Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kalcia nie ma sie co denerwowac i przejmowac takimi ludzmi.Oni sa znudzeni i zazdrosni,na co stac nas tutaj w Anglii.Gdyby bylo inaczej to nie zagladaliby na nasz topik,bo po co.A takie kity o \"pieknym domku\" jakie wstawia nam pomaranczowa to moze sobie wstawiac swoim kolezankom,my do nich nie nalezymy wiec nie wiem po co ona nam to pisze.Dziewczyno-zaloz sobie swoj topik i tam sobie opowiadaj o rzekomo swoim domku.Nikogo tu nie interesuje co masz do powiedzenia...wiec spadaj!!! wiecej juz nie pisze do kretynskich pomaranczy! Fajna byla dzis pogoda co?? Napiszcie co dzisiaj porabialyscie ciekawego jesli jeszcze nie spicie..Buziaki dla wszystkich brzuchatek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka .....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....34...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka Widze,ze juz wszystkie spicie...to dobrze,zycze milej nocki Dobranoc {kwiatek}. Do jutra pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala korekta
poprawiam tabelke:):):) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 40........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....34...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka papapap, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Dzisiaj wypada moj termin i nadal nic:(:(:(Dzidzia sobie wygodnie siedzi w brzuszku- nawet nie daje zadnych oznak, ze chce wyjsc.❤️ Poza tym to u mnie cieplutko wiec moze gdzies pozniej sie wybierzemy za miasto:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja jakich malo
wiecie co jestescie beznadziejne w tym przekrzykiwaniu sie z glupimi panienkami ktore probuja was sprowokowac i nie wiem czy nie glupsze od nich fajne forum o ciazy powodzenia madre mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 40........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....34...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....22....Southend.....coreczka.........Kornelia asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz!! dziewczyny zaczynam szukac wozka, to jest trudniejsze niz myslalam, albo ja za bardzo wybredna. jak sie sprawdzaja te trzykolowe????? sa leciutkie i to wedlug mnie duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widze,ze wszystkie dzis w plenerze,bo tutaj cichutko.Ladna pogoda to trzeba korzystac to fakt. Dziewczyny jak pierzecie ciuszki dla dzidzi to kupujecie jakis specjalny proszek do prania? Wiiem,ze w Polsce sa jakies specjalne ale tu nie widzialam. Pozdrawiam 🌻. Mada nie martw sie,pewnie dzidzi dobrze w twoim brzuszku i dlatego sie nie spieszy na swiat. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- ja ma 3 kolowy i jest dosc lekki ale co do jego uzywania to powiem jak juz dzidzia sie urodzi i nim troszke pojezdze. Bo na razie to nie oge powiedziec jak sie sprawdzi :):):) My bylismy z Olcia na jej ulubiomym placu zabaw z kulkami- dziecko bylo w 7 niebie- i potem na supeeeeer lodach.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela- tu sa specjalne proszki i plyny dla dzieci. One z regoly maja na obrazku bobasa:):)namalowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslisz,ze lepiej prac ciuszki bobasa osobno w specjalnych proszkach,czy od poczatku przyzwyczajac do normalnych proszkow,zeby potem nie bylo jakiegos uczulenia? Ty juz jestes mama wiec lepiej sie na tym znasz 🌻 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek na pewno sa dobre te typowo dla dzieci ale pozniej juz mozna uzywac tych normalnych- bo teraz robia rowniez proszki te sensitiv dla doroslych- i nie wiem przypadkiem czy one nie maja takiego samego skladu chemicznego- musze przy okazji zobaczyc. Jesli chodzi o plyn do plukania to ja uzywalam dlugo tego dla dzieci a proszek normalny zaczelam uzywac nim jeszcze Ola skonczyla rok. Ale trzeba patrzyc czy dzidzio nie ma jakiegos uczulenia bo jesli skora bedzie podrazniona to trzeba wrocic na lagodniejszy proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mada.Rozejrze sie za tym proszkiem i plynem dla dzieci,moze faktycznie na pozatku uzywac tych delikatniejszych Uciekam obejrzec jakis film bo troche brzusio mnie boli od siedzenia przy kompie Milego wieczorku :)) pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izabela 26
