Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Witam mamusie i brzusie borówka-u mnie brzuch twardniał (odczuwalnie) od ok 18 tyg.co kilka godzin(chyba ze sie fizycznie napracowałam to czesciej)w tej chwili to juz praktycznie co chwile po ok minucie lub troszke mniej,dziś w nocy znowu miałam skurcze (chyba skurcze-bo juz sie zastanawiam ze ja to skurcze porodowe przegapie)- ból jak przy miesiączce i twardnienie brzucha,ból w krzyzu,nie mogłam spac.ale rano ustalo.juz nie wiem co mam o tym myslec,zastanawiam sie czy nastenym razem nie zadzwonic do szpitala.we wtorek ide do położnej to moze sie czegos dowiem(w co watpie) mala79-bierz kwas foliowy do 3 mies. a potem jakis zestaw wit.dla kobiet w ciazy(kazdy zawiera kwas foliowy a oprocz tego inne wazne witaminki) asanna-strasznie nam przykro ale jestesmy z toba,trzymaj sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam cisnieniomierza :(. jestem jednak dzis do niczego wiec mozliwe ze to przez pogode. jedno co dobre to przeszedl bol glowy. ide uciac sobie drzemke ze swoim niedobrzatkiem :). a w domu dalej bajzel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo??? a gdzie nasze Panie z gory tabelki? prosze na chwile przestac sprzatac i ponazekac na opieszalosc natury :D. inaczej uznam ze sie rozpakowalyscie po cichu nie mowiac nic nikomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona, u Ciebie widze bez zmian- nadal w oczekiwaniu. powiemCi ze to calkiem mozliwe przegapic te skurcze, a przynajmniej tego Ci zycze. ostatnio czytalam w angielskiej gazecie ze kobietce sie urodzilo miedzy polkami w sklepie bo myslala ze to Braxton-Hicks a kiedy odeszly jej wody i skurcze staly sie bolesne bylo za pozno na jazde do szpitala i urodzila miedzy polkami pelnymi puszek z farba :). nie wiem co gorsze: urodzic prawie bezbolesnie W SKLEPIE, czy meczyc sie godzinami na porodowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przeczytalam to co napisalam i znowu poszlam na skroty myslowe :D.chodzilo mi o to ze mozna przegapic poczatek skurczy oczywiscie. moje tez przypominaly B-H tak gdzies do 3 nad ranem,ale pozniej nie mialam juz watpliwosci. nie przeszkadzal mi w skurczach bol tylko brak tchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Eli jak ja Ci zazdroszcze ze mozesz sie walnac do lozeczka na drzemke , moj diabelek wyspal sie na spacerze i teraz walczy z zabawkami i ani mysli o drzemce chociaz krociutkiej . Tak sobie wlasnie mysle , ze nie jestem w ciazy a pisze tutaj mam nadzieje ze wam nie zasmiecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie wcale nie przeszkadzasz:D mam wrazenie ze niedlugo pisac bede tu tylko ja :(. nikomu sie nie chce w sobote klikac. a jutro to juz wcale nikogo tu nie bedzie bo pogoda ma byc ladniejsza (przynajmniej u mnie).aaa tam ide nastawie chleb :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli -no niestety u mnie bez zmian.ja sie naprawde obawiam ze przegapie te skurcze bo juz sama nie wiem jakie to maja byc odczucia.zagladam na rozne strony na necie i wszedzie to samo.z tych opisów to niby własnie tak wygladaja skurcze porodowe jak moje tylko ze ja mam nadal moja niunie w brzuszku wiec chyba cos jest nie tak.nie pozostaje m nic innego jak czekac.podziwiam Monike2 i Felicity bo one juz przeciez po terminie i nadal biedaczki nierozpakowane.ja jeszcze przed a juz nie mam cierpliwosci. a tak w ogóle to strasznie tu dzis pusto,ale to chyba normalne w sobote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten brzydki dzionek. wlasnie wczoraj byl moj ostatni dzien w pracy. lecz nie myslalam ze bedzie to takie stresujace. moj szef caly tydzien byl bardzo mily itp. wczoraj wszyscy mi dziekowali i dostalam piekny bukiet kwiatow. jeszcze tylko odebrac reszte pieniedzy i dokumenty i... tu sie pojawia problem. moj maz dostal super oferte pracy w polsce start za miesiac. ja jestem bardzo za tym zeby wrocic do domu i moj maz tez tylko teraz juz sama nie wiem czy mam oddac sprawe do sadu? cos mi mowi w srodku olej to szkoda nerwow. nie jestem zawistna lecz wiem rowniez ze moj szef postapil bardzo zle. prawnik dal mi 50 na 50 procent. troche malo. mam duzy balagan na strychu (tzn sie w glowie). mam jeszcze pytanko czy jesli na wa miesiace przed pojsciem na maternity allowance zwolniono mnie i nie znajde juz innej pracy (bo kto na chlopski rozum wezmie kobite z brzuszkiem) mam szanse dostac maternity allowance? moze ktoras z Pan wie? mama eli gratulacje chlopca. ja mam scan 29 maja ale nie chcemy znac plci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to rzeczywiscie malo daje ten prawnik :(. prosze linka: www.mamatata.co.uk/maternity_allowance.php mam nadzieje ze znajdziesz tam odpowiedz :). powodzenia! ja bym pewnie tez odpuscila w takim wypadku. dzieki za gratulacje i Tobie i reszcie dziewczyn. w sumie plec jest malo wazna ale przyznam ze bardzo sie ucieszylam ze bede miec po jednym kazdego rodzaju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli a moze nie po jednym ???????? Hihihi w zyciu roznie bywa i moze jeszcze dwojka przed Toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika olej te sądy , fakt ze facet postapil jak postapil liczac ze nie poniesie konsekwencji , ale powiem Ci ze pewnie nie zrobil tak pierwszy raz . Olej to po co sie denerwowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika och gdybym ja tak mogla juz wrócić do polski ani chwili nie zastanawialabym się. A jak sprawa niepewna z twoim szefem to po co komu te nerwy i stres, bo napewno bez tego się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem ze bez stresu sie nie obejdzie. myslalam ze jestem spokojna lecz ten tydzien jakos caly czas myslalam o tej sprawie. ciezko podjac decyzje czy iscdo sadu czy nie. moze jakbysmy planowali zostac tutaj to inaczej bym do tego podchodzila lecz ja juz mam w glowie Polske. chce miec swiety spokoj zeby dzidzius nie dostawal kopniakow od mamy zamiast w druga strone. moj maz jest troche wkurzony ze mozemy wygrac sprawe i na rozprawy przyjezdzac z Polski. nigdy w zyciu nie zostawie malenstwa chyba bym oszalala i wisiala na telefonie bez przerwy. tlumacze mu ze czasami trzeba zostawic wszystko co zle i jesli masz szanse wrocic do dobrego, normalnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampytanie jesli sie przydarzy to bedzie i trzecie, na pewno bym sie go nie pozbyla. wolala bym jednak zakonczyc na dwojeczce :). Monilka masz racje, lepiej sobie darowac stres i latanie do Anglii na rozprawy szczegolnie ze niewiele zyskasz bo roznica miedzy MA a normalnym macierzynskim jest niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida142
Cześć dziewczyny , nie wiem co mam o tym myślec jestem w 35 tygodniu ciązy i od jakiś 3 dni czuje pobolewanie w dole brzucha jak przed miesiączką czy to znaczy ,że coś zaczyna sie pomału dziać ? Pozdrowienia i buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny oj jak dobrze znow tu zajrzec malenstwo troszke sie zle czulo przez ostatnie 2 dni no to ja jak zombi i nawet chwili dla siebie :) monika820227 ja na twoim miejscu nie zastanawialabym sie tylko wracala zreszta sama jestem w takiej sytuacji moj maz dostal oferte pracy w polsce w zawodzie ktory wczesniej wykonywal i za bardzo dobre pieniadze wiec nawet sie nie zastanawialismy tylko przyjal no i powrot za jakis miesiac na paszport czekamy bedzie 4 czerwca no i wracamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zn mowiac ta sama sytuacja mialam na mysli prace meza :) no a tak wogole to co z wami dziewczyny z gory tabelki?? czyzby juz z malenstwem?? :) musze uciekac bo dzidzia placze milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jak bedziemy wracac to ok 16 czerwca jak pomysle o tym to czuje mrowienie w calym ciele :) jeszcze tylko konta pozamykac i pokonczyc kontrakty a wlasnie przypomnialo mi sie musze wyslac maila z rozwiazaniem umowy. nie macie pojecia dziewczyny jak bardzo sie ciesze i moj luby rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida142 niestety niekoniecznie. ja mialam takie bole po tym jak mi sie mala ustawila do porodu. z reszta wtedy to juz bolalo mnie wszystko i na wszystkie mozliwe sposoby :D. dodam tylko ze urodzilam prawie dwa tygodnie po terminie czego Tobie nie zycze. najgorsze jest to ze kazda z nas odczuwa to inaczej i trudno jest jednoznacznie powiedziec ze :\"tak, to znaczy ze zaczelo sie\" :(. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mam przeczucie ze Monika2 sie rozpakowala :) dobrej nocy wielorybki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. MamoEli -chciałabym by Cię to przeczucie nie zawiodło - niestety.Jestem jeszcze w dwupaku.Cały dzień ciężko pracowałam pomagając mojemu mężulkowi w ogródku (Kładziemy na nowo płytki, kwiatki przesadzam, i szopy przenieśliśmy w inne miejsce).Zostało jeszcze trochę gruzu posprzątać i nowych kwiatów nasadzić, płot pomalować. Zaliczyłam tez dwa spacery - niestety nie pomogło. JESZCZE.Ale chyba dzidzia zmieniła pozycję, bo mi opuchlizna trochę zeszła ze stóp :D hurra.Oczywiście nie ma nic za darmo i już drugi dzień idę spać ze zgagą. Uświadomiłam sobie,że jak jutro najpóźniej nic się nie zacznie to cały labour spędzę w szpitalu, czego wolałabym uniknąć [wywoływanie porodu mam w poniedziałek].W domu jest swobodniej, mam też piłkę i TENS.Zawsze mogę wyjść na spacer lub wskoczyć do wanny lub coś zjeść lub zrobić to na co mam ochotę, a w szpitalu odgrodzona od innych tylko firanką, zero intymności... :( Mam tez duży problem ze skurczami - nie wiem czy to już to czy jeszcze nie.Od kilku godzin mam twardy brzuch, szczególnie na górze, w podbrzuszu tez mnie pobolewa, ale nic regularnego... Widzę,że sytuacja ekonomiczna w Polandzie zaczyna się polepszać.Dziewczyny, życzę powodzenia.Szczerze, to trochę zazdroszczę.Niestety nam nikt nie składa ofert pracy, nawet nie mamy gdzie mieszkać w Polsce, więc powrót na razie nie wchodzi w grę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba już.Wody odeszły i mam dosyć nieregularne skurcze.byłam już raz w szpitalu, ale mam małe rozwarcie, więc wolałam do domu wrócić. Walczę z bólami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2 - trzymam kciuki! mam nadzieje ze to juz to i ze skonczylo sie twoje czekanie :) za niedlugo juz bedziesz przytulac dzidziusia... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze masz dziewczyno zdrowie tak zasuwac w ogrodku. widze ze przygotowalas sie tez merytorycznie (pilka i tens) :). fajnie do tego podeszlas i masz: racje szpitale to nic przyjemnego. zycze Ci w miare szybkiego i bezproblemowego porodu! trzymam kciuki, wielka buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki,przepraszam,ze ne pisze,ale dolacze sie obiecuje,dziewczyny jak jest tomografia {chodzi o przeswietlenie glowy} po angielsku bo ja od dwoch godzin probuje znalesc, przepraszam,ze Was niepokoje i pytam,przeprasza, ALL THE BEST FOR YOU LADYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialabym Scanning modes ale potrzebuje fachowej nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×