Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

nie kochana z tym paracetamolem to nie zart tylko fakt,wiem załosne ale prawdziwe,moj mąż tez myslał ze żartują dopiero jak sie zapytała czy mam paracetamol w domu czy ma mi dac zrozumiał ze ona mówi poważnie,oczywiscie niezbyt pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza.. wlasciwie w ostatniej chwili zmienilam \"poradnie\" bo znalzlam polska przychodnie ktora wydawala mi sie bardziej zaufana niz ten gin z wczoraj..wszystko jest ok, serducho bije mocno, dzidzia rosnie.. gin mnie zbadal, i tak jak mowisz agnes , nie dal specjalnej diagnozy, ale dal duphaston 3x1, powiedzial ze jak byly plamienia, to lepiej to brac. jestem juz spokojna..dzieki wszyskim za rade.. aaa i tak cos na humor.. jak wykupywalam lek, pan w aptece, pyta sie czy to pierwszy raz biore, bo to trzeba 5 dni przed okresem czy jakos tak..a ja mowie ze jestem w ciazy i dostalam od lekarza... ooh jak bardzo sie zdziwil, nie wiedzial co powiedziec... hhaha masakra tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza.. wlasciwie w ostatniej chwili zmienilam \"poradnie\" bo znalzlam polska przychodnie ktora wydawala mi sie bardziej zaufana niz ten gin z wczoraj..wszystko jest ok, serducho bije mocno, dzidzia rosnie.. gin mnie zbadal, i tak jak mowisz agnes , nie dal specjalnej diagnozy, ale dal duphaston 3x1, powiedzial ze jak byly plamienia, to lepiej to brac. jestem juz spokojna..dzieki wszyskim za rade.. aaa i tak cos na humor.. jak wykupywalam lek, pan w aptece, pyta sie czy to pierwszy raz biore, bo to trzeba 5 dni przed okresem czy jakos tak..a ja mowie ze jestem w ciazy i dostalam od lekarza... ooh jak bardzo sie zdziwil, nie wiedzial co powiedziec... hhaha masakra tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza.. wlasciwie w ostatniej chwili zmienilam \"poradnie\" bo znalzlam polska przychodnie ktora wydawala mi sie bardziej zaufana niz ten gin z wczoraj..wszystko jest ok, serducho bije mocno, dzidzia rosnie.. gin mnie zbadal, i tak jak mowisz agnes , nie dal specjalnej diagnozy, ale dal duphaston 3x1, powiedzial ze jak byly plamienia, to lepiej to brac. jestem juz spokojna..dzieki wszyskim za rade.. aaa i tak cos na humor.. jak wykupywalam lek, pan w aptece, pyta sie czy to pierwszy raz biore, bo to trzeba 5 dni przed okresem czy jakos tak..a ja mowie ze jestem w ciazy i dostalam od lekarza... ooh jak bardzo sie zdziwil, nie wiedzial co powiedziec... hhaha masakra tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zos29 gdzie bylas u lekarza jesli mozna spytac? bo ja szukam polskiego ginekologa w londynie i mam klopot :o bylam specjalnie w pl po duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulek79
zos29 bardzo dobrze, ze wybralas sie na wizyte u lekarza,,, i dobrze ze dal ci tabletki, dzidzi na pewno nie zaszkodza a tobie pomoga..Super,,,dbaj o siebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej julka.. wejdz sobie na strone.mysle ze sa ok, maja tez innych lekarzy... sa dosc daleko , ja bylam na greenford (zachod) ale maja tez przychodnie gdzies na wschodzie... zobacz sobie http://www.polskaprzychodnia.co.uk/ wizyta kosztuje 60 funtow i usg 40..ale sie pytaja czy chcesz z usg.. o duphaston w ogole nie musialam sie prosic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zos29 to fajnie ze juz masz te tabletki, nie wiem czemu sie tak na nie uparlam i wierze w ich dzialanie. mi dzidzie uratowalo :) a jesli mozna wiedziec to gdzie bylas w jakim miescie itd i ile wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wierze w te tabletki, choc ich jeszcze nie bralam- chyba naczytalam sie na roznych forach... gabinety sa lonynie.. a ceny ci juz napisalam 60 wizyta + 40 usg mysle ze warto tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zos29 ja mieszkam na polnocy, ale dla mnie bez znaczenia gdzie jest przychodnia. szukam po prostu dobrego lekarza. powiem na pocieszenie, ze jestem w 8 tc a duphaston biore od 4 tyg i czuje sie dobrez, skurcze i bole brzucha ustaly. mam ciaze zagrozona ale moj lekarz w pl powiedzial, ze duphaston dziala cuda i mam sie nie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie strasznie ciesze ze go dostalam,teraz bede spac spokojnie bo na prawde mialam koszmary. nie rozumiem dlaczego lekarze z nhs nie przepisuja zadnych lekow.. moj chlopak sie wkurzyl, jak przeczytalismy na ulotce, ze powinno sie go brac jak sie mialo poronienie . ja mialam w sierpniu, co prawda bylo to na samym pocztaku i kazdemu lekarzowi o tym mowilam, ale oczywiscie bez reakcji. julka, to lecialas do polski po lek ?? ja tez mialam taka mysl, ale nie chcialam za dlugo czekac dlatego znlazlam ta przychodnie. a bylas tu u gp czy u midwife?? ja bylam u gp ( + 1 raz na emergency) i teraz czekam na list od midwife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechalam jak bylam w 4-tym tyg zeby sie zbadac i sprawdzic czy wszystko jest ok bo mam macice dwurozna i nie wiedzialam co i jak. mialam silne skurcze podbrzusza i nawet spac nie moglam. tutaj wiem, ze prowadza ciaze od 3 miesiaca i nie daja nic na podtrzymanie, zadzwonilam do polskiego gina bo znalazlam jakis nr w internecie to on do mnie ze jak ta ciaza to problem to on ja zalatwi szybko :o wiem dalam sobie na luz i kupilam bilet na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechalam jak bylam w 4-tym tyg zeby sie zbadac i sprawdzic czy wszystko jest ok bo mam macice dwurozna i nie wiedzialam co i jak. mialam silne skurcze podbrzusza i nawet spac nie moglam. tutaj wiem, ze prowadza ciaze od 3 miesiaca i nie daja nic na podtrzymanie, zadzwonilam do polskiego gina bo znalazlam jakis nr w internecie to on do mnie ze jak ta ciaza to problem to on ja zalatwi szybko :o wiem dalam sobie na luz i kupilam bilet na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tk ci polski gin powiedzial.. boze co z tymi ludzmi sie dzieje??? ja wlasnie sie obawialam ze na takiego ketyna trafie. dobrze ze wszystko z toba i dzidzia ok.. musimy walczyc o nasze malenstwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, lekarz jest mily, nie jakis cwany dupek. malo mowny, ale wydaje sie doklany. ogolnie atmosfera mi sie podobala w tej przychodni, tak jakos swojsko. nie wiem czy bym zaufala innemu lekarzowi z nhs, albo z jakiej prywatnej kliniki angielskiej. chcialabym byc w polsce , prowadzic ciaze i byc pod dobra opieka, ale nie zostawie mojego kochanego przeciez. nie chce ci zle poradzic, ale moze zrob to usg tutaj. jak nie bedziesz pewna, to zawsze mozesz jechac do polski, albo sie uprzec na powtorke w nhs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela26 ja tez nie robie rzadnej przerwy tez pani doktor tak kazala a wiec nie rozumiem juz mam 3 raz okres jutro chyba sie wybiore do lekarza bo tak nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00 moze masz racje,i lepiej idz do lekarza i sie zapytaj.Moze to nie od tabletek? Jak pojdziesz do lekarza to bedzie najlepiej. Ja wlasnie dzis zaczelam drugie opakowanie. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna, to znowu ja , jovkowa zmorka :D Z uchem małego przytrzymaj tydzien w domu - ciepełko najlepsze,potem jeszcze czapka koniecznie cały czas. Nie wiem czy miał problemy z uchem wczesniej czy nie,ale warto mu co jakis czas zrobić świecowanie uszu - to fajny zabieg,oczyscza i ogrzewa uszy,zatoki i zapobiega przeziębieniom. Ale to do wyboru. A mała jak ma takie problemy z flegma, to może warto zapytac wgp jasnie pana lekarza zeby dał syropek rozrzedzajacy flegme? Albo od razu isćdo ateki i niech tam doradzą? Nie maco sie martwic i bac -a jak ta flegma taka gesta to mozna dzidzi zawsze pomóc :) Zdrówka jeszcze raz i trzymam kciuki za dzidziulka i malego misia z uchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana :)) MAm strasznego nerwa , przed tym badaniem na poziom cukru i nie moge przez to spokojnie spać. Dziewczyny mam pytanie jak długo czeka się a wynik tego badania?. Nie mam pewności , ale wydaje mi się , że w Polsce podano mi go w dniu badania ... ale pewności nie mam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
czy wasze pociechy w wieku 4m-cy podnosza sie na przedramionach i prewracaja z brzuszka na plecy? moja mala tego nie robi i bardzo nie lubi lezec na brzuszku :( za to chcialaby siadac lapie sie wszystkiego zeby tylko sie podciagnac (lacznie z moja resztaka wlosow :D) jak to jest u was korzystam z wiedzy ksiazkowej i tam napisano ze dzidzia powinna umiec takie rzeczy Pomozcie bo sie martwie dzieki kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie do tych mamus które brały clotrimazol Dostałam wczoraj w postaci jednej tabletki,ktora trzeba sobie zaaplikowac! I teraz mam pytanie czy jak \"uzywałyscie\"jej to miałyscie wrazenie ze wam cos wypływa? Bo teraz nie mam pojecia czy zaczynaja mi sie saczyc wody czy to ta tabletka? Mam nadzieje ze tylko tabletka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
no przecoez jak sobie włozyłas czopek to on sie tam rozpuszcza ty udajesz idiotke czy nia jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, nie martw się, to napewno ta tabletka - rozpuszcza się więc nie ma siły by część jej nie wypłynęła :) musiałabyś chyba leżeć z tyłkiem w górze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jenny - stany grzybiczne narządów rodnych w ciąży to nie rzadkość. Też przez to przechodziłam.Tabletka dopochwowa powinna być zaaplikowana najlepiej na noc, rozpuszcza się pod wpływem temperatury i pewnie nie tylko, osadza na ściankach i \"działa\" a potem wypływa w postaci białej, gęstej wydzieliny. Nie przejmuj się, skąd masz wiedzieć takie rzeczy, jeśli tego wcześniej nie używałaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczny bo aczełam sie martwic,tabletke zaaplikowałam przed snem i teraz zaczeło sie ze mnie saczyc A wystraszona jestem bo wczoraj spedziłam 10 godzin pod Ktg bo w/g poloznej rozpoczeła sie akcja porodowa..po czym mnie wypuscili nie mowiac nic tylko tyle ze mam przyjsc dzis! Wiec po tym jak mnie wczoraj nastraszyli to juz zgłupiałam:) Wkazdym razie dzieki,uspokoiłyscie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny jezeli jest to bialawe to pewnie tabletka ale jesli podchodzi bardziej pod bezbarwne to... ja mialam taka jedna tabletke i mi wyplywala przez 4 dni!! ale bylam wsciekla ze co jakis czas mi lecialo. ale pozniej dostalam 6 co noc,to juz lepiej rano wyleciala i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi84
Czesc Dziewczyny!!! Jestem po raz pierwszy na tym forum i juz koncze 36 tydzien mam pytanie czy moze ktoras z was poleci co warto miec z Polski zaraz po porodzie dla dzidzi, chodzi o rzeczy ktore lepiej sprowadzic bo sa tu niedostepne badz drogie, serdecznie dziekuje za udzielenie odpowiedzi, pozdrwaiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×