Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mi83 nie pomoge Ci bo moja Ela ma to samo. nie wiem co z tym fantem. nie udalo mi sie dostac do dermatologa jak bylam ostatnio w Polsce. zauwazylam ze nie ma tego codziennie. Twoj maly tez tak ma? raz sa bardzo wyrazne a raz prawie wcale ich nie ma. jak bede w kwietniu we Wrocku albo u siebie w Bialostoczni to na pewno pojde z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wpadla mi w oko torba :) jak delikatnie przypomniec mezowi ze moze mi ja kupic w zaleglym prezencie urodzinowym? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi83 moje bylo zawiniete w identyczny recznik zaraz po porodzie! mam bardzo podobne zdjecie Eli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. no ja tez nie zdązyłam isć.. tak, zalezy do dnia i chyba pogody(a raczej temp.)- nieraz widac bardziej, nieraz wcale.. kurcze szkoda.. a torebka.. moze tak( jesli jest w sklepie- zaciagnij męza i tak wez do ręki, ze niby 1. raz widzisz, jaka cudna, oj i popatrz na cenę- troszkę droga.. chcialabym, ale szkoda pieniędzy.. i wymownie westchnij i odłoż..to często działa) .. jak w gazecie to moze po prostu podsun i powiedz o popatrz fajna prawda i pasuje mi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... niby tak tylko moj maz nie nalezy do tych domyslnych :) jemu potrzeba wytlumaczyc jak pastuch krowie na miedzy... najgorsze ze ta torba kosztuje 40Ł... juz mnie widzial sliniaca sie nad nia przez kilka minut :D:D:D chyba sama ja sobie w koncu kupie bo chodzi za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jaki duzy i powazny ten Twoj synus! cudo!!! :) mamo eli zwracam honor, nie zdazylam dczytac:) fajny sen mialas, tylko ze ja nawet jak sie skalecze to nie moge patrzec wiec cesarki Ci nie zrobie, sorki ;P a chusta jest ekstra!! to kolko sie nie zsuwa, tez sie balam ale to jest jakos tak sprytnie zrobione ze nie ma mozliwosci zsuniecia wiec baby jest calkowicie bezpieczne:) jeszcze sie troche dziko czuje jak mam Lennoxa w chuscie i podtrzymuje go chociaz teoretycznie nie trzeba, no ale mysle ze sie przyzwyczaje ze dziecko jest \'przyczepione\'.goraco polecam chuste!jest duzo lepsza niz nosidelko i mozna jej uzywac do 3 roku dziecka!!! oczywiscie takiego 3letniego wielkoluda nosi sie w innej pozycji:)zaplacilam tylko 19 funtow na ebayu \\ a co do napletka to mialam na mysli czy zsuwac czy nie.js osobiscie wolalabym nie bo jeszcze za malutki no ale na necie lekarze roznie sie wypowiadaja.jedni mowia zeby zsuwac od poczatku a inni ze jak dziecko ma roczek i juz zglupialam od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to cięzka sprawa:-P cóz pozostaje kupić, pokazać i powiedzieć.. no to prezent na moje urodziny masz z głowy:-P ( a jak na zaległ- to przecież nie zaprotestuje bo jakoś glupio:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- ja nie zsuwam.. wszystko jest do tej pory oki. Myję tylko delikatnie siusiaka i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie. bardzo mi sie ta chusta podoba, ale balam sie o to kolko no i o pozycje dziecka w chuscie tez. tylko ze murzynki nosza tak dzieci od wiekow i nic im sie nie dzieje :D a jak Twoje szwy, bo arvena pisala ze jej sie fatalnie goja i bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie nie zsuwam.probowalam raz baaardzo delikatnie ale sie nie da wic zostawie w spokoju :) jak sie bedzie cos dzialo to bedziemy myslec. a tak przy okazji mi sie przypomnialao jak moja mama kiedys opowiadalam ze byla u kolezanki i rozmawawialay przy kawce a tej kolezanki synek bawil sie w pokoiku i postanowil pomalowac siusiaka lakierem do paznokci....przyszedl dopiero jak bardzo chcialo mu sie siku i nie chcialo leciec :O ach te dzieci ze swoimi pomyslami :) dobrej, spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty! moja ranka po cc zagoila sie super! nie mialam zadego paprania tak jak arena., wszystko cacy :) a chusty sa jeszcze w innych kolorach i jest mnostwo opcji jak dzidzie nosic. jutro poszukam stronki z filmami instruktazowymi to same zobaczycie ateraz juz zmykam spac baaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 jak znam siebie to pewnie pojde do sklepu, kupie ja i slowem sie nie odezwe bo mi bedzie glupio... jakos nie umiem naciagnac swego slubnego na nic bo zle sie z tym pozniej czuje. fakt faktem nie dostalam od niego nic na urodziny (bo sie dlugo nie moglam zdecydowac co chce i rozeszlo sie po kosciach) a torba mi sie baaardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no dobra mamoEli- ja tez nie umiem, to tylko zaszlyszane, podejrzane.. ja tez jak sobie cos fundnę to mam wyrzuty i często, az do kasy myslę, co zrobic.. kurczę, nieraz to nawet w ostatniej chwili rezygnuję i zwiewam.. :-P Papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc....