Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

kamila26 doba z Ciebie aparatka! wczoraj latajace bolszewiki a dzis walka o ketchup! :D:D:D eee tam od razu nabralam borowka :D! ja wiem ze to moglo tak wygladac, bo jestem tu jak staly element dekoracji, ale maz siedzial przy kompie i wylaczyl go zanim zdazylam cos napisac ze jade sie poudzielac towarzysko :D i podniesc standard ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem juz nie bedzie podejrzen ze mama Eli rodzi a raczej ze jest na herbatce u znajomych, choc moze naprawde bedzie rodzic!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy dziewczyny tez czulyscie sie tak malo kobieco i sexy przed samym porodem? ja po prostu czuje sie jak kaszalot :( mimo ze staram sie codziennie jakos wygladac a dresy zakladam do sprzatania to i tak czuje sie tak strasznie mało atrakcyjna. jak patrze w lustro to widze tylko ten moj wielki, spuchniety kulfon. ja wiem ze to juz finisz i ze niedlugo spojze na swe stopy i dlonie bez politowania, ale jakos mi to nie pomaga na chwile obecna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry weszlam na kafeterie na komorce, jeszcze w pokoju bo wszyscy spali, zeby sprawdzic czy ktos wie co sie urodzilo... Mamo Eli naprawde juz zylam w takim przekonaniu. A tu .. herbatka, hehe Ty po prostu zawsze piszesz, ze gdzies idziesz czy takie tam. My juz wstalysmy z kumpela i odwozimy ją o 12 na lotnisko. Mąż jeszcze śpi bo zrobił mi wczoraj rocznicową niespodzianke i powiedział, że nie idzie do pracy :)))) Co do kumpeli...to fajnie jest miec kogos do pogadania i bardzo mi pomaga, ale przyznam tez że lubię posiedziec czasem tylko z mężem bez tzw świadków :) moja mama przed nią też była tydzien.. Dlatego też jak pisałam będę z wami częściej i będę miała czas na dużżo odpoczynku. Budzic sie pewnie będę częściej. Oleniga dziekuje za życzonka :-* Kamila26, ja rozumiem twoją miłośc do ketchupu, ja przywiozłam duuży z Polski, bo tego tu akurat nie mają :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeciez KILKA Z was ma moj nr telefonu!!! :) typowe baby, przysiegam! zamiast zadzwonic to gdybaly caly wieczor :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli ja jeszcze nie jestem przed samym porodem a czuje sie tez malo atrakcyjna mam naprawde duzy brzuch i kazdy mi to mowi.Mam kolezanki wszystkie takie laski szczuple ale pocieszam sie ze jak urodze to troche pocwicze choc z rozstepami nic nie zrobie zreszta mam je od dawna od czasu pierwszej ciazy wiec jestem do nich przyzwyczajona!!!Nie łam sie tobie juz nie duzo zostalo,urodzisz pocwiczysz w wolnym czasie,dziecko wyciagnie tez z piersi!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czep się tramwaja mamo Eli, my jesteśmy \"kurturarne\" i nie chciałyśmy przeszkadzac rodzącej :D Mówcie o atrakcyjności.. ja może strasznych rozstępów nie mam, ale nadmiar kilogramów ogromny. Ale skoro mąż mówi, że kocha je wszystkie, to ewentualnie będę mu wierzyc brak sexapilu rehabilutują potem narodziny dziecka, czy może byc coś piękniejszego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie... jejku śpię tyle że aż zaczęłam zastanawiać się czy to normalne... ale wiecie co?... ja już wiem to pewnie dlatego ze niedługo już w ogóle prawie spać nie będę...mój organizm chyba wie co robi... szkoda tylko ze nie można wyspać się na zapas... Hahaha mamo***Eli... herbatka...dobrze, że nie paliła Cię w buzię jak ją piłaś, bo tutaj gorąco było o Tobie ;) :) :D ja też czuję się mało kobieco :( jak taka baryłka jestem 😭... ale ostatnio na ebayu zakupiliśmy urządzonko do ćwiczeń i mój małżonek wczoraj pojechał odebrać...fajne jest...taki cross trainer...już niedługo na niego wlezę :D :D :D Kamile Wy ten ketchup tak lubisz jak ja majonez Winiary...musi być w lodówce...:) Wiecie dziewczyny... to nie tylko ja jestem \"uzależniona\" od tego forum ;)...co już mój mąż zauważył i nawet sam mi czasem czyta :D...ale Kamila_black to nawet nie wyszła z łóżka i komórę uruchomiła, żeby zobaczyć czy mama***Eli rozpakowała się...nieźle :D pozdrawiam :) i idę coś do jedzonka sobie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kamila_b ... jak mąż mówi że kocha to ja też będę mu wierzyć... w końcu swoją dzidzię za to wszystko będzie miał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Aaale mi was wczoraj brakowalo,komputer trza bylo zaktualizowac,i zajelo to caly dzien,zawieszal sie juz od jakiegos czasu i w koncu padl. Widze,ze mamaEli cisnienie podniosla hehe,a tu herbatka! O mieszkaniach pisalyscie ja mam papiery,ale nie wiem ktore wypelniac,bo jedne dala normalne,a drugie jakbysmy dostali wypowiedzenie:(takze sobie leza,u mnie counsil nie wspolpracuje z HA bo dala mi adresy i nr tel,musimy zadzwonic zeby papiery przyslali. Nie marwcie sie,ze nieatrakcyjne,PRZECIEZ KOBIETA W CIAZY TO NAJPIEKNIEJSZY WIDOK!!! Co do antykoncepcji to ja zastrzyk,albo tabletki...ale raczej