Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość misiak22
sorki za bledy ale okropnie sie pisze na tej klawiaturze.AGnieszka spiesz sie do domu bo mi nudno a mala spi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
justyna m wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
agnieszka26 na tym kompie prawie nic nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
czy mnie puszcza nie wiem bo pytalm 2 razy jedna mowi ze mnie wypuszcza inna ze nie.teraz byla i powiedziala e zanim bede karmic dzidzie to ktos pokarze mi jak sie kompie ttakie maluchy.to normalne ze mala tk spi cly czas.?nawt ja chwille sie nie obudzila.nawet jak sprawddzali jej sluch to tez tylko sie przekrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
dobra maila sprwdzam.zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiak to normalne dla niej tez to byl wysilek takze nie pekaj , dobrze ze spi masz troche czasu dla siebie. A jak wyszlo badanie sluchu?? Mam nadzieje ze wwszystko wporzo. Przyjade wieczorkiem to bedziemy gniesc ich zeby cie puscili ale jak ty chcesz wyjsc juz dzis to tez musisz im sie naprzykrzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny,za wszystkie pocieszenia.Mysle,ze sobie poradze z tymi samotnymi nockami tylko potrzeba troche czasu dla oswojenia sie z nowa sytuacja. Moj maz pracuje 10 min. samochodem,wiec jak cos to do niego zadzwonie i przyjedzie.Ale juz koniec tego uzalania sie.Juz nie moge sie doczekac kiedy na swiat przyjdzie ta moja kruszynka. Dzis u nas super pogoda,sloneczko...wiec uciekam sie troche dotlenic na jakis spacerek,bo wczoraj nigdzie nie wychodzilam.Buziaczki dla was kochane.Pozniej do was zajrze. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
no wiem ale niestety nikt do mnie nie zaglada.nie wiem po co mam tu zostac.przeciez w domu chyba mialabym lepsza opieke od was niz tu bo cisnienie kazdy zmierzyc umie i temperature.aha mail nie dziala.znaczy nie moge ci odpisac bo nie chce mi klawiatury pokazac.milo co?co do badania sluchu to wszystko super.dobra uciekam bo mnie juz rece bola od pisania tak wysoko.pogadamy jak mnie odwiedzidzie ok albo za jaas chwile ok bo i tk zaraz koljne 50 pncow n krciesie skoncy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
9k to dj malej obiadzik bo sie wscieknie.tylko badzcie tk jk odwiedziny sie zaczynaja bo mnie szlak tu trafia juzkurce to dopiero 14.43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski... Pytalam wczoraj i nie dostalam od was zadnej odpowiedzi wiec dzis pytam jeszcze raz.W przyszlym tygodniu lecimy na urlop i pytam was czy moze sie orientujecie czy w 25 tyg ciazy potrzebuje zaswiadczenia od lekarza czy moge latac i ze wszystko ze mna w porzadku. Życze wszystkim milego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yagoda13
jak chcesz leciec to przede wszystkim sprawdz regulamin przewoznika od ktorego tygodnia wymagaja zaswiadczenia od GP; po drugie koniecznie musisz zabrac ze soba karte ciazy - dla wlasnego bezpieczenstwa oraz w przypadku watpliwosci na lotnisku; teoretycznie zaswiadczenia wymagaja w wiekszosci linii lotniczych od 28 tygodnia ciazy - i musi to byc zaswiadczenie od lekarza a nie poloznej!!! ale tak jak powiedzialam - wszystko zalezy od przewoznika - niektore linie nie wpuszczaja na poklad samolotu bez zaswiadczenia juz od 24 tygodnia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jak zwykle ponuro az sie nigdzie nie chce wychodzic z domu no i nie wyjde w ogole nic mi sie nie chce robic najlepiej siedzialabym w domu i nie wystawiala nosa na zewnatrz.nie wiem moze przyszedl taki okres w mojej ciazy? zastanawiam sie nad zmiana mieszkania ale to tez skomplikowane nic mi sie nie chce.moze jak moj mis jutro przyjedzie nabiore ochoty do zycia.moja drugamisia podkopuje sie juz nie moge sie doczekac spotkania z nim jeszcze 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......37......Londyn........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....34........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....33...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...31...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12......24.....Windsor.....córusia...Anabe la. .......... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01......... 20.....Leeds..............Król Dawid fasolka..........28/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI. JAK JUZ PISAłAM, WóZEK ZAMAWIAM Z ALLEGO ALE NIE MOGE SIE TAKZE ZDECYDOWAC NA TUTEJSZY ZAKUP łóZECZKA! JA NIE WIEM! SZUKAM łADNEGO I DUZEGO. NIE INETRESUJA MNIE łóZECZKA 120/60 TYLKO 140/70 MINIMUM . KOLEZANKA KUPILA TAKIE DUZE I Z MATERACEM ZAPłACIłA ZA NIE 200ł...KURDE! TROCHE JEEEEST! PROSZE!!!! DORADZCIE COS! BYłAM W IKEI I TAM TEZ MAłE(FAKT, KUPI SIE JE ZA 29ł ALE ZA CHWILE DZIECKO BEDZIE WIEKSZE I NIE BEDZIE MU WYGODNIE W TAKIM łOZECZKU MAłYM) MOZE MACIE JAKIES STR INTERNETOWE NA KTORYCH MOZNA COS FAJNEGO ZOBACZYC...DLA PRZYPOMNIENIA,JA ZAMAWIAM TEN WóZEK TRZYFUNKCYJNY JAK KTORAS Z wAS JESZCZE NIE WIDZIAłA A CHCIAłABY SPOJRZEC. http://www.allegro.pl/item226044785_titi_3_w_1_tritron_fotelik_samoch_nowe_kolory.