Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Magdae takiego porodu to tylko gratulowac i gratulować! Napewno jestes dumna z siebie, super!A jak Ty kobieto wytrzymalas tyle w domu???zanim pojechalas na porodowke? Jak widac co kobieta to inny poród Mamo Eli prosze Cie zajrzyj na maila:) A z tym wiesiolkiem tez cos slyszalam tylko nie pamietam dokladnie co to bylo, to raczej chodzi o olej z niego. To mozna kupic mysle ze w każdej aptece, sama kupowalam ale do innego celu, w superdrug. Tutaj to sie nazywa evening primorose, albo jakos bardzo podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ten eveneing primrose to drogi.. i to az 90 tabletek. Zobaczymy. Nie wiedziałam mamo Eli ze ten sklep w Welwynowie jest, moze sie wybiore mi jakby kręgosłupa było mało, to mam od wczoraj ucho zapchane, jakby wata tam była. A tata daleko... juz mi w Polsce ostatnio przedmuchał a teraz kto ?? Musze do GP iśc, ale laryngologa to tu się pewnie nie widzi, a wystarczyła by gruszeczka i dmuchnięcie just shoot me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila masz tez wersje 30 szt za 2 funty. bedac juz w welwynowie w town centre zobacze w innym miejscu niz holland&barrett. jest jeszcze taki fajny sklepik zielarski obok Johny Lewis'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie napisałam wam o moim zębie pojechałam wczoraj w koncu, 20 MIN SPÓŹNIONA, bo mąż przypomniał sobie jak ruszylismy, że ma prawie pusty bak!!... ale udało mi się do niej wejśc.. Polka, tak na marginesie i słuchajcie.. nie mogła znaleźc który to ząb boli.. ja też zgłupiałam i nie wiedzialam, czy góra czy dół. Wydmuchała je wszystkie i nie zgadłysmy, heh wiec poczekam pare dni może rozboli bardziej boli jak ściskam zęby i to raczej u góry, ale nie jest tak źle jak tamtego wieczoru dziwne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wspolczuje kamila black, tez mam ten problem z uszami, czesto nawet. Idzi do gp, ten napewno ci poleci zapuszczac rozgrzna oliwe z oliwek przez pare dni, jak nie pomoże to kropelki cerumol, można je w ciąży, a jak to nie pomoże to poleci ci umowic sie na ear syringing, ktore zrobi ci pielegniarka. tajże dlugs droga do ulgi. Ja teraz tylko mowie gp, ze juz jestem po oliwie i cerumolu i dalej nic, bo to naprawde mi nie pomaga, nie wiem jak u Ciebie, i moge sie umowic na przeplukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta wersja 30 kapsułek za 2 funty (3 do 6 dziennie) byłaby tania... jak myślicie ... bo ja to już nie wiem, pewnie jak kupię to zaraz urodzę z wrażenia... jak mąż będzie chciał pojechać to kupi a jak nie to trudno... tylko że to mogłoby ułatwić poród a raczej zmienić w mniej bolesny... tylko pewnie kilka dni trzeba byłoby brać, bo to jednak jakieś stężenie tego musi być w organizmie... nie wiem... pewnie warto zaryzykować :o ... ja to jestem jednak ypową 'wagą' zdecydowania żadnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja tym razem zrobie wszystko zeby nie przenosic :) drugi raz tego nie chce przechodzic... jestem ogolnie bardzo energiczna osoba wiec dziewiaty miesiac ciazy nie jest dla mnie szczytem marzen, a co dopiero przenoszona ciaza :O mam chec zrobic wiele rzeczy, a sil mi starcza na dwie pierwsze pozycje z listy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo borówko ja wiem, że tu laryngologicznych problemów w ogóle nie umieją leczyc bo mój tata miewa pacjentów którzy usiłowali się leczyc w Anglii.. m.in chłopiec z migdałkiem do wycięcia, który już słuch tracił.. a wystarczyło przedmuchac, albo przepłukac. Ja nie wiem czy ten mój ząb i ucho to nie jest powiązane, bo boli bardzo blisko siebie i jakby w jednej lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Ci mamo***Eli ... ja byłam energiczna do czasu ciąży :o... teraz ważę 33kg więcej - więc ledwo się ruszam :( dobija mnie to, że nawet nie mogę sobie kucnąć albo wytrzeć stóp po kąpieli :(... dlatego zastanawiam się jeszcze nad tymi tabletkami z wiesiołka bo już nie podołam... chcę zacząć już ćwiczyć i zrzucić to co zbędne...:o... zazdroszczę Ci zdolności do tych punktów z listy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nigdy takich gigantow nie widzialam w tesco:D tylko ja zawsze patrze na takie do poltora kg bo wiecej mi nie trzeba. oleniga ja teraz to len sie przez ciaze zrobialm, bo tak to zawsze wiatr we wlosach :D w poprzedniej ciazy pracowalam fizycznie do 9 miesiaca i niech mi ktos cos powiedzial ze mam usiasc, albo ze nie powinnam sie tak wyginac ze wzgledu na moj stan! :D raz nawet opierdzielilam