tabletki spirali nie moge. Kamila_black wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga majonez winiary tez uwielbiam !:-D i tez stoi u mnie w lodowce,ale dzis byla walka tylko o ketchup bo chcial mi zabrac!!!!! :-( ale nie dalam sie!!zreszta musztarde dostal angielska bo Polskiej mu tez nie dalam(biedny troche mi go bylo szkoda)ale to moj ketchup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Kamila26... TWÓJ KETCHUP :) :D ... ja też Ci nie zabiorę ;)... ale ten Twój mąż biedny musiał być rano... no i jeszcze dostał angielską musztardę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac Anecia ze tez sie wczoraj troche o Ciebie martwilam bo nie pojawilas sie caly dzien :) hmmmm majonez to ja lubie kielecki a ketchup to chyba pudliszki najbardziej, ale ostatnio smakuje mi tez zwykly asdowski majonez i jem wszystko z sosem helmansa thousand islands :D:D:D mam tez swoja ulubiona kanapke z serkiem filadelfia, świeżym ogorkiem, mieta i sosem sweet chili :) nie ma to jak byc w ciazy hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kamila26 dobre z tym ketchupem!!!Moj syneus Adas wlasnie zajada kromala z ...ketchupem...tez uwielbiamy,a moj mezulek musztarde na szczescie!!!POLSKA!!! Mi83 dzieki za zmiane tabelki:) Zmamuska na skype 2godz rozmawialam ale nie wiem dokladnie o czym bo WAS czytalam...sorki mamciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile ja moge zezrec tych tabletek rennie bo znow mnie pali!!!wczorj zjadlam przez caly dzien 3 dzisiaj jeszcze nie bralam tylko mleko pilam ,nie za duzo jak tak codziennie zjem z dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli przepraszam,ale nie dalo rady wlaczyc komputera,a nie mam do zadnej numeru tel:(juz w niedziele ledwo chodzil,czarny ekran nagle sie robil,a w pon zaraz po wlaczeniu padl!!!syn ma kompa,ale jemu juz z miesiac temu siadl windows,i maz wczoraj tez za tamten przy okazji sie wziol,oczywiscie z 3ma kolegami,takze popoludnie spedzilam z chlopami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie wróciłam czytaniem do antykoncepcji, o której pisałyście wcześniej... wydaje mi się, że chyba najlepsze będą tabletki antykoncepcyjne (spirala mnie jakoś przeraża) ...są podobno też takie dla kobiet karmiących piersią... no i podobno są tutaj za darmo... czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmamuśka
Mam sprawe,mieszkam z chłopakiem,mamy synka i on nas utrzymuje,bo ja zajmuje się dzieckiem. Ale na nic nam nie starcza kasy. Mamy working tax i mielismy doplate do chaty,ale to jakies 250 f razem na miesiac,strasznie malo,a rachunki mamy na 1000f miesiecznie. Słyszałam,ze mozna powiedzieć że się rozstajemy i ja bym dostawała kase jako samotna mama,ale też sie obawiam,bo słyszałamze mogą sprawdzić czy faktycznie nie mieszkamy razem.Czy wie moze ktos jak oni to sprawdzaja,czy przychodza do mieszkania,w jakich godzinach?itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia jestes usprawiedliwiona :) oleniga sa takie tabletki. zazwyczaj lekarz przepisuje cerazette lub micronor. sa oczywiscie za darmo jak kazda forma anty w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maoEli sa tu cerazette,ale super ja je bralam w polsce jak karmilam adasia bardzo dobrze sie po nich czulam!!!!fajnie! DZIEKUJE ZA USPRAWIEDLIWIENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 ja czasem biore nawet 3 dziennie. nie zawsze bo sa takie dni kiedy nie potrzebuje ich wcale, ale czasem po prostu zdycham przez zgage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmamuska...ja nie doradzałabym Ci takich kombinacji...masz przecież dziecko, potrzeba Ci problemów???... spróbuj wybrać się do swojego job center plus i zapytaj jak możesz starać się o jakieś dofinansowanie... piszesz, że macie working tax i dopłatę do mieszkania a coś na dziecko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie mamo***Eli, to ja chyba po urodzeniu zdecyduję się na takie właśnie tabletki :) i bardzo mnie to cieszy, że są tutaj za darmo :)... no i Anecia1702 potwiedza dobre samopoczucie po ich spożyciu...extra :) Herbata z liści malin... a jak ona w ogóle smakuje i gdzie ją kupić?... może ja też spróbowałabym...hmm a komuś przyspieszyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmamuska przeciez mozecie sie starac jeszcze o child benefit i child tax credit!!! mamoEli powodzenia z ta herbatka!!!jejus juz niedlugo bedziesz w szczesliwych mamusiach!!! adas zjadl ketchup a teraz kroilam kapuste kiszona i mi podjadal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga wogole nie wiedzialam ze je biore zadnych zman,ani nie przytylam,po tabletkach niby nie ma sie checi na...ale ja mialam!!!wogole po innych to albo migreny,albo pare kilo wiecej...ale wiesz na mnie tak dzialaly,ty mozesz cos tam odczuwac,ale oby nie!!!i pisze o cerazette!tu za darmo a wpolsce 30zl za pake:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×