Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość lida142
Dziękuje kachane za porady w sprawie laktacji i karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazda z nas miala na poczatku zmasakrowane cycki. taki juz na szlos :D:D:D. kup sobie krem do sutkow, jakikolwiek. ja uzywalam aventa ale ostatnio slyszalam wiele pochlebnych recenzji innego kremu, kupisz go w mothercare i a firma nazywa sie chyba lansinoh czy jakos tak. w kazdym razie jest w fioletowej tubie :). a tak wogole to w mothercare jest teraz wyprzedaz :):):) bylam wczoraj w Stevenage i maja tam mnostwo slicznych jeszcze nie przebranych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki, ja sie na wszelki wypadek z Wami zegnam na okres urlopu. lece sie pakowac bo jeszcze nic nie zrobilam :(. na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale dziś pustki, to znaczy,że wszystkie mamy ładną pogodę lub co niektóre się właśnie rozpakowują. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
dziekuje wam wszystkim za zyczonka! dopiero od wczoraj wieczora jestem z malutkim w domku i nadal nie moge dojsc do siebie! porod moj to byl istny koszmar!!!!! moj maz mnie zmnienil w tabelce i teraz pisze bardzo dlugie sprawozdanie w wordzie dla was ale mu jeszcze zejdzie tego pisania. Powiem tyle ze nigdy w zyciu nie dam sie juz nabrac na natutralny porod, moze mialam pecha ale mowia ze szpital w camebridge to jeden z lepszych, skoro tak to nie chce wiedziec jak jest w innych!! swinie i tyle dali mi sie na zywca meczyc ponad dwie doby a i tak wiedzieli ze sama nie urodze bo maly zle lezal, wyjmowali mi go ta ssawka i tak pokiereszowali glowe ze plakac sie chce , mial pepowine wokol szyi, nieoddychal i byl na intensywnej...anyway horror! moj maz opisze w szczegolach a ja ide dochodzic psychicznie i fizycznie do siebie. Maly jest piekny i lepiej sie juz czuje fotka jest na moim facebooku a moj profil to monika dziar http://www.facebook.com/profile.php?id=654785518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika.stansted przykra sprawa z Twoim porodem ale najważniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo. Czyli mialas 2 doby aktywnego porodu...wymeczyli Was. Naprawde przykre. A jak byl ulożony ze bylo tak ciężko? Czekam na szerszy opis, lepiej wiedziec co może nas tutaj spotkac.Wiem ze oni to naturalnie wszystko chcą tutaj a najczęściej to jest nieodlaczne z koszmarnym doświadczeniem A Oskar rzeczywiscie jest piekny i wogule nie widac ze tyle juz wycierpial. Dziewuchy gdzieście sie wszystkie podziały? Wyjechałyście razem z Mamą Eli czy co? No odzywac mi sie tutaj troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! dolecialam wczoraj szczesliwie, ale nietaktem bylo by sleczenie przed kompem. nie moge sie najesc polskiego jedzenia, caly czas ciagam cos z lodowki az moj maz sie ze mnie smieje. Ela tak samo wcina az jej sie uszy trzesa :). monika.stansted ja bym sie chyba zadarla tam na nich wszystkich, ciesze sie ze moj porod byl \"tylko \" kilkunastogodzinny. Ela tez byla wyciagana proznociagiem ale bardzo umiejetnie i po uzyciu tego narzedzia nie bylo sladu juz nastepnego dnia rano. jedyne znaki proznociagu to moje szwy, ktore tez byly swietnie zalozone i kontrolowane przez HV przy wizytach. podejzewam ze tez masz szwy :( . jesli beda Cie mocno bolec wyslij meza do bootsa po arnike. jest to lek homeopatyczny w postaci malenkich drazetek w niebieskim opakowaniu z napisem \"arnica\". stosuj dokladnie z instrukcja a szybciutko sie zablizni. do tego oczywiscie dolacz niesmiertelny paracetamol. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, jeszcze raz gratuluje pieknego syna! po przeczytaniu twojej wypowiedzi jeszcze bardziej sie ciesze, ze jestescie cali i zdrowi w domu, trzymam kciuki, zeby wszystko sie pieknie zagoilo - i fizycznie, i psychicznie. jestem troszke wstrzasnieta... moze poczekam na dokladniejsza relacje, a tymczasem pozdrawiam cala rodzinke i wszystkich na forum! mamo eli - jak znioslas lot? bylo ok? zycze smacznego i nie moge sie doczekac - za tydzien jade i tez mam plany lodowkowe... