Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dzieki za odpowiedz. Moze wlasnie chodzi o takie badanie jakie Ty mialas na poczatku ciazy. Mnie dopochwowego nie robili na poczatku, wiec moze teraz.chociaz w dolaczonej ulotce jest napisane ze jest to badanie ktore robi szpital kobietom miedzy 21 a 24 tyg ciazy, ktore podpisaly papier z chca rodzic w tym szpitalu. A ja podpisalam ze zgadzam sie na wszystkie badania i teraz mnie tak ganiaja co tydzien na jakies, ale to dobrze,. bo polozna mam beznadziejna.Poprosilam o zmiane na taka ktora mialam na pierwszej wizycie, ale jest na urlopie, wiec jak wroci to lece do niej. Izabela klikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella,ja nie mialam dopochwowego USG,wiec Ci nie pomoge.Mialam tylko dwa scany tutaj (noi jeden w Polsce).Troche sie martwie,Bo slyszalam,ze w Polsce jest jeszcze jedno USG pod koniec ciazy,kontrolujace ulozenie dzidzi,a tu skad oni wiedza i wogole czy z lozyskiem wszystko ok i czy szyjka macicy sie nie skraca.... Wogole tu troche olewaja to wszystko,albo my Polki jestesmy bardziej przewrazliwione. Patrzylam teraz na E-Bayu lozeczka,na prawde mozna kupic fajne i nie drogie...zachecam do ogladania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sa, tylko ja sie boje ryzykowac z materacykiem, zeby czegos nie przeniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja biore pod uwage tylko nowe.Tez nie chce zeby moja kruszynka spala na materacyku po kims,po pierwsze jest juz wygnieciony,po drugie nie wiadomo wlasnie co sie przeniesie.Bede mama po raz pierwszy wiec chce miec wszystko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, a ze mam tak ze jak nie pomacam to nie kupie, to pewnie kupie wszystko w mothercare bo mam pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze lepiej kupic cos jak sie zobaczy,pomaca ale wozki w Anglii sa strasznie drogie i niezbyt ladne.tzn.kolorystycznie sa nieciekawe,jakies szare lub siwe.Ciagle zwlekam z tego typu zakupami,rozgladam sie i nie moge sie zdecydowac... a zostalo mi juz nie wiele czasu. Troche mnie juz plecki bola od siedzenia przy kompie ide sie polozyc,moze usne.Dzieki Karinella,ze dotrzymalas mi towarzystwa o tak poznej porze.Przesylam buziaczki i zycze milej nocki :)) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki:D:D:D Ja znowu o tak wczesnej porze na nogach:(To jakies zboczenie polozyc sie o 24ej a wstac juz o 6 rano:):)przez ten brzuchol to jakos dzisiaj spac nie moglam- juz mi troche przeszkadza:(. Ciagle sie wiercilam az mezus sie obudzil i pytal czy aby wszystko ok ze mna:D:D:D - sam musial wstac o 5ej- a tu mu sie ciagle baba z boku na bok przewrca i spac niedaje. Pewnie znowu posiedze z godzinke albo 2 i sie poloze:D karinella- ja tez tak mam. Jesli czegos nie zobacze na oczy i nie pomacam to nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj wyjatkowo wyspana :) izabela, mi tez nie odpowiadaja kolory tych wozkow, ale stwierdzilam ze nie moge sie kierowac kolorem przy wyborze. lepiej kupic dobej jakosci a szary i wlozyc jakis ladny rozweselajacy kolor kocyka, niz ladny wozek a niewygodny... u mnie dzisiaj znowu sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusienki!!! zmieniam sie w tabelce. Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella to prawda ze tutaj w Anglii wszystko olewaja ja przez to moje wyczulenie i przewrazliwienie wrocilam do Polski no i okazalo sie ze tak jak czulam, bylo zle szyjka wiotka skrocona, skurcze macicy bardzo silne co wykazalo usg bo nie zawsze kobieta to czuje, lezalam na lekach do konca ciazy bo szyjka mi sie caly czas skracala a wiadomo czym to grozilo tego sie nie czuje bo to nie daje zadnych objawow, tutaj nikt mnie nie zbadal mimo ze nieraz o to prosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapomnialam o zmianie i robie to teraz :) Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nareszcie zapisałam sie wczoraj do GP. W poniedziałek mam zadzwonić i umówić się na appointment. To ma być jakiś wywiad czy coś takiego. Muszę iść z kuzynką bo podobno wypytują się o przechodzone choroby moje i w rodzinie i takie tam pierdoły, a ja z angielskimi medycznymi słówkami nie za bardzo :-( Karniella - wydaje mi się że nie będziesz miała dopochwowego USG bo czytałam, że robi się je tylko w pierwszczych tygodniach ciąży gdy jeszcze jest ona mała, natomiast później robi się normale USG. Mellissa - zgodze się z Tobą że jutaj nie przejmują się zbytnio ciążą, dlatego ja latam co miesiąc na badania do Polski. Tam mam robione USG i wszystkie badania. A tutaj zapisałam się u GP tak na wszelki wypadek, bo rodzić będę w Polsce. Tylko tam chciałabym w wodzie, a niestety o to trudno. W moim mieście nie ma porodów w wodzie ale szukam w pobliskich miastach może coś znajde. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie piękne mamusie!!!! U mnie za oknami widać słoneczko, przyszło wczoraj moje kochane łóżeczko i aż chce się żyć i śpiewać i w ogóle....:D No humor mam rewelacyjny :D Kurier przywiózł mi wczoraj łóżeczko, pościel, duuużo ciuszków od rodzinki (głównie używane), bucików i kapciuszków, nianię elektroniczną, książkę \"Język niemowląt\" (już rozpracowuje), troszkę wędlinek itd :) Od razu z Tomkiem rozłożyliśmy łóżeczko i \"ubraliśmy\" w pościel itp. No i stoi tak cały czas, i pewnie postoi do jutra, zdejmę wtedy to wszystko i popiorę. Teraz muszę zmykać, później się jeszcze odezwę. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota
trzeba na serio mieć coś z głową żeby polecieć do polski rodzić...kiedy jest się w jadnym z najbardziej nowoczesnych krajów pod względem medycyny...i nie mam tu na mysli gp Polska od anglii rodzi się tym że tutaj ma sie w dupie lekki choroby i leczą je paracetamolem za to jak coś się dzeje to lekarze wiedzą co robia i maja na to pieniądze...a w polsce spuszczaja sie nad każdym katarkiem a jak jest poważna choroba to nie ma pieniędzy i na operacje czeka się miesiącami.... dziewczyny korzystajcie z tego ze mozecie tu rodzic!!! po w polsce jak nie bedzie miejsc bo skonczą sie dotacje nfz to was na porodówke nie przyjmą!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre gadanie
warto poczytac wcześnijesze wpisy pań najpierw twierdza że w polsce jest do d***jak ziarno_piasku czy pani ***niunia***, wielkie emigrantki, inne lataja na badania do polski,mozna się z nich usmiać,zaprzeczaja same sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do głupoty - moja droga stać mnie na to żeby w Polsce rodzić w prywatnej klinice pod opieką profesora i mojej położnej. I w razie jakiś komplikacji zajmą się mną czy moim dzieckiem profesjonalnie, a nie tak jak tutaj bedziesz czekać aż ktoś łaskawie się tobą zajmie. I nie wiem czy to jest jeden z najbardziej nowoczesnych krajów pod względem medycyny. Nie wiem czy wiesz ale to właśnie z powodu braków funduszy są tylko 2 lub 3 skany w czasie ciąży. I wolę żeby podczas ciąży zajął się mną doświadczony ginekolog a nie położna która uciska brzuch i w ten sposób próbuje np obrócić dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczki
