Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

:) mamoEli- oj, Ty chyba za bardzo się przemęczas i wszystkim przejumujesz.. a mówią, ze po ciązy się wszystko zapomina(sprytny organizm:-P), to moze lepij nie mów, ze juz nigdy:-P a na pewno, ze jestes za stara.. borówka- taa.. nie muszę mieszkać blisko, plaga gadostwa ma nieograniczony zasięg i pole rażenia:-P A co do chrzestnej- tak, jak mowią dziewczyny- nie odmawia się, a przynoszącej pecha cięzarnej nie słyszałam.. anecia1702- no, ja wlasnie mam taki wozek (nie ta firma) a zaplacilam za niego w promocji 350- potem byly po 560 we Wrocku. nam nie zalezalo na spacerowce, tylko na gondoli i sprawdzila sie super.. a teraz moze drugiej niunce się przyda..choc raczej będę musiała szukać jakiejs dwójki.. kamila26- oj cięzka sprawa ztymi twardogłowymi- moja kolezanka rodzila w maju i co ona bidna przeszla..nic nie pomoglo, ze w 1. ciązy od ktoregos mca musiala lezec, ze skurcze itp. i teraz jest tak samo..ile razy wracala ze szpitala z niczym..ile się nawalczyla o wszystko..szkoda gadać.. ..ależ pięknie dziś, słoneczko..mmmm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie mi83 :) moze az tak starsznie stara nie jestem ale o trzecie juz sie starac nie bedziemy. moj maz dostal przykaz zeby mnie dobrze walnac w glowe jak cos wspomne o nr 3. :) choc jesli by sie kiedys przytrafilo to pewnie by sie wychowalo. na razie jednak koniec i basta! swoj wklad w przyrost naturalny wlozylam. niech teraz mlodsi sie produkuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli moja polozna nie zalatwi mi tego skanu to pojade do Aberdeen bo mam taka ulotke ze tam robia usg 2D ,3D troche drogie ale nie bede miala wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamoEli- ja zawsze chcialm miec 3 i zarzekałam się, ze będę mieć..po Adasku powiedziałam- cóż, będzie jedynakiem..a tu po pół roku taki figiel:-P.. no, ale teraz to juz mówię stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Czesc wszystkim MamoEli przemeczona jestes pewnie biedna, a z tymi skurczami Ci wspolczuje na tym pierwszym ktg w szpitalu wykazalo mi skurcze regularne co [pare minut ale ja ich nie czulam wogole...teraz tylko brzuch mnoie boli w dole czasem jak na okres znowu ale tez nic regularnego, jedyna regularna rzecz a wlasciwie prawie ciagla to to ze mi wciaz niedobrze jest co bym nie jadla, ot i jak to powiedzialas stan blogoslawiony Naszczescie to juz blizej niz dalej :) Ciekawe ktora z nas z poczatku tabelki bedzie pierwsza a moze wszystkie w tym samym dniu co hehe Ide zjec obiad moze mi sie uda Pozdrowka babaeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Ty masz pierwszenstwo! :) chyba ze przenosisz, czego Ci z calego serca nie zycze. ja to raczej terminu nie doczekam. tak cos czuje ze rozpakuje sie wczesniej tym razem ;) chociaz nigdy nic nie wiadomo :D ide jakiegos gotowca kupic na obiad bo nie mam sily stac przy garach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
:) u mnie dzis na obiad torebki czyli ryz z torebki sos z torebki salatka tez jakby z torebki tylko kotleciki machlam szybciutko, taka mam dzis wene na robienie obiadu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli życzę Ci żebyś urodziła szybciej... ale to nigdy nie wiadomo, ja nie mam skurczów, przynajmniej nie wydaje mi się żeby te bóle brzucha jakie mam to były skurcze... ale boli mnie podbrzusze i ledwo chodzę, wstać to jest ogromny problem... w nocy też się męczyłam... już niedługo...:) włąśnie zjadłam loda...pyyycha :) mąż kupił mi na stacji benz., miałam straszną ochotę :) :D a teraz czas na...coś słodkiego...dodatkowego......czekoladowego...kitkat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga sluchaj tego: babeczki jablkowe zapiekane przez chwile, podane z single cream (a u mnie dzis po angielsku z custard\'em :) ) i oczywiscie galka lodow wanilowych do tego