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą \'koncertową\' Mój synek właśnie daje koncercik, jak co wieczór.Chyba przechodzę kryzys\' kolkowego rodzica\'.On płacze a ja nie wiem jak mu pomóc, co nie zrobię to jest jeszcze gorzej.Teraz kolej na pół-godzinną sesję mojego męża, więc piszę [tak się zmieniamy].Czarek czasami przysypia na kilka minut i znów budzi się z płaczem.Około godziny 22:30 jest już po wszystkim.Przyszły tydzień to koszmar - mój mąż ma popołudniową zmianę - a ja sama z płaczącym Cezarym i bardzo wysokim ciśnieniem :(. Maja2008: Czarek też się tak pręży na kupkę, ale regularności w tym nie ma.Czasami potrafi tak cały dzień i dopiero późnym popołudniem mu się udaje.W nocy raczej śpi :) [jest zmęczony wieczornym \'rytuałem\']. monika_stansted - bardzo mi przykro, że poród miałaś koszmarny.Mam nadzieję,że szybko zapomnisz i będziesz się cieszyć syneczkiem.Zobaczysz, bezzębny uśmiech niemowlaka wynagradza wszystko - to Ci mówi \'kolkowy rodzic\'. Dbaj o siebie i Oscarka. Dziewczyny, proszę bez szczegółów lodówkowych, bo i tak mi ślinka cieknie.Jestem dodatkowo na diecie beznabiałowej (piję ohydne mleko sojowe).Zauważyłam u Cezarego krostki na buzi podobne do krostek synka znajomej, który ma skazę białkową.Health Visitor powiedziała, że to jest very unlikely,żeby powodem tych krostek był nabiał.Mimo wszystko odstawiłam produkty mleczne na tydzień i krostki zniknęły. Teraz sprawdzam, czy to tylko mleko go uczula, czy jogurty i sery też. Wprowadzam jeden produkt i obserwuję - dziś zjadłam jogurt. A Wy mi tu o polskich przysmakach ;) Mam też pytanie: dwa tyg po porodzie dostałam wysypki na ramionach (drobne krosteczki, trochę swędzą).Myślałam,że to samo przejdzie.Może któraś też tak ma/miała i wie jak się tego pozbyć.Wygląda to bardzo nieestetycznie i nie mogę nosić koszulek bez rękawków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale cisza przez weekend!! ja sie wybawilam na weselu, bylo super i wytrzymalam prawie do konca :) poprawiny rownierz :) czuje sie swietnie na porod sie nie zapowiada ale to chyba dobrze bo czekam na wozeczek. monika.stansted--- niestety tak bywa i czy tutaj czy w polsce mogloby byc tak samo. Najwazniejsze ze jestescie cali i zdrowi. Bardzo przykra sprawa ale bedzie tylko lepiej przy nastepnym :) mamo Eli zycze Ci super wakacji i wypoczywaj duzo :) przywiez nam z polski troche tego pieknego lata :) borowka spisz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, jedna wczasy, druga weseliska, a ja zkupami sie pocieszam - jakos trzeba nie?i wczoraj zakupilam 3 pary butow - nic innego przymierzyć jakos nie moglam ;) przeceny zaczęly sie w dobrym czasie :D Nie spie, nie spię.Malą rozregulowalam jesli chodzi o spanie i przez to tez jestem rozregulowana :D . Milalam nadzieje ze nie bedzie potrzebowala dziennej drzemki i przez to rano bede mogla pospac dlużej...niby rano moge ale nocką to mam obowiazkowo 3-4 godz bez snu -albo przez zuzke albo zasnąc nie moge. Milego dnia dziewuchy, pogoda niezla sie zapowiada. A w Polsce podobno gorąco...eeech...pomarzyć...mama Eli w dobrym czasie trafila z urlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cosatto.com/products.asp?pid=108&catid=1&subcatid=107 JUZ MAM WOZECZEK, wlasnie skonczylam go rozkladac :) jest super. Macie link wyzej. ale goraco!!!! jutro ma byc 28 stopni-- az wierzyc sie nie chce. Droga boroweczko na pocieszenie powiem ze ja tez mam problemy z zasypianiem i przez ostatnie 2 dni spalam moze 10 godzin. Cos mi sie wydaje ze to ma zwiazek z nadchodzacym porodem. Nawet melisa mi nie pomaga i cieple mleko tez nie :( od dzisiaj nie gotuje obiadow :) zbieram sily na porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze narzekam na brytyjską służbe zdrowia, ale nie chwale polskiej ponad inne.Ale nie są to puste narzekania wyssane z palca - mieszkam tutaj jakis czas i zdą zylam doświadczyc na wlasnej skórze ze nie jest dobrze.Ale minusy są wszedzie.Na przyklad jeden wspólny:tutaj jak i w Polsce za malo pieniedzy jest przeznaczanych i przez to pacjent cierpi. Ale porownajmy stopien wykształcenia polskiego lekarza i tego w WB, i nikt mi nie powie ze tutaj jest lepiej.A jakie moga byc konsekwencje błednej diagnozy niedouczonego lekarza?? A poza tym natura wszystkiego nie załatwi i częściej trzeba jej pomóc niż tutaj lekarze uważają. Kto w Polsce kazalby rodzacej meczyc sie 30 godzin po czym stwierdzilby ze dziecko jest zle ulożone?? co jak co ale takich historii slyszalam wiele ale nigdy nie mialy one miejsca w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do tych\" miałabys jakis artykuł o tym jak tutaj wygląda rejestracja błedow medycznych, czy procedur opieki okołoporodowej? Nie znam nikogo kto bylby na drodze sadowej ze słuzbą zdrowia i ciekawi mnie to A druga sprawa to ciekawa jestem co bardziej przyczynia sie do umieralności noworodkow w Polsce - czy niestosowanie sie do standardów czy podtrzymywanie zagrozonej wczesnej ciąży ponad wszystko przez lekarzy chcą cych zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczor! lot przezylam jak widac, powiem nawet ze stwierdzilismy zgodnie z mezem iz byl to jeden z lepszych lotow :) tylko przy ladowaniu troche potrzeslo, ale ogolnie bylo ok. maly kopal tak mocno ze az mi skora bolala, pewnie byla to reakcja na stres. za to Ela przespala pol lotu wiec rownowaga zostala zachowana :) juz nie moge patrzec na jedzenie, a rozstepow dostane z obzarstwa a nie od ciazy hahaha! dzis zaczelam wizyty u dentysty, a jutro dodatkowo mam wizyte w klinice ginekologicznej, zeby sprawdzic czy wszystko gra i napstrykac malemu fajnych fotek :) jesli chodzi o sluzbe zdrowia i rodzenie w Polsce juz zdazylam sie nasluchac dzis na fotelu dentystycznym opowiadan swojej pani stomatolog. opowiadala mi jak rodzila ostatnio jedna z jej pacjentek i pepowine malca zawiazano jakims sznurkiem zamiast zacisnac szczypcami (klamra). ponoc skonczylo sie to powazna infekcja. ponoc 30 godzinne porody w Polsce tez nie sa juz niestety odstepstwem od normy :( juz sama nie wiem co o tym sadzic... mam nadzieje ze rozpakuje sie w swoim szpitalu w tempie Felicity001 :D:D:D aha! jesli chodzi o list od poloznej, to na lotnisku nikt mnie o ciaze nie pytal, ale sama wspomnialam o tym przy check-in. pani zerknela w list, wstukala w komputer adnotacje i tyle :) odezwe sie jutro, Aneta Ty to masz zdrowie dziewczyno! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pusto tu coś ostatnio.... Więc coś dodam....na temat brytyjskiej służby zdrowia. Uczęszczam ostatnio na spotkania matek z małymi dziećmi (po polsku). Gościem na ostatnim spotkaniu była pani (Polka) przeprowadzając badania na temat opinii kobiet (nie Bryrtyjek) o opiece zdrowotnej w czasie ciąży i po.Będzie to seria spotkań, na których mamy lub przyszłe mamy mogą się wypowiedzieć na temat służby zdrowia w UK.Wydaje mi się (nie jestem pewna),że fundusze na ten projekt pochodzą z NHS o organizacja, dla której pracuje ta pani prowadzi m.in. zajęcia szkoły rodzenia. Moje dziecko zasnęło w końcu.więc i na mnie pora.Dobranoc wszystkim czytającym ( bo nikt nie pisze). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