po co zaczynasz ten temat? kazdy ma prawo wyboru gdzie bedzie rodzil i sie leczyl. jesli ktoras z nas sie decyduje na porod w uk to krytykujesz, a jak fasolka napisala ze wybiera pl to tez ci to nie odpowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo wyboru, gdzie chce rodzić. Ja wybrałam Polske, bo mam przykre doświaczenia z tutejszymi lekarzami. Kilka miesięcy temu nie byłam zapisana do lekarza a bardzo bolało mnie gardło i miałam gorączke. Mąż zawiózł mnie na emergency po 4,5 godz czekania lekarz wreszcie mnie przyjął powiedziałm u co mi dolega i że wcześniej miałam problemy z krtanią i tchawica i boję się że znowu mam jakieś zapalenie. A on zajrzał mi w gardło nawet nie osłuchał i powiedział mi że to nic takiego mam pić dużo wody niegazowanej i jeść dużo owoców. Po kilku dniach mój stan się pogorszył tzn zaniemówiłam, wsiadłam do samolotu i poleciała do Polski do lekarza. On stwierdził angine z silnym zapaleniem krtani i tchawicy i zapisał mi natychmiast zastrzyki. A druga sprawa to koleżanka tu rodziła, leżała sama od czasu do czasu wpadła do niej położna, mimo tego że jej mąż wzywał lekarza to on się nie zjawił a dziecko o mało co się nie udusiło bo miało szyjkę owiniętą pępowiną. Po porodzie zostawili ją samą z dzieckiem i nawet nie mogła doprosić się jakiegoś śniadania, które przynieśli jej w porze lunchu. Dlatego wolę lecieć do polskiej kliniki i tam urodzić w asyście lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie,wlasnie wrucilam od poloznej,i moja dzidzia jest juz w kanale rodnym,czuje czasami leciutkie skurczyki i polozna powiedziala ze moge sie spodziewac na dniach dzidziola!buzia mi sie smieje bo mam juz dosyc jak kazda chyba z nas:))najgorsze jest to ze nie mozemy sie zdecydowac na imie :)pozdrawiam was gorąco odezwe sie potem buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- to jeszcze mnie przescigniesz:D:D:D bo moja dzidzia to cos nie chce wychodzic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki i mamuski!!! Ja zgadzam sie ze SZTEFKA ja tez miałam caly czas dwie polozne przy sobie,a nawet jedna z nich byla studentka.A ta druga nadzorowała ja przy porodzie .Niebalam sie,nie miałam mysli typu- a to studentka wiec nie ma pojecia .jak nie bedzie cwiczyc to sie nigdy nienauczy .Bylam caly porod spokojna razem z mezem. Wszystko poszlo gladko jak po masle.... a tak wogole to pogoda do bani nic sie niechce bo pada juz chyba od tygodnia.Zapewne juz sie tu niepokaze przez najblizszy miesiac lub i dłuzej. TAKZE TRZYMAM KCIUKI ZA TUZ MAJACE RODZIC KOBIETKI ,MAM OGROMNA NADZIEJE I WIERZE W TO ZE WSZYSTKO BEDZIE OK.JESLI JUZ KTORAS \'\'WYRZUCI \'\' JUZ KOCHANEGO SKARBENKA Z SIEBIE TO NIECH DA BUZIAKA ODEMNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co taka cisza w eterze??? a tak przy okazji jakby ktoras chciała obejrzec nowe fotki to wkleilam pare nawet moje dziecko ma śliczne dlugie wlosy,no ale juz niebede robic z niego pederasty ,bedzie mial krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee nie wiem skad ta woda w nereczce, ogolnie to tam moze byc woda ale do jakies normy a nasz niuniek jest na gornej krawedzi normy, bedziemy mieli spotkanie z lekarzem pediatra to sie dowiem wiecej, pan dr kazal sie nie martwic bo tak sie zdarza, szcegolnie u chlopcow ale najczesiej zanika, takze tego sie trzymam, ze jak maly sie urodzi to woda zejdzie i bedzie ok! musi❤️ ania grimbsy moja polozna juz w 30tc powiedziala ze maly ulozony glowka do kanalu rodnego - bez skanu, fakt wczoraj to sie potwierdzilo maly lezy jak trzeba:) one maja doswiadczenie i wystarczy ze wyglaszcza brzucho i juz wiedza:) scany sa normalnie ze 2, my mielismy dodatkowy bo na polowkowym nie widzieli zoladeczka i lozysko bylo za nisko, takze mielismy nastepny za 3tyg i juz dzieki Bogu widzieli zoladeczek i bylo ok, a ze babka dojrzala ta wode w nereczce zostawila nam kolejny scan na 34tc i tak tez bylismy wczoraj:) na juz ostatnim skanie:) teraz