Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

rokita przypomnij mi co z twoimi szwami nie tak. Czy chodzi o to ze zle cie zszyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcio
Witajcie dziewczyny,czytam wasz topik od jakiegos czasu,dluuuugo juz piszeci,ale mam nadzieje,ze i mnie wysluchacie i podniesiecie na duchu:) Jestem w anglii od roku mam 2synkow,a 2ciaze poronilam,obecnie jestem w ciazy...cieszyla bym sie,ale zapewne bedzie to ciaza zagrozona,a tu nie podtrzymuja,narazie nic nikomu nie mowie bo nie wiem co bedzie,u lekarza jeszcze nie bylam...czy ktoras z was mieszka w Hrabstwie Leicestershire,prosze napiszcie mi tu cos o szpitalu,ja mieszkam 30 minut od leicester slyszalam ze szpital jest tam swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcio
Widze,ze chyba nie macie czasu,albo kozystacie z ladnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chrupcio, to prawda korzystam z ladnej pogody... robie pranie :D:D:D. chyba żadna z nas nie mieszka w tamtych okolicach,ale jest sporo dziewczyn ktore nas czytaja choc nic nie pisza wiec moze ktos sie odezwie przy okazji :) to nie prawda ze nie podtrzymuja, choc podchodza do tego problemu zbyt luzno. zglaszajc sie do lekarza (jak najszybciej!!!) wytlumacz o co chodzi. wiem z doswiadczenia, ze opieka nad ciezarna \"z przeszloscia\" jest duzo bardziej skrupulatna, przynajmniej u mnie w miasteczku. im szybciej sie zglosisz tym lepiej. nie musisz mowic nic znajomym, ale lekarz i polozna powinni byc dobrze poinformowani od samego poczatku. nie poddawaj sie tak latwo, glowa do gory! :D a tak poza tym to czesc wszystkim smiertelnie zajetym forumowiczkom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze sie pochwalic ze dostalam dzis poczta swoj certyfikat z Brytyjskiego Czerwonego Krzyza. przez nastepne 3 lata jestem wykwalifikowanym "Emergency Life Support" :) . mam nadzieje ze nie bede musiala wyprobowywac swoich umiejetnosci na wlasnych dzieciach :D:D:D ( choc szczerze mowiac dlatego wlasnie zrobilamten kurs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcio
To podnioslas mnie na duchu mamo Eli,dziekuje ci bardzo!Poczekam teraz na kogos z moich okolic moze mi cos powie na temat lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia...8
No to gratulacje mamo eli. Ja w Polsce tez uczylam w szkole, pokonczylam kierunkow jak wariatka a tutaj niestety moj jezyk nie jest na tyle dobry by moc robic to co sie chce. U nas tez dzis piekna pogoda, zaraz szykujemy sie na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcio
Bardzo sie martwie,nie potrafie cieszyc sie ta ciaza.Narazie nie mam plamien tylko boli mnie dosyc mocno brzuch,nie dzwigam bo jak cos ciezszego podnosze to mam skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrupcio - mieszkałam w Leicester przez 2 lata, teraz mieszkam w Nuneaton ale Leiester odwiedzamy ;) w Leicester też rodziłam :) jak chcesz to chętnie odpowiem na Twoje pytania :) jak klikniesz na mój czarny nic to znajdziesz maila - mżesz pisać jak coś Pozdrowienia dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcio
Chcem wiedziec wszystko co mozliwe,napisze jutro na meila,bo dzisiaj nie wiem czy zdaze,bo maz zaraz wroci i pewnie zajmie komputer,ja jestem raczej rano,takze jak nie dzisiaj to jutro z rana na meila:)dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam w takim razie :) generalnie to ja okupuję komputer z małymi przerwami ;) :P ale odpiszę pewnie jak córcia będzie spała bo na pisanie mam tylko wtedy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC LASKI, zgadnijcie co! w poniedzialek ide jednak na ta cesarke nieszczesna i nareszcie zobacze tego mojego brzusznego pasozyta! bylam dzis u poloznej i powiedziala ze jak chce sie pomeczyc to ok ale dzidek jest w takiej pozycji ze bedzie trudno wiec w poniedzialek rano ide, godzinka i po strachu :) tylko pozniej lekki hardcore ale wszystko do wytrzymania :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melunka 12
hej dziewczyny ,ja tez mieszkam w uk lanuje dzieciatka. mam pytanie o tokoplazme ? NA CZYM ONO POLEGA I CO DAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOKOPLAZME? PIERWSZE SLYSZE, CHYBA CHODZI O TOKSOPLAZMOZE? TO CHOROBA KTOREJ MOZNA SIE NABAWIC POPRZEZ KONTAKT Z ODCHODAMI KOCIMI.NAJLEPIEJ WPISZ W GOOGLE I POCZYTAJ, NAPEWNO ZNAJDZIESZ JAKIES INFO.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! arvena moj R byl ze mna 10 dni i mysle ze tyle wystarczy na poczatku zeby dojsc do siebie. Bardzo mi pomagal wszystko za mnie robil i obiadki mi gotowal :) wdaje mi sie ze naprawde mam malo mleka wszyskiego probowalam i nic dalej w nocy leci jak z cebra a w dzien pusto--tak mi sie wydaje bo mala je co godzine lece bo sie obudzila... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