hej wszystkim! relacja prawie gotowa wiec niedlugo tu ja wkleje, a tymczasem pytam sie ile taki maly moze jesc??!! moj ciagle glodny! karmie non stop z domu wyjsc sie nie da, ale za to w nocy tylko albo az 4 razy karmie co 2 godz. to normalne?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! tak dzis jest pieknie ze spac sie nie chce :) chetnie bym poplewila w ogrodku ale nie bede przesadzac :) w koncu termin mam na piatek :) wczoraj troszke poszalalam w moim warzywnym ogrodku ide zbierac dzis marchewke na rosolek--corka mnie poprosila wiec nie moge odmowic. Mialam taka straszna handre wieczorem ze plakac mi sie chcialo ale dzis na szczescie jak narazie jest ok. mamo Eli sama w to nie wierze ze mam tak duzo sily :) HALO DZIEWCZYNY POBUDKA!!!!! cos cisza ogromna na topiku, ahhhh to lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta masz marchwke w ogrodku ?super!to mi sie podoba aha no i dzien dobry wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Rokita1988........02.07.2008....39...Bedford......?...Am elia/Jacek Aneta_s.............04.07.2008...39...Slough.........cor ka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....38...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...37...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...34...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....30.....Londyn.........c órcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......27....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....26.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....21......Londyn....corc ia.............? Katelka25.........06.12.2008r....16....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello troszke mnei nie bylo, soreczki :) widze ze tu niektore to na wakacje i wogole sobie przed porodem wyjezdzaja, ja tez tak chce!!!!!!!! a mi sie chyba jakos brzuch obnizyl. tak jakos mi sie wydaje. a wogole to mialam zapalenie pecherza i antybiotyki bralam i wogole jak bylam w spzitalu to normalnie mnie tez dowcipnie zbadali!!!!!!! gdzie normalnie tego nier obia. co do porodow, uwazam ze wszedzie zdaza sie ze raz jest lepiej raz gorzej, to jest przypadek, przeciez, niektorym kobietkom jest gorzej rodzic niektorym latwiej, i rozne sa przypadki. opika, wszystko zalezy tez gdzie sie mieszka i wgoole jacy ludzie i lekarze, to jest loteria, wp olsce tez mozna trafic na jakiegos partacza, wszedzie tak samo. a moj maly jakis malo ruchliwy dizsiaj, moze przez pogode, bo mi caly dizen duszno :( wczoraj w pracy bylam ale nogi mi tak spuchly jak balonu i po nocy nic a nic nie zeszlo wiec dzis nie poszlam, i jutro tez nie ide a od czwartku mam 9 dni urlopu a potem prosto na macierzynski. ufffff, w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati2000
Napiszcie prosze co muszę zrobić, aby otrzymać kase na start dla dzidzi(zaraz po porodzie)w Anglii.W tej chwili jest to kwota ok.500 funtów.Wiem jedynie, ze musze udać się do Job Centre...O co spytać, co powiedzieć???Jakie dokumenty złożyć???Pomóżcie.Jestem w 35 tyg. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati2000
Otworzyło się:)Dzięki.Muszę to wydrukować, wypełnic i zanieść do nich??To wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj te instrukcje na poczatku czy pobierasz jakis z tych benefitow wymienionych, czy cos. a to nie wiem czy dopiero po urodzenuiu sie nie zanosi. a tez zalezy od zarobkow. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati2000
Dzięki serdeczne!Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
Szczęśliwe Brzuchatki: Rokita1988........02.07.2008....39...Bedford......?...Am elia/Jacek Aneta_s.............04.07.2008...39...Slough.........cor ka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....38...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...37...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...34...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....32.....Londyn.........córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......27....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....26.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....21......Londyn....corc ia.............? Katelka25.........06.12.2008r....16....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×