Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Okruch kochana,pamietam poczatki Twojej ciązy,a Ty juz piszesz że lada chwila urodzisz Boże jak ten czas zasuwa:D życzę Ci szybciutkiego rozwiązania i w miare jak najmniej bolesnego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny to bardzo miło że mnie pamiętacie:) a jak zaciąże to Wam spokoju nie dam ;)bo będę miała mnustwo pytań a któż inny mi prostych i jasnych odpowiedzi udzieli jak nie Wy:D Idę pranie powiesić,tylko zastanawiam sie gdzie,bo chyba padać zaraz zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
Marcia*** ja jestem z Wolverhampton, jestem w 17 tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata26 ja jestem spod Tarnowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w ktorym szpitalu rodzilas??? co i jak? szczegoly pooprosze?jaki lekarz itd buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
p.diddy..juz Ci wyjasniam....to wcale tak nie jest...obcokrajowcy wcale nie sa zainteresowani malzenstwem czy nawet zwiazkiem z kobieta ciezarna..oni inaczej podchodza do tego typu spraw...wola placic alimenty niz brac kobiete do ktorej nie czuja pociagu(bynajmniej anglicy)...Wiadomo nie zawsze tak jest ,ale tutaj to czesto sie zdarza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka250 na poprzedniej stronie NIUNIA zostawiła Ci namiary na siebie w postaci numeru gg. Jak dalej masz sprawę do niej to napisz na gg. Pozdrawiam Wszystkie mamusie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
Poza tym jezeli facet kocha kobiete (niezaleznie skad pochodzi)jest gotow zwiazac sie z kobieta ktorej splodzil dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
Kaska -wiem ..dziekuje za informacje...juz mam jej kontakt:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
migotka bober ja tez mieszkam niedaleko tarnowa skad dokladnie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
laboszek chyba masz racje...."zabieram zarcie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tez niedawno wstalam caly dzien zmarnowany na spanie ale przynajmniej raz w tygodniu mozna jeszcze tydzien i mam wolne bo pracue w collegu i studenci maja wakacje takze normalnie mi placa a ja moge sobie siedziec w domku lub po kilka godzin dziennie dorabiac jak sa jakies przyjecia..zapisze sie na basen i bede korzystac w pelni z mojej ciazy.wreszcie zadbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.biko
aby zabrac zarcie musiałybyscie tu nic nie pisac ale wtedy same byscie umarły a wiec piszcie a my poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co 5 czerwca? wakacje sa do 11wrzesnia gdzies tak. a jak studentow niema to przyjezdzaja wycieczki i robimy przyjecia.a ja nie koniecznie na nich musze byc bo kontrakt mam na 34 tygodnie w roku a wakacje sie nie licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozumie.ja tez mam zajecia w collegu a ostatni egzamin 12 czerwca ale chodzi mi o inne studia 3 letne na uniwersytecie koncza za tydzien a wracaja 11 wrzesnia i to nie wszyscy reszta wraca 2 tygodnie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
migotka bober ja biskupice radl. i ja wiem gdzie jest wola rzedzinska a w londynie gdzie mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem o co ci chodzi ja tez mam 12 czrwca egzamin z pisania .i potem tez normalnie zajecia ale tam gdzie ja pracuje sa studia artystyczne muzyka taniec i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka to biskupic e radlowskie? znalam chyba kogos stamtad bo nazwe kojarze :D mieszkam w zachodnim londynie,niedaleko ealingu, dzungli Polakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja dokladnie tez z pod tarnowa a rodzilam w nowym i dyzur miak kras co dwa tygodnie pozniej zaowocowalo koszmarem ale napisze pozniej bo mala mi na kolanach siedzi ,doslownie mi nie schodzi z rak a teraz gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
migotka bober tak to sa biskupice radlowskie. a pamietasz nazwisko tej osoby co znasz z biskupic??? ealing tez dobrze znam bo mieszkalam na actonie 2 lata takze ealing jest nie daleko od actonu. jesli mozna spytac ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 kochana!!! ja acton tez znam,chodzilam tam do gina poki sie nie przeniosl-polak zreszta :D nie ale pracowalam w ARiMR z kims stamtad stad nazwe kojarze agata niech niunia sobie siedzi na kolankach jak jej dobrze :D gdzie jej bedzie lepiej :) a jak znajdziesz chwilke to napisz co i jak po porodzie bo raczej Kras ma duzo negatywnych opinii,,a nie przewinal sie tam dr asztabski-to moj gin:D ale tez albo niewiele go zna albo nic dobrego,albo nic zlego :P najlepszy podobno syslo i przybycien,wiec czekam na twe opinie z niecierpliwoscia ja mieszkam od ponad roku w zach londynie,przyjechalam do meza na walentynki i juz zostalam:D w pl zostawilam obrone magisterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
agata widze ze ty tez mieszkasz w tarnowie albo w okolicach nie myslalam ze spotkam kogos z tarnowa i to jeszcze na forum dla ciezarnych fajnie ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja tez pierwsza wizyte mialam u gin na actonie ale podobno on sie przeniosl do centrum ale nie mile go wspominam straszne glupie pytania mi zadawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka serio?? jakie pytania? ja chodzilam do tego czarnego nazwisko chyba na K, i powiedzialabym wrecz ze malorozmowny,,,,musialam go ciagnac za jezor i wogole niesympatyczny sie wydawal,,,,on potwierdzil mi ciaze, i zna sie na mierzeniu karczku NT,,,, gdy bylam na drugiej wizycie, byl bardziej rozmowny, bo podeszlam do niego jakos z gory :) asztabski wywolal u mnie owulacje,latalam co jakis czas do pl,bo nie moglam miec dzieci od 2 lat sie leczylam(wczesniej stracilam jedna ciaze :( ) przeniesli sie na White Chapel, daleko bardz ode mnie ale sie raz wybralam bo tu usg zadko i chcialam szyjke zbadac,,,jakiez bylo moje zdziwko gdy otwieram drzwi a w gabinecie facet zupelnie inny,stary,miskowaty inny gin:D okazalo sie ze sie beda zmieniac co miesica z tym moim, wiec zeby sie ktoras z was nie nabrala jesli jej zalezy na wizycie ktoregos gina konkretnie,,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
migotka on nazywal sie KUS masz racje ze trzeba bylo zadawac mu pytania ale wiesz ja mam 21 lat i zadal mi glupie pytanie czy sie ciesze ze jestem w ciazy i tak spojrzal na mnie jak by myslal ze ja nie chce tego dziecka. to juz na samym wstepie mi sie odechcialo. pierwszy raz poszlam z kolezanka chcialam zeby byla ze mna caly czas to jak kazal mi usiasc na krzesle i sie rozkraczyc to tak chamsko zapytall sie mojej kolezanki to ty chcesz na to patrzec??? taki nienormalny. ja na poczatku mialam bole brzucha i nie wiedzialam co jest i zapytalam go to powiedzial ze on nie wie takze stwierdzilam ze nie mam juz po co do niego isc byl bardzo niesympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ja tu nie mam nikogo znajomego w ciazy tzn u mnie w miasteczku tylko wszyscy tak daleko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×