dziewczyny bo juz mi tak wchodzily na nerwy, ze nie wytrzymalam i powiedzialam zeby pilnowaly swojego tylka a ja bede patrzec na swoj ;) do tej pory mi to wypominaja. :D dobra ide sie ogarnac i zmusic meza do odkurzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się naryczę!!!:-D ogladalam juz dzisiaj 3 filmy i sie poryczalam na koncu, ale jak ja zaczynam ryczec na filmie to łzy mi az na kolana kapią:-D:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam żurek z białą kiełbaska :) pyyycha było :D muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie bo siedzenie i czekanie to mnie dobija... ledwo się ruszam ale postaram się wytrymać ten ból pachwin i poturlam się trochę po kuchni...zrobię sałatkę warzywną i przygotuję coś na drugie danie :)... Kamila26 a co to za filmy tak łzy wyciskają?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy , mam pytanko odnosnie karmienia, wiem ze malutki ma dwa dni ale on chce prawie caly czas byc przy cycu i praktycznie to ja mu przerywam po 40 minutach albo po godz a on nigdy sam jeszcze nie skonczyl, cos tam sie musi najadac bo w nocy spi po 4,5 godz, zreszta pokarm mam, i zastanawiam sie nad wprowadzeniem smoczka, byc moze ma duza potrzebe ssania, potrafi pic 40 minut a jak go odstawie to by palce sobie zjadl, uwazacie ze warto zaryzykowac ze smoczkiem czy przeczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi ze ja sie rozklejam nawet na serialach dzis np.Ostry dyzur ,dzieci stracily tam obojga rodziców no i koncowa scena jak synek chce zobaczyc ostatni raz swoic rodziców. Drugi to córki Mcleodatez serial nigdy go wczesniej nie ogladalam dopiero dzis zaciekawila mnie koncowa scena i co?2dwie dziewczyny maja wypadek i auto wisi na skale z tylu maja malutkie dziecko,jedna z nich pasazerka ktora siedziala z boku wyciaga dziecko a matka dziecka nie moze wysiąśc bo zablokowalo jej noge i samochód sie stoczyl ze skal no i ona nie przezyla.A w domu czekal na nia jej facet z piescionkiem zareczynowym.Trzeci to koncówka Gladiatora bo wczoraj zaczelm ogladc i dzis konczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to nasze ukochane hormony :) Ja jak ogladałam jakieś małe dzieci, np reklame żeby pomóc dzieciom też się wzruszałam. Obejrzyj coś na wesoło dla odmiany Ja za to nie mogę oddychac dosłownie. Tak mi płuca ściska, że się męcze. Posprzątałam kuchnie, pokój i nawet okno pobieżne umyłam, tylko z wierzchu. Jak się kłade na kanape żeby odpocząc to jest jeszcze gorzej i w ogóle mi oddechu brak, normalnie nie wiem co ze sobą zrobic :( Może teściowa wpadnie na herbate, ale nie pisała, więc naewet nie wiem. Poszłabym na spacer, ale pewnie się zasapie za rogiem. No dosłownie mam \"maruda day\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamgdae tak to jest dziecko ma silny odruch ssania,mozesz probowac smoczka,ja tak robilam ale tylko jak wychodzilam gdzies,w domu rzadko,ja tam nie jestem przeciwniczka smoczkow,moj adas dopoki ssal piers tylko do spania smoka,a teraz to caly czas by ssal!!!ale ja tam sie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem juz ciuszki kupowac,takie ladne kombinezony sa w woorthwold czy jakos tak po 8funtow ROZOWE,brazowe i takioe kremowe czy khaki:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wystarczy ze widze zdjecia dzieci, albo rozmawiam z przyjaciolką ktora jest w ciąży z pierwszym o tym, ze to my juz mamuski, a nie tak dawno ciagaly sie po imprezach, albo jak czytam Wasze posty, ze to ktoras urodzila. No i nie mogę, za łezką łezka...a w ciąży nie jestem... no tak test przynajmniej pokazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekala ze smokiem.dzieci w pierwszych dobach zycia zazwyczaj wykorzystuja nas zeby poczuc sie bezpiecznie. dlatego karmienie i ssanie trwa w nieskonczonosc. sprobuj odstawiac go jak juz widzisz ze sie najadl (albo Twoje piersi wygladaja jak dwa flaczki :D ), ale jesli nie placze to nie dawaj mu smoka. niech ssie piastki, czasem maluchy tak maja, bo one poznaja swiat na poczatku ustami ;). jesli bedzie protestowal, daj smoka :) tylko pamietaj ze nie wszystkie dzieci chca ssac smoka, niektore wola zrobic awanture by byc przy cycu :D powodzenia :) ale Ci zazdroszcze... tez bym juz chciala miec takie problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... ja tez mam oczy w mokrym miejscu odkąd zostalam matką :) placze jak glupia na wzruszajacych (czasem tylko dla mnie ;) ) momentach, a najwiecej to chyba na reklamach i dzienniku telewizyjnym, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×