Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anecia tez mam pelno pajakow bo okna wiecznie pootwierane. poniewaz mamy juz jesien to wszystko do domu idzie. teraz najbardziej trzeba uwazac na gryzonie. warto bylo sie gimnastykowac, teraz siedze i ogladam swoje czysciutkie okienka :) akurat mam czas na kanapke i soczek i zaraz zabieram sie za okno w sypialni, u malej jeszcze musze poczekac bo niedawno zasnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski!! Wrocilam juz z basenu i zaczęłam robic sobie paznokcie, bo zaczęły odpadac :/ Moja Jagoda w Galreii, bo ona bez brzucha to chodzic może, a ma tylko pare dni na zakupy w England wiec sama polazła. Ja chciałabym już urodzic, tylko żeby wiedziec co tam siedzi w środku, heh, to zgadywanie staje się coraz bardziej.. overwhelming Pogoda cudna, a moje spacery to jak mała rundka i z powrotem :( Aniapud, ja zaczęłam dłużej spac bo wróciłam z Polski i moja mama otem wyjechała ode mnie, a ona jest ranny ptaszem i z nią nigdy nie dawało się dłużej spac. A tak, to jak mój luby wraca z pracy i mnie budzi, to ja i tak potem kładę się jeszcze z nim i dosypiam, a potem mam tyyle do czytania. Jak kumpela wyjedzie też będę bardziej na bieżąco, bo troche się będę nudzic wiec z wami będę częściej i jak oleniga.. będę jeśc i czekac :D ;P :D...i czekac jak te wszystkie z końca października będą rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, szkoda dnia, słonko tak pięknie świeci...:) Anecia na spacerek to nie pójdę bo ledwo człapię ale na ławeczce sobie posiedzę za domem :) :D Mamo***Eli jestem pełna podziwu dla Twojej energii, u nas mąż jakieś trzy tygodnie temu mył okna, wszystko sprzątaliśmy bo już szykowaliśmy się poważnie na maleństwo ale ono nie chce wyłazić :(... wszędzie mamy firanki więc nie widać tych okien, jedynie w kuchni nie ma no i tam trzeba umyć :) może w weekend ;) A pająki... jejku... co je pozmiatam to za jakis czas znowu są, to chyba normalne w Anglii :) Roxelka a to gdzie tak kolorowo jest w Anglii, napisz miejscowość do której się przeprowadziłaś...to może ja też się tam przeprowadzę :) a już napewno wyślę Kamilę26 :) :D idę upichcić jakąś rybcię na obiadek :)... a potem na ławeczkę :) :D do słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dosc tego dobrego na dzisiaj. jade zaraz po odkurzacz do prania wykladzin bo ponoc jutro tez ma byc tak ladnie :). szybko bedzie schlo :) a poki co ide odgrzac wczorajszy obiad swoim glodomorom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pochodziłam troszkę koło domu na słoneczku i zrobiłam obiadek :)... a teraz mam opuchnięte kostki i stopy :(... no i pachwinach znowu boli przy każdym ruchu :( a tak dobrze był maluch ułożony, nawet fajnie się spacerowało :)... no trudno będzie dobrze... dam radę :) :D przy takiej pogodzie każdy da :D Mamo***Eli jak kupisz ten odkuracz to daj znac jaki to i gdzie, ja chciałam kiedyś kupić ale albo nie mogłam znaleźć, albo był za drogi, albo nie byłam pewna czy to taki do prania...chętnie skorzystam z rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 Ty najlepiej zadzwoń jeszcze do szpitala tam gzie cie umowiono na badanie i zapytaj czy bedziesz miala scan rownież. U nich nigdy nic nie wiadomo, a zdaje mmi sie ze jak nie wspomnieli o tym to raczej nie jestes zabukowana na scan. Tutaj scan i wizyta z lekarzem to dwie odrebne sprawy, ktorymi zajmuja sie rozne dzialy mamo Eli zeby choc troche twojej pracowitosci udzieliło sie i mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja wypozyczylam z B&Q . nazywa sie ta maszyna Rug Doctor i ponoc dobrze pierze. zobaczymy jutro :) dzis zapiore tylko srodek livingu i oblece raz sypialnie a jutro porzadnie living