Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

mamoEli nas tez kaszel trzyma dalej,najgorzej adas bo mu sie odrywa to i grymasi przy jedzeniu,jak zakaszle to placze,zagladnelam mu w gardlo,ale nic bialego noie widzialam,to nie bedzie angina,podaje mu syrop benylin chesty cough,ale raz dziennie po obiedzie.spij sobie spij odpoczywaj bo to ostatnie dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja nie mam zaufania do angielskich jajek, nie ważne gdzie są kupione... Anecia to super, że Twoja znajoma dostała to zwolnienie, przynajmniej sobie odpocznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kulawiec zaraz z pracy wroci wiec dzis pewnie nie popisze,a i fryzjerka dzisiaj przyjdzie,bo w poniedzialek nie mogla:)milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowila,ze ledwo jej to zwolnienie wypisal!!!jej maz az krzyknol cos do niego!twierdzil,ze moze rano wiecej powinna zjesc,bo niedojada moze,jakis pier...!!!ale to facet to nie wie co moze sie dziac,a wlasciwie na wlasnej skorze nie czul!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga z tym bananem do twarozku to niezly pomysl!!jeszcze tak nie jadlam wiec warto sprobowac:-D dodam cynamon i cukier pewnie bedzie pyszne!!! Moze jajo nie zaszkodzi tak jak dziewczyny mowia ale z moim pechem to wszystko mozliwe lepiej nie bede ryzykowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego życzę Kamila26 :) ... napewno będzie Ci smakowało :) Anecia to ten lekarz na serio jakiś dziwny... brak słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie dziwnie kłuje brzuch w jednym miejscu...nie wiem co jest...chyba poleżakuję... narazie dzieweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja dziś bardzo późno bo dopiero do domku wróciłam, bo z mężem po Greenford się błąkałam bo on coś tam załatwiał więc mnie ze sobą zabrał do towarzystwa. o przypadku z dzieckiem co pisała Kamila_black ja też słyszałam. to się nazywa przesunięcie stawów. to się robi czasami przy porodzie jak dziecko jest duże i przesuwają mu się stawy i później jest ucisk i to maluszka boli i jedyne wyjście to go nastawić albo u \"znachora\" albo u lekarza od kręgosłupa. kamila26 a co do tych pierogów z serem i jajkiem to później je gotujecie we wrzątku więc to się ścina i jest ok, tak samo jak się smaży wątróbkę. idę coś wrzucić na ząb bo taka głodna jestem a jak przyjechałam to od razu do kompa usiadła i zaczęłam was czytać co się dziś wydarzyło. zaglądnę za chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1981
Czesc kobietki :) Ale mnie dzis cisnie w dole chodze ledwo z jedna noga na wschod druga na zachod totalnie heh. Pojutrze tez sie zaopatrze w herbatke, chyba ze sie cos wydarzy. A jutro mam termin. A za tydzien tesciowa przylatuje na 2 tyg ponad, to jej pierwszy wnuczek bedzie albo wnuczka bo juz pewna nie jestem heh. Oleniga mnie wczoraj tak klulo jakos ale przeszlo, jak sie czujesz wogole masz termin dwa dni po mnie. Czy skurcze to taki bol jak na okres co tzryma a potem puszcza? gupie pytanie, chyba juz zaczynam swirowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się pospało na kanapie... od razu mi lepiej. Mogłam do mężula iśc ale w sumie telewizor mnie zmulił. Zjadłam teraz grzanke z chleba polskiego z serem i szynka z mikrofali i tak by się jeszcze chciało Mój coś mruczał o pizzy ostatnio wiec wyskoczy do tesco po 1 a ja może coś lekkiego, chociaż w sumie mi tamto przeszło. Ja mysle jak mama Eli, za często przy garach stac nie mozna :) o wątróbce już coś pisałysmy, wypada ograniczac ze względu na wit A, i jajek oczywiście surowych też nie. Ale zdarzyło mi się zrobic ze 3x koktail mleczny, gdzie trzepiesz jajko z mlekiem chyba a potem dodajesz lody.. jezu pychota. Na pasztetach np piszą, że nie zalecane kobietom w ciąży, ale też jadłam :( bebe dziewczynka :D...... Anecia widze, że ty tez, hihi No ide