Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dzieki za porady w sprawie wozka🌼 Kamila_black z kads znam to- usprawiedliwic corce wszystkie nieobecnosci hehe,a pozniej w liceum jak 18juz skonczylam,a bylam pierwsza w klasie:)to mozna bylo samemu usp.pisac faaaaajnie bylo! Oj wy bidulki z tymi zgagami! Oleniga oj to ty juz niedlugo chyba pobedziesz w tym dwupaku!!! MamoEli wspolczuje ci nocki... Ale cieplutko ja od 9tej do 12 na spacerku po miescie Adas po drodze zasnol i dalej spi w wozku:)Ale co mame polke spotkalam to kazde dziecko chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge sie farbowac tzn.wlosy,bo ja mam balejaz,a wlasciwie mialam hmmmmm i przydalo by sie odnowic,jak juz prawie 15tc to moge co nie???Ostatnio w maju robilam takze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka - pierwsze słyszę,że matka chrzestna nie może być w ciąży.Wiem natomiast,że się nigdy nie odmawia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów, moje zmieniły swoją strukturę: z prostych patyków na kręcone.Próbowałam sobie fajną fryzurę zrobić po porodzie (jedną z tych co już wcześniej miałam) i d..a zimna.Wyglądam jak czupiradło, bo każdy włos w inną stronę się odkręca.Teraz czekam aż odrosną i chyba trwałą zrobię, to będzie przynajmniej kontrolowany bałagan na głowie.Odrosty mam duże, ale w podobnym kolorze, bo ja tylko trochę kolor zmieniam z brązu na orzechowy.Więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wróciłam ze szpitala. niby wszystko ok ale od 2 tygodni nie zwiększył mi się brzuch. zmierzył mi lekarz brzuch (oczywiście centymetrem) i popatrzył w moją książkę ciąży i okazało się że 2 tygodnie temu miałam taką samą wielkość. i mi mówi że narazie mam się nie martwić ale mam iść za tydzień na spotkanie z położną i jak wtedy rozmiar będzie taki sam to będziemy się martwić. pocieszył mnie bardzo. i teraz nie wiem czy to normalne że przez 2 tygodnie nie urósł mi brzuch. a u was dziewczyny też tak było?? kamila_black wstałam tak raniutko bo musiałam do szpitala iść bo miałam wizytę a poza tym poszłam wcześnie wczoraj spać i nockę też miała super. także jestem wyspana i wypoczęta pierwszy raz od x czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofajnie zafarbuje sobie! Ja tez pierwsze slysze ze chrzesna nie moze byc w ciazy!Napewno sie nie odmawia!A ciezarna to na pogrzeb niewskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia1702 nie ma problemów z farbowaniem, możesz, tylko zawsze sprawdzaj czy nie masz uczulenia na dany preparat... Borówka ja nie wiem jak z tym zabobonem, ale ja nie słyszałam, zeby kobieta w ciąży nie mogła być chrzestną... Aniapud z tym mierzeniem to różnie, jak mierzy Cię jedna osoba cały czas to jest wiarygodne, a takie mierzenie centymetrem przez kogoś innego i to tylko dwa tygodnie po ostatnim mierzeniu ?...różnie bywa... nie powinnaś sie tym martwić... zmierzy Cię położna za tydzień to wtedy się okaże...a jak masz obawy to niech jeszcze ktoś Cię zmierzy (może mąż) a może sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam z koleżanka po drobne zakupy do ciasta bo zaraz mam ygościa na kawencje i normalnie trasa dla mnie jak maraton prawie. Stopy już czerwone i w górze. Okazało się, że mają w 2 małych sklepikach niedaleko mnie coraz więcej polskich produktów i mogłam dobrą KASIE do jabłecznika kupic Wóżek tez mam z porządną gondolą i jestem cała szczęśliwa, po siostry dziecku jeszcze, która też miała po koleżance, ale bardzo ładnie wygląda i na mało używany Aniapud może czas zacząc wcześniej kłaśc się spac i wcześniej wstawac :) odnośnie brzucha... to chyba nie pociesze cię jak powiem, że mi przez 3 tygodnie urósł prawie 5 cm w obwodzie. Ale własnie w obwodzie, bo nie wiem w sumie odkąd mierzyc sam brzuch, a położna mnie nie mierzyła. Wiec czekaj niech znów zbadają. Ale pamiętaj, że dzieci rózne mają rozmiary, wiec spokojnie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black myślisz, że już wcześniej nie próbowałam chodzić wcześniej spać. to była droga przez mękę bo małemu nie bardzo się spać chciało, a wczoraj to taki jakiś bardzo spokojniutki był i jak ja położyłam się spać to on też aż w szoku jestem. może mu się zmienia:) a z tym rozmiarem brzucha to zobaczę co się wydarzy za tydzień jak mi go zmierzy położna. jedyna zmiana jaką widzę to to że się obniżył i muszę bardziej spodnie pod brzuch spuszczać. dziwne mają te swoje metody badania brzucha;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mierzymy w celu sprawdzenia wzrostu macicy (wysokości macicy), od spojenia łonowego w górę do końca (czy jak kto woli) początku macicy, czyli tam gdzie jest ona wyczuwalna pod biustem... u mnie jest obecnie 38tydzień i 6dni ciąży i mam 39cm a w obwodzie nie radzę się mierzyć bo każda z nas różnie przybywa na wadze i to nam nic nie powie... :) (ja mam 115cm ;) ) ooo, a mój maluszek ma znowu czkawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i ten pomiar musi być zrobiony na leżąco, czyli podczas leżenia na płasko na plecach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja mam 33 tydzień i dwa dni i mam.. 120 cm :) Ale ja też sporo przytyłam i kuleczka jestem, wiec może to nie ma az takiego znaczenia, tyle że zostało mi prawie 7 tygodni więc ciekawe ile jeszcze urośnie............ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie mierz się tak... to o niczym nie mówi, bo czasem dziecko jest całkiem na zewnątrz a czasem zajmuje dość dużo naszej przestrzeni w środku brzucha, dlatego ciężarne mają tak różnej wielkości brzuszki...:), spradź sobie lepiej wysokość macicy, a tak w ogóle to bardzo dziwne, że położna Cię nie mierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz pytanie z innej beczki.Z kad wy bierzecie te niebieskie kwiatki i rozowe seduszka kolo swoich wypowiedzi.Ja tez chcem takie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko sie dzis wscieklo :( jestem bliska oledu. ide zaprowadze ja do niani i i przychodze spac. nr 2 nie lepsze :( teraz akurat ma (po raz setny dzisiaj) czkawke! oprocz tego oczywiscie mam skurcze i ledwo chodze, kuchnia zawalona garami, obiadu brak, checi do zrobienia obiadu - zadne... tiaaa stan blogoslawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama***Eli tylko spokojnie bo zaraz urodzisz wsród tego "bałaganu" , usiądź sobie, weź parę głębokich oddechów, zaprowadź niedobrotę do niani i połóż się, chociaż na pół godzinki, obiad nie zając nie ucieknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Oleniga!!z tym ze dalej mam problem bo tam widze tylko slowniczek emotikonek.Jak tego uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to np. jak chcesz kwiatka niebieskiego to: najpierw robisz nawis kwadratowy [ ... potem piszesz kwiatek ... a potem dajesz nawias kwadratowy zamykający ] ... no i tyle, tam jest wszystko pokazane przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to takie cos!widzisz jaka ciemnota ze mnie ja sie poprostu nastawilam ze bede musiala cos sciagnac.Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :) ... jak widzę nigdy nie korzystałaś z gadu-g adu albo innego programu do pisania przez internet... powodzenia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrzatko u niani :) i nie wiem co mam teraz robic... podejzewam ze jak sie poloze to nie zasne, bo jestem za bardzo zmeczona. sprzatac mi sie nie chce, prasowanie bleee, chyba siekne sobie herbatke i pozamulam sie przy kompie :) oleniga nie wiem czy Cie nie wyprzedze ;) mam skurcze, co prawda w nocy sa mocniejsze niz w dzien ale sa juz na tyle upierdliwe ze dzis mialam budzic meza. bola jak cholera i jak tak bede miala do wieczora to bede chyba dzwonic do szpitala.tylko ze sa rzadkie i nieregularne :( najgorsze ze na poniedzialek mam wizyte u fryzjera... kamila26 a jak tam z usg? wywalczylas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystalam z gg ale tam bylo prosto to co chcialam wkleic to wkleilam bo byly gdzies tam w dole pokazane obrazki jakies glówki,minki itp,ale z innych komunikatorow niestety nie.Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli jak wczoraj dzwonila do mnie polozna z informacja ze mnie umowila na konsultacje z lekarzem to zapytalam ja o ten scan a ona mi wyspiewala ta sama spiewke co tamta polozna ze tylko kobiety ktore maja problemy,wiec jej powiedzialam ze to ja jestem wlasnie taka kobieta ktora miala problemy i chcem aby mnie umowila.Powiedziala ze zadzwoni tam i na ten sam dzien w ktorym mam konsultacje z lekarzem sprobuje mnie zapisac.Poczekam i zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nóż sie w kieszeni otwiera jak sie slyszy takie rzeczy. na trzeci skan to sie zgodze, dopiero jak ma sie problemy, ale drugi jest najwazniejszym skanem w ciazy!!! wtedy to wlasnie robi sie pomiary dziecka i okresla czy wszystko jest jak nalezy, pierwszy skan jest tylko skanem datujacym. co za polityka ?! chyba jednak sprobuje sie polozyc bo mi sie oczy same zamykaja... tylko jak sie poloze, to pewnie mocniejsze skurcze mnie znow dopadna :O cholerny swiat ! teraz juz wiem ze to moje ostatnie dziecko, za stara jestem na takie "przyjemnosci" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe Brzuchatki: asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ..........? Oleniga............27.09.2008.....38...Cambridge.....chy ba Mikołaj?! mama Eli...........02.10.2008.....38.....WGC........???.......... ....? ?? Asanna.............11.11.2008.....29......Wood Green.......corcia......? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3...............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.......27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....32.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....32....St Albans..........?..............? kamila_black.....04.11.2008...32......Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....32......Londyn....corc ia.............? Krakersik81.......22.11.2008.....30....Menchester...córk a......Zuzia Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...29....Cheshunt.......??? ??.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008.....27....londyn.......... .corcia...........? Mi83...............24.03.2009.....13......Leicester.... .......?............? anecia1702.......19.03.2009.....14......Melton........ .....?.............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj mam nadzieje ze nie naburaczylam z tabelka jak zwykle :O jesli tak to prosze, niech mnie ktos poprawi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×