czekamy na nasza pocieszke:) zgaga mnie meczy fuuj, mam ten gaviscon ale jest tak niedobry ze az mnie muli.... ale tabelka szybko sie zmienia, pierwszy raz napisalam do was w dwudzietym ktoryms tyg a tu juz 34 leci...i mamusiek coraz wiecej🌻, pieknie oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!!!! Dawno tu nie zagladalam wiec na poczatek moze zaczne od tabelki.Czas tak szybko plynie ze zanim sie obejrzalam jak zostalo mi tylko 5 tygodni do porodu brrrrrr A i gratuluje wszystkim nowym mamusiom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....35........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...35....Leicester....dziewczynka.....Madzia Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....27.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka U mnie po staremu z ta tylko roznica ze juz nie pracuje.Prace skonczylam dwa tyg temu wiec mam teraz wiecej czasu na zalatwianie pewnych spraw i oczywiscie zakupy zwiazane z dzidziusiem..hahahah A troche tego jest jak zreszta same dobrze wiecie. Nie mam jeszcze neta w domku wiec nie bede zagladac za czesto ale jak tylko mnie podlacza to sie oczywicie odezwe. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam dzisiaj w swoim szpitalu na badaniu na cukrzyce ciazowa i spytalam dokladnie- bede miala usg dopochwowe i jeszcze szereg innych badan , bo to jest szpital uniwersytecki i prowadza badania do parc naukowych wiec zeby miec statystyki oferuja kazdej babce w ciazy wszystkie badania dodatkowe, na ktore mozna sie zgodzuc a mozna nie.ja sie zgadzam, moja siostra w Polsce robila dopochwowe w 25 tygodniu z blizniakami zastanawialam sei czemu mnie tak ganiaja do szpitala na dodatkowe wizyty, spytalam, okazalo sie ze wpisalam w karcie ze meczyly mnie przed ciaza i na poczatku migreny i to przez to zostalam zakwalifikowana do zagrozonych ciaz. Tak wiec mam usg dopochwowe w celu zbadania szyjki macicy w 24 tyg, nastepnie usg normalne w 28 tyg i dalej jeszcze 2, w 32 i pod koniec ciazy. Do tego bede chodzila na fizjoterapie, bo powiedzialam ze mam skurcze w lydkach i dloniach i bole w plecach. ja o nic juz nie pytam tylko bede korzystac. pozdrawiam slonecznie chociaz pogoda kiepska HA! i przytylam tylko 3 kilo, moja domowa waga nie klamie, a juz ja podejrzewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella ale Ci dobrze,ze bedziesz miala tyle badan.Przynajmniej nie bedziesz sie zamartwiac,czy wszystko z dzidzia w porzadku,bo ja juz swiruje,czy wszystko ok i wogole.Na szczescie moja niunia ciagle sie wierci i daje o sobie znac,to choc troche mnie uspokaja.Mysle, ze wszystko zalezy od rejonu w ktorym sie mieszka..w jednym jest lepsza opieka w drugim gorsza i nie ma regoly,ze to Anglia i wszedzie jest tak samo. Pogoda super!!! Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej sie ciesze z tej fizjoterapii, bo plecki naprawde mocno bola czasami, wiem ze to wina tego ze spedzam przy kompie duzo czasu. ale co tam niech pomoga jak chca.zreszta jak czasami nie zagladam do komputerka 2 dni to i tak bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinella a czy wiesz
ze jak to szpital uniwersytecki i bedziesz miala te wszystkie badania to, ze przy porodzie bedziesz miala spora grupke studentow-podgladaczy :P zartuje oczywiscie, ale studenci prawdopodobnie beda uczestniczyc w Twoim porodzie w ramach doksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- to super trafilas. jesli to szpital uniwerstytecki to na pewno bedziesz miala duzo badan- i wszystkie na twoja korzysc. Nie dosc, ze bedza za darmo to jeszcze beda one dokladne:):):) Tez bym chciala tak trafic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×