😴 Spać nie mogę :( 💤 ... znowu całą noc się budziłam :( i wierciłam ... no jak tak dalej pójdzie to nie wyrobię... mały wiercił sie prawie cały czas, no i w końcu wstałam... najgorsze, że mam strasznie odgniecione boki a przy przewracaniu cholernie boli mnie brzuch 😠 (ciężki już jest... )... no i siedzę jak ta...sierota :( Mi83 no czas leci szyko, dzieci rosną jeszcze szybciej :) a Twój synuś był taki maleński jak się urodził :) :) :) Ja też tak mam z zakupami dziewczyny, coś chciałabym czasem sobie kupic jak mi wpadnie w oko ale mam jakieś opory i zastanawiam się czy naprawdę jest mi to potrzebne... ;) Ale mamo***Eli skoro masz taką ochotę na tą torebkę to radzę sobie kupić :) ... mąż jakoś to przeboli ;) :D ... mój dla świętego spokoju zgodziłby się ;)... Lollibelly mam pytanie bo napisałaś, że husta jest lepsza niż nosidełko... :o ... a próbowałaś nosić malucha w nosidełku, bo ja mam włąśnie nosidełko i chciałabym wiedzieć czy sprawdziłaś to w praktyce... może powinnam jednak kupić chustę...?? piję herbatkę dziewczyny i jestem na wpół przytomna :(... może się ożywię... może kąpiel póki mąż jest w domu, bo sama z wanny juz nie wylezę...:( nie wiem, muszę pomyśleć...:( mam nadzieje, że Wy miałyście dobrą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki!!!U mnie jeszcze cieeeeemno!!! Mi83 o chyba wozek z polandu sobie sprowadze chorobcia strasznie mi sie podoba,juz dla Adasia taki chcialam,ale musialam uzywany kupic,bo moj maz akurat wyjechal do anglii i kaski trza bylo wydac:(ale teraz odrobie! Atwoj Adas to przystojniak!!!Slodziasny! MamoEli nie zamartwiaj sie,pomysl,ze to juz ostatni raz!!!Ja po pierwszym tez mowilam,ze juz nie chce,ale po 7miu latach jak widzialam ciezarne to szlak mnie trafial!!!A maz nie odmowil hehe!Teraz to juz wogole to trzecie jakis gratis czy cus,ja juz mowilam,ze najlepiej nikomu pomagac nie bede,bo......no wlasnie dziewczyny napiszcie jak wygladalyscie i jak wygladacie w ciazy,bo ja z pierwszym to tak bylo mi niedobrze od wszystkiego mnie odrzucilo i kazdy mowil,ze wygladam na dziewczynke,z drugim to mowili,ze biodra mi sie szerokie robia to chlopiec,a teraz jedni,ze girl inni boy,z kalendarza to pierwszy girl,a drugi boy,trzeci tez hehe,moze jak mi sie z 1nie sprawdzilo to z 3cim tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam z 1 iz 2 nosidelko i mi sie sprawdzilo!!!Zamowilam z allegro jak znajde to wkleje,jak z adasiem pierwszy raz z nim wyszlam to jeszcze 3mamusiom musialam takie zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia1702 ja też chciałam sobie wózek z Polski sprowadzić, polskiej firmy, właśnie taką gondolę fajową, ale cena przesyłki była bardzo duża, wózek z fotelikiem kosztował jakoś 350zł a przesyłka 140zł za wózek i 100zł za fotelik...jakoś tak...więc lepiej poszukać tutaj takiego wózka, też mają takie gondole... polecam ebay albo www.gumtree.com :) zbieram się do pójścia pod prysznic, bo kąpiel przepadła :( mąż poszedł do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga znajomi w styczniu samochodem mogliby mi przywiezc.Ja jeszcze nie zdecydowalam,ale bardzo bym chciala wlasnie taki popatrze jeszcze na ebayu,moze cos znajde,mam na to czas,tak juz pod koniec stycznia bym chciala miec,a pozniej reszte kupowac.Zastanawiamy sie czy adasiowi zostawic lozeczko i dla3 dokupic czy wpakowac Adaska do lozka sa fajne te samochodziki,on tak sie kreci w nocy,co myslicie?Moj 1spal do 4rz w lozeczku:)ale to bardziej dlatego,ze kaski na lozko nie mielismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz super Anecia :) Śledzie pokazują w telewizji na 'dzień dobry tvn'....😭 ja też zjadłabym :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! anecia ja swoje pierworodne przeprowadzilam w sierpniu do nowego lozka. lozeczko natomiast stoi zlozone az do mego powrotu ze szpitala, zeby nie bylo watpliwosci do kogo nalezy ;) moja kolezanka kupilam swemu synkowi (tez Adasiowi) lozko w ksztalcie lokomotywy Thomasa :D dala za nie grosze a wyglada bardzo fajnie, kupila je chyba w Argos\'ie. popatrz sobie w ich katalog ;) oleniga ale ja sie nie tlumacze mezowi z wydatkow :). jeszcze tego by brakowalo! chodzilo mi o to, ze torebka mi sie podoba, tylko jest droga i milej by bylo gdyby kupil mi ja maz w zaleglym prezencie urodzinowym, niz zebym sama miala ja sobie kupic za swoja kase :D tak probowalam wykombinowac ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam tego thomas w katalogu,ale bardziej formula mi sie podoba tez z argosa:) moj adas nadal spi w naszej sypialni w lozeczku!Trza go wydelegowac!!! Na ebayu tez sa nawet fajne wozki,ale wlasnie ceny niektorych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ebayu trzeba sie rejstrowac pewnie!!!Jak na allegro.a tez sie czeka na przyjscie poczta takiego kodu ktory dokancza rejstracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×