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzi25 ja kupilam lozeczko na ebayu 140 cm na 70 cm,znalazlam takie ze bylo odrazu z materacem i kosztowalo mnie razem z przesylka 130 funtow,materac z kokosowym wkladem czyli dobry,chcialam gryczano-kokosowy,ale tutaj takich niema chyba,bo szukalam na tyu stronach i sklepach ze szok,wozek tez kupilam na ebayu,200 funtow nowiutki,taki ktory zmieniasz pozniej w spacerowke i najlepsze byl produkowany w Polsce,mam polski certyfikat i jest naprawde ok,dla mnie tutaj ceny lozeczek i wozkow sa bardzo przesadzone,bo ja kupilam lozeczko z materacem,wozek,posciele,wanienke i inne drobiazki za cene jednego wozka tu w Anglii.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam dzisiaj nietegi nastroj. Wlaasnie sobie uswiadomilam ze za tydzien moj maz wyjezdza do Polski na tydzien:( Nie potrafie zyc bez niego. Nawet jak idzie do pracy to mi go bardzo brakuje a tu az tydzien:( Do tego teraz te nocki:[ Pociesza mnie tylko to ze przywiezie moja mame i psiaka:):) Nasza dzidzia baraszkuje w brzuszku jak szalona. Zastanawia mnie od czego zalezy ilosc skanow. Jedne z Was pisza ze mialy tyle inne ze tyle. Szczeze nie wyobrazam sobie jak polozna oceni ulozenie dzidzi bez przeprowadzenia skanu. Jak to bylo u Was????? Wpiatek mam wreszcie wizyte:) (4 od samego poczatku). Chcialabym sie pochwalic czyms:) Dwa dni temu kupilam fajne urzadzonko do sluchania serducha dzidzi w brzuszku. Produkt kosztowal 28 L i nabylam go w tesco:) Polecany dla kobiet po 24 tygodniu ciazy. Tylko mnie martwi jedno, nie moge zlokalizowac serduszka dzidzi wedlug opisow powinnam szukac po bokach dosc nisko ale nie daja rezultatu moje proby:) Wpiatek wezmer ze soba moze moja polozna powie mi jak z tego kozystac;). Swoja droga na prawde Wam to polwecam doskonale slychac kazdy ruch dziecka kazde kopniecie:) to na prawde slodkie:):) POZDRAWIAM CIEPLUTKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! wrocilam z wakacji i zastalam list- zaproszenie na scan dopochwowy w 24 tyg w celu zbadania jak wyglada szyjka macicy i czy jest zagrozenie wczesniejszego porodu. jutro mam badanie na cukrzyce ciazowa, a ani nie jestem otyla (jeszcze ha ha) ani nikt w rodzinie nie mial cukrzycy, nie tylko ciazowej, ale zadnej. czy oni nie sa nadgorliwi???? czy to jest normalna procedura.Tylko ze z tego co pisalyscie nie robia kazdemu tego badania, a co z usg dopochwowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie kobitki rozpisalyscie:) misiak22- gratulacje dla ciebie i dla corci❤️🌼❤️🌼❤️ yagoda- jesli brzuszek jest widoczny to musisz miec zaswiadczenie od lekarza i karte ciazy:):)To zaswiadczenie wyrob sobie na kilka dni przed wylotem:) karinella- jak bylo na wakacjach?? mysle, ze byly udane i sloneczko wam ladnie swiecilo:):):):) Z tym usg to oby napewno ono bylo dopochwowe- bo ciaze masz juz zaawansowana. Moze to usg bedzie normalne:)A z badaniem na cukier to super, ze ci robia na pewno dokladnie zbadaja krew:):)Ja akurat nie mialam tego badania:(:( a powinni je wykonywac wszystkim ciezarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie napisane jest tak: ultrasound to assess your risk of pre-term delivery and high blood pressure problem peculiar to pregnancy (pre-eclampsia). nastepnie wytlumaczenie co beda robic: a doctor will do a gentle vaginal( internal) scan to measure the lenght of the cervix. i dalej kaza przyjsc z pustym pecherzem. na moje oko to jest dopochwowe Czyli robia takie., bo slyszalam opinie tylko na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, wakacje udane, a tu ponuro , ciemno, mokro i MAM WSZEDZIE PAJAKI W MIESZKANIU. znowu, skubane wylaza zawsze pod koniec sierpnia, niewazne gdzie mieszkalam, zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- wiem, ze dopochwowe usg robi sie na poczatku ciazy- ja takie mialam i tutaj w Uk i w polsce z Ola. Ale w tak wysokiej ciazy nie wiem czy robia. Jesli tak jest napisane to widocznie robia. Albo to chodzi o typowe badanie ginekoligiczne. Tez ci napisali o per eclmpsia- to jest badanie na zatrucie ciazowe- gestoze - ale to badanie jest z na podstawie cisnienia krwi. Jak pojdziesz to zobaczysz co beda robic:):):) Wazne , ze cie zbadaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam wieczorkiem...Troche tu cicho,chociaz sie nie dziwie bo juz pozna godzinka. :)) jakby komus sie nudzilo to ja chetnie z kims pogadam :)) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×