Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

,ada ta tę herbatkę rumiankową to jaką jej podawać Hipp? czy jakąś inną i ile razy dziennie>Dziękuję za pomoc i sorki za takglupie pytanie ale to moja pierwsza dzidzi i niebardzo się jeszcze orientuję, Dodaję parę nowych zdjęć naszej Kochanej Julci bo rośnie jak na drożdzach i z dnia na dzień jest coraz większa:-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3f06cba2ea32c4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3412dadcf0a20ee1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd13357d3a4c1ea2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cc5666c34e35d09.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/554e605a9090ed3e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/554e605a9090ed3e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b5da6c8d615ed16.html Pozdrawiamy i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jesli bedziesz podawala swojej corci wode oslodzaona zwyklym bialym cukrem to nalezy ja wczesniej zagotowac.Poniewaz sacharoza jet cukrem zlozonym z glukozy i fruktozy moze wywolywac dodatkowe nieporzadane dilegliwosci u niemowlat jakimi sa np.gazy,reszty nie musze tlumaczyc. Pod wplywem teperatury sacharoza ulegarozkladowi na lepiej przysfajalne cukry proste glukoze i fruktoze. wiec z dwojga zlego lepiej chyba podac poprostu wode jesli akurat nie masz czasu na zabawe w przegotowywanie a i jeszcze zbyt duza ilosc podanych hrbatek na gazy moze powodowac roznieznie porzadane biegunki przepraszam ze tak naukowo,moje spaczenie zawodowe wybaczcie nie moge spac meczy mnie zgaga,juz przechodzi wiec sprobuje sie polozyc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jedna mama
Cześć dziewczyny :) Jeśli macie jakieś niepotrzebne ciuszki po swoich dzieciach bardzo chętnie je przyjmę. Mam trójkę dzieci (synowie 4 i 2 latka oraz córeczka 9 miesięcy). Mogą być zniszczone. Będę naprawde bardzo wdzięczna. Mój email: alina.verdan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
czesc cioteczki,ja wkoncu po 2 m-cach troche sie wyspalam:)Migotka-bober jestem z toba mam to samo tylko tu to nazywaja SPD,moj lekarz w polsce twierdzi ze powinna byc cesarka,przy tych kosciach,ale one tu se nic z tego nie robia,musisz cierpiec i juz.ja musze mezulka w nocy budzic zeby mi pomogl wstac do toalety to straszne poprostu.bedziemy sie wspierac nawzajem.[pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuszki! Pogoda ja zwykle szaro bura:( Wybieram sie jednak na spacerek,bo mam kilka rzeczy do zalatwienia. Zamowilismy wczoraj wozek na ebayu,strasznie mi sie podoba i za przystepna cene cieawe kiedy przysla? Mam pytanie do tych mam ktore kupowaly juz cos na ebayu,bo licytuje sie na spodnie ciazowe,ale dopiero jak zatwiedzilam licytacje,to zauwazylam ze mozna tylko placic czekiem ale na poczcie i ciekawi mnie to czy jak wygram ta licytacje,to czy mi podadza gdzie mam wyslac czek,czy na jakie konto mam przelac przez poczte i jak wyslac ten czek poczta w kopercie. Mozecie sie ze mnie smiac ale jestem zielona w tych sprawach. pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak wygrasz aukcje to bedziesz miala opcje pey i jak zatwierdzisz przyjdzie ci e -mail z danymi sprzedajacego i jego adresem. Idziesz wtedy na poczte podajesz imie i nazwisko jakie ma byc na postal order i wysylasz. Jak dojdzie czek wysylaja ci dana rzecz i wtym momecie potwierdza twoja zaplate zciagnieta tej kwoty z konta e -bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia64 dzieki,czyli na poczcie wypisuje taki blankiet tak? i dostaje jakies potwierdzenie,ze zaplacilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz konto w banku, to na pewno masz tez książeczke czekową. Wypelniasz wiec ten czek, wsadzasz do normalnej koperty z adresem tego sprzedawcy i wysylasz normalnie jak list na poczcie. Reszta juz nalezy do niego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) anusia23- ta herbatke rumiankaowa mozesz podac 2-3 razy tak po 30-50 ml. Ale ilosc zalezy ile corcia wypije:) Widac po fotkach, ze twoja ksiezniczka ci szybko rosnie:D:D:D Do takiej sobie 1ej mamy- ja niestety nie am ubrnek na chlopcow bo mam corcie 3 letnia. I takich malych na dziewczynke tez nie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapowiada się dziś ładny dzionek. Ja już po porannym prysznicu, pysznym śniadanku i kakao :D:D:D Nie poczytałam wczorajszych wieczornych pościków i teraz też nie poczytam bo mam mężusia w domu i dziś dzień tylko dla niego :) (miał mieć też jutro wolne, ale nie ma) Obejrzałam tylko zdjęcia bo nie mogłam się powstrzymać :P Kalcia - muszę Ci powiedzieć, że Ci Twoi chłopcy to przystojniacy będą że hohoho...nie odgonisz się od panien :P Anusia - witaj 🌼 Buziaki dla Ciebie i Juleczki. Zdjątka prześliczne!!! Po Tobie nie widać w ogóle, że w ciąży byłaś :) Zmykam kochane. Pewnie się wieczorkiem odezwę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kiki Idziesz na poczte i kupujesz czek -on sie nazywa postal order np: jak kupujesz czek na 90 f to placisz 97.99. i te 7.99 to oplata dla poczty. Podejdziesz do okienka poprosisz ten postal order a jak nie zrozumia to powiedz ze chcesz kupic czek na ( i podajesz kwote) i na kartce zapisz sobie dane tej osoby na ktora kupujesz czek i najlepiej pokaz w okienku . placac dostajesz normalnie potwierdzenie zakupu takiego czeku- taki normalny paragon. Czek wkladasz do koperty i wysylasz na adres ktory bedziesz miala przeslany na twoj adres e-mail przez e -bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!! dzionek zapowiada sie ladny ale zobaczymy co bedzie pozniej. moje kochanie zostalo dzisiaj w domku bo jest chory juz od tygodnia i zostal w domu bo sie zle czul daje mu antybiotyki ale nic nie pomagaja. on sobie lezy w lozeczku a mi sie nudzi tutaj tez cos cisza a u was co slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie jedna mama umnie by sie cos znalazlo bo wlasie mam zamiar w tym tygodniu przebrac ciuszki od chlopakow .Jeden ma 6 a drugi skonczy 4 w grudniu. Podaje numer gg to napisz domnie 193384.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Rano napisalam wielkiego posta i mi zżarlo ....brrr ale juz pisze drugiego ... Na poczatek apel do camille i kalci - dajcie mi znac czy ksiazka doszla Karina slicznie wygladasz w ciaży - ja wlasnie niedawno gadalam z mezem ze mam duzo ubranek ale w sumie duzo dresowych a teraz tez powinnam jak kobieta wygladac przeciez:) I polecam samolot bo podróz samochodem bardzo Cie wymeczy .. ivonka mnie jeszcze nie mierzyli ciekawe czy teraz beda na tej wizycie...badania krwi juz mialam robione, dobrze ze piszesz o tych zaswiadczeniach bo ja bede leciec w 26 tygodniu tez sobie profilaktycznie zalatwie anusia - wiem ze sa rózne opinie ale polecam wode przegotowana BEZ CUKRU ani glukozy bo nie uwazam by cukier byl odpowiedni dla dziecka w tym wieku ja teraz mojej malej cos poslodze ale rzadko głównie pije wode mineralna czasem próbuje z soczkami ale jakos jej nie podchodza, no i jak byla mala herbatki ziolowe tez bez cukru, koperkowa i rumiankowa ale z saszetek nie z gotowych bo ja rozwalnialy....fajna malutka :)niech Ci rosnie camille fajnie ze usg udane :)moja Martyna czesto miala czkawke i jak sie urodzila równiez:)co do plci my wiedzielismy ale nikomu nie mówilismy to byla nasza slodka tajemnica i teraz bedzie tak samo Laboszek gratuluje zdrowej dziewczynki 🌻 anka00 mój zaraz wraca z pracy i widze ze coraz bardziej sie dogadujemy na szczescie zdrowy i rozgladamy sie za kupnem samochodu bo juz bysmy chcieli miec swoje autko, mamy troche pieniazków ze zwrotu podatku i taxów wiec polujemy na samochoda ... choc narazie bezowocnie:( Taka sobie jedna mama w sumie kupujemy malej ubranka i trzymamy dla drugiego robaczka chyba ze cos jest mega zniszczone a mamy duzo takich ciuszków w tym najwiecej poplamionych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane brzuchatki!Odwazylam sie do was napisac.Moje wiedomosci nie sa dobre.6 lipca w Great Ormond Street Hospital w Londynie zmarla moja coreczka.Julia miala wade wrodzona pluc i nie dalo sie nic zrobic.Mam nadzieje,ze kiedys do was jeszcze dolacze. Pozdrawiam was dziewczyny serdecznie i trzymajcie sie.Zycze wam z calego serca zdrowych dzidziusiow, ja tego szczescia nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek29 bardzo mi przykro wiem ze w takiej sytuacji rzadne slowa nie sa w stanie pocieszyc 3maj sie cieplutko i pamietaj ze jeslichcesz pogadac z osobami postronnymi zawsze mozesz napisac to pomaga ivona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( IWTEK :(:(:( Płaczę i nie wiem co Ci napisać bo żadne słowa nie są teraz odpowiednie...po prostu trzymaj się skarbie. Jeżeli mogę w czymś pomóc odezwij się... Pomodlę się za Twojego Aniołka ❤️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie poplakalam, to takie smutne, chyba zadna z nas nie jest w stanie w tym momenci poczuc tego co ty musisz przezywac. pamietaj przyjda lepsze czasy. a ja nadal sie staram, moze teraz sie uda w koncu, czekam az @ nie przyjdzie, niby rozne objawy mam inne niz zwykle ale nie napalam sie na to, pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo smutne ze cie cos takiego spotkalo - ja nie wyobrazam sobie takie sytuacj.Ale jestes mloda i wszystko przed toba. Wiem ze to nie takie latwe ale strata dziecka to najgorsza rzecz jaka moze spotkac kobiete. Poprostu az w sercu i w gardle sciska:( Trzymaj sie cieplo duzo wiary na leprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( :-( :-( aż sie poryczałam bardzo mi przykro łączę sie z tobą w bólu trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek tak mi przykro:( jestesmy z toba calym serduszkiem. Trzymaj sie ,mi tez sie lezki pokulaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XVX
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....33........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
ja tez skladam kondolencje,b.mi przykro******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivitek bardzo mi przykro, trzymaj sie cieplutko i jezeli bedziesz miala ochote pogadac to wpadnij czasem do nas jeszcze raz bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek az mi scisło sie w gardle .....i łezka poleciała :-(((( Serdeczne kondolencje dla Ciebie i resytz Twojej rodziny ,trzymajcie sie.......... lacze sie z WAMI w bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwitek- mi tez jest bardzo przykro:(:(:( Ale przed wami jeszcze duzo dobrego i na pewno niedlugo los was 2ga dzidzia obdarzy. Teraz zycze wam duzo ciepla i wytrwania w ciezkich chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×