i korytarz. Borowka mi sie dzis cos wyjatkowo chce, bo cala ciaze mialam lenia. sasiadka sie dzis ze mnie smiala, ze pojutrze najdalej w odwietki przyjdzie :D:D:D dobra dziewuszki zajze wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to takie buty Mamo***Eli, no to miłego testowania :) :D Kamila26 posłuchaj rady Borówki* ... :) a ja robię... budyń :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie nie bardzo daleko ode mnie, jakoś 1godz.20min, bo ja mieszkam w Duxford koło Cambridge... ale ładnie tam musisz mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamoEli fajnie masz,ze okna z glowy ja wlasnie patrzylam dzisiaj,ale tam pelno pajakow,i wokolo sznura na pranie z 5 pajeczyn szok!!!przed chwila synus z dworu przyszedl i pajak taki wielki za nim,ble,ja oczywiscie na gore zwialam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam polazic po sklepach,ale super ciuszki sa,kombinezoniki takie slodkie!!!maskotki wielkie i takie mieciutkie!polazilam i nadrabiam jedzenie maz pojechal zawiezc kogos na discoteke do leicester,takze mam wstep wolny do kompa,a tu nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) mam takie pytanko mam problem z zajsciem w druga ciaze moj problem to brak owulacji!??? ale dzis dostalam leki zeby brac przez 5 dni cyklu po jednej tabletce (clomipramine 50mg) i to ma mi pomoc zajsc w ciaze??ale jak przeczytalam ulotke to sa tabletki na depresje?!! czy slyszalyscie cos o takich tabletkach? ponoc biorac je to nie tylko mam szanse zajsc w ciaze ale i bardzo czesto zdazaja sie po nich ciaze blizniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim Ja powoli dochodzę do siebie po \"cudownym\" locie do Pragi :) mamo eli-moze w innych okolocznosciach bym sie ucieszyla i sobie zwiedzila Prage bo to piekne miasto-ale nie z Julka bez jedzenia\"uwaloną\" kupą az po pas:) coż ,wrocilismy taksowka bo innego wyjcia nie bylo-przynajmniej o 10 rano juz bylismy w domku-z tego co wiem to ludzie wracali pociagiem po interwencji konsula a w poludnie nadal koczowali na lotnisku-filmik to pokauje dokladnie,te dzieciaczki na prawde tak spaly.w poniedzialek musze zaniesc \"skarge-poemat\" do tlumacza przysieglego i wyslac pacanom wraz z kopia rachunku,nie popuszcze im tego.a za moje nerwy to jeszcze zarzadam odszkodowania a w Polsce leje caly tydzien:(,zimno.w sobote ma padac snieg w gorach:( a ja myslalam ze sobie troszke sloneczka z Juleczka zarzyjemy a tu kiszka.Dziewczyny mam tyle stron do przeczytania ze nie wiem kiedy mi sie to uda,czasu brak tyle zalatwien,jakos dam rade.na razie koncze,odezwe sie wkrotce pozdrawiam was serdecznie ,buziole dla was i dla dzidziusiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Ale piknie dziś było.. :) to słonko..ciepełko..mmm.. moze i weeken będzie cieplutki..oby.. anecia1702- ja za przewoz wozka zaplacilam 40f. Kurczę z tymi przesadami to jest.. ja tez czekam na scan, ale moj mąz to chce wiedzieć.. ups, adas sie przebudzil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie, nie popusc..niech zapłacą.. skurczybyki.. no, ale najwazniejsz, ze jesteście już w domu całe i zdrowe:) clomipramine- kurczę, nic nie wiem o takich tabletkach..moze dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wieczorkiem:) clomipramine ja brałam te tabletki bo też nie mogłam zajść, ale nie przy pierwszym cyklu tylko przy drugim dopiero. ciąże bliźniacza to wtedy kiedy odstawiasz tabletki antykoncepcyjne i od razu bierzesz ten środek a jak robisz przerwę od odstawienia tabletek antykoncepcyjnych do brania tych co najmniej 3 pełne miesiące to szanse są bardzo malutki. ja dzięki tym tabletką za 5 tygodni powitam swojego maluszka:) mona super że już dochodzisz