mojego niedzwiedzia ZACZĄC budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się pospało na kanapie... od razu mi lepiej. Mogłam do mężula iśc ale w sumie telewizor mnie zmulił. Zjadłam teraz grzanke z chleba polskiego z serem i szynka z mikrofali i tak by się jeszcze chciało Mój coś mruczał o pizzy ostatnio wiec wyskoczy do tesco po 1 a ja może coś lekkiego, chociaż w sumie mi tamto przeszło. Ja mysle jak mama Eli, za często przy garach stac nie mozna :) o wątróbce już coś pisałysmy, wypada ograniczac ze względu na wit A, i jajek oczywiście surowych też nie. Ale zdarzyło mi się zrobic ze 3x koktail mleczny, gdzie trzepiesz jajko z mlekiem chyba a potem dodajesz lody.. jezu pychota. Na pasztetach np piszą, że nie zalecane kobietom w ciąży, ale też jadłam :( bebe dziewczynka :D...... Anecia widze, że ty tez, hihi No ide mojego niedzwiedzia ZACZĄC budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się pospało na kanapie... od razu mi lepiej. Mogłam do mężula iśc ale w sumie telewizor mnie zmulił. Zjadłam teraz grzanke z chleba polskiego z serem i szynka z mikrofali i tak by się jeszcze chciało Mój coś mruczał o pizzy ostatnio wiec wyskoczy do tesco po 1 a ja może coś lekkiego, chociaż w sumie mi tamto przeszło. Ja mysle jak mama Eli, za często przy garach stac nie mozna :) o wątróbce już coś pisałysmy, wypada ograniczac ze względu na wit A, i jajek oczywiście surowych też nie. Ale zdarzyło mi się zrobic ze 3x koktail mleczny, gdzie trzepiesz jajko z mlekiem chyba a potem dodajesz lody.. jezu pychota. Na pasztetach np piszą, że nie zalecane kobietom w ciąży, ale też jadłam :( bebe dziewczynka :D...... Anecia widze, że ty tez, hihi No ide mojego niedzwiedzia ZACZĄC budzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się pospało na kanapie... od razu mi lepiej. Mogłam do mężula iśc ale w sumie telewizor mnie zmulił. Zjadłam teraz grzanke z chleba polskiego z serem i szynka z mikrofali i tak by się jeszcze chciało Mój coś mruczał o pizzy ostatnio wiec wyskoczy do tesco po 1 a ja może coś lekkiego, chociaż w sumie mi tamto przeszło. Ja mysle jak mama Eli, za często przy garach stac nie mozna :) o wątróbce już coś pisałysmy, wypada ograniczac ze względu na wit A, i jajek oczywiście surowych też nie. Ale zdarzyło mi się zrobic ze 3x koktail mleczny, gdzie trzepiesz jajko z mlekiem chyba a potem dodajesz lody.. jezu pychota. Na pasztetach np piszą, że nie zalecane kobietom w ciąży, ale też jadłam :( bebe dziewczynka :D...... Anecia widze, że ty tez, hihi No ide mojego niedzwiedzia ZACZĄC budzic.... a tu zaczelo padac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duuuu.... byl blad wykonywania zadania to dalej probowalam i wysylalam posta i teraz ja chcialam byc persistent, przepraszam za ta manifestacje strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duuuu.... byl blad wykonywania zadania to dalej probowalam i wysylalam posta i teraz ja chcialam byc persistent, przepraszam za ta manifestacje strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud mnie nie chodzilo o pierogi,ja pisalam o nalesnikach z serem i surowym jajkiem,gdyby to mialy byc pierogi to nie byloby problemu ugotowalabym ale mi chodzilo o nadzienie do nalesnikow z surowym jajkiem i twarogiem na slodko ktorego sie nie gotuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a miala z was ktoras skurcza w nodze? mnie rano taki skurcz zlapal ze nie wiedzialam co mam zrobic zeby puscil!!okropny bol!!!kiedys tak mialam juz ale jeszcze nie bylam w ciazy a dzis mi sie zdarzyl pierwszy raz w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlapal kiedys ktorąś z was skurcz w nodze?bo mnie dzisiaj rano taki skurcz zlapal ze niewiedzialam co mam zrobic.Bol straszny!!!Kiedys tez mnie skurcz lapal ale jeszcze nie wiedzialam ze bede miec dzidziusia a dzis pierwszy raz od czasu kiedy jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie dzieje z tym wysylaniem!!!raz mi niby nie wyslalo bo blad i drugi raz napisalam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja dziś to chyba jakaś zamulona przez tą pogodę jestem i nie wiem czemu mi się ubzdurało, że chodzi o pierogi z serem. ale podobno (ja tego nie sprawdzałam tylko gdzieś słyszałam), że do naleśników można jajko z serem mieszać w misce nad gotującym się wrzątkiem a później jeszcze farsz zawinięty w naleśniku podpiec w piekarniku albo w mikrofali i też jest ok. a co do skurczy to ja miałam i to takie, że się budziłam w nocy z płaczem i nic mi nie pomagało. a moja gin z polski poradziła mi kupić takie przylepce na prąd i przyklejasz je na łydki i wysyłasz małą wiązkę prądu (nie szkodliwa dla dziecka) która pobudza pracę mięśni. mi skurcze przeszły po tygodniu i do dziś ani jednego. to kupiłam tutaj w argosie za niecałe 30funtów, a po ciąży posłuży mi do zrzucenia tłuszczyku bo wtedy ustawiasz sobie większą dawkę. to zastępuję siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud a wiesz jak te przylepce sie tu nazywja?bo jak mi sie powtorzy to moze tez bym kupila takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahahahahaaaa ale się uśmiałam dziewczyny z tych pierogów z serem i jajkiem na słodko....jedna baba drugiej babie...:D :D :D ja już pospałam, przeszło kłucie... dobrze, że mielońce mam z wczoraj to tylko odsmażę :) no i do tego ziemniorki i surówka :) mama***Eli ma rację - za często przy garach stać nie można ;) Kamila26 na takie skurcze w nodze to magnez poponuję, może masz go za mało w organizmie... Agnieszka1981 ja tam się do końca na tych skurczach nie znam, wciąż na nie czekam... ale podobno tak jak piszesz \"skurcze to taki ból jak na okres co trzyma a potem puszcza\"... :) Kamila_b ja też zjadłabym pizze...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahahahahaaaa ale się uśmiałam dziewczyny z tych pierogów z serem i jajkiem na słodko....jedna baba drugiej babie...:D :D :D ja już pospałam, przeszło kłucie... dobrze, że mielońce mam z wczoraj to tylko odsmażę :) no i do tego ziemniorki i surówka :) mama***Eli ma rację - za często przy garach stać nie można ;) Kamila26 na takie skurcze w nodze to magnez poponuję, może masz go za mało w organizmie... Agnieszka1981 ja tam się do końca na tych skurczach nie znam, wciąż na nie czekam... ale podobno tak jak piszesz \"skurcze to taki ból jak na okres co trzyma a potem puszcza\"... :) Kamila_b ja też zjadłabym pizze...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga ja biore tylko Pregnacare i zadnych innych witamin juz nie lykam,w tych moich tabletkach jest150mg magnezu nie wiem czy to duzo czy malo.Moze powinnam brac dodatkowo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kamila26, to lepiej juz nic więcej nie bierz... spróbuj może to co proponuje Aniapud...:) ale jak nie masz często tych skurczy w nogach to ja nic bym nie robiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez za duzo witamin jest niedobrze brac, wiec juz sama nie wiem. Wyniki jak mi robili to powiedzieli ze wszystko w normie ,ale niewiem jaka u nich jest norma.Zawsze mialam za malo zelaza a w pierwszej ciazy dostawalam zastrzyki z zelazem.Ja tych wynikow na oczy nie widze bo sa u nich w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 nie nakręcaj się...:) ja jesz suplementy jak np.Pregnacare to napewno masz wszystko w normie :) ... a tak w ogóle to dziwnie że nie masz swoich wyników, ja mam wszystkie wczepione w tą książkę ciążową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 nie nakręcaj się... jeśli bierzesz suplementy jak np. Pregnacare to nic się nie martw, wyniki masz napewno dobre :) a tak w ogóle to dziwnie, że nie masz swoich wyników ja mam wszystkie podpięte do tej książki ciążową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×