tutaj mozesz uzywac proszkow z napisem NON BIO - to sa proszki, ktorymi mozna prac ubranka dla dzieci; najbardziej popularny dla maluszkow jest FAIRY non-bio (czasem jest tez napisane non-biological); jesli chodzi o plyny do plukania - dla maluszkow polecam Comfort Pure (taki bialy z dzidziusiem na obrazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No i weekend dobiegł końca... :( Mężuś znów wraca do pracy...a tak lubię jak jest ze mną. Cokolwiek się wtedy nie dzieje - jest super, bo on jest ze mną!!! No ale ktoś musi zarabiać na rodzinkę, a nie jestem to ja :P U mnie w sumie wszystko ok. Dziś zostały nam równe trzy tygodnie. Powiem Wam, że z jednej strony nie mogę się doczekać naszego maleństwa, a z drugiej ogarnia mnie lęk i przerażenie...jak zniosę poród, czy wytrzymam ból, jak sobie poradzę z takim maleństwem w domu...ehhhh No ale jest mnóstwo rzeczy, które poprawiają mi humor :) Na przykład to, że wreszcie wybraliśmy imię dla naszego synka - Filip :) Nie wiem skąd ono nam się wzięło, ale już jest i mam nadzieję, że się już nie zmieni :) Dziś też byłam u fryzjera, wyciniewoałam tylko trochę włosy, ale jakoś od razu lepiej się czuję :) Kupiliśmy ramę do łóżka, taką moją wymarzoną :) Mamy już postawione piękne łóżeczko naszego małego - i mogę się w nie gapić godzinami :) No i za dwa tygodnie przylatują na miesiąc moi rodzice :D Kurcze....faaajnie :) Same powiedzcie...nie mam co narzekać :) Mada - kurka, powiem Ci, że ja się właśnie obawiam takiej sytuacji, gdy przyjdzie termin porodu a tu cisza jak makiem zasiał....mam nadzieję, że urodzę przed terminem...choćby jeden dzień, ale przed :) Co teraz?? Kiedy podejmują ewentualną decyzję o wywołaniu?? Izabela - ja kupiłam płyn do prania Fairy non bio (są też proszki, ale płyny są wydajniejsze). Płynu do płukania nie kupuję i nie będę przez jakiś czas. Wyczytałam w necie wypowiedź pediatry, że to chemia i nie ma co tego stosować, bo i po co???? No a ten płyn do prania który kupiłam pachnie tak, że nie potrzeba płukać w płynach do płukania. Poza tym pranie dla dzidziulka powinno się dokładnie płukać, właśnie żeby pozbyć się nadmiaru chemii, więc stosowanie tych płynów jest tu bezsensu. Wystarczy sam proszek (płyn do prania). No a ogólnie powinno się na początku stosować specjalne proszki, ponieważ skóra dziecka jest tak delikatna i wrażliwa, że nie warto ryzykować obtarciami, uczuleniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko a mnie sie tak nie chce brac za to pranie ze az sie sama wstydze przed soba. W czwartek mialam scan i okazalo sie ze za dwa tygodnie przyjdzie na swiat moja corka he he ide kupic cos typowo rozowego bo w szafie malenstwa sa same biale rzeczy (wczesniej nie znalam plci)milego wieczoru dla was wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- termin wywolania mam dopiero na 10 wrzesnia na 13.30:D:D polozna patrzyla sie na dete z usg to 3/09 i od tego terminu dala mi jeszcze 7 dni. A tak od dzisiaj mam za 2 tyg:) ale mysle, ze dzidzia wyjdzie normalnie bez zadnych srodkow wspomagajacych i mam nadzieje ze porod nie bedzie trwal dlugo:):) Z Ola bylo tylko trzy i pol godz- bo patrzylam ostatanio w ksiazeczke- ale przez wywlywanie oxytocyna (nie bylo tak strasznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, mialam pisac maila do Ciebie z zapytaniem jak sie czujesz :) mnie od dzisiaj zostaly rowne 2 tyg a podejrzewam ze 9 wrzesnia to napisze to co dzis Mada, ze sobie siedze a dzidzius ani mysli wyjsc :( kupilam kolejne herbatki z lisci malin, bede pic 3x dziennie bo tak ponoc radzila gdzies polozna, wyczytalam na gazeta.pl :P a bylam dzis 4 godziny w miescie, lazilam, lazilam i sie nalazilam, a brzuch nawet na chwile nie stwardnial... :O moge zapytac gdzie bylas u fryzjera? w tym polskim salonie? jesli tak to jak oceniasz obsluge i zdolnosci tych fryzjerek. ja bym poszla ale boje sie ze mi spieprza :O od ponad 10 lat obcinam wlosy u tej samej fryzjerki (w Polsce) i jeszcze nie zdarzylo wyjsc mi sie nie zadowolonej, a tu o polskich fryzjerkach slyszalam rozne opinie... fajnie ze wybraliscie juz imie :) Filipek :) ladne :) a mnie kojarzy sie z rozrabiaka - pewnie przez kolege z przedszkola :P Izabela- ja kupilam plyn do prania Persil Non Bio i plyn do plukania Comfort Pure - to sa wlasnie przeznaczone te dla dzieci. i nie eksperymentowala bym z praniem w zwyklym proszku dla doroslych bo te zawieraja duzo skladnikow drazniacych skore niemowlecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku- a ty czego nie wpisalas sie do tabelki oczekujacych???? Zaraz to zrobie za ciebie, mysle ze nic nie bedziesz miala przeciwko temu:D NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 40........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ziarnko_piasku...09/09..38.....Leicester........corcia.........Julka ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....34...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....22....Southend.....coreczka. ........Kornelia asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka Z tymi malinami- to ja ostatnio jadlam swieze- i nic nie zadzialaly:( A teraz mowie dobranoc😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - nie wpisywalam sie do tabelki poniewaz korzystam z internetu w telefonie i nie mam jak skopiowac czegos i potem wkleic :( dlatego stwierdzilam ze bezsensu takie wpisywanie jesli i tak nie bede mogla sie zmieniac. ale dzieki :) a co do malin - chodzi o liscie, nie owoce. Kupilam herbate Raspberry Leaf i pije... ona ma dzialanie naskurczowe dlatego nie mozna jej pic we wczesnej ciazy ale pod koniec jak najbardziej. Aha, i naukowo jest udowodnione ze skraca 2 faze porodu. Zobaczymy - moze pomoze ;) Milej nocki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 Właśnie napisałam długaśnego posta i mi go wcięło 😠 Mada - no mam nadzieję, że wszystko się \"samo\" potoczy...bez wspomagania ;) Ja już się doczekać nie mogę, a co dopiero Ty i Kalcia... Ziarnko Piasku - 🌼 no ja trąba jestem 😠 miałam napisać e-maila do Ciebie no i dopiero teraz mi się przypomniało, że tego nie zrobiłam 😠 Mam nadzieję, że się nie gniewasz! Ja czuję się ok, coraz ciężej mi tylko. Odczuwam już jakieś takie bóle jak na okres ale one są dość delikatne i nieregularne, oczywiście nadal dokucza mi dobitnie ból spojenia łonowego no i mam takie jakby kłucia w pochwie czasami...Filipek rusza się już malutko, za to jak stuknie to tak konkretnie, że mamusia aż podskakuje :) Jeżeli chodzi o fryzjera, to znajoma moja jest fryzjerką i ją wykorzystałam, tak więc nie podpowiem Ci jak to wygląda w tym nowym zakładzie. Podziwiam Cię, że tyle łazisz. Ja ostatnio z moim mężem poszliśmy przejść się na krótki spacerek i czułam się fatalnie, sama właściwie to już staram się nigdzie z domu nie wypuszczać, zwłaszcza w ten upał, bo ciężko mi strasznie. Imię w sumie wzięło się nie wiadomo skąd,ale coraz bardziej zaczyna mi się podobać...nie znaliśmy żadnych Filipów wcześniej...no ale coś czuję, że ten nasz to będzie taki mały