na dobitke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie strona sie nie otwiera. sprobujcie skopiowac link i zlikwidowac spacje jakie tam są.powinno sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój Czarulek robi kąpu, kąpu, plusku, plusku.Dziś dyżur ślubnego T.A że znów nadgodziny przymusowe robił, to się nawet nie przebrał.Ale ani jemu ani Czarkowi to nie przeszkadza.:D MamoEli - no to już się wpraszam na zobaczenie bobaska za kilka tyg.Ale fajnie.Całe forum będzie Ci kibicować:D Ale oszczędzaj siły, zresztą sama wiesz jak to jest ;) A Wy brzuchatki to jakieś zawody słodyczowe macie? Borówka - dalej nie wchodzi, ale poszukam na necie, albo do Mony dziś zadzwonię wieczorem, jak Jaśnie Wielmożny Hrabia Cezary Marudnik I pozwoli. No i pozwoliłam sobie skopiować tabelkę wykreślając Asiunię, bo się dziewczyna chyba z naszego forum już dawno wypisała. Szcześliwe Brzuchatki: Agnieszka1981...25.09.2008.....34...Londyn......synek... ..........? Oleniga............27.09.2008.....38...Cambridge.....chy ba Mikołaj?! mama Eli...........02.10.2008.....38.....WGC........???.......... ....? ?? Asanna.............11.11.2008.....29......Wood Green.......corcia......? monika820227....15.10.2008.....28.....Londyn..........?. .............? ania 3...............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.......27.10.2008.....31....Redditch....synek ....Maksymilian aniapud............29.10.2008.....32.....Enfield......sy nek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....32....St Albans..........?..............? kamila_black.....04.11.2008...32......Hatfield...chyba córka...Blanka mala79.............08.11.2008.....32......Londyn....corc ia.............? Krakersik81.......22.11.2008.....30....Menchester...córk a......Zuzia Patinka26.........30.11.2008.....20......Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25.........06.12.2008r...29....Cheshunt.......??? ??.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? iwwa***............14.12.2008.....27....londyn.......... .corcia...........? Mi83...............24.03.2009.....13......Leicester.... .......?............? anecia1702.......19.03.2009.....14......Melton........ .....?.............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2 tak skopiowalas ta tabelke ze juz sie dopatrywalam czy ty oby nie jestes szczesliwa brzuchatką again http://www.tvn24.pl/28385,1564991,0,1,polacy-koczuja-na-lotnisku-film-katarzyna,wiadomosc.html sprubujcie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no choroba ciezka z tym kopiowaniem. trzeba usunac spacje przed pierwsaym przecinkiem i drugą po w w wyrazie wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurczę, ale to wyglądało.. no przezyli ludzie, przeżyli. Teraz to z tymi liniami lot. cuda się dzieją, a juz najgorsze to w tych niby tanich.. A my mamy kiepsko bo do wrocka z East tylko ryanair lata:( Monika2- ach jak ładnie powiedziałaś- kąpu, kąpu, plusku, plusku.. dokładnie tak samo mówimy do Adasia, no i teraz to już się cieszy jak tylko usłyszy te słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wieczorową porą:) no to mona miała ładne przywitanie w polsce. teraz to strach latać bo niewiadomo czy się nie wyląduje gdzieś w świecie:-O ale o pysznych rzeczach dziewczyny mówicie, ale na noc to chyba nie bardzo wskazane. ja właśnie zjadłam całą paczkę paluszków lajkonikowych i właśnie mąż mi oświadczył, że zostawił sobie na oglądanie meczu:) i teraz biedny siedzi w kuchni i popcorn robi...hahah pewnie też skorzystam ale bym wolała takie słodkości jeść jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli ale Ty to pyszności jesz... ja to skromnym batonikiem muszę sie zaspokoić :( ale też był pycha :)... Niezłe jaja z tym lataniem...porażka... współczuję Monie Aniapud nie zjedz tylko całego popcornu ;)... Ja znowu podjadłam, teraz tosta :) ... jakoś