, naprawde cenie je sobie od kazdej z Was. I znowu sie wszystko potwierdza, i mysle , ze zadna nic innego nie napisze, bo wiadomo,ze lepiej jest samemu mieszkac gdziekolowiek by to nie bylo prawda? Ja nie wiem jak mam rozmawiac z tym swoim mezczyzna, nie wiem czemu on nie za bardzo chce zaczynac a juz nie wspomne o konczeniu tematu.A jak siedzimy razem przy kompie i ogladamy mieszkania to patrzy tez na wieksze czyli z pokojami do wynajecia.Zaskoczona jestem bo jak juz pisalam rozmawialismy o czym innym. On naprawde sie liczy z moim zdaniem ale wiem ,ze moze byc ciezko finansowo i on najbardziej bierze to wszystko pod uwage i wcale sie mu nie dziwie, chce nam zapewnic wszystko bo widze, ze naprade robi co moze...Tylko dziwi mnie takie jego zachowanie.Zobaczymy...myslelismy tez zeby wziac dom ale tylko zeby go wynajmowac ale w nim nie mieszkac, wiadomo,ze sie zarabia na takim domku, a sobie wziac wlasnie jakis flat lub one bedroom....myslicie ,ze to niezly pomysl?Jakas czesc pieniazkow moze by sie zwracala za nasze mieszkanko z tego wynajetego domu? Piszcie dziewczynki i doradzajcie jak tylko mozecie:) Co do dzisiajeszej wizyty w GP to naprawde nie bylo tak strasznie, babka wypytala sie o szczegoly tak jak w polsce ginekolog, zmierzyla cisnienie, wypisala formularze, spytala sie w ktorym chce byc w szpitalu, a ze mamy juz nawet sprawdzony szpital to powiedzielismy ktory chcemy.Powiedziala, ze wysle papiery i mam czekac na zaproszenie na badania, bede miala scan robiony i napewno ogolne badania. Najbardziej sie ciesze, ze moglismy posluchac serduszka naszej coreczki, bije rowno i glosno:) Zawsze przy takich momentach to chce mi sie plakac ze szczescia:) Ciesze sie ,ze dobrze ten dzien sie konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :)) Mam jeszcze jedno pytanko: czym smarujecie ustka waszym maluszkom ,chodzi mi o ten bialy nalot. Z gory dziekuje za odpowiedzi.🌻 BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela- ta sol to juz gotowy roztwor. Wkrapiasz 1 lub 2 kropelki do kazdej dziurki. A ten bialy nalot to prawdopodobnie plesniawka- ja mam prearat na to z Polski Apthin- chyba tak sie pisze. Tutaj nie wiem czy jest cos takiego- musisz zapytac w aptece albo niech ktos z rodzny ci wysle to za 3-4 dni bedziesz miala. Monika2- oni tutaj licza termin wg usg i wg miesiaczki. Karinella- wypij sobie wapno, powinno troche pomoc na to swedzenie. 🌼Pozdrawiam wszystkie brzuchatki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny, że wątek mieszkaniowy stał się głównym. Ech... Pewno, że z maluszkiem najlepiej byłoby mieszkać samemu. A z resztą każda para, każde małżeństwo powinno mieszkać osobno, by mieć wreszcie swoją przestrzeń. No właśnie... powinno. Rzeczywistość niestety wygląda inaczej. U nas także. Maciek szuka pokoju. Już się prawie okazało, że będzie ok. Główny najemca z żoną, ona w siódmym miesiącu ciąży - jak dla nas idealna para. Tylko okazało się, że oprócz ich pokoju i naszego, są jeszcze dwa pojedyńcze. A na te wszystkie osoby jedna kuchnia i łazienka, czyli dla mnie - jedna lodówka i pralka. Szuka dalej. Ma jeszcze 17 dni. Niby czas jest ale z każdym dniem go jednak ubywa. No nic, trzeba mi być dobrej myśli. :) Ależ się dziś nawalczyłam z komputerem. Nie chciał mi skurczybyk nagrywać. Mam jednak efekt godzien pochwalenia: na 6.płytach CD nadgrałam mnóstwo albumów w wersji mp3. :) Coś mi się chyba dziś szybko nie zaśnie. Książka? - Dobra rzecz ;) Dobrej nocy kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik- ja nie spie!! drapie sie na okraglo-ciezko z tym spac Maddalen z tym podnajmowaniem chatki innym ludziom wiaze sie ryzyko,szczegolnie jak nie mieszkasz, musisz miec kogos zaufanego wsrod mieszkancow.czasami jest tak ze nie ma wszystkich lokatorow a Ty i tak musisz placic rachunki i czynsz. czasami ktos nie placi. mozna trafic tak ze zarobicie kilka stowek na czysto miesiecznie, a moze byc tak ze stracicie lub w najlepszym wypadku wyjdziecie na zero. jak sie mieszka w takim domu to jeszcze mozna przypilnowac czy nikt nic nie niszczy (bo to Wam z depozytu odciagna). a jak sie nie mieszka to juz ruletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×