Witam was wszytstkie. tak podczytuje caly czas co piszecie i jakos nie mam natchnienia zeby cos napisac. jest trasznie duszno i spac mi sie okropnie chce. w pozycji siedzacej tez dlugo nie moge wysiedziec bo kregoslup mnie boli. oj duszno jest okropnie, moze by jakis deszczy w nocy na lepsze spanie. no wiec jutro sie wyprowadzamy od tych wariatow, az jestem ciekawa jak to bedzie. we wtorek byla klotnia bo nie zaplacilismy za ten tydzien , tylko kazalismy wziasc z depozytu. Ale im to nie pasowalo i kazali nam zaplacic,powiedzieli ze jezeli nie zaplacimy to nam nie oddadza reszte depozytu czyli 140f. a moj mezulek powiedzial ze jak nie oddadza to zglosi ich do biura podatkowego ze nielegalnie wynajmuja, i chyba to pomoglo bo sie przestraszyly. zobaczymy jak to bedzie. we wtorek pomalowalam sama pokuj, bo moj Piotrek pracowal do 20 i nie bylo by pozniej juz czasu a w nocy mi sie nie chcialo koczowac i patrzec jak on maluje. do dzis mam zakwasy ale mam nadzieje ze przejdzie. wczorja bylam u poloznej , dzidzia jest juz ulozona w dol, tylko cos z moczem mialam nie tak, kazala mi pic wiecej wody niegazowanej i soku cranberry. nie zrozumialam jej co tak dokladnie jest nie tak z moim moczem. a jak u was dziewczynki leci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
lollibelly.............25.07.2008...40..Northampton..... ...Lennox/Max? nowa08............03.08.2008...23.....Londyn....córcia.. ...Zuzanna agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvena4-Gosia....08.08.2008...38...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22.........18.08.2008....36.....Londyn.....córcia ....Nikola asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......32....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....30.....WGC........???.........? ?? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....24......Wood Green.......corcia......? mala79.............14.11.2008.....23......Londyn....corc ia.............? Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r....17....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.............07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford...corka...Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g....slough.....Jessica Julia...8............19.07.2008...4140g...Telford....... .Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
musialam sie w tabeli uszczuplic o 10 dni ,poniewaz moja polozna powiedziala zebym sie kierowala terminem z miesiaczki a nie ze scanu. wiec sama juz nie wiem na kiedy ta moja dzidzia bedzie hehe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po spacerku :). pieeeekna pogoda az zyc sie chce :) lollybelly, bedzie git :D:D:D , zobaczysz :) chrupcio ja na Twoim miejscu zarejestrowala sie szybciutko u GP. a tak wogole to pracujesz? bo jesli tak to moze warto by bylo pomyslec nad dluzszym urlopem :). ja tez mialam bole miesiaczkowe przez pierwszy trymestr, ale przyznam, ze skurcze pojawily sie dopiero w 18 tc (Braxton-Hicks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli jasne ze bedzie git.juz raz to przezylam wiec teraz tez powinnam :) a co do pogody to ja odpadam, dziekuje, dla mnie za cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
dziewczyny a zdecydowaly byscie sie na porod w wodzie? a powiedzcie mi co z lewatyw? czy robiłyscie sobie przed porodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamaj
no ja czasem czytam was fajna lektura ale pisac mi sie nie chce szkoda zreszta ze nie ma ciezarnych z yorkshire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, a moze nie:) ciezko powiedziec bo nie mam porownania.pierwsza byla w 3 dobie porodu-masakra.pamietam ze bylo okropnie, ani sie ruszyc, ani podniesc dzidzi, ani nie daj Boze zakaszlec! bylo ciezko i teraz bardzo sie wzbranialam ze chce naturalnie ale moze jednak tak bedzie lepiej.dziecko ponad 4 kilo no i ryzyko ze blizna po tamtej cesarce sie rozejdzie przy porodzie.ale tez sobie mysle ze moze troche dramatyzuje ze wtedy bylo tak okropnie-tak sie pocieszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia lewatywae chyba warto sobie zrobic w domu jak zaczna sie regularne skurcze.unikniesz podwojnego stresu 1.ze ktos obcy bedzie Ci w szpitalu rurke do tylka wciskal :/ 2.ze nie wytrzymasz podczas skurczow partych i bedzie smutna niespodzianka a to podobno naprawde czesto sie zdarza.polozne co prawda widzialy juz wszystko ale napewno bylabys skrepowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
ale tutaj słyszalam ze w szpitalu nie robia lewatywy a w aptece nie mozna kupic !! a moj GP to chyba mi nie przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze robia na zyczenie w szpitalu ale nie wiem sczerze bo nie mialam z tym doczynienia.ale to musi byc do zdobycia.zapytaj w kilku aptekach, na pewno Ci powiedza gdzie mozna dostac jak nie w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam lewatywę z Polski przywiezioną ale w dzień porodu od skurczy macicy miałam taką sraczkę że nie musiałam jej użyć :P ;) mam ją cały czas, leży i czeka aż może kiedyś przyjdzie na nią czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racja-podobno jak sie porod zaczyna to organizm sam sie pozbywa kupy.aaa a jak nie znajdziesz lewatywy to olejek rycynowy powinni miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×