mi lepiej chwilowo, no i maluszek też trochę się poruszał :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka Ty mi nie kracz.Pierwsze było wyczekane to drugie może być...niewyczekane, hahaha :D W sumie to nie widzę przeciwwskazań poza tym,że jeszcze nie czuję się na siłach na kolejną ciążę.W każdym razie: kolejny dzidziuś - very welcome. Ale Mona miała jazdę, a znając ją to nerwy też miała niemałe z tego powodu.Pewnie teraz wygląda jak cień.Nie udało mi się zadzwonić, bo już jest trochę za późno.Spróbuję jutro. MamoEli - jak się czujesz? Ja stawiam na chłopca...i już nie mogę się doczekać,czy mam rację. Ah.Dzięki dziewczyny za ten syrop; Medised.Kupiłam go w aptece tescowej.Nie mogłam zostawić Czarka w aucie samego, więc \'poszedł\' ze mną i oczywiście pani pytała dla kogo, więc...mam córeczkę 2 latka i 4 miesiące (bo łatwo byłoby wymyślić datę urodzin,Czarek ma 4 miesiące).Udało mi się kupić w każdym razie. Niestety \'kąpu, kąpu,...\' to nie mój patent, ale fajne jest. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli a Ty nie wiesz co sie urodzi.... acha... hmm, a miewasz zgagę?? bo jak nie to będzie pewnie dziewuszka ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..skoro Oleniga o tym wspomniała, to powiedzcie babeczki, czy sprawdziły się w waszym przypadku te zabobonne wrózby- boy or girl.. zgaga, kształt brzucha, gdzie się nabiera ciałka, czy się wygląda ładnie czy nie etc. Mamuśki, jak u Was.. bo mi wszyscy mówili , ze chlopiec- tylko okragły brzuszek, niby ladnie wyglądałam, no i jadlam kwasne.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zgage no i wszyscy mowili ze \'wygladam na chlopca\' aaa no i jeszcze mowili ze wyladnialam w ciazy a dziewczynka podobno odbiera urode no i faktycznie chlopek roztropek wyszedl :) do mam chlopaczkow-a c o z napletkiem??? bo sprzeczne opinie na necie sa i sama juz nie wiem co z tym fantem zrobic :) http://picasaweb.google.com/lollibelly/Lennox#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly no cudowny jest ten Twój chłopaczek :) słodziutki taki :) a jaki uśmiechnięty :D :D :D a o co chodzi z tym napletkiem???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... zgage to ja mialam i nadal miewam nawet po wodzie, z Elą mialam jeszcze gorsza niz teraz. wiecie co zauwazylam jesli chodzi o zgage? mam ja czesciej jak sie zdenerwuje :) dzieki za kibicowanie :D ale to chyba jeszcze nie finisz. mam nadzieje tylko ze nie przenosze bo moja skora tego nie wytrzyma. co z tego ze z tylu nie widac ze jestem w ciazy jak brzuch mam szpiczasty i brakuje mi juz skory :( . Monika2, jak sie nie zjawisz w odwietkach to sie wrecz obraze, wiec niech tylko sie dowiem ze bylas w St.Albans\'owie i nie zajechalas do mnie :D:D . numer do Twojej mamy w razie czego mam ;) pociagne za jezyk :) ja pewnie gdybym byla na miejscu Mony to ... zostalabym aresztowana za zamieszki :D:D:D chyba ze moj maz by mnie wczesniej zakneblowal :) jesli chodzi o zabobony to z Ela sprawdzil mi sie kalendarz chinski. poza tym nic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slodziak.. i fajnie się śmieje.. ale teraz koniecznie skomplementuj mojego synusia:-P http://www.tvn24.pl/28385 ,1564991,0,1,polacy-koczuja-na-lotnisku-film-katarzyna,w iadomosc.html ..a o co właściwie pytasz z tym napletkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly, pisalam ze slodziaczek przeciez.zaraz po tym jak opowiadalam swoj sen z Toba w jednej z glownych rol :D:D:D. pytalam tez o chuste. sprawdza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli- do Ciebie, jak do wyroczni.. Adaskowi w któryms mcu zrobiły sie na policzkach pajaczki.. no, a oczywiscie dla hv i gp its normal.. ale tak mi go zal, bo ma takie bidne te policzki.. zniknie to, jak podrosnie, a moze czyms smarowac? .. moze wie nie tylko mamaEli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×