do siebie. a liniom nie ma co darować tego, bo tak się nie robi. anecia widzę, że ty to już doczekać się kupowania tych malutkich ciuszków nie możesz. ale powiem ci że wcale się nie dziwię. ja to czekałam aż potwierdzą mi w 100% płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche sobie pogralam na playstation dziecka i juz mam dosc ile to nerwow trzeba zjesc przy takich gierkach . Zrobie tak jak mowicie dziewczyny zadzwonie jeszcze jutro do tego szpitala i sie dowiem o ten scan jesli nie to jade do Aberdeen na 2D,wydam te kilkadziesiat funtow ale nie bede sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie niech placa,daj spokoj dzieci biedne,a wy w nerwach!!! Mi83 zobaczymy jeszcze wsumie znajomi beda wracali w styczniu samochodem to w razie czego by mi przywiezli!na ebayu znalazlam tez takie! ja tez nic nie wiem o tych tabletkach,nie byly mi potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was z tego co slysze czesto slonko wychodzi bo u mnie to masakra zawsze leje.Do tego jakis wirus panuje wszyscy znajomi chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz odpowiedz o tabletkach!!! no niby 3cie,ale te ciuszki takie slodkie!!! kamila26 trzymam kciuki za skan!!!! Adas spi slodko,ja tez zaraz sie klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo mi zawiadomienie w Polsce bo do mamy dzwonilam abym sie z dzieckiem na szczepienie zglosila. Bede miec nastepny problem bo pewnie tu jej tego szczepienia nie zrobia i powiedza mi abym jej podala paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkurzacz pierze jak zloto, stare plamy niestety nie poschodzily a najbardziej uparta jest plama po Visolvicie :) nie ma to jak brak kolorantow w witaminach dla dzieci ;) reszta wyglada bardzo dobrze ale jutro musze przeleciec mieszkanie raz jeszcze (o ile podniose sie po dzisiejszym szalenstwie :D ). u mnie na weekend bbc daje pogode jak dzisiaj hurrrra! moze wyprowadze w koncu swoje dziecko na spacer, bo ostatnio nie wypuszczam sie zbyt daleko od domu.raz ze mi juz ciezko a dwa ze nie mam ochoty pedzic do domu przed deszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawa jestem jak tutaj potraktują cie Kamila26 z tym szczepieniem. daj znać. Ale z tym jestem dobrej mysli. tym bardziej jeżeli to jest szczepienie ktores z kolei, chodzi mi o takie, ktore sie powtarz, jak np przeciwko żółtaczce \\Mamo Eli to jeszcze troszeczkę i już możesz rodzić spokojnie Ja nie mialam sil(psychcznie) na takie sprzątańsko przed, za dużo rzeczy bylo nie po mojej myśli i stracilam wenę A teraz juz dobrej nocki wam dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mi mowila ze to jestszcepionka przeciwko: grypie,odrze ,swince.Ale musze czekac az moja Nikola calkiem wyzdrowieje bo jeszcze ma kaszel ,wtedy pojde i zapytam czy te szczepienie jej zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26- no to rennie, albo mleczko:) moja kolezanka przyjechala tu z corką i tez jej kiedys przyszlo wezwanie na szczepienie.. nie miala problemow.. zaniosla papierk do gp i powiedziala, a mala zaszczepili.. nie powinnas miec problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obys miala racje bo nie chcem znow miec nastepnego problemu. Juz mleczko wypite zaraz ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! no i mam za swoje ;) ledwo chodze... troszke mnie polamalo po tych wczorajszych akrobacjach. ide zrobic herbatke i zaraz Was doczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli mam pytanko odnosnie odkurzacza ,ja wlansie poluje na pioracy , a nie tylko wciagajacy wode i wszystkie sa powyzej 100£ moze kupilas taniej ??jesli tak to prosze napisz gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×