rozrabiaka...już pokazuje co potrafi :D No a powiedz kochana skąd te liście malin, tzn. tą herbatkę skąd wytrzasnęłaś??? Może i mnie by się przydała... :) Powiem Wam kobiety, że mimo iż boję się czy i jak poradzę sobie z małym sama (gdybym urodziła przed przylotem rodziców), ale już bym chciała urodzić i tulić go tak moccccno do siebie :) Już nie mogę się doczekać... Buziaki dla wszystkich grubasków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, herbate kupilam w sklepie Holland&Barret - jak wysiadasz w miescie obok fontanny to tam jest jeden sklep a drugi jest w Haymarkecie na dole obok H&M, kosztuje 1,19. Ostatni Julka sie malo ruszala i az sie martwilam i ja zaczepialam, potem sobie pomyslalam ze przeciez przed porodem dziecko sie mniej rusza, no ale teraz od nowa daje czadu :P rozpycha sie jak moze, a ze siedzi caly czas po prawej stronie to jak mi czasem kolano w bok wbije to ja sie zastanawiam w jakiej ona jest pozycji :O ja czasem poczuje jakies uklucie ale mysle ze to ona mi gdzies tam raczke wpycha, najbardziej dokuczliwe jest to parcie na pecherz - noce przesypiam ale zanim zasne czuje ze wali mnie po pecherzu bo odczuwam cos w stylu: chce mi sie siku, nie chce mi sie siku, chce mi sie siku, nie chce... itd :O moja mama przyjezdza do nas 22 wrzesnia ale tylko na tydzien - niestety wlasnej firmy trzeba pilnowac... mam nadzieje ze do tego czasu to juz urodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane,pewne juz wszystkie spia,mnie dopadl taki bol kosci ze wytrzymac nie idzie,nawet poldupki mnie bola,i na zadna strone spac nie idzie:((tak bym chciala zeby juz sie ruszylo,pewnie i ja przenosze tak jak w 1 szej ciazy.to czekanie jest najgorsze:((kurcze musze jutro kupic te herbatke co piszecie z malin moze cos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry o poranku :) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 40........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......40.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ziarnko_piasku...09/09..38.....Leicester........corcia.. .......Julka ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka ....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....34...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 32....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....32....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....22....Southend.....coreczka. ........Kornelia asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 21.....Leeds................... Dawid??? fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka Kochane dziewczynki , żegnam się z Wami na ponad 2 tygodnie , jutro lecimy do Polski , a później krótkie wakacje we Włoszech. Mada744🌼 Kalcia64 🌼 magdzior29 🌼 ziarnko_piasku 🌼 ------>>dziewczyny trzymam za Was kciuki , życzę szczęśliwego i bezbolesnego porodu :)) Do usłyszenia po 15.09. papatki :)) uciekam pakowac walizki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Za oknem pieknie slonko swieci az mozna isc rodzic:):):) U mnie dalej bez zmian wiec chyba pojde kupic ta herbatke:D:D leeds aga- milego wypoczynku i duzo sloneczka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki,niestety dzisiaj nie wyspalam sie ,zreszta to nic nowego:(l ide zaraz na zakupy kupie sobie te malinke do picia.zycze wam milego dnia:)) Leeds aga-dziekuje mam nadzieje ze do 15 bedzie juz po wszystkim milego urlopiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie mamuski w ten sloneczny dzien. Ja nadal w dwupaku. Wczoraj nie odzywalam sie bo robilismy dla Klaudzia i tesciowej mala impreske urodzinowa:) No a ta herbatke to tez zakupie moze cos pomoze. Ale czy jakis specialny napar z tych malin czy obojetne jak herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×