Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość krakersik81
Dziewczyny odnośnie tej witaminy D3 ja te kropelki kupiłam w Polsce i jak mała będzie miała 3tygodnie to i tak będę je podawać. Słyszałam ze oni to tu nic na ten temat nie mówią , ale mam to gdzieś :) . a Wy co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jeść nie jeść - oto jest pytanie :-) to jest temat rzeka.ja uważałam przez pierwszy tydzień.potem zaczęłam jeść to co w ciąży.Czosnek i cebula Czarka w ogóle nie odstrasza, zawsze to jadłam i to w dużych ilościach, szczególnie czosnek w ciąży jak chorowałam, Potrzebuję adres na który wysyła się formularz na Sure Start Maternity Grant.Nigdzie nie mogę znaleźć a znajoma prosiła, tylko aplikację wydrukowałam.Dziękuję. Mój ślubny się w końcu za pokój, remontujemy.Mam nadzieję,ze tym razem pójdzie to znacznie szybciej (mamy kupione polskie materiały bud).Więc w domu syf po pachy :( Mona witaj :) zdrowiejcie,jesień to taka zdradliwa pora roku. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podawałam Julce witD3 i teraz żałuję(słuchalam tych angielskich znachorów)mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i moje dziecko nie bedzie mialo krzywicy,dlatego dziewczyny podawajcie swoim maluszkom WitD3,pediatra mi powiedzial ze nawet jesli karmi sie mlekiem modyfikowanym to i tak trzeba podawac bo w mleku jest niewystarczajaca ilosc tej wit. mamo eli-kiedy do nas dołaczysz(mam na mysli druga czesc tabelki)pozdrawiam cie i sle caluski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tą wit.D3 to od kiedy podaje sie maluchom? od 3tyg?? ja to jeszcze na swojego czekam... i czekam... może to prasowanie i przygotowanie łóżeczka go ruszy... ale skoro już piszecie o tym to muszę pomyleć o zamówieniu jej z Polski... dobrze, że chociaż wit.K podają po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2,nie jestem pewna ale chyba tu wysylalm moja forme o becikowe,najlepiej zadzwon tam i ich zapytaj jesli mozesz bo wiem ze w Coventry sa dwa albo nawet 3 oddzialy Jobcentre plus,a w ogole to ja znalazlam ich adres w ksiazce telefonicznej pod haslem Jobcentre Plus Coventry Cofa Court Jobcentre Plus Cofa Court Cheylesmore Coventry West Midlands United Kingdom CV1 2HJ Telephone: 024 7623 2200 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Mała21 że dostałaś "wezwanie" na scan zobaczysz maluszka i będziesz spokojna...:) Ja Krakersik będę swojemu dawała wit.D3... gdyby było lato i dużo słońca to zrezygnowałabym pewnie ale o tej porze roku uważam, że jest niezbędna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 2 jeśli chodzi o ten adres, to zależy to od miejsca w którym znajoma mieszka, tzn pod jaki Jobcenter plus, który to rozpatruje podlega. Ja np podlegam pod Norwich, ale takich informacji, tzn o adres nie znajdziesz w internecie, najlepiej zadzownić do lokalnego Jobcenter, albo iść po apilkacje osobiście i na kopercie zwrotnej jest adres. Podam Ci jaki ja mam, ale to chyba Ci sie nie przyda, bo ja jestem z Hertfordshire. Jobcenter Plus, Norwich BDC, Thorpe Road, NR99 1AB. Wydaje mi się, że na podobny adres wysyłałam papiery o MA. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu cichutko czy wszystkie spedzacie wieczor z ukochanym mój nie dawno wybył grac na swoich bębenkach bo ma dziś koncert z chłopakami i znów siedze sama. Miałam dziś jakiś kiepski dzien, taki smutny. Ten brzuch już jest taki ciężki.. i tyle jeszcze się będzie działo... ech będę sprawdzac, moze ktoś coś napisze :) a tymczasem idę zmywac po kotlecikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień też jakiś smutny... :( czekam i myślę ile to jeszcze potrwa... no już nie wyrabiam... stopy mi popuchły... ach...w ogóle jestem jak balon 😭 a maluch ma wszystko gdzieś... boli mnie wszystko 😭... jutro ma przyjść jakas położna na sweepa, a ja dalej nie wiem czy się zdecydować... no masakra :( Mamo***Eli a u Ciebie są jakieś postępy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga domyslam sie co czujesz, chociaz ja mam jeszcze szmat czasu w porównaniu z toba. Przykro mi, że musisz się tak męczyc. Jak komuś mówie, że mam 4 tyg to dziwią się jak to szyyyybko minęło. Mi jakoś nie, a ostatnie 3 dni to dostaje strasznie w kośc bo mój brzuch też bardzo ciężki. Ja też bardzo dużo przytyłam. Dasz rade i będziesz z siebie potem bardzo dumna. Relaksuj się, niech cie mąż masuje i tuli, to już tak blisko... chociaż godziny się dłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kamila_b za wsparcie🌼... ja już na serio mam dość :( ...zaraz pójdę zrobić sobie cieplejszą kąpiel - może się coś ruszy... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga- bidna Ty jestes z tym swoim uparciuchem.. ale przecież to juz nie moze dlugo potrwac..dasz radę. Trzymaj się:) borówka- popieram. Dziecko obserwowac- najlepsza metoda. Ja tez jadlam wszystko i adaskowi nigdy nic nie bylo- zadnego bolu brzuszka, zadnej kolki.. moze mialam szczęscie.. ale w ciazy tez nie jadlam tylko tego, co na prawde moze zaszkodzic. No, a teraz Maly choc 9 mcy wcina tak wiele rzeczy niby dla siebie nie przeznaczonych i nic mu nie jest.. a mi o wielee latwiej. wit D3- podawalam dopoki karmilam piersią.. teraz liczę ile mleka wypija i dawka jest 100%- a przedawkowanie witD3 jest grozne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oleniga na razie jeszcze czekam do poniedzialku :) moze termin z magicznego koleczka okaze sie tym wlasciwym ;) poza tym moja tesciowa ma w niedziele urodziny wiec zamowilam tort i... w sumie chcialabym go sprobowac :D a dzis dzien minal mi na wesolym pichceniu, zrobilam 2 biale prania i 8 sloiczkow dzemu jablkowego :D:D:D staram sie nie nudzic i wynajduje sobie zajecia oby tylko nie myslec o tym jak dluzy sie czas :) widze ze u Was nastroje srednie co dziewczynki? oleniga docen ostatnie chwile nudy w swoim zyciu :) pozniej bedziesz maaarzyc o tym zeby chwile nic nie robic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamo***Eli cieszyłabym się nic nie robieniem ale wszystko mnie boli i już nie wyrabiam... nawet się ruszać normalnie nie mogę :( 😭 :(... ale dobra - dam radę to już musi być niedługo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! ja juz po spanku adas o 6.45zrobil pobudke. Mi83 wiesz moze czy w generalu mozna poprosic polskiego tlumacza,jamam skan na 3listop.i chcialabym sie o kilka rzeczy popytac,w zwiazku z moja zagrozona ciaza niby wiedza ze grozil mi przedwczesny porod,ale chcem porozmawiac,co oni o tym sadza i byc moze powiem,ze chcem w lester rodzic,a tam mozna zalatwic zeby lekarz ginekolog zbadal?dzieki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :D W końcu się conieco ruszyło... w nocy zaczął schodzić mi czop i cały czas schodzi... czyli już niedługo :D... Myślałam, że nie zasnę, z wrażenia oczywiście :) ... to było około 2am jak się skapnęłam ale zasnęliśmy (mój mąż zestresowany ;)... )... no i czekamy dalej...:D ciekawe co pomogło: prasowanie czy może przygotowanie łóżeczka, może bał się że nie będzie miał gdzie spać...haha :D... żartuję sobie -pewnie nadchodzi jego czas :D tylko nie wiem co z tym sweepem dzisiaj... odwołać czy nie...??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga super!!!nie wiem czy w tym wypadku sweep potrzebny czy sie robi czy nie moze ktoras z doswiadczonych bardziej ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! oleniga to super!!! ja bym jednak skorzystala ze sweepu ;) zawsze moze przyspieszyc sprawe, bo czop moze zejsc nawet kilka dni przed. sorki, moze Cie teraz zdolowalam, ale z tego co pisala magdae to czop odszedl jej wczesniej a i tak jeszcze chodzila w ciazy jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Odejście krwistego czopu śluzowego zamykającego szyjkę macicy. Dzieje się to na kilka godzin, ewentualnie dni, przed porodem. Domieszka krwi pochodzi z bardzo drobnych naczyń krwionośnych szyjki macicy, które zostają uszkodzone podczas rozpoczęcia jej rozwierania. NIE ,MARTW SIE TO JUZ TUZ TUZ:) WZIELAM TO ZE STRONY INT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki mamo***Eli to poczekam na tą położną :) ... nie zdołowałaś mnie ... ja cieszę się, że się w końcu coś ruszyło... :D dzisiaj już tydzień po terminie ...:o dzięki za radę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, fajnie Ci :) ale ja i tak chyba wole zjesc torta urodzinowego w ta niedziele. i w sumie w niedziele wieczorem to juz moglabym zaczac rodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek jestem i wiadomo o której. Oleniga, to juz bliżej niż dalej, ale dobrze, że jeszcze spałaś ja się męczyłam w nocy strasznie. Mąż wrócił po 1 z grania i jakiś czas nie mogłam spac. Strasznie boli mnie kręgosłup i wszystko na dole, przekręcałam się z lewej na prawą strone chyba z 10x i wiele razy budzilam. Nie dobrze :( Jak ja się będę \"rozszerzac\" w tym tempie to może chociaż dziecko wcześniej przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie mamo***Eli - u Magdye było jakoś tak, że odszedł jej czop(też jakoś 7 dni po terminie), miała sweepa ale sweep nie zadziałał... po dwóch dniach miała mieć kolejnego sweepa ale nie doczekała bo urodziła :) także .. na dniach :)... oby się samo zaczęło, bez indukcji...tylko tego sobie życzę :) tylko z tego co pisałaś kiedyś to tutaj dają czopki - czyli napewno są to prostaglandyny a nie kroplówkę z oksytocyną...to nawet lepiej bo oksytocyna wywołuje podobno dużo silniejsze skurcze i poród jest bardziej bolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade dzis na zakupy i chyba zaopatrze sie w olejek z wiesiolka :) jak sie nic jutro nie ruszy to bede sie nim raczyc od poniedzialku rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×