Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Iwtek boże jak mi przykro, składamy wam najszczersze kondolencje, mi też łezka się w oku zakręciła.Nawet sobie nie wyobrażam jak teraz się czuję, śmierć dziecka to najgorsza rzecz jaka można sobie wyobrazić.Laczymy się z wami w modlitwie.Trzymaj się słonko:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis u poloznej. Wymacala mnie , sprawdzila tetno- wszystko jest ok. Oczywiscie pytalam sie o to 3 usg wiec ona powiedziala, ze to 3cie jest robione jesli polozna nie jest w stanie stwierdzic czy dzidzia dobrze jest obrucona i jak z ciaza cos jest nie tak- zle samopoczucie, cisnienie. Wiec ja sie juz na to 3 nie zalapie bo wyraznie czuc , ze dzidzia jest obrocona glowa w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu cos cichutko jest ja jestem bo mi sie troszke nudzi gdzie wy wszystkie dziewczynki jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczere, naprawde szczere wyrazy wspolczucia dla Iwitka :( Czekalam na wieści od niej, bo pamietam jak rodzila, pamietam, jak pisala o problemach - czekalam, az napisze jak to sie wszystko skonczylo. Tak mi przykro, naprawde :(:(:( Nie wiem jak pocieszyc, bo wiem że chyba nic nie jest w stanie Cię teraz pocieszyc a na pewno nie nasze słowa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim przyszłym mamusiom ... mam takie małe zapytanko ... chodzi mi czy wiecie coś o temacie związanym z benefitami przed i po urodzeniu ile i co dokładnie? jestem tu pierwszy raz, więc mam nadzieję, że czegoś się dowiem ... A o mnie:jestem w 17 tyg ciąży .... nudności nie miałam (może ze 3 razy), termin mam na święta a dokładnie 24 grudnia... mam na imię Agata, lat 22 ... mieszkam w Grimsby pól godzny drogi od Sheffield. czekam na odpowiedź i dziekuję z góry ... buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sule Viae witamy cie na naszym topiku ja w sumie jeszcze nie zalatwialam tych zasilkow ale dziewczyny tak takze musisz poczekac az one ci napisza cos na ten temat a najlepiej jak przeczytasz wczesniejsze stronki to my non stop o tym piszemy takze mozesz poczytac albo poczekaj az ktoras mamuska ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia64 dokladnie nawet nie ma tematu zeby cos pisac kazdej z nas jest przykro z powodu ivitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek skladam kondonlencje i serdecznie wspolczuje, swiatelko dla Julki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek pamietam jak wyslalas mi zdjecie malej Julci... byla taka bezbronna, bardzo Ci współczuje i lacze sie w bólu z Toba i cala rodzinka, pomodle sie za Twojego aniołka ... [ * ] [ * } [ * ] gdybym mogla jakos pomóc pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki bylam dzisiaj standardowo w szpitali - mialam 3 usg bo wczoraj lekarz stwierdzil ze moj dzidzius jest za malutki, na szczescie okazalo sie ze wszystko ok nie jest jakis tam olbrzymi do najwiekszych nie nalezy ale miesci sie w granicach normy a on powiedzal ze ma rozmiary dzieckaw 33 tyg a nie 37 wystraszyl mnie nie na zarty , dzidzius wazy juz 2660 a ja jutro zaczne 38 tydzien wiec nie jest zle tym bardziej ze ani ja ani maz do \'\'olbrzymow \'\' nie nalezymy...natomiast j a przytylam tylko lub az 12 kg wiec jakie ma byc to dzieciatko..niemniej jednak sie wystraszylam ale juz ok...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się dołączam Iwtek bardzo mi przykro , po prostu brak mi słów, śmierć dziecka to najgorsza rzecz jaka może spotkać rodziców. Trzymaj się kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rowne 2 tygodnie moje dzicko wybiera sie z moja tesciowa na wczasy. Fakt ze babcia zasponsorowala mu wyjazd na ktory w obecnym czasie nie bylo by nas stac bo na Krete wiec tylko sie cieszyc, ale ja powoli jestem przerazona. Wsumie czekaja go 4 loty samolotem do polski a na nastepny dzien Grecji i potem z Grecjido polski i spowrotem do anglii. Maly sie cieszy ale mnie juz zaczyna w serduszku sciskac ze go nie bede widziec 2 tygodnie. Nie nawidze rozstawac sie z moimi chlopcami. Czasami nie mam do nich sily ale wystarczy pare godzin bez nich i juz fiola dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s daga ja rownie zmialam 3 usg wczesniej pisalam juz dlaczego.Moja mala ksiezniczka walyla wowczas 2.412g to byl 36 tydzien wiec Twoje malenstwo nie jest wcale male,mi bynajmnie nikt nic takiego nie powiedzial.Jak juz sama napisalas nie nalezycie z mezem do kolosow.Twoja masa ciala wydaje mi sie ze nie ma tutaj najmniejszego znaczenia,ja przytylam 9 kilo jak na dzien dzisiejszy,ale najwaznejsze jest ze malutka ma zdrowe serduszko i ogolnie ma sie bardzo dobrze.Maluszki szybko nabieraja mase po urodzeniu,a latwiej jest chyba urodzic mniejszego dzidziusia niz kolosa ponad 4 kilo Nie martw sie wszystko bedzie dobrze buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s daga - mam nadzieje ze wszytko bedzie ok nasza mala jak sie urodzila wazyla 3 kg a ja przytylam 20 kg mam nadzieje ze teraz mniej przytyje a podobno drugie dziecko wieksze... wczoraj bylam u fryzjera poszlam do Polki by bylo taniej ale jak sie okazalo wcale taniej nie bylo a dodatkowo pomalowala mi jakos dziwnie, maz mówi ze lepiej wygladam ale ja zbytnio sie nie czuje ...miala zrobic mi tylko pasemka a w koncu pomalowala mi blond pasemka i reszte na czekoladowy braz mówila że jakos na brazowej podstawie ....a o cenie juz nie wspomne ... mam nadzieje ze to ze na calej glowie dodala ten braz nie zaszkodzi malentwu...poza tym mam pelno plam od farby ...przy lini wlosów... Kurcze dzis pogoda do kitu bede siedziala w domku mam nadzieje ze chociaz wyjde po chlebek ... Wczoraj gadalam ze znajomymi o rozliczeniu za ten czas co oni byli u nas i troche mnie to nerwów kosztowalo bo w koncu stwierdzili że ich wygonilismy....i jeszcze nie byli tak potraktowani... normalnie tragedia ....jak mozna byc tak beszczelnym ... ale obojetnie jak by gadac oni i tak swietrdza ze to nasza wina ... Wczoraj modlilam sie o Aniołka Iwitka i nie moglo to mi z glowy wyjsc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że nie odezwałam sie wczoraj - tak jak obiecałam, ale nie mogłam... Cała ta sytuacja jest dla mnie tak bolesna, że nie mogę przestać o tym myśleć...nawet dziś w nocy się co chwilę budziłam... :( Chyba nigdy nie modliłam się tak długo... Kalcia - wcale nie dziwię Ci się, że się już martwisz...taka już rola mam!!! No ale wytrzymasz i się wprawisz. Pewnie to pierwsze takie rozstanie... Myślę, że będziesz bardzo tęsknić...ale pomyśl jakie on będzie miał zasłużone wakacje. Warto! Camillee - ale miałaś świetne usg :) Zazdroszczę, że dojrzałaś tyle szczególików...o języczku nie wspomnę :):):) Miłej wizyty i odpoczynku w Polsce!!! Karina - ślicznie wyglądasz na nowych fotkach. Ciąża zdecydowanie Ci służy :) Pisz nam co u Ciebie bo ostatnio coś rzadko się odzywasz... Co do wyprawy do Polski - zdecydowanie samolot. Już Ci dziewczyny podały argumenty więc nie będę powtarzać. Sorki MIGOTKA że dopiero teraz wracam do tematu, ale atmosfera nie sprzyjała... Więc co do cukru skarbie to oni na każdej wizycie sprawdzają czy nie masz go za dużo w moczu!!!! Gdybyś miała to wtedy badali by Cię bardziej szczegółowo, lub tak jak piszesz w przypadku cukrzycy w rodzinie i otyłości. Skoro 5 cm to duża rozbieżność no to nie ma się czym martwić...pewnie dzidziolek będzie duży :) Poza tym ja Ci powiem, że one też niekoniecznie idealnie to mierzą...wstarczy, że w innym miejscu zacznie lub skończy i już może wyjść pomyłka więc na serio w ogóle się nie stresuj. Jakby miało być coś nie tak to na pewno by Ci powiedzieli 🌼 LeedsAga - pytałaś Karinelli o potrójny test. Ja mam go już za sobą. Wszystko co o nim wyczytałaś to oczywiście prawda. Pobierają Ci TYLKO krew. Dają ją po badaniach. Na wyniki (gdy są ok) czeka się około 1,5 do 2 tygodni. Jeżeli cokolwiek budzi ich niepokój, dzwonią do Ciebie wcześniej ze szpitala i umawiają na wizytę. Tam tłumaczą, że np mieścisz się w ich grupie ryzyka (każdy szpital ma swoje normy, a wynik ABSOLUTNIE nie oznacza nieprawidłowości - to tylko statystyki!!!). Wtedy pytają czy godzisz się na dalsze badania. Z tego co sie orientują to są to badania inwazyjne. Jest małe ryzyko poronienia (chyba 1%). Pobierają Ci próbkę z płodu, łożyska lub wód płodowych. Te wyniki są dużo bardziej prawdopodobne i realne. Położna upewniała się czy chcesz wykonać ten test, ponieważ do tych badań potrzebna jest Twoja zgoda. Są to dodatkowe badania (ale bezpłatne). Jak masz jeszcze jakieś pytanka to pytaj śmiało. Laboszek - miło Cię tu widzieć 🌼 Taka sobie jedna mama - przykro mi ale ja na razie bezdzietna i ciuszków żadnych nie posiadam. Daga no to się najadłaś trochę strachu...ale najważniejsze, że z maleństwem wszystko w porządku ❤️ Twoja waga myślę dobra. Książkowa :) Asiulek - Ci Twoi znajomi to jacyś nienormalni - wbijaj w nich!!!! Nie ma sensu, żebyś przejmowała się kimś takim 😠 Co do fryzjerów...to tak czasami bywa...naciągają nas jak mogą. Jeżeli chodzi o farbę, to nie martw się, nie szkodzi dzidziusiowi!!! SuleViae witaj wśród brzuchatych mamusiek 🌼 To ładny termin na poród wybrałaś :D Z Grimsby mamy już jedną dziewczynę - Anię. Może się znacie :) Jeżeli chodzi o benefity to ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo to jest indywidualna sprawa, zależy od sytuacji materialnej, zarobków, wieku, ogólnie od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Dostałaś od swojej położnej \"The pregnancy book\"?? Jeśli nie to przy okazji poproś. Jest bezpłatna, na samym końcu tej książki jest napisane co się nam ewentualnie należy i jakie warunki trzeba spełniać, oraz jakie papiery należy skompletować i skąd wziąść formularze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeedsAga - napisałam: pobierają Ci tylko krew. Dają ją po badaniach. Miało być - do badania :) Sorki za pomyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska wiesz co mysle ze to my troche sobie na glowe sami robimy z tymi znajomymi traktujemy ich ulgowo a powinno sie wszytko dograc a nie tak traktowac, my w sumie nie dogadalismy szczególów ale coz nasza wina a teraz jak powiedzialam ze sa nam winni jeszcze 90 f za dwa tyg mieszkania bo placili na m-c 180 f to powiedzieli ze odlicza za paliwo a ja na to ze nasz czas tez kosztuje a dzien w dzien do agencji chodzilismy bo oboje nie znaja jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, no co Ty. Jaka Wasza wina???? To, że ludzie nie mają honoru i nie potrafią się zachować, że za Wasze dobre serce odpłacają się czymś takim jest Waszą winą??? Wybij to sobie z głowy!!!!! To są ludzie, którzy jak pasożyty żerują na innych. Myślą, że im się wszystko należy, wymagają tylko nie dając niczego w zamian...obłęd. Ani mi się waż myśleć, ze to Wasza wina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmieniam w tabelce tydzień Gosi24Leicester. Właśnie mnie odwiedziła. Nie ma teraz internetu, dlatego się nie odzywa. Gosia czuje się dobrze (wygląda kwitnąco), córeńka kopie ją niesamowicie. Dostała skierowanie na trzeci scan, bo podobnie jak u Migotki - położna stwierdziła za mały brzuszek. Poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jak do nas wróci to sama opowie Wam co i jak. No i zmieniam też tydzień Niuni - myślę, że się nie pogniewa na mnie. NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek tak mi przykro, brak slow aby okreslic bol, trzymaj sie dzielnie, mam nadzieje ze powrocisz niedlugo, i ja pomodle sie za was i waszego aniolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska ja wiem że to nie nasza wina ... ale dziwi mnie ze tacy ludzie sa na tej ziemi oni jak mieszkali w poprzednim mieszkaniu placili po 90 f na tydzien a tu za osobe na m-c przerazaja mnie ze nie potrafia docenic i jeszcze dopominaja sie o paliwo.... a juz sie nie rozkrecam bo nie warto, wczoraj przez to bolal mnie brzuch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mnie natknelo na cwiczonka i chyba sie wezme za nie ... moze z mala troche pocwicze ... ona przy mnie poskacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyżurne ciężarówki to gdzie się podziewają???? Proszę nam się tu meldować już z rana, żebyśmy wiedziały, że Wy jeszcze w dwupakach :P Ivonka, Kalcia i Mada?????? Odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie zmienie w tabelce tak jak gosia dzis zaczynamy 30tc, my tez mamy jeszcze jedno usg, po tym polowkowym jak podejrzewali ze lozysko za niskie od razu mialam zapisane dwa kolejne, co prawda na ostatnim powiedzieli ze wszystko ok ale postanowili zostawic mi kolejny termin (34tc) i moze dobrze, zobaczymy jak tam adrianek sobie lezy, mam cicha nadzieje ze nozkami do kanalu rodnego, bo szczerze co raz to bardziej boje sie porodu... migotka usg moze sie mylic z waga az do 500g, takze sie nie przejmuj! mi polozna nonstop mierzy cukier (wychodzi ok), jak wam pisalam ostatnio jak u niej bylam powiedziala ze dzidzia duza ze dop 29tc a czuje jakby miala z 32tc, ja nie powiem oboje jestesmy wysocy i oboje przy swoich narodzinach wazylismy ponad 4kg, a moja siostra 4800!!! moze maly ma cos po cioci:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka..........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - i racja. BNie wrato się denerwować, przez kogoś takiego. Olej to!!!! Co do ćwiczeń...jakie robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) asulek- ale ci sie trafili znajomi:(:(:(:( wczoraj za oknem bylo mozliwie a dzisiaj znowy pochmurno:(Czy w koncu poswieci sloneczko przez pare dni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, no cos ty? przeciez to najcieplejsze lato w uk! :O:O:O ciiaaaagggllleee paaaaddddaaa